Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

wyższe emerytury

52 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gama~

~Gama~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 14:53

10. przypada w niedzielę, więc już dzisiaj płacą. Dużo Wam podnieśli, tak z ciekawości, anonimowo?

#2 eustomka

eustomka

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 07 marzec 2019 - 15:06

dużo :) 

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 15:12

Dużo to ile, stówkę?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 16:05

czy pindziesiont

#5 ~emeryt~

~emeryt~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 16:18

Ja mam dopiero 23 płatne. Dostanę więcej o 88,67 zł brutto. Kiepsko.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 17:37

A skąd już wiesz, ze tyle? ja juz dostałam 56 zł, a pisma jeszcze nie mam.

#7 agahoo

agahoo

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 07 marzec 2019 - 18:20

ja 58,50 

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 18:23

Moja siostra o 50 zł i jest bardzo zadowolona, bo niby niewiele, ale to jedna ze znaczniejszych podwyżek.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 18:34

Brat przeszedł z renty na emeryturę to dostał blisko 400 więcej. Teraz żałuje, że wcześniej się nie starał.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 19:49

Jacy wy jesteście żałośni rzucają wam jałmużnę 50 i wy się cieszycie jeszcze leć dupę im wylizać śmieją się wam w twarz a wy emeryci tylko gadać potraficie a jak co do czego to wam 50 rzucą i skaczecie jak małpki już dawno mówię załóżcie partię emerytów i walczcie o swoje

#11 ~emerytka~

~emerytka~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 19:59

za poprzedniej władzy było po kilka złotych, to co się dziwisz, dla nas 50 to już odczuwalna kwota, tv i telefon bedzie jak za darmo. Wiem, że oni sobie dają ogromne pieniądze, a nam ochłapy, ale cóż począć? My nie zastrajkujemy, co możemy? chyba że w proteście zaczniemy umierać, a im tym bardziej będzie w to graj.

#12 aleksy

aleksy

Bywalec

• PipPipPip
  • 94 postów

Napisano 07 marzec 2019 - 21:37

Wszystko dla emerytów zrobiło PO w parze z  PSL,to samo zło, wydłużyli wiek emerytalny, wprowadzili nowy sposób naliczania emerytur,który nie uwzględniał mnożenia przez współczynniki lata składkowe i nie składkowe, zlikwidowano, też dodatek za staż pracy.Nikt wtedy nie mówił o likwidacji podatku od emerytur w zamian za obniżenie ich wysokości. Teraz PSL się promuje,mówiąc o tej propozycji. Gdzie byli wtedy,są ci sami.Pani Minister nazywała się Fedak. O OFE już nie wspomnę.,dołożyli swoje głosy do likwidacji tych funduszy,świętoszki,całe PSL. Jeśli ktoś nie pamięta,p. Fedak to członek PSL, w tamtym czasie.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 22:11

Ja tego nie pamiętam, ale mam taką negację na psl, że popieram Twoją krytykę w ciemno.

#14 ~Ciastek~

~Ciastek~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2019 - 01:11

10. przypada w niedzielę, więc już dzisiaj płacą. Dużo Wam podnieśli, tak z ciekawości, anonimowo?

To co dziadek żydo-bolszewik wsadził twojego ojca na budżetowy byle stołek  przy, którym  będziesz warował jak pies, bez rzeczowych argumentów? Niczego więcej nie potrafisz jak pierdzenie w stołek podczas pracy(!?), i opluwania demokratycznie wybranego rządu, który może ciebie z tego miejsca usunąć(tego najbardziej się boisz i dlatego  "plujesz jadem bez ładu i składu). Pozdrawiam środkowym palcem  "Różański sajkosiu"

#15 ~Gama~

~Gama~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2019 - 10:28

Widzę, że mało emerytów zagląda na forum, albo nie zainteresowani tematem. Zauważam, że tylko wątki zawierające jakiś jad budzą zainteresowanie, a normalne, życiowe tematy już nie. Jakże to polskie! Dzięki za wypowiedzi.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2019 - 10:42

Ludzie tu chodzi o wasze życie godne a nie nędzę nie jestem zwolennikiem ani tych obecnych ani poprzednich trzeba brać sprawy w swoje ręce a nie czekać

#17 ~Gama~

~Gama~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2019 - 11:40

Ludzie tu chodzi o wasze życie godne a nie nędzę nie jestem zwolennikiem ani tych obecnych ani poprzednich trzeba brać sprawy w swoje ręce a nie czekać

Też nie jestem. Cóż robić? Przywódcy trzeba!

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2019 - 12:50

Wiem, że oni sobie dają ogromne pieniądze, a nam ochłapy, ale cóż począć? My nie zastrajkujemy, co możemy? chyba że w proteście zaczniemy umierać

Chciałem to samo napisać. Nie ma co się oszukiwać, dla rządu i ZUS oraz NFZ najlepiej by było aby bezrobocie wynosiło 0% i aby emerytów tez było 0%. Ile ludzi nie doczekało się nawet jednej emerytury, gdzie są te pieniążki przez nich odkładane do ZUS, przecież dzieci nie dostaną. Teraz niby mamy wszyscy indywidualne konta w ZUS i co z tego? Umierasz i kasa która tam jest/była w dziwny sposób wyparowuje. 

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2019 - 13:01

Może w Makowie jest osoba co założyłaby koło a potem można spróbować coś więcej

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2019 - 13:06

A czy nadal jest tak, że gdy umiera jedno z małżonków, które miało wyzszą emeryture to ta owdowiała osoba przejmuje tą wyższą? Ktoś wie?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych