Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 11:24

Droga W627 jest w tragicznym stanie jest wąska i rozwalona , oprócz tego nie ma siatek zabezpieczających przed zwierzyną z tego powodu również bardzo często dochodzi do różnych tragedii włodarze zawsze przed wyborami tylko obiecują że jak dojdą do władzy czy to w powiecie czy w gminie doprowadzą do jej remontu. Jak widać wszyscy się na nas wypinają jak zdobędą mandaty , dostają szbko amnezji. Wiem że to jest droga wojewódzka i zaraz powiedzą że nie mają na nią wpływu ale to wcale nie prawda są metody aby porozumieć się z „górą” chyba że podchodzą do takich spraw w ten sposób że niebędę rozmawiał z górą bo przynależę do innej opcji politycznej . Błagam aby wszyscy lokalni politycy niezależnie do jakiej partii przynależą niech działają wspólnie dla gminy , powiatu a wtedy my wszyscy na tym zyskamy.

 #2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 11:40

droga na terenie gm. Małkinia Górna... #3 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 13:20

Jak zwykle wypadki zdarzają się głównie na tych pagórkach gdzie bardzo często wyprzedzaja na nich kierowcy którym się bardzo spieszy.Co do oznakowania to nie ma tam żadnego znaku ani w pionie ani w poziomie a przydałoby się chociażby znak zakazu wyprzedzania i to nie tylko na tamtym pagórku,takich miejc niebezpiecznych jest kilka na tej drodze.A poza tym jeżdżę tą droga bardzo często i wiem jak jest to niebezpieczna droga która powinna być juz zmodernizowana.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 13:34

Nie stety dopiero przy takich nieszczęśliwych okolicznościach sprawa tej tragicznej drogi na chwilę zaczyna się nagłaśniać.Ilu jeszcze potrzeba ofiar by wreszcie zaczęto coś działać z tą drogą.Jesli samorzadowcy i wojt nie moga się dogadać z gora to po co oni w ogole są.

#5 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 14:15

Który wyprzedzał?

#6 ~wyrazy współczucia~

~wyrazy współczucia~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 15:50

Skąd jest ten człowiek, który zginął?#7 ~Znajoma~

~Znajoma~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2018 - 15:32

Czy wiadomo kiedy będzie pogrzeb i w ktorym Kościele?Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych