Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

28 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2008 - 20:26

Ludzie nie dajcie sie zwariowac.Uzdrawiacze z Filipin sa znani w calej Europie i Stanach Zjednoczonych.Znani sa oczywiscie z oszustw i zerowaniu na ludzkim nieszczesciu.Jakis czas temu bylem na Filipinach i widzialem ten kraj.Gorszej biedy i nedzy nie widzialem w zadnym kraju na swiecie.A zwiedzilem naprawde bardzo duzo krajow biednych z Etiopia wlacznie.Bieda i nedza we Filipinach przeraza
Uzdrawiacze Filipinscy bardzo lubia naiwnych ludzi,nikomu wprawdzie nie zaszkodza ale i nie pomoga a kaza sobie slono placic.Z tego co czytam za wizyte 180,zl to naprawde jak na warunki Polskie bardzo duzo.180 zl to jest ok 60$.Taka kwota to dwumiesieczne pobory urzednika w Manilli (Filipiny).Jest to dla nich ogromny zarobek .
Nie ludzcie sie ,ze ktorys uzdrowiciel z Filipin Was wyleczy na cokolwiek.Dziwi mnie tylko ,ze w Polsce takie formy oszustwa i wykorzystywania ludzi sa legalne.
Rozumie ludzi chorych ,kazdy dla poprawy zdrowia oddalby wszystko jednak powinnismy pamietac ,ze na nieszczesciu ludzkim zeruja" hieny "ktorych nie interesuje nasze zdrowie tylko nasza "kasa"
Trzymajcie sie z dala od tych pseldo uzdrawiaczy.
Bardzo zadziwiajacy jest fakt ,ze facet podajacy sie za uzdrawiacza nie mowi po polsku.Nikt nie sprawdzil czy posiada zezwolenie na prowadzenie takiej dzialalnosci w Polsce.Zachodzi podejzenie,ze takiego zezwolenia nie posiada.Nielegalne jest rowniez wynajecie pokoju hotelowego na "dzialanosc handlowa."

#2 ~Nie zabierajcie NADZIEJI~

~Nie zabierajcie NADZIEJI~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2008 - 00:28

TY nic nie zrozumoiesz dopoki nie zachorujesz. a ja Ci powim ze ten Pan wielu osobom pomoże a wiesz czemu ot Ci powiem bo wyleczy ich psychke czliu uzdrowi organizm i wten sposb wiele chorób sie cofa albo ginie znam to na sobie. dzisaij czytając ten atrykul jestem pewna ze nic by mi nie pomógl ale kiedys tego doswiadczylam .otoz mialam częste stany zapalne przydatkow i częste krwotoki i wlasnie to Ja pojechalam to tego uzdrowiciela z sekty ,,Niebo" i zostalam wyleczona do dzisaj a bylo to na pocżatku jego kariery, zjeżdzaly sie wtedy autokary z makowa ostrołeki i wielu innych miast ludzie z tametj miejscowosći śmiali sie z nas bo taki wywiad wtedy miedzy tamtejszymi ludxmi uzyskalam ale poszlam na wizyte z nanadzieja o uzdrowienie i naprawde dolegliwosci tak bardzo przykre minęły.Więc nie zabieraj ludziom nadzieji na wyzdrowienie bo każdy z nas ma inne poklady wiary i mozliwości. Życzę wszystkim cierpiacym uzdrowienia.Obecnie nie potrzebuje takiej porady i wiem, ze wiele ludzi wyrzuci te pieniądze w bloto ale pamiętajmy, gdy nawet jednej osobie wróci zdrowie tak jak mi jest warte to tych pieniędzy,Pozdrawiam.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2008 - 00:58

TY nic nie zrozumoiesz dopoki nie zachorujesz. a ja Ci powim ze ten Pan wielu osobom pomoże a wiesz czemu ot Ci powiem bo wyleczy ich psychke czliu uzdrowi organizm i wten sposb wiele chorób sie cofa albo ginie znam to na sobie. dzisaij czytając ten atrykul jestem pewna ze nic by mi nie pomógl ale kiedys tego doswiadczylam .otoz mialam częste stany zapalne przydatkow i częste krwotoki i wlasnie to Ja pojechalam to tego uzdrowiciela z sekty ,,Niebo" i zostalam wyleczona do dzisaj a bylo to na pocżatku jego kariery, zjeżdzaly sie wtedy autokary z makowa ostrołeki i wielu innych miast ludzie z tametj miejscowosći śmiali sie z nas bo taki wywiad wtedy miedzy tamtejszymi ludxmi uzyskalam ale poszlam na wizyte z nanadzieja o uzdrowienie i naprawde dolegliwosci tak bardzo przykre minęły.Więc nie zabieraj ludziom nadzieji na wyzdrowienie bo każdy z nas ma inne poklady wiary i mozliwości. Życzę wszystkim cierpiacym uzdrowienia.Obecnie nie potrzebuje takiej porady i wiem, ze wiele ludzi wyrzuci te pieniądze w bloto ale pamiętajmy, gdy nawet jednej osobie wróci zdrowie tak jak mi jest warte to tych pieniędzy,Pozdrawiam.

No to znowu Ty Babciu z Makowa Maz.
Niech Cie zatem nadzieja wyleczy. Oni na takich wlasnie ludziach zeruja.\
Poki co zalecam jak zawsze dla Ciebie picie lecytyny na rozjasnienie umyslu.
Pozdrawiam

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2008 - 02:50

No to znowu Ty Babciu z Makowa Maz.
Niech Cie zatem nadzieja wyleczy. Oni na takich wlasnie ludziach zeruja.\
Poki co zalecam jak zawsze dla Ciebie picie lecytyny na rozjasnienie umyslu.
Pozdrawiam

Tym razem nie zdadłeś nie babcia ale wkrótce będę.:)

#5 ~klijent~

~klijent~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2008 - 08:27

Wybrałam się ostatnio do jasnowidza, żeby przepowiedział mi przyszłość. Pukam, pukam... I nagle pytanie zza drzwi: kto tam?
Zrezygnowałam

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2008 - 16:36

Wybrałam się ostatnio do jasnowidza, żeby przepowiedział mi przyszłość. Pukam, pukam... I nagle pytanie zza drzwi: kto tam?
Zrezygnowałam

Ha .ha ha ,ha .Swietne Zawiera cala madrosc.Dzieki

#7 ~leon~

~leon~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2008 - 15:17

Pacjent na dzień dzisiejszy nie ma żadnej alternatywy, dlatego łapie się oszustów , w ich mniemaniu jedynych dobrych i uczciwych. Ci co stykają się z kręgiem ludzi tzw medycyny tradycyjnej , po wnikliwej analizie dochodzą do wniosku , że tu najmniej chodzi o dobro pacjenta. To o co chodzi ? Zwykle chodzi o pieniądze(drogie nieskuteczne leki, dodatkowe wizyty i inne) , ale są też inne czynniki wpływające na to że lekarze postrzegani są jako amatorzy i nieudacznicy i złodzieje. Czasami jest to nieumiejętność wytłumaczenia że np , " ja tego nie zrobę , bo nie wiem", "tego sie nie robi" , "nie chce mi się"

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2008 - 17:58

Pacjent na dzień dzisiejszy nie ma żadnej alternatywy, dlatego łapie się oszustów , w ich mniemaniu jedynych dobrych i uczciwych. Ci co stykają się z kręgiem ludzi tzw medycyny tradycyjnej , po wnikliwej analizie dochodzą do wniosku , że tu najmniej chodzi o dobro pacjenta. To o co chodzi ? Zwykle chodzi o pieniądze(drogie nieskuteczne leki, dodatkowe wizyty i inne) , ale są też inne czynniki wpływające na to że lekarze postrzegani są jako amatorzy i nieudacznicy i złodzieje. Czasami jest to nieumiejętność wytłumaczenia że np , " ja tego nie zrobę , bo nie wiem", "tego sie nie robi" , "nie chce mi się"

Piszesz ,ze "lekarze postrzegani sa jako amatorzy i nieudacznicy i zlodzieje "bo w wiekszosci przypadkow tak jest.Dlaczego tak jest a nie inaczej to juz zupelnie inny temat.Na taka sytuacje naklada sie bardzo duzo zlozonych czynnikow.

#9 ~gabriel~

~gabriel~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2009 - 23:38

Zachecam do wizyty u filipinczyka,szkoda ze ludzie czesto ufaja lekarzom,tylko kiedy jest juz zle (np.nowotwor)twierdza ze juz za pozno na leczenie.Filipinczyk widzi chorobe duzo wczesniej niz zauwazy to lekarz i taniej-koszty badan sa wieksze niz wizyta.Odwiedzam filipinczyka raz do roku i uniknalem 2 operacji.Zabieg jest przyjemny i spokojny,a bol mija na dlugo,choroby sie cofaja itd.Prawda jest ze wielu pacjentow odwiedza uzrowicieli w krytycznym momencie,kiedy choroba daje sie im we znaki,a lekarze wyciagneli resztki pieniedzy i rozkladaja rece,wtedy taki pacjent wedruje szuka kazdej drogi i trafia do filipinczyka,gdyz kazdy chce zyc.Opowiem o przypadku sceptycznego 80 latka,ktory mial udokumentowana miazdzyce serca ( w ok.80% zajete) i po 4 wizytach sam wszedl na 4 pietro,nie wierzyl w to, lecz filipinczyk dal mu slowo i cofnal schorzenie.
Drodzy czytelnicy,jesli ktos chce dotknac BOGA to moze tego doswiadczyc za ich posrednictwem.Ich skutecznosc jest bardzo wysoka,inaczej nie byloby chetnych na Filipiny,a samoloty do Manili sa wypelnione po brzegi.
Polecam Armando Collantesa,Jesse Novide i Ramona Diwiga.
Jesli ktos chce wiedziec wiecej to prosze pisac: gabbo@wp.pl

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2009 - 02:02

Zachecam do wizyty u filipinczyka,szkoda ze ludzie czesto ufaja lekarzom,tylko kiedy jest juz zle (np.nowotwor)twierdza ze juz za pozno na leczenie.Filipinczyk widzi chorobe duzo wczesniej niz zauwazy to lekarz i taniej-koszty badan sa wieksze niz wizyta.Odwiedzam filipinczyka raz do roku i uniknalem 2 operacji.Zabieg jest przyjemny i spokojny,a bol mija na dlugo,choroby sie cofaja itd.Prawda jest ze wielu pacjentow odwiedza uzrowicieli w krytycznym momencie,kiedy choroba daje sie im we znaki,a lekarze wyciagneli resztki pieniedzy i rozkladaja rece,wtedy taki pacjent wedruje szuka kazdej drogi i trafia do filipinczyka,gdyz kazdy chce zyc.Opowiem o przypadku sceptycznego 80 latka,ktory mial udokumentowana miazdzyce serca ( w ok.80% zajete) i po 4 wizytach sam wszedl na 4 pietro,nie wierzyl w to, lecz filipinczyk dal mu slowo i cofnal schorzenie.
Drodzy czytelnicy,jesli ktos chce dotknac BOGA to moze tego doswiadczyc za ich posrednictwem.Ich skutecznosc jest bardzo wysoka,inaczej nie byloby chetnych na Filipiny,a samoloty do Manili sa wypelnione po brzegi.
Polecam Armando Collantesa,Jesse Novide i Ramona Diwiga.
Jesli ktos chce wiedziec wiecej to prosze pisac: gabbo@wp.pl

Filipiny to bardzo biedny i zacofany kraj.Bylem i widzialem tam straszliwa biede niewyobrazalna dla nas.Nie zachecaj ludzi i nie wprowadzaj ludzi w blad to jest oszustwo i nie mieszaj tu Boga bo Bog z tym nie ma nic wspolnego.

#11 ~gabielle~

~gabielle~
  • Goście

Napisano 17 luty 2010 - 21:14

Podtrzymuje co napisalem,ze dzialnie filipinczyków to sila Boga i szkoda ze niektorzy nie czytaja Biblii. Kolego jeszcze niewiele widziales w zyciu i nie ma czym sie chwalic,bo sa miejsca w Manili napelnione przepychem a poza miastem wyciszyc sie.O Chinach ludzie mowia ze dzieci pracuja w fabrykach za garsc ryzu,jednak w duzych miastach jak Schanghai zarobki i zycie jest na wyzszym poziomie niz w Stanach czy Niemczech.(Chetnym podesle fotki z mojej wizyty 3 tygodniowej)
Co od Biblii to Jezus wielorotnie przemawial do ludzi : ,,proscie a bedzie wam dane,szukajcie a znajdziecie ,pukajcie a zostanie wam otworzone ''
Szukanie Boga to nic innego jak kontakt z Wyzszym Ja czyli Duchem Swietym,o czym mowil Jezus.W Dziejach Apostolskich po zmartchwystaniu Jezusa w dniu Piecdziesiatnicy apostołowie zostali napelnieni Duchem Swietym,mowili innym jezykami,a Piotr i Jan dokonywali cudów uzdrowien.
I to jest wlasnie nagroda od Boga. Jak zyjemy zgodnie z przykazaniami to czeka nas nagroda w Niebie.
Gdy wchodze na wizyte to widze i czuje aure uzdrowiciela,a wlasciwie nie jego tylko sil nadprzyrodzonych - Najwyzszego Dobra ,ktore przeplywa przez rece uzdrowiciela,inaczej mowiac taki uzdrowieciel to lacznik miedzy swiatem duchowym a ludzkim.
Jezeli ktos ma mocne dowody to prosze mnie poprawic,a nie pisac o biedzie itp.
Jesli ludzie widzieliby swiat duchowy to przyznaliby mi racje.
Nie ma wiekszego szczescia jak kontakt z Duchem Swietym.
A tak wielu bedzie pisac puste teksty ,krecac w glowach niezdecydowanym i zyjac w niewiedzy.

PS Koszt wizyty u filipinczyka to 80% pobiera centrum medycyny naturalnej a pozostala czesc przeznaczona jest dla uzdrowiciela.

#12 Fallenangelv

Fallenangelv

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 9298 postów

Napisano 17 luty 2010 - 21:23

Uzdrowiciel-od czego od ciężaru portfela?

#13 unicorn

unicorn

Swojak

• PipPipPipPip
  • 530 postów

Napisano 17 luty 2010 - 21:52

Podtrzymuje co napisalem,ze dzialnie filipinczyków to sila Boga i szkoda ze niektorzy nie czytaja Biblii. Kolego jeszcze niewiele widziales w zyciu i nie ma czym sie chwalic,bo sa miejsca w Manili napelnione przepychem a poza miastem wyciszyc sie.O Chinach ludzie mowia ze dzieci pracuja w fabrykach za garsc ryzu,jednak w duzych miastach jak Schanghai zarobki i zycie jest na wyzszym poziomie niz w Stanach czy Niemczech.(Chetnym podesle fotki z mojej wizyty 3 tygodniowej)
Co od Biblii to Jezus wielorotnie przemawial do ludzi : ,,proscie a bedzie wam dane,szukajcie a znajdziecie ,pukajcie a zostanie wam otworzone ''
Szukanie Boga to nic innego jak kontakt z Wyzszym Ja czyli Duchem Swietym,o czym mowil Jezus.W Dziejach Apostolskich po zmartchwystaniu Jezusa w dniu Piecdziesiatnicy apostołowie zostali napelnieni Duchem Swietym,mowili innym jezykami,a Piotr i Jan dokonywali cudów uzdrowien.
I to jest wlasnie nagroda od Boga. Jak zyjemy zgodnie z przykazaniami to czeka nas nagroda w Niebie.
Gdy wchodze na wizyte to widze i czuje aure uzdrowiciela,a wlasciwie nie jego tylko sil nadprzyrodzonych - Najwyzszego Dobra ,ktore przeplywa przez rece uzdrowiciela,inaczej mowiac taki uzdrowieciel to lacznik miedzy swiatem duchowym a ludzkim.
Jezeli ktos ma mocne dowody to prosze mnie poprawic,a nie pisac o biedzie itp.
Jesli ludzie widzieliby swiat duchowy to przyznaliby mi racje.
Nie ma wiekszego szczescia jak kontakt z Duchem Swietym.
A tak wielu bedzie pisac puste teksty ,krecac w glowach niezdecydowanym i zyjac w niewiedzy.

PS Koszt wizyty u filipinczyka to 80% pobiera centrum medycyny naturalnej a pozostala czesc przeznaczona jest dla uzdrowiciela.

i tak to filipinczycy staja sie narodem wybranym...
tak szydze...bo takie "madrosci" przyprawiaja o gesia skroke...ze zgrozy jaka wywoluja
nigdy, powtorze nigdy, ci cudotworcy, nie pomogli ciezko chorym, a prosze mi wierzyc ze przez ladnych pare lat bylam swiadkiem ich "czarow"...nikt z "konwencjonalistow medycznych" nie zabronil ani rodzinom ani pacjentom na korzystanie z ich szarlatanskich uslug...w nas, "sceptykach - medykach" budzili jedynie lekki usmiech poblazliwosci, jednoczesnie wstret i zdumienie, z jaka latwoscia potrafili zerowac na ludzkim nieszczesciu
jesli byloby tak jak pan/i mowi, ze przez nich dziala bog...no coz...chyba wystarczyloby wezwac ksiedza lub po prostu modlic sie i prosic o laske uzdrowienia...
porazajace...brak slow

#14 Ultimate

Ultimate

Swojak

• PipPipPipPip
  • 600 postów

Napisano 17 luty 2010 - 21:58

Medycyna niekonwencjonalna - jest metodą niebezpieczną dla samego zdrowia, bo tak naprawdę nie wiadomo jakie osoba ma uprawnienia i co wie na temat naszego zdrowia.

#15 ~gabielle~

~gabielle~
  • Goście

Napisano 18 luty 2010 - 21:45

Proste a jakze trudne do zaakceptowania.
To nie chodzi o zwykla modlitwe tylko prosbe przez otwarty kanal duchowy,problem ze trzeba pracowac aby go otworzyc.
Moze kiedys ktos przyzna mi racje,jednak musi uplynac wiele czasu.
Gabriel

#16 ~gabielle~

~gabielle~
  • Goście

Napisano 18 luty 2010 - 22:04

Mam nadzieje ze uplynie jeszcze wiele lat zanim medycyna bedzie wspolpracowac z lekarzami sceptykami,bo czlowiek to w 50% cialo a w 50% cialo subtelne,w ktorym nawet miesiace przed choroba widac jej symptomy.
Ogromne pieniadze sa wydawane kazdego roku na badania onkologiczne a rezultat wyleczeń jest niewielki,bo malo kto wie ze nowotwory powodowane sa przez substancje kancerogenne zawarte w zywnosci i zadne naswietlania czy chemia nie wyleczy raka,ew.go uspi na chwile.
W tej kwestii polecam 100% terapie Gersona oparta na piciu 10-12 szklanek soków ze swiezych owoców i warzyw dziennie albo metode dr.Ashkara.
Panowie lekarze tez bierzecie pienadze,za nie do konca wlasciwa diagnoze,a sprobowac medycyny naturalnej naprawde warto.Zreszta co robia zrezygnowani ludzie w gabinetach medycyny naturalnej ?Sa to czesto trudne przypadki ktore chca zyc,nadzieja pozostaje tylko medycyna alternatywana.
Pozdrawiam
G

#17 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 12 luty 2011 - 12:21

ROWNIEZ O. Z TORUNIA LECZY ZA WDOWI GROSZ..POZDRAWIAM!

#18 ~gabielle~

~gabielle~
  • Goście

Napisano 16 luty 2011 - 23:48

Niech kazdy zdecyduje co dla niego jest najlepsze.
Wielu szuka ostatniej deski ratunku i wybiera leczenie niekonwencjonalne,dlaczego?
Medycyna nie radzi sobie z epilepsja,nowotworami chorobami psychicznymi i innymi.
Moze nalezaloby sprobowac,zamiast sceptycznie odradzac.
A moze po prostu nie pisac glupot i wydluzac watek.
Polecam filipiczyków !

#19 ~kurs masaz tajski~

~kurs masaz tajski~
  • Goście

Napisano 25 luty 2011 - 18:44

Kursy masaży orientalnych
Serdecznie zapraszamy na kolejne, cykliczne warsztaty masaży z Azji południowo-wschodniej:

Kampinos k Warszawy:
- 19-21.4 masaz indonezyjski 800zl
- 22-25.04 masaz tajski 900zl (Wielkanoc)
- 26-27.04 tajski stemplami ziolowymi 500zl
- 28-29.04 tajski masaz stop 500zl
- 30.4-3.5 tajski zaawansowany 800zl (Majowka)

Koszalin
- 7-8.05 tajski masaz stop 400zl
- 3-5.06 tajski 800zl

Jelenia Gora
- 12-13.5 tajski masaz stop 400zl

Poznan
- 20-22.5 tajski 800zl

Kielce
- 27-29.5 tajski 800zl
- 30.5 tajski stemplami ziolowymi 400zl
- 31.5 tajski masaz stop 400zl

Wkrótce dojdą terminy wiosenne w Nowym Targu, Gdansku i moze Wrocławiu - jakkolwiek, mogą być przekładane na poźniej/odwoływane, jeśli nie zbierze się odpowiednio liczna grupa. Najpewniejsze są daty w Kampinosie, bo tu organizuję je sama.

Kurs masażu tajskiego, indonezyjskiego, stemplami i stop w Kampinosie - 50% zniżki dla drugiej i każdej kolejnej osoby.

Dla 3 osob przychodzacych razem na wszystkie 5 kursow w Kampinosie 19.4-3.5 (104 h zegarowe nauki) jest znizka 35%, tj 2275/osoba - do uzyskania certyfikatu z kazdego z kursow potrzebna obecnosc 75% na kazdym.

W przypadku kursów prowadzonych w pozostałych miejscowościach jest zniżka dla dwóch i więcej osób zapisujących się razem: tajski i indonezyjski, zniżka po 100zł za osobe, masaż stemplami ziołowymi i tajski masaż stóp - zniżka po 50zł za osobę.

Powtórka kursów w Kampinosie bezpłatnie (jeśli przychodzisz na inny kurs) lub 50zł/dzień. W innych miastach 100zł/dzień.

Kursy są tańsze od innych kursów organizowanych do tej
pory w Warszawie czy innych miejscach - i bardziej dostępne dla
uczniów/studentów masazu i fizjoterapii. Jakkolwiek, kursy są otwarte
również dla amatorów masażu, a nawet dzieci/młodzieży z opiekunem.

Zajęcia w Kampinosie: pierwszy dzien 12:00 do 19:00, kolejne dni 9:00 do 18:00, ostatni dzien 9:00 - 16:00. Noclegi w jedynkach i dwojkach z lazienka 35-40zl. Mozna tez codziennie dojezdzac, mozna przywiezc psa.

Wyzywienie opcjonalne (mozna korzystac z ogolnodostepnej kuchni): sniadania 12zl, kolacje 13zl, obiady 15zl. Mozna tez codziennie dojezdzac, mozna przywiezc psa.

http://massagethai.info

#20 ~gabielle~

~gabielle~
  • Goście

Napisano 21 luty 2015 - 15:08

Prosze aby goscie nie pisali bo robia z siebie tylko wiekszych idiotow.

Nalezy sprobowac wizyty u filipinczyka a co do mnie,to zaczelo sie sceptycznie obecnie 

po 14 latach rzeczywiscie prosze Boga i otrzymuje o co prosze.

Wiec moge spokojnie powiedziec ze potrzeba czasu aby sie oczyscic i dorosnac a doroslem z czasem i wiem ze swiat duchowy istnieje i to uzdrawianie to prosby filipinczyka o pomoc,ktora otrzymujemy ze swiata duchowego czyli Boga.

Ponizej pisze jeden ze smialkow ze byl na Filipinach i ogladal biede bo nic wiecej nie widzial.

Gdybys pan byl rozwiniety duchowo (a nie zak\mkniety jak wiekszosc)to odczuwalbys energie w tym miejscu a uwaga panska skupila by sie na wlasnie na tych wartosciach.

Tak naprawde kazdy filipinczyk zawsze sie modli do Boga lub przewodnikow duchowych powiazanych ktorzy mu pomagaja.

Niestety mozna wypluc pluca i nogi wyciagnac,bo od 2000 lat zawsze zdania byly podzielone,tylko osoby wierzace latwiej znosza wszelkie porazki a racjonalisci nie radza sobie z blahostkami i koncza marnie.

Przez kilka lat na wizyty namowilem i zawiozlem kilkanascie osob z rozmaitymi schorzeniami i kazdemu pomogło,wiele z nich z czasem odstawilo leki i kilku z nich zyje do dzis, choc nie powinno ich byc.

Ciekawa jestem jaka reakcja bedzie tych niedowiarkow ktorzy z czasem zachoruja?Moze wspanialy NFZ im pomoze.Jesli tak to jestes w dobrych rekach i niczego nie potrzebujesz wiecej

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych