Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

znów Podwyżki dla wójta, radnych i sołtysów

Kadzidło

283 odpowiedzi w tym temacie

#261 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 09:20

Wójt z najwyższą możliwą pensją , radni z najwyższymi zarobkami w Powiecie. Rozpasanie pełną parą.

#262 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 05:38

daro odpowiedz co jest z tymi strazakami.chwala sie ,ze tyle zarabiaja jako ochotnicy:). 

#263 ~Kadzidlak~

~Kadzidlak~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 16:49

Śniadach daj na luz pajacu.

#264 ~Kadzidlanin~

~Kadzidlanin~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 19:41

O Emil się odezwał.

#265 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 00:13

Ludzie, takie pisanie nic nie da. W następnych wyborach po prostu wybierzcie kogoś innego. Zresztą wójt te wybory ledwie wygrał, więc w następnych na pewno nie ma szans. Ja liczę, że to jego ostatnia kadencja.

#266 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 00:58

Na forach nie można podawać nazwisk...

#267 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 06:11

Na forach nie można podawać nazwisk...

Nie o nazwiska chodzi ale o to, żeby ludzi nie prześladować czyli hejt. I nie o krytykę merytoryczną chodzi ale o ataki personalne, nieraz b. brutalne. Ci wszyscy, co to robią dokładnie wiedzą co mam na myśli.

#268 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2019 - 06:28

bacha moze ty odpowiesz na pytanie o strazakow?

#269 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 21:30

Proboszcz dostosowuje się do poziomu wójta.

#270 ~Kadzidlonka~

~Kadzidlonka~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 21:36

Taaaaaaaa...wszyscy zginiemy bez niego !!! I jak po śmierci Kim Dzon Ila ptaki bedą płakać;D

#271 ~Dobry, zły i brzydki~

~Dobry, zły i brzydki~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 09:58

Możecie pisać, możecie szastać wójt i tak swoje zrobi i basta! Stworzy pomniki słupków nastawia żebyśmy wiedzieli gdzie wielka Warszawa. Chciał BUW ma ogrody na Kościuszki jest gdzie wręczać statuetki. Sam powiedzieć może, że z takim nie gada kto do tysiąca książek głowy nie wkładał. Kto przeszkadza usunie, dzieci na piedestał wstawi, seniorów przekona dancingiem, wojażem, tak nas wszystkich zabawi..
Chcieliście kultury można powiedzieć ale na kolejnym Weselu Kurpiowskim nie dam rady wysiedzieć.. Zabrał KURPIOM duszę, mówiąc że wspiera. Nepomukami, nazwami ichniego znaczenia. Rada była Wasza? Wasza Rada BYŁA...
Możecie pisać, możecie szastać..

#272 ~zeno~

~zeno~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 10:34

Możecie pisać, możecie szastać wójt i tak swoje zrobi i basta! Stworzy pomniki słupków nastawia żebyśmy wiedzieli gdzie wielka Warszawa. Chciał BUW ma ogrody na Kościuszki jest gdzie wręczać statuetki. Sam powiedzieć może, że z takim nie gada kto do tysiąca książek głowy nie wkładał. Kto przeszkadza usunie, dzieci na piedestał wstawi, seniorów przekona dancingiem, wojażem, tak nas wszystkich zabawi..
Chcieliście kultury można powiedzieć ale na kolejnym Weselu Kurpiowskim nie dam rady wysiedzieć.. Zabrał KURPIOM duszę, mówiąc że wspiera. Nepomukami, nazwami ichniego znaczenia. Rada była Wasza? Wasza Rada BYŁA...
Możecie pisać, możecie szastać..

duszę Kurpiom nie on zabrał ale komuna. walczyła z tradycją i mową, tłamsiła gospodarzy, młodych wychowywała na nowego socjalistycznego człowieka. Kto chce odzyskać duszę Kurpia niech spojrzy na górali, na ślązakow.

#273 ~Kadzidlanin~

~Kadzidlanin~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2019 - 10:40

Nie będzie dobrze w gminie dopuki wójt z proboszczem nie odejdą. Obaj do siebie idealnie pasują.

#274 ~Ashaja~

~Ashaja~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2019 - 06:51

Co do wójta - Sami takiego wybraliście wiec pretensje tylko do siebie.

#275 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2019 - 09:18

Co do wójta - Sami takiego wybraliście wiec pretensje tylko do siebie.

No mi akurat wójt też nie pasuje. Ale może w następnych wyborach ktoś wygra.

#276 ~zeno~

~zeno~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2019 - 10:48

Nie będzie dobrze w gminie dopuki wójt z proboszczem nie odejdą. Obaj do siebie idealnie pasują.

Nie będzie w gminie dobrze dopóki ...

niech każdy krytycznie spojrzy na siebie, czy zawsze jest OK?

niech zobaczy, co w jego postępowaniu można poprawić i niech to zmieni, a przynajmniej niech próbuje, każdego dnia - krok po kroku.

wtedy może być lepiej  -  niech każdy zacznie zmianę OD SIEBIE.

#277 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2019 - 12:17

Nie będzie w gminie dobrze dopóki ...

niech każdy krytycznie spojrzy na siebie, czy zawsze jest OK?

niech zobaczy, co w jego postępowaniu można poprawić i niech to zmieni, a przynajmniej niech próbuje, każdego dnia - krok po kroku.

wtedy może być lepiej  -  niech każdy zacznie zmianę OD SIEBIE.

Pewnie, że sobie nie mam nic do zarzucenia.Natomiast wójt jest osobą publiczną i mamy prawo otwarcie mówić, co nam się nie podoba. Mam nadzieję, że to jego ostatnia kadencja.

#278 ~K-dlak~

~K-dlak~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2019 - 11:46

Panie wójcie do wszystkich Pańskich ściem i żonglowania faktami odniosę się później, gdyż jest niedziela, a Ja nie mam na to czasu. Ale te 7000 netto po podwyżce to lekkie przegięcie. Po podwyżce (bez uwzględnienia ryczałtu na paliwo, darmowego telefonu, nagród jubileuszowych, świadczeń socjalnych i innych bajerów) będzie Pan zarabiał powyżej 160 tysięcy brutto rocznie. Z kalkulatora wynagrodzeń wyszło mi że po zamianie na kwotę netto i podzieleniu na 12 miesięcy wyjdzie coś w granicach 9500 netto miesięcznie. Więc Pańska sytuacja jest lepsza niż napisał Pan wcześniej.

A kiedy były te podwyżki dla wójta, oraz radnych i czy się tak zasłużyli, gdyż nie jestem w temacie ?

#279 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2019 - 00:12

Jak widze ostatnio co się u nas dzieje, to śmiem twierdzić, ze co inteligentniejszy Kurp wyjechał, a został sama chołota bez umiejetnosci myslenia. Ciekawe kogo kurpsiaki wybiora w nastepnych wyborach... soltysa wybrali dla jaj, wszystko dla jaj... gorzej jeżeli to nie były jaja i na takich glosujecie.

#280 ~as~

~as~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2019 - 05:49

Jak widze ostatnio co się u nas dzieje, to śmiem twierdzić, ze co inteligentniejszy Kurp wyjechał, a został sama chołota bez umiejetnosci myslenia. Ciekawe kogo kurpsiaki wybiora w nastepnych wyborach... soltysa wybrali dla jaj, wszystko dla jaj... gorzej jeżeli to nie były jaja i na takich glosujecie.

A  ty chyba też dla jaj tu piszesz, bo raczej nie po to żeby coś na lepsze zmienić, więc sobie daruj, a popracuj trochę nad ortografią bo widzę, że cieniutko z tym u ciebie.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Kadzidło

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych