Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

35 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~JUstyna~

~JUstyna~
  • Goście

Napisano 24 październik 2010 - 13:01

to dlaczego nie szli razem, skoro szli w tą samą stronę ???

#2 ~Beata brrrrr~

~Beata brrrrr~
  • Goście

Napisano 24 październik 2010 - 15:24

to nie ona ta co przechodzi przez ulice ma czarną sukienke i tak samo ten facet to nie ten sam tamten ma inne buty i ma na ręku zegarek

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2010 - 17:47

proszę zwrócić uwagę,że na filmiku z kamery przy wejsciu nr 63 facet w bermudach pokazuje sie kilka razy. wygląda to tak jakby ten typ ciągke kontrolował co się dzieje od strony ulicy i na alejce.

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2010 - 18:45

22 luty 2009 - snowboard + Iwonka a w tle biały mercedes Taxi ???
http://www.fotka.pl/.../24869519,#foto

#5 ~ADA~

~ADA~
  • Goście

Napisano 24 październik 2010 - 19:28

JA TEZ ZNALAZŁAM ŚLAD!!!!!!!!!!!!!
Proszę zwrocić uwagę na filmik z Sopotu. W czasie 0:40 idzie Iwona! Pozniej w czasie 1:55 do 2:08 coś dzieje sie w lewym gornym rogu. Są tam 3 osoby- jakby 2 chłopaków i dziewczyna, prowadzą ją, zatrzymuja sie i pozniej znow prowadzą. Być może to Iwona!? Bo pozniej (w czasie 2:57) przechodzi/przebiega przez ulice postac bardzo podobna do Iwony - jakby tez na boso, z butami w ręku. To wygląda tak jakby oni ją zaczepili, prowdzili gdzieś a ona sie jakos uwolniła (dali jej spokoj), dlatego pozniej przechodzi na druga strone ulicy i podąża dalej trasą do Jelitkowa.
WYPADAŁOBY TO SPRAWDZIC!!! ZAPYTAC TAKSOWKARZY, obejrzec filmik w nieco lepszej jakosci, w przyblizeniu, itd.

#6 ~ada1~

~ada1~
  • Goście

Napisano 24 październik 2010 - 21:24

Ten w sopocie to młody chłopak, a ten w jelitkowie to starszy facet! Ten młody ma buty tzw. "vansy" i białe skarpetki a stary ma sandały. Inne są też fryzury obu panów i postura (młody jest szczupły, ten w jelitkowie taki trochę "przy kości"). OPANUJCIE SIE WSZYSCY DESPERACI, którzy w zwykłych szarych ludziach widzą morderce Iwony!!!!!!:/

#7 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 24 październik 2010 - 22:29

Szkoda ,że nie ma nagrania później koło tych stolików ,żeby można było sprawdzić czy to faktycznie Iwona przebiegała bez butów przez ulicę ...

#8 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2010 - 10:39

Na początku tego filmiku jest grupka 2 chłopaków i dziewczyna - zobaczcie jak podchodzą pod Sanatorium i palcami pokazują gdzie maja się ustawić . Po drugiej stronie ulicy jest postój Taxi, nie widać cały w ujęciu kamery.
Na pewno Iwona przechodzi na drugą stronę po przejściu dla pieszych. Tam ją już czekają (ale kto ?) Prowadzą ją po chodniku obok taksówek aż znikają z ujęcia kamery. I co robią "tych troję"? Obserwują ulicę na przeciwko i zajmują miejsca tak, by widziały co się tam dzieje. Iwona się wyrywa i przebiega jezdnie po parze, która 'spokojnie' przechodzi przez jezdnie. Potem przechodzi spora grupa ludzi a po nich chłopak w bermudach bez 2 pasów na koszuli.
Trójka potem coś tam robi z telefonami - zostawiają dziewczynę i ruszają za Iwoną i "bermudem". Dochodzą aż do "63"
Widać ich na monitoringu z Jelitkowa.
Najlepiej to zbada Infa + TenTeges z forum GP24 !
Dla szefa Oficjalnej strony 'Krzysztof=Kingimcrinson(Wizaż)=King Im Crinson(GP24)'+ inne po innych forach.....
forum GP24 strona 1289 post 25695 pisany 23,10,2010 o godz.13:58 przez TenTeges !!!!!!!!
NIE MA PASÓW NA KOSZULI - a MasaKratos się tymi pasami objawionymi przez Krzysztofa tak 'napalil', że napisał o tym rewalacyjnym odkryciu. Następnie przepraszał, że żle zrozumiał.
link:http://forum.gp24.pl/kto-widzial-iwone-wieczorek-t47160/page__st__25680

Chodzi o monitoring z Sopotu !

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2010 - 14:45

Program KAWA CZY HERBATA TVP1 w poniedziałek 4 pażdziernika 2010
Był przeprowadzony wywiad z mamą i ojczymem Iwonki Wieczorek NA ŻYWO o godz.6:38
Tylko że pani redaktor rozpoczęła < 17 letnia Iwona zagineła 17 lipca >
Wywiad był na tle statku SOŁDEK i nie ma go na stronach TVP KcH, ani na TVPGdańsk

Zato statek można podziwiać:http://www.youtube.com/watch?v=UsRjmJJG4Vw

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 06:53

Szkoda ,że nie ma nagrania później koło tych stolików ,żeby można było sprawdzić czy to faktycznie Iwona przebiegała bez butów przez ulicę ...

Na pewno to Iwonka przebiegła i była umówiona z 'bermudem'
Ostatnie sekundy nagrania pokazują jak 'bermud' wraca z powrotem (4:04-4:11) mijając się przy tym z dwomi 'kolesiami' co stali przed Sanatorium. Poszukuję Iwonkę, bo jak ona przeszła na drugą stronę, to tam ją próbowali zaprowadzić do jakiegoś samochodu (moje kdybanie). Wyrwała się i przebiegła jezdnie.

Kamera CH9 1:04 - 1:20 Iwonka przechodzi po przejściu dla pieszych na drugą stronę jezdni. Chłopak w ciemnej koszuli z białym pasem na głowie idzie po chodniku i odwraca się w kierunku gdzie przeszła Iwonka. Tam dochodzi do 'szamotaniny'. (Wszystko to obserwuję pan siedzący przy stoliku.) Dla tego już Iwonka TAM nie czeka na 'bermuda' i rusza sama. A ON ją szuka...

Na postoju Taxi było jakieś auto, do którego miała Iwonka wsiąść. Wyrwała sie i uciekła przebiegując jezdnie!
Tych 2 mężczyzn (gadających z kobietą) na monitoringu z Bacówki pojawia się o godz.4:08:17, to znaczy 4 minuty przed Iwonką. A Iwonka się gdzieś zatrzymała na posiłek (było w jednym poscie o kebabie mowa iże jej proponowałi zamówienie taxi, ale odmówiła - wykop.pl, tam co był ten e-mail omawiany z prośbą o poszukiwanie)

#11 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2012 - 11:48

To piękna dziewczyna i na moje została porwana. Trzeba tylko przemyśleć w którym kierunku ja porwano. Bo może być tak że jest gdzieś przetrzymywana w prywatnej posiadłości.... Żal mi jej rodziny... Na miejscu mamy Iwony nie zatrudniłbym Rutkowskiego tylko płatnego zabójcę który ma znajomości w sprawach handlem ludźmi i prostytucja..... ale to moja opinia co ja bym zrobił....

#12 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2012 - 12:08

To piękna dziewczyna i na moje została porwana. Trzeba tylko przemyśleć w którym kierunku ja porwano. Bo może być tak że jest gdzieś przetrzymywana w prywatnej posiadłości.... Żal mi jej rodziny... Na miejscu mamy Iwony nie zatrudniłbym Rutkowskiego tylko płatnego zabójcę który ma znajomości w sprawach handlem ludźmi i prostytucja..... ale to moja opinia co ja bym zrobił....

Tępa Policja tylko potrafi łapać pijanych rowerzystów i ludzi którzy wracają samotnie z pracy... Jak mi wybili szybę w samochodzie i sprawców widziałem jak wolniutko sobie szli po wybiciu. Byli pijani i jak dzwoniłem po psy to czas ich reakcji to pięć godzin... Innym razem dzwoniłem po psy o 20.45 że grupka ok. 7-miu osób pije na moim osiedlu i wiedziałem ze jak wypija to będzie granda wiec po policyjne psy dzwoniłem już 20.49 i co i nic. Mam wgniotę na drzwiach, wycieraczkę wyrwaną a psy nawet nie przyjechali... Tak samo jest z poszukiwaniami Iwony. Maja to w du*** i czekają na swoje pensje i na łapówki na kurczaki.... To są nieroby i proszę ich nie budzić. Teraz jak będę miał znowu wybitą szybę lub co innego w aucie i nie przyjadą lub przyjadą z opóźnieniem to zawiadomię media bo tylko on nierobów mogą poruszyć....

#13 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2013 - 23:49

Człowiek w bermudach to zdaniem detektywa Rutkowskiego klucz do rozwiązania zagadki zniknięcia Iwony, W rozmowie z Gazetą mówił, że sam zrobił porównania mężczyzny na obu filmach i jest pewny, że to ten sam mężczyzna. Zdaniem detektywa wygląda na to, że śledził Iwonę. Kim jest? Do dziś nie został zidentyfikowany.

A zdaniem policji ?

#14 ~MISIA~

~MISIA~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2013 - 00:38

Oni muszą widzieć z kim sie umówiła !

Obejrzałam ten materiał. Tylko raz. Na dzień dzisiejszy wystarczy mi ten raz. Nie potrzebuję łez p. Iwony na ekranie. Nawet nie jestem w stanie powiedzieć teraz jak bardzo mi jej szkoda i jak bardzo chcę żeby mordercy ponieśli najwyższą karę.

A wszystkim, którzy wiedzą cokolwiek i ukrywają to, życzę wszystkiego najgorszego.

wyje***a się  po schodach chyba ? http://forum.gp24.pl...47160/page-8161

#15 ~vbjbhm~

~vbjbhm~
  • Goście

Napisano 22 maj 2014 - 21:21

zauważcie że na każdym nagraniu widać tą samą czarną taxówke 

#16 ~ggjhjhjk~

~ggjhjhjk~
  • Goście

Napisano 22 maj 2014 - 21:24

nie dość że wszędzie jest ta sama czarna taxówka to jeszcze można myśleć tak, iwona bawiła się na dyskotece z koleżanka i 2 kolegami  może podczas kłótni paweł został a ten drugi poszedł za iwoną , dlatego kontaktowł się z Pawłem mówił że może idzie jej szukac czy cos ni wiadomo albo pawel dzwonił pytał się kolegi gdzie jestes ? i ten facet pojawiający się na nagraniach to może on .. przecież to o n pojawia si wtych samych miejscach 

#17 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2015 - 14:59

A mi przyszlo do glowy ze moze  z pod bloku wciagneli Iwone do auta,moze dlatego Adria krzyczala Iwona,iwona,moze byla swiadkiem,moze widziala sprawcow?

#18 ~maniek~

~maniek~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2016 - 21:20

A dlaczego ten z recznikiem jako jedyny jest niewyrazny! a reszta ludzi wyrazna ! dziwne to jest bardzo...

#19 ~LeeLoo~

~LeeLoo~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2016 - 01:08

Błagam sprawdźcie groby bliskich!!! Iwona lezy w którymś grobie!!!

#20 ~eve~

~eve~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2016 - 15:16

LeeLoo
co ty ćpasz?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych