Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

zgkim

jghjg

568 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2015 - 12:15

To nie jest zmiana tych co uwsteczniają. Kierownik ZGKiM wykonuje zalecenia które ktoś mu wyznacza. Żadnych konkretnych decyzji nie może podjąć tak samo jak dyrektor szkoły, MOPS-u, GOUK. To jednostki budżetowe uzależnione od burmistrza i rady Gminy.
Zarządzanie miastem leży zupełnie w kompetencjach kogoś innego. Innych ludzi którzy trzymają się od lat swych stołków, znacznie dłużej niż S. T. ( którego notabene sam P. Ś naznaczył).
Problem w tym że burmistrz nie ma JAJ i odwagi im się przeciwstawić i tasuje karty tylko w swoim obozie. Szantażuje ich stanowiskami jak prezes prywatnej firmy.
Przypominam, że szczekacze na forum ostrzegali iż ti Chojnowski po wyborach będzie zwalniał. jak na razie od tego właśnie drugą kadencję rozpoczął P.Ś
Szkoda że nie starczyło mu odwagi zwolnić prawdziwych szkodników.
Czekam na konkurs i "kompetentnego kierownika/kierowniczkę:)))

Wykonywanie zaleceń to jedno a dbanie o wizerunek zakładu, własna inicjatywa w pozyskiwaniu dodatkowych źródeł dochodu dla zakładu to drugie. Na tym polu zakład za czasów pana T. wypadal mizernie. Co do burmistrza to sam fakt że pozbył się Jasia a teraz Stasia to wystarczający dowód na to ze jaja ma i to większe niż cała opozycja zebrana do kupy. Rządzi mądrze i pozbywa się jednostek którym brakuje wizji. Gdyby wybory wygrał Chojnowski mielibyśmy wymianę trzech czwartych urzędu na desancik ostroleckiego PiS. Panie Piotrze życzę kolejnych tak zdecydowanych kroków. Pozdrawiam

#42 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2015 - 13:12

Wykonywanie zaleceń to jedno a dbanie o wizerunek zakładu, własna inicjatywa w pozyskiwaniu dodatkowych źródeł dochodu dla zakładu to drugie. Na tym polu zakład za czasów pana T. wypadal mizernie. Co do burmistrza to sam fakt że pozbył się Jasia a teraz Stasia to wystarczający dowód na to ze jaja ma i to większe niż cała opozycja zebrana do kupy. Rządzi mądrze i pozbywa się jednostek którym brakuje wizji. Gdyby wybory wygrał Chojnowski mielibyśmy wymianę trzech czwartych urzędu na desancik ostroleckiego PiS. Panie Piotrze życzę kolejnych tak zdecydowanych kroków. Pozdrawiam

widze że jeteś mądry i oczytany masz wizję to powiedz co mógłby zrobić kierownik żeby pozyskać inną pracę niż to którą zleca mu UG bo ja jakoś tego nie widzę. Zakład nie jest na własnym rozrachunku a może nie do końca na własnym. Działalność śmieciowa nie wchodzi w grę, odśnieżanie dla innych podmiotów również więc daj może jakiś przykład albo startuj na kierownika dasz super przykład i jeszcze jedno nie pisze ze zgryźliwości a zdobroci i pomocy

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2015 - 13:14

Znaczy to, że wcześniej pozyskiwano środki z zewnątrz dla ZGKiM?

Kto je pozyskiwał.

Nie szkoda mi Stasia bo sam na siebie bat ukręcił. Burmistrz jak zwykle wykazuje się zawiścią. Przecież do tej pory wszystko było ok. Żadnych uwag do działalności ZGKiM, aż tu nagle... bo środków nie pozyskiwał. Śmiech.

A z tą wymianą 3/4 urzędu to dopiero wtedy burmistzr pokazał by wszystkim środkowy palec a tak to żadne zdecydowane kroki, raczej dreptanie w miejscu i wywoływanie jakiejś aferki od czasu do czasu. Że niby się pracuje.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2015 - 13:28

Znaczy to, że wcześniej pozyskiwano środki z zewnątrz dla ZGKiM?
Kto je pozyskiwał.
Nie szkoda mi Stasia bo sam na siebie bat ukręcił. Burmistrz jak zwykle wykazuje się zawiścią. Przecież do tej pory wszystko było ok. Żadnych uwag do działalności ZGKiM, aż tu nagle... bo środków nie pozyskiwał. Śmiech.

A z tą wymianą 3/4 urzędu to dopiero wtedy burmistzr pokazał by wszystkim środkowy palec a tak to żadne zdecydowane kroki, raczej dreptanie w miejscu i wywoływanie jakiejś aferki od czasu do czasu. Że niby się pracuje.

nie pozyskiwanie środków tylko źródeł dochodu, bycie konkurencyjnym na rynku, wykonywanie prac które teraz wykonują firmy zewnętrzne bo są tańsze, proszę czytać ze zrozumieniem.

#45 ~rtg~

~rtg~
  • Goście

Napisano 28 luty 2015 - 13:40

nie pozyskiwanie środków tylko źródeł dochodu, bycie konkurencyjnym na rynku, wykonywanie prac które teraz wykonują firmy zewnętrzne bo są tańsze, proszę czytać ze zrozumieniem.

podaj jakiś przykład

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2015 - 14:22

podaj jakiś przykład

choćby budowa dróg czy jakiekolwiek inne roboty budowlane, wykopy czy coś w tym stylu.

#47 ~rtg~

~rtg~
  • Goście

Napisano 28 luty 2015 - 14:27

choćby budowa dróg czy jakiekolwiek inne roboty budowlane, wykopy czy coś w tym stylu.

wykopy są robione ale z drogami to nie ten przedział za mały zakład brak sprzętu i ludzi konkurencja jest sporo sporo do przodu no i trzyma czas pracy 7-15

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2015 - 14:36

wykopy są robione ale z drogami to nie ten przedział za mały zakład brak sprzętu i ludzi konkurencja jest sporo sporo do przodu no i trzyma czas pracy 7-15

Racja! To ze konkurencja jest jak mówisz sporo sporo do przodu to wina wieloletnich zaniedbań, nastawienia na przetrwanie a nie rozwój. Dlatego moim zdaniem takie zmiany jak ta są konieczne, czas pokaże czy nowy kierownik/kierowniczka sprosta oczekiwaniom.

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2015 - 15:16

Potrzebny taki Kierownik,  żeby się nie pysznił i nie obsadzał a słuchał ze zrozumieniem zwykłych ludzi , dla obupulnej korzyści.

#50 ~rtg~

~rtg~
  • Goście

Napisano 28 luty 2015 - 15:35

dokładnie jak mówisz taka osoba jest potrzebna tylko czy jest taka w Różanie a jak jest to czy będzie chciał to prowadzić ?!

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2015 - 17:43

Prtwatne miasto nam sie robi

Swoi, swoi i jeszcze raz swoi - nieważne czy dobrzy - aby swoi

Mam nadzieje że ci co glosowali na pś się tego nareszcie wstydza

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2015 - 18:44

Hehehehe, boli Cię, że burmistrz zaczyna myśleć o swoim elektoracie i eliminuje nieudaczników? Chwała mu za to. I tak długo utrzymywał na stanowiskach swoich przeciwników. Brawo Piotrze!

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2015 - 18:46

W ZGKiM potrzebne są jeszcze głębsze zmiany, bo większość pracowników działa na niekorzyść własnej firmy i prowadzi działalność konkurencyjną dla zakładu. Mieszkańcy mają nadzieję, że nowy kierownik zrobi z tym porządek.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2015 - 18:48

skąd ten wniosek? Nowego kierownika jeszcze nie ma a ty juz ujadasz :) a nawet jeśli będzie swój to oby był lepszy. Tak na marginesie to przecież Stasio też był swój :) tylko ze był słaby, przecież to w tym temacie wszyscy pisali zwolnić Staska a teraz ból? Co by burmistrz nie zrobił to by było źle. Jakby go nie zwolnił to kolejne strony tego tematu pełne by były haseł zwolnić kierownika. Hehehe co za naród :D proponuję by pozostali kierownicy wzięli się za robotę bo mogą podzielić los dwóch już byłych. Liczy się praca dla dobra mieszkańców a nie prywatna i aby odsiedziec osiem godzin w biurze. Te czasy już nie wrócą

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2015 - 19:20

skąd ten wniosek? Nowego kierownika jeszcze nie ma a ty juz ujadasz :) a nawet jeśli będzie swój to oby był lepszy. Tak na marginesie to przecież Stasio też był swój :) tylko ze był słaby, przecież to w tym temacie wszyscy pisali zwolnić Staska a teraz ból? Co by burmistrz nie zrobił to by było źle. Jakby go nie zwolnił to kolejne strony tego tematu pełne by były haseł zwolnić kierownika. Hehehe co za naród :D proponuję by pozostali kierownicy wzięli się za robotę bo mogą podzielić los dwóch już byłych. Liczy się praca dla dobra mieszkańców a nie prywatna i aby odsiedziec osiem godzin w biurze. Te czasy już nie wrócą

właśnie w przypadku burmistrz wydaję mi się że liczy się prywata a nie dobro mieszkańców

Wszyscy pisali zwolnic staśka? to znaczy tysiące obywateli? pogięłó cię

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2015 - 20:01

właśnie w przypadku burmistrz wydaję mi się że liczy się prywata a nie dobro mieszkańców
Wszyscy pisali zwolnic staśka? to znaczy tysiące obywateli? pogięłó cię

Bardzo dobrze napisałeś " wydaje mi się" nic dodać nic ująć.

#57 ~rtg~

~rtg~
  • Goście

Napisano 28 luty 2015 - 21:24

miasto prywatne jest po części tu jest racja.Ja jestem za zmianami na lepsze żyje w ty mieście i płace podatki ale wiem jedno nie ma sprawiedliwości i nie będzie Pan kierownik przez dużżżżeeee K to osoba nie szanująca ludzi śmiejąca się z biedniejszych od niego, sam jako osoba nie jest czysty ale innym błedy pokazać potrafi i wytknąć palcem biedak, żebrak. Samo jego zachowanie jeśt kary godne ale cóż nie mnie oceniać jego los, jestem za tym żeby żyło się każdemu dobrze i jak najlepiej niech nikomu nie braknie na chleb, a w Różanie można wiele zrobić żeby pomóc, nie tylko przez opiekę społeczną.

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2015 - 21:34

miasto prywatne jest po części tu jest racja.Ja jestem za zmianami na lepsze żyje w ty mieście i płace podatki ale wiem jedno nie ma sprawiedliwości i nie będzie Pan kierownik przez dużżżżeeee K to osoba nie szanująca ludzi śmiejąca się z biedniejszych od niego, sam jako osoba nie jest czysty ale innym błedy pokazać potrafi i wytknąć palcem biedak, żebrak. Samo jego zachowanie jeśt kary godne ale cóż nie mnie oceniać jego los, jestem za tym żeby żyło się każdemu dobrze i jak najlepiej niech nikomu nie braknie na chleb, a w Różanie można wiele zrobić żeby pomóc, nie tylko przez opiekę społeczną.

Za słabo donosił chyba nie ?

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2015 - 10:06

Za słabo donosił chyba nie ?

czy pracownicy wstawia się za swoim szefem, czy będzie jakiś protest?

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2015 - 12:18

A kto ma protestować? Ci, którzy dorabiali sie dzięki układowi ze Staśkiem prowadząc własne działalności gospodarcze i narażając zakład na straty? Niech przyjdą po UG, burmistrz bedzie miał jak na dłoni wichrzycieli.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych