Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

znów Podwyżki dla wójta, radnych i sołtysów

Kadzidło

283 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2019 - 15:52

Największy sprzedawczyk to Przewodniczaca zawiodła nas wyborców w okręgu. Co innego. Mówiła a co zrobiła oszukała nas powinna pierwsza oddać ten mandat.

no chyba nie oglądasz sesji, przewodnicząca była przeciw podwyżkom dla wójta i dla radnych

#22 ~Kadzidlak~

~Kadzidlak~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2019 - 15:55

Radni glosujacy za podwyzkami dla siebie I wojta do wywalenia,referendum za odwolaniem,czas zbierac podpisy

#23 ~Kadzidlak~

~Kadzidlak~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2019 - 15:56

Radni glosujacy za podwyzkami dla siebie I wojta do wywalenia,referendum za odwolaniem,czas zbierac podpisy

#24 ~Obywatel~

~Obywatel~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2019 - 16:29

Osiągnął to co chciał.
Podwyżkę
Teraz ma nas gdzieś.
Siedzi i się z mas wyśmiewa.

#25 ~Zły~

~Zły~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2019 - 17:48

Żenada, żenada i jeszcze raz żenada

#26 ~Zadowolony~

~Zadowolony~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2019 - 18:12

Nareszcie normalnie

#27 ~miezkaniec~

~miezkaniec~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2019 - 18:24

O wójt dał głos w sprawie.

#28 ~Fanka~

~Fanka~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2019 - 18:35

A ja wierzę, że Wójt, którego znam, pełen empatii, zrozumienia mieszkańców i godności pokaże klasę i sam zrezygnuje z podwyżki.

#29 ~Mieszkaniec gminy~

~Mieszkaniec gminy~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2019 - 20:10

Nasz Łukaszenko dorównuje temu oryginalnemu z Białorusi. Kadzidło powinno zmienić nazwę na Białorusidło.

#30 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2019 - 20:54

Aleś ty głupi

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2019 - 04:32

pawel brawo.reszta do usuniecia na czele z brzydka i falszywa bachą.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2019 - 04:53

A gdzie ten Paweł?

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2019 - 08:47

pawel brawo.reszta do usuniecia na czele z brzydka i falszywa bachą.

Pawła nawet nie było więc najpierw się zorientuj za czym głupoty napiszesz a Basia była przeciw

#34 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2019 - 10:31

no zbierajcie te podpisy - będziecie mieli okazję się policzyć, bo tu na forum to macie 100%  a w realu... ???

Nie wróżę powodzenia tym pomysłom z podpisami - ludzie chcą i mają prawo żyć spokojnie.  Odwołać wójta , radnych za podwyżki??? Śmieszne, lepiej się ogarnijcie i może warto wrócić do rzeczywistości bo ona was woła. Może trzeba coś posprzątać w domu czy na podwórku, może rodziną porozmawiać, może zaległe sprawy załatwić. A tu nieustająca jazda na całego ... 

PS. Dla "domyślnych" - nie jestem wójtem, pozdrawiam  

#35 ~Stronnik~

~Stronnik~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2019 - 11:49

O adwokat wójta? A to wójt może mieć adwokatów a inni nie?

#36 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2019 - 12:48

O adwokat wójta? A to wójt może mieć adwokatów a inni nie?

nie jestem też adwokatem, także wójta. Ale szkoda , że to nieprawda  :D

#37 ~zuch Kowalski~

~zuch Kowalski~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2019 - 13:07

Apel do deb***i kadzidlanskich i z okolic(wyborcow)!
Sami wybieracie takich pazernych na kase glabow za radnych i wojtow w gminach calej Polski a pozniej macie pretensje ze daja sobie podwyzki co 6 miesiecy. Cala to towarzystwo wzajemnej adoracji powinno zostac spuszczone przy nastepnych wyborach w kiblu jak poranne smierdzace kupsko. Polecam wam posluchac ich obrad na youtube. Zostawiajac sam glos i wylaczajac obraz zamknijcie oczy i wsluchajcie sie ..... mamy 100% przyklad lekcji w szkole specjalnej. Posluchajcie jak oni wyslawiaja sie, dukaja te slowa jak 5 latek z lekkim opoznieniem i oni za to jeszcze chca podwyzki. Amen

#38 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2019 - 13:59

Jeżeli uczciwi, wykształceni, mądrzy i odważni ludzie mający, jako priorytet dobro wspólne, a nie własne nie idą do samorządów  - no to cóż... życie nie znosi próżni. Idą ci, którzy mają inne cele czyli własne pożytki. A że nie znają prawa ani roli samorządu - siedzą cichutko i głosują "jak trzeba". Czasem pokrzyczą (zamiast argumentować rzeczowo), ale tak tylko "dla oka" aby się nie narażać za bardzo. I tak na prawdę, nie muszą nic robić - bo prawie nikt nic od nich nie chce. Czy wyborcy interesują się jak ich radny pracuje? Raczej rzadki to przypadek. 

Uważam, że to wyborcy powinni bardziej świadomie wybierać i wymagać od swoich wybrańców pracy. A wtedy i podwyżki mogą być. Za dobrą pracę niech i dobra płaca będzie.

#39 ~mieszkanka~

~mieszkanka~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2019 - 15:10

Otóż to. Ja bym rozumiała, że przychodzi wójt i mówi Państwo Radni pozyskałem tyle środków zewnętrznych na tyle i tyle inwestycji. Jestem super gospodarzem . I wtedy podwyżka się należy jak "psu buda". Ale u nas przychodzi wójt i mowi Państwo radni podebrałem konkurencji trzech radnych, mamy większość to możemy dać mi podwyżkę a i Wam coś dołożymy. Ot i cała samorządność w naszej gminie.

#40 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2019 - 15:39

Co Pani powie, właśnie na tej sesji wójt wprowadził blisko 500 000 zł pozyskanych pieniędzy. Strasznie Pani mało wie o gminie.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Kadzidło

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych