Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Zespół Fiesta - opinie

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Natka21

Natka21

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 27 maj 2019 - 14:10

Czy ktoś zna może zespół Fiesta z Lublina? Słyszałam od znajomego, że grali u niego na weselu i świetnie się spisali. Macie jakieś opinie?

#2 ~KASIA~

~KASIA~
  • Goście

Napisano 31 maj 2019 - 12:05

Ja gorąco polecam! Bawiliśmy się rewelacyjnie przy ich muzyce na weselu w Lublinie. Mieliśmy aż 5 wesel w tamtym roku ale muszę przyznać że to w ich wykonaniu z pewnością było najleosze.

#3 ~KASIA~

~KASIA~
  • Goście

Ja gorąco polecam! Bawiliśmy się rewelacyjnie przy ich muzyce na weselu w Lublinie. Mieliśmy aż 5 wesel w tamtym roku ale muszę przyznać że to w ich wykonaniu z pewnością było najleosze.

#4 ~KASIA~

~KASIA~
  • Goście

#5 ~Michaldroz~

~Michaldroz~
  • Goście

Napisano 31 maj 2019 - 18:18

Bardzo dobry zespół. Przyznam szczerze że nie spodziewałam się aż tak dobrej zabawy.

#6 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2019 - 08:35

Zespół genialny. Fiesta rządzi! 

#7 ~Daniel~

~Daniel~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2019 - 14:28

Rzeczywiście bardzo fajny zespół. Grali u kuzynki na weselu i wszyscy byli zachwyceni

#8 ~Julitka25~

~Julitka25~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 11:08

Zespół Fiesta jest zdecydowanie wart uwagi, świetni wokaliści, no i saksofon który uwielbiam!

#9 ~daria~

~daria~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 17:13

Zespół bardzo ok. Mają bardzo profesjonalne podejście do swojej pracy, świetnie grają i bawią gości do białego rana :)

#10 ~trix25~

~trix25~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 09:53

Czy ktoś zna może zespół Fiesta z Lublina? Słyszałam od znajomego, że grali u niego na weselu i świetnie się spisali. Macie jakieś opinie?

Fajna kapela, grają skocznie, ale i spokojnie - dla każdego coś miłego. Ciekawy element z saksofonem, niebrzydkie wokale, generalnie jak najbardziej dobry wybór na wesele

#11 ~aeczka234~

~aeczka234~
  • Goście

Napisano 29 październik 2019 - 14:25

Fiesta to zdecydowanie kapela godna polecenia. Maja bardzo obszerny i typowo imprezowy repertuar, każdy bawi sie z nimi super. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych