Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

35 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~lili~

~lili~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2016 - 21:45

Błagam sprawdźcie groby bliskich!!! Iwona lezy w którymś grobie!!!

ja to ? wiesz coś !?

#22 ~Obserwatorka~

~Obserwatorka~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2016 - 14:01

Leeloo skąd ta zaskakująca informacja? To może powiesz nam na , którym cmentarzu?

#23 ~Andza~

~Andza~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 23:19

Zastanawiam się teraz czy na monitoringu z pasa nadmorskiego na pewno jest Iwona?, czy nie jest to może jakaś podstawiona, łudząco podobna dziewczyna, która miała odwrócić uwagę wszystkich od prawdziwego miejsca zaginięcia Iwony, które mogło być w tym klubie w Sopocie. Być może Iwona w ogóle z tamtą nie wyszła tylko dostała tabletkę gwałtu i ktoś ją wyprowadził tylnym wyjściem i zapakował do auta i wywiózł, a w pieszą drogę wysłał podstawioną dziewczynę z telefonem Iwony. 

#24 ~nowa~

~nowa~
  • Goście

Napisano 07 luty 2019 - 20:08

ja też uważam że ta dziewczyna na pierwszym planie przed klubem to zupełnie inna osoba ,inna fryzura ,inne ubranie dłuższa bluzka nie sukienka ,torebka przewieszona przez ramie buty w ręku ,natomiast Iwona włosy spięte ,torebka na lewym ramieniu i buty jakby jakoś przewieszone w prawym ręku jakby duży telefon kopertówka napewno nie niesie wbutów w prawym ręku ,też obstawiam że ta przebiegająca przez ulice dziewczyna to Iwona

#25 ~Tomi~

~Tomi~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2019 - 19:50

Brawooo sprawę przejęło archiwum x najbardziej tajemnicze zniknięcie z jakim się spotkałem moim zdaniem powinni się wziąć ostro za gościa z ręcznikiem być może ma coś wspólnego z zniknięciem i dlatego się nie zgłasza a być może jest bardzo ważnym świadkiem może on być Polakiem lub obcokrajowcem na Pomorze przyjeżdża dużo Niemców i Szwedów może być jednym z nich a po drugie dlaczego na żadnym filmie przy wejściu 63 nie widać radiowozu jak wjeżdża 11 minut później i jedzie w stronę Iwony z tego co kojarzę i słyszałem to pojawił się taki może coś na rzeczy leży skoro Iwona miała wielbiciela w prewencji i stoi za zniknieciem Iwony a sprawę do dziś nie udało się wyjaśnić jednego mi szkoda samej Iwony i matki

#26 ~zxcvbnm~

~zxcvbnm~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2019 - 17:15

Iwone zamordował Paweł --ewentualnie jej były chłopak Patryk G

#27 ~zxcvbnmnm~

~zxcvbnmnm~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2019 - 17:26

Paweł bo juz w poniedziałek skasowal samochod --samochod byl bardzo zniszczony skoro byl do kasacji a Pawełkowi nic sie nie stało --dziwne to.Patryk G były chłopak Iwony.Iwona ogromnie sie wkurzyła ,ze patryk był widziany z dziewczynami w innym klubie czy tam knajpie,iwona szla wciekła ,zeby mu to wszystko wykrzyczec,ale ,ze obydwoje byli zazdrosni o siebie i ogromnie impulsywni o kłótnie  nie długo było czekac ,a oboje byli od wpływem o bijatyke niedługo ...............i dalej kazdy kumaty wie co było---TYLKO MUSZA BYC NA TO DOWODY---OD TEGO JEST POLICJA 

#28 ~zxcv~

~zxcv~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2019 - 17:29

obije byli pod wplywem alkoholu i o bijatyke miedzy nimi  nie trzeba bylo długo czekac ,nie fortunny cios i tragedia 

#29 ~zxc~

~zxc~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2019 - 18:08

powiedzcie mi po co one iwona i ta adria chodziły w tych koralach na szyji--młode dziewczyny na dyskoteke ida w koralach dla starych bab--,zadna młoda dziewczyna nie zakłada korali--czy te korale je naznaczały,ze to miały byc dziewczyny do towarzystwa 

#30 ~zxcv~

~zxcv~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2019 - 18:11

iwona musiała spotkac sie z kims bardzo jej bliskim-po pierwsze z obcym facetem musialaby byc świeża czysta ,a nie nogi brudne bo szla boso ,bylo cieplo isc 8 km to byla na pewno spocona a bardzo dbala o siebie w takim stanie to tylko mogla sie pokazac komus bardzo bliskiemu

#31 ~cvb~

~cvb~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2019 - 18:14

jesli by doszlo do przypadkowego zdarzenia zwloki by zostawiono gdzie popadnie--ale jesli to zrobil ktos znany iwonie  to szukaj wiatru w polu

#32 ~cvb~

~cvb~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2019 - 18:15

jesli by doszlo do przypadkowego zdarzenia zwloki by zostawiono gdzie popadnie--ale jesli to zrobil ktos znany iwonie  to szukaj wiatru w polu

#33 ~zxcv~

~zxcv~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2019 - 18:23

szła szybko ,wściekła na maxa,zeby wykrzyczec patrykowi ,ze balował z dziewczynami--kłocili sie ogromnie -tam miedzy nimi doszło do rękoczynów,alkohol działał u nich a w przypadku tego patryka narkotyki  i o tragedie niedługo---trzeba ostro z dowodami słusznymi ,mocnymi przetrzepac tego jej chlopaka

#34 ~bnm~

~bnm~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2019 - 13:53

uwierzcie mi ,ze mlode dziewczyny nie nosza korali--tylko stare baby---to byl znak rozpoznawczy ,ze one sa chetne zabawiac facetow --dlatego tak drąze ten temat ,ze jednak iwona znala tego krystka i znala ludzi z tego klubu  i moze oni jej cos zrobili---pawel patryk i ludzie z klubu

#35 ~zxc~

~zxc~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2019 - 13:56

i moze ona sie ich jednak bardzo wystraszyła tych ludzi z tego klubu-bo to trjmiejski półswiatek--i ten gosciu z recznikiem mogł isc za nia celowo to mógł byc czlowiek na usługach naganiaczy z klubu

#36 ~K Gdańsk~

~K Gdańsk~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 22:56

Czy ktoś wie czy ta Adria ma facebooka

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych