Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

28 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Jacek~

~Jacek~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2017 - 14:43

Podtrzymuje co napisalem,ze dzialnie filipinczyków to sila Boga i szkoda ze niektorzy nie czytaja Biblii. Kolego jeszcze niewiele widziales w zyciu i nie ma czym sie chwalic,bo sa miejsca w Manili napelnione przepychem a poza miastem wyciszyc sie.O Chinach ludzie mowia ze dzieci pracuja w fabrykach za garsc ryzu,jednak w duzych miastach jak Schanghai zarobki i zycie jest na wyzszym poziomie niz w Stanach czy Niemczech.(Chetnym podesle fotki z mojej wizyty 3 tygodniowej)
Co od Biblii to Jezus wielorotnie przemawial do ludzi : ,,proscie a bedzie wam dane,szukajcie a znajdziecie ,pukajcie a zostanie wam otworzone ''
Szukanie Boga to nic innego jak kontakt z Wyzszym Ja czyli Duchem Swietym,o czym mowil Jezus.W Dziejach Apostolskich po zmartchwystaniu Jezusa w dniu Piecdziesiatnicy apostołowie zostali napelnieni Duchem Swietym,mowili innym jezykami,a Piotr i Jan dokonywali cudów uzdrowien.
I to jest wlasnie nagroda od Boga. Jak zyjemy zgodnie z przykazaniami to czeka nas nagroda w Niebie.
Gdy wchodze na wizyte to widze i czuje aure uzdrowiciela,a wlasciwie nie jego tylko sil nadprzyrodzonych - Najwyzszego Dobra ,ktore przeplywa przez rece uzdrowiciela,inaczej mowiac taki uzdrowieciel to lacznik miedzy swiatem duchowym a ludzkim.
Jezeli ktos ma mocne dowody to prosze mnie poprawic,a nie pisac o biedzie itp.
Jesli ludzie widzieliby swiat duchowy to przyznaliby mi racje.
Nie ma wiekszego szczescia jak kontakt z Duchem Swietym.
A tak wielu bedzie pisac puste teksty ,krecac w glowach niezdecydowanym i zyjac w niewiedzy.
PS Koszt wizyty u filipinczyka to 80% pobiera centrum medycyny naturalnej a pozostala czesc przeznaczona jest dla uzdrowiciela.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2017 - 14:54

Tak potwierdzam wypowiedź. Uzdrawianie to dar Ducha Świętego, dar dla ludzi. Poznacie człowieka po owocach na jego drzewie, dobre drzewo nie wyda złych owoców a złe dobrych. Patrzcie na owoce. Jest tylko jeden problem w tym temacie i jest to WERYFIKACJA osób które mają dar i naciągaczy którzy żerują na ludzkim nieszczęściu. Powinni to robić ludzie widzący świat duchowy i dający temu świadectwo, że dany człowiek posiada taki dar od Ducha. Jezus wyraźnie powiedział będziecie czynić większe rzeczy niż ja czyniłem. Jeśli chodzi o filipińskich uzdrowicieli ty myślę że na terenie naszego kraju mamy o wiele silniejszych uzdrowicieli niż w filipinach i takich dla Polaków. I tu trzeba by było wspomnieć o różnicach między uzdrowicielem z ducha a bioenergoterapeutą z umysłu.

#23 ~Asia~

~Asia~
  • Goście

Napisano 04 maj 2017 - 20:39

Niby skąd można mieć pewność że daną energie którą się czuje pochodzi od Boga..? Tylko prawdziwa modlitwa i bezpośredni kontakt z Bogiem da Ci tą pewność,a nie jacyś pośrednicy typu uzdrowiciel,oni może i mają energię ale napewno nie od Boga,ale od szatana,a korzystanie z uzdrowicieli może mieć negatywne skutku(np choroba dziecka,niepowodzenie w życiu)dla osoby która korzysta z takich usług,ale też i dla całej jego rodziny,tylko później dana osoba nie będzie kojarzyła tego z uzdrowicielem. Ludzie nie bądźcie głupi i jeśli naprawdę wierzycie w Boga nie korzystacie z takich usług.

#24 ~anna pasek~

~anna pasek~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2017 - 06:19

Beauty lux robi szkolenie zawodowe z tego zagadnienia. Długo, wymagające, z wielu technik, ale rzeczywiście prowadzone jest na takiej zasadzie, że do pracy was przygotuje. Ale jeśli chcecie zajść odpowiednio daleko, to po prostu musicie działać. Od razu na pewno nigdy cudów nie będzie. Wszystko wymaga czasu. 

#25 ~Balanced~

~Balanced~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2017 - 18:27

Korzystam z usług Samui Spa w Warszawie i mogę stwierdzić że nie jest to tylko przyjemny masaż, ale również jest to pomoc dla mojego ciała.

#26 ~judi.mik~

~judi.mik~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2017 - 18:25

Jeśli masaż relaksacyjny to polecam Samui Spa w Warszawie. Szeroka oferta, świetni masażyści a sama atmosfera odpręża!!! Ceny jak na W-wa bardzo przyzwoite i z terminami nie ma problemu! Szczególnie polecam masaż indonezyjski, pełen relaks! 

#27 ~jerzy~

~jerzy~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2017 - 21:49

Sceptykom i wątpiącym polecam książkę Wacława Korabiewicza , a myślę że nie trzeba go przedstawiać, pod tytułem CUDA BEZ CUDOW. Mnie leczono po ciężkim zawale na odległość i dziś mam 70 lat i końskie zdrowie .  

#28 ~stara dusza~

~stara dusza~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2019 - 19:43

Proste a jakze trudne do zaakceptowania.
To nie chodzi o zwykla modlitwe tylko prosbe przez otwarty kanal duchowy,problem ze trzeba pracowac aby go otworzyc.
Moze kiedys ktos przyzna mi racje,jednak musi uplynac wiele czasu.
Gabriel

Przyznaję Ci rację już teraz a nie kiedyś, pamiętaj że z arogantami i tzw wykształciuchami nie warto zaczynać dyskusji. Oni tylko kiedyś panicznie będą się bać.  Ludzie z otwartym kanałem duchowych i umysłem przyjmą pewne fakty ze spokojem jako nieodłączną część życia. Przecież nic we wszechświecie nie ginie bezpowrotnie ...tylko ciało ulega degradacji. 

#29 ~stara dusza~

~stara dusza~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2019 - 19:45

Proste a jakze trudne do zaakceptowania.
To nie chodzi o zwykla modlitwe tylko prosbe przez otwarty kanal duchowy,problem ze trzeba pracowac aby go otworzyc.
Moze kiedys ktos przyzna mi racje,jednak musi uplynac wiele czasu.
Gabriel

Przyznaję Ci rację już teraz a nie kiedyś, pamiętaj że z arogantami i tzw wykształciuchami nie warto zaczynać dyskusji. Oni tylko kiedyś panicznie będą się bać.  Ludzie z otwartym kanałem duchowych i umysłem przyjmą pewne fakty ze spokojem jako nieodłączną część życia. Przecież nic we wszechświecie nie ginie bezpowrotnie ...tylko ciało ulega degradacji. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych