Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ZS w Różanie

2201 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~swojak~

~swojak~
  • Goście

Napisano 24 maj 2010 - 08:05

Jak społeczeństwo nie jest głupie, to jesteś osamotniony w swych poglądach. Właśnie widzę rychły upadek twojego bełkotania. Nie masz pojęcia o tym, co piszesz, sprawdziłem, nic się nie zgadza, co napisałeś.
Życzę powodzenia w następnych pomówieniach
Pozdrawiam

hahaha... nic sie nie zgadza, ha ha ha... swiete dyrektory!!!

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2010 - 09:30

hahaha... nic sie nie zgadza, ha ha ha... swiete dyrektory!!!

to fakt. nic nie robia. szkoła upada

#43 ~~Rodzic~~

~~Rodzic~~
  • Goście

Napisano 27 maj 2010 - 15:51

to fakt. nic nie robia. szkoła upada

Jak ładnie się wypowiedział Prezydent Rzeszowa, kiedy gościła w ich mieście Telewizja Kawa czy Herbata, warto to za pamiętać Cyt. Młodzież upiększa nasze miasto , daje uroku temu miastu i dlatego warto robić wszystko by ją zatrzymać.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2010 - 17:55

Odczepcie sie od szkoły. Jakby tak szukac to na kazdego coś sie znajdzie

#45 ~~Obserwator~~

~~Obserwator~~
  • Goście

Napisano 27 maj 2010 - 18:03

Oto chodzi, że nic nie mogą i stąd te ujadanie.

#46 ~gąska~

~gąska~
  • Goście

Napisano 27 maj 2010 - 21:28

Wąsewo rules ;)

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2010 - 07:09

ale że kto? co? nic nie może. Panie obserwatorze ludzie mogą, ludzie zapamietają.

#48 ~~Rodzic~~

~~Rodzic~~
  • Goście

Napisano 28 maj 2010 - 12:08

Jak ładnie się wypowiedział Prezydent Rzeszowa, kiedy gościła w ich mieście Telewizja Kawa czy Herbata, warto to za pamiętać Cyt. Młodzież upiększa nasze miasto , daje uroku temu miastu i dlatego warto robić wszystko by ją zatrzymać.

Dyrekcja Goworowskiej Średniej SZkoły w sposób właściwy zareklamowała się w TO. Należało by żeby i Różańska Dyrekcja Zespołu Szkół w Różanie zareklamowała z kilka kierunków nauczania do zachęcenia młodzieży w naszym mieście.

#49 ~nauczyciel~

~nauczyciel~
  • Goście

Napisano 28 maj 2010 - 12:54

Ale po co szkoła ma się reklamować, jak dyrektorski duet zarabia najwięcej ze wszystkich w całym powiecie. Uczniowie nie są im potrzebni, oni się wyżywią. Gorzej z szeregowymi nauczycielami.

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2010 - 15:40

Ale po co szkoła ma się reklamować, jak dyrektorski duet zarabia najwięcej ze wszystkich w całym powiecie. Uczniowie nie są im potrzebni, oni się wyżywią. Gorzej z szeregowymi nauczycielami.

Bo Oni po to sa duetem dyrektorskim aby dobrze zarabiac.Bedziesz Dyrektorem tez bedziesz dobrze zarabial.

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2010 - 16:12

Zostań dyrektorem.
Popieram idiotów całym sercem. Tak trzymaj.

#52 ~nauczyciel~

~nauczyciel~
  • Goście

Napisano 28 maj 2010 - 17:17

Zostań dyrektorem.
Popieram idiotów całym sercem. Tak trzymaj.

riposta godna dyrektora, widze ze nic nie rozumiecie. zamiast wziąc sie za tą szkołę to sami z siebie idiotów robicie

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2010 - 17:23

riposta godna dyrektora, widze ze nic nie rozumiecie. zamiast wziąc sie za tą szkołę to sami z siebie idiotów robicie

O co Ci wlasciwie chodzi nauczycielu?

#54 ~nauczyciel~

~nauczyciel~
  • Goście

Napisano 31 maj 2010 - 07:27

O co Ci wlasciwie chodzi nauczycielu?

jak to o co? ty ślepy jestes? nie widzisz ze parka pselowych adoratorów zmierza do zniszczenia placówki? Czego ja chce, o co mi chodzi? Chce by moje, twoje, nasze dzieci mogły sie uczyc w przyzwoitych warunkach w swojej miejscowosci, tylko tego nic wiecej

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 maj 2010 - 10:33

ponoc dzisiaj dyro zebrał nauczycieli i kazał im pisać petycje do starostwa żeby nie było konkursu tylko żeby mu kadencję przedłużyć.

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 maj 2010 - 10:43

ponoc dzisiaj dyro zebrał nauczycieli i kazał im pisać petycje do starostwa żeby nie było konkursu tylko żeby mu kadencję przedłużyć.

bo w konkursie by nie przeszedł wiec cwaniula załatwił to inaczej

#57 ~~Belfer~~

~~Belfer~~
  • Goście

Napisano 31 maj 2010 - 10:43

W jakim sensie do zniszczenia placówki? Ja widzę rozkwit szkoły i same superlatywy.
„Chce by moje, twoje, nasze dzieci mogły sie uczyc w przyzwoitych warunkach w swojej miejscowosci, tylko tego nic wiecej”
Oj wydaje mnie się, że o coś więcej ci chodzi.
Kończy to szkołę drugie moje dziecko i jak na razie wszystko jest ok. Mam przyzwoity kontakt z wychowawcą, nauczycielami itd. w porównaniu z LO Bema w Ostrołęce.
Jeśli coś jest nie tak to konkretnie napisz, a obiecuję, że zajmę się to sprawą, bo jak na razie to pod nickiem nauczyciel pokazujesz swoją niemoc i jakieś chore żądze, frustracje itp.

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 maj 2010 - 10:46

Jest to na mocy prawa?

#59 ~matka~

~matka~
  • Goście

Napisano 31 maj 2010 - 11:00

W jakim sensie do zniszczenia placówki? Ja widzę rozkwit szkoły i same superlatywy.
„Chce by moje, twoje, nasze dzieci mogły sie uczyc w przyzwoitych warunkach w swojej miejscowosci, tylko tego nic wiecej”
Kończy to szkołę drugie moje dziecko i jak na razie wszystko jest ok. Mam przyzwoity kontakt z wychowawcą, nauczycielami itd. w porównaniu z LO Bema w Ostrołęce.
Jeśli coś jest nie tak to konkretnie napisz, a obiecuję, że zajmę się to sprawą, bo jak na razie to pod nickiem nauczyciel pokazujesz swoją niemoc i jakieś chore żądze, frustracje itp.

jaki rozkwit szkoły widzisz? poprzyj to faktami proszę bo jakoś nie zauważyłam

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 maj 2010 - 11:06

do poziomu lo bema to rozanskiej szkole daleko , a poza tym co ty możesz wiedziec o tym liceum ile z twoich dzieci tam konczyło szkołe???

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych