Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

zainteresowane kobiety

47 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~anons~

~anons~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2018 - 11:38

Są tutaj w Makowie - okolice jakies panie chcący się spotkać wieczorkiem kilka razy pogadać i w ogóle takie tam przyjemności?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2018 - 12:51

Są tutaj w Makowie - okolice jakies panie chcący się spotkać wieczorkiem kilka razy pogadać i w ogóle takie tam przyjemności?

A co rozumiesz pod pojęciem ,,takie tam przyjemności '' ? Nie potrafisz tego powiedzieć czy nie chcesz ?

#3 ~anons~

~anons~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2018 - 15:03

Chodzi mi o seksik. Takie tam potrzeby faceta o

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2018 - 15:28

Chodzi mi o seksik. Takie tam potrzeby faceta o

Ty na pewno jesteś facet?

#5 ~anons~

~anons~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2018 - 15:32

Tak. 24 lata z Szelkowa

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2018 - 15:47

Tak. 24 lata z Szelkowa

Dziecko, możesz być co najwyżej facecik. Chodzi ci o sex czy seksik? Takie o ...potrzeby faceta. A pomyślałeś głąbie że takie o potrzeby może mieć kobieta? To jedź cymbale do większego miasta, zapłać i zaspokoisz swoje potrzeby facecika. Prawdziwy gacet to ma wygląd, szyk i styl. Prawdziwy facet dla swojej kobiety jest ostoją i przyjacielem a ty mizeroto możesz być gachem, żałosnym facecikiem który chce umoczyć. W lesie, w samochodzie, przez pięć minut, byle jak... Po co?

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2018 - 16:14

Dziecko, możesz być co najwyżej facecik. Chodzi ci o sex czy seksik? Takie o ...potrzeby faceta. A pomyślałeś głąbie że takie o potrzeby może mieć kobieta? To jedź cymbale do większego miasta, zapłać i zaspokoisz swoje potrzeby facecika. Prawdziwy gacet to ma wygląd, szyk i styl. Prawdziwy facet dla swojej kobiety jest ostoją i przyjacielem a ty mizeroto możesz być gachem, żałosnym facecikiem który chce umoczyć. W lesie, w samochodzie, przez pięć minut, byle jak... Po co?

tylko smutna jest prawda, że taki facecik znajdzie swoją kobietkę, bo nie kobietę. kobieta też ma większe potrzeby i pragnienia jak tylko......seks

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2018 - 20:33

I jak faceciku, już ci przeszło? Chcesz żeby ciebie szanowali, szanuj innych. Za co ty masz kobiety patafianie?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2018 - 20:55

Pierdu pierdu podjechał by bmw 7 rok bieżący i te wasze cnoty i ideały by poszły na drugi plan....

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2018 - 23:11

Pierdu pierdu podjechał by bmw 7 rok bieżący i te wasze cnoty i ideały by poszły na drugi plan....

nie u wszystkich, ale u sporej częsci na pewno, pieniążki, kochane pieniążki zmieniają światopogląd migiem

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2018 - 05:44

No to wyobraź sobie syneczku że facet do którego przez ćwierć wieku mówiłeś tato to całkiem obcy dla ciebie facet, bo twojej mamusi podobały się konie sąsiada którego nie lubisz i jak wracała z odpustu ze Świętej Rozali to sąsiad ją podwiózł...troszeczkę....na koniku. Co? Że mamusia to dziewica orleańska i lelija? Ależ sam napisałeś że te wasze cnoty... No wiem, wiem. Córka żona i matka to aureole noszą. Tylko ty musisz uważać, bo możesz w majteczkach nosić syfilisa.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2018 - 05:57

A może syneczku tatuś pił i bił a mamusia po prostu zakochała się w przystojnym sąsiedzie który był zwyczajnie dla niej dobry i też ją kochał. On był kawaler ale ona niestety już nie wolna. I tak bardzo mamusia z sąsiadem się kochali... A potem ty się pojawiłeś... A "ojciec" nigdy mamusi nie szanował, ty patrzyłeś na to i się nauczyłeś żyć jak on. Heloł.. jeszcze szukasz na takie o męskie przyjemności? Spróbuj "na wilka".

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2018 - 07:06

Nie interesują mnie wypociny z twojego pamiętnika :D Prawda zabolała? Znam mnóstwo małżeństw "z rozsądku" czyli dla kasy, zejdź na ziemię. 

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2018 - 07:24

Na tym forum coraz więcej gównianych tematów.Tak jak ten.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2018 - 07:45

Nie interesują mnie wypociny z twojego pamiętnika :D Prawda zabolała? Znam mnóstwo małżeństw "z rozsądku" czyli dla kasy, zejdź na ziemię. 

większość kobiet kocha....pieniądze, mówią inaczej....ale prawda jest jaka jest. pokochałby by romantycznego, inteligentnego z poczuciem humoru...jakby jeszcze kasę miał 

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2018 - 08:47

Nie interesują mnie wypociny z twojego pamiętnika :D Prawda zabolała? Znam mnóstwo małżeństw "z rozsądku" czyli dla kasy, zejdź na ziemię.

Tak tak. Ty jesteś macho, niech kobiety ci wybaczą, samiec alfa, zdobywca ciał słodkich idiotek. Tobie same wskakują na maskę audicy bo chcą poczuć jak je zdobywasz. To twój pamiętnik? Schowaj go głęboko, bo jak stara przeczyta to znów przez tydzień szlaban na wyjścia. :D

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2018 - 09:08

po co te wyzwiska ? prawda jest taka , że są kobiety co lecą na pieniądze , mężczyźni którzy szukają głupich pustych lalek .....i są jeszcze inne... i  inni...

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2018 - 09:16

po co te wyzwiska ? prawda jest taka , że są kobiety co lecą na pieniądze , mężczyźni którzy szukają głupich pustych lalek .....i są jeszcze inne... i inni...

Jakie wyzwiska? Człowieku. Daj spokój. To że masz kasę żeby sobie co tydzień kupić nową d...ę nie znaczy że zjadłeś wszystkie rozumy. Nie musisz wszytkich kobiet uważać za szmaty do kupienia. To że są takie które to kręci to fakt.

#19 ~Ktoś~

~Ktoś~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2018 - 11:55

Pieniądze naprawdę nie są najważniejsze. Romantyzm, uczucia, opieka. Chęć dobra dla tego drugiego człowieka. Choć noc, choć mrok , dla nas wszystko już jasne , więc jak mam spać , kiedy wiem, że nie zaśniesz.......to trzeba sprawić tak, żeby zasnęła snem spokojnym. A rano obudziła się cała w skowronkach...

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2018 - 12:03

No facetom to nigdy nie zależy na pieniądzach ! Tylko te Baby najgorsze!co za obłuda!!! nawet palant jeden z drugim będzie sobie kolegów dobierał to najlepiej taki z kasą który w d..pie będzie go miał, na ale z kasą! gorszych gównianych tematów to jeszcze nie było na tym forum. Chyba za dużo "cebuli" tu zaczyna zaglądać.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych