Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

wystawianie faktur w pracy

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~adka~

~adka~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2014 - 14:30

macie jakiś program do wystawiania faktur, najlepiej przez internet? 

#2 ~bilbon~

~bilbon~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2014 - 10:49

bizin - najlepszy z tych, z któymi pracowałam :)

#3 ~frederica~

~frederica~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2019 - 22:54

Poszukuję właśnie osób, które pracują na bizinie, nie sądziłam, że to program z tak długą historią istnienia. Znajdę tu kogoś, kto mógłby szepnąć mi parę słów odnośnie obsługi i ukrytych kosztów? Oraz tak mnie teraz naszło, skoro to tak długo już funkcjonuje - jak wyglądają zmiany na przestrzeni czasu w uaktualnianiu programu?

#4 ~Shrek~

~Shrek~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2019 - 12:43

aktualizacje takie normalne, czyli dodawanie opcji wyboru przykładowo są wprowadzane raz na jakiś czas, widać że ktoś ten program stale dopracowuje i nie pozostawia za konkurencją. natomiast jeśli chodzi o takie aktualizacje, które trzymają się zmian w prawie to są tylko...jak są zmiany w prawie :D hahha, a tak serio, to rzeczywiście, zawsze kiedy jest jakiś dym na necie i ostrzeżenia, ze coś tam się zmienia, to równo z tymi zapowiedziami dają i zmiany w bizinie

#5 ~forumowezombie~

~forumowezombie~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2019 - 13:12

co to znaczy ukryte koszty? nie ma nic powyżej abonamentu o ile w ogóle się na niego zdecydujesz bo jest opcja korzystania za darmo albo premium w ramach miesięcznego okresu próbnego za darmo. obsługa drukarki fiskalnej wymaga dodatkowego programu ichniejszego i za niego chyba się płaci ale jesli dobrze kojarze i tak jest to jest to ujęte w cenniku. obsługa jeśli w jakichś obszarach jest bardziej skomplikowana to na stronie jest step by step opisany.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych