Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~xx~

~xx~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 19:34

Stanisław Milewski, znany piotrkowski rzeżbiarz zginął w tym wypadku. To wielka strata dla piotrkowskiego świata artystycznego. Stasiu, spoczywaj w pokoju.#2 ~piotrkowianka~

~piotrkowianka~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 22:03

Straszna tragedia... [*]

#3 ~Ajaj~

~Ajaj~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 13:28

Wyrazy współczucia.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2019 - 20:34

Drugie zdarzenie miało miejsce w miejscowości Milewo-Kulki gm.Krasne (pow. przasnyski, woj. mazowieckie). Jak podaje Komenda Powiatowa Policji w Przasnyszu, 57-letni mężczyzna, wykonując prace w gospodarstwie rolnym, z niewyjaśnionych przyczyn spadł ze sklepienia budynku gospodarczego (z wysokości około 3 m) i doznał poważnych obrażeń ciała, zagrażających życiu.
W chwili przybycia straży pożarnej poszkodowany był nieprzytomny, znajdował się pod opieką zespołu ratownictwa medycznego. Strażacy zabezpieczyli lądowanie i start helikoptera medycznego, którym 57-latek został zabrany do szpitala w Warszawie.

 #5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2019 - 10:21

INTER-AUTO Przasnysz ul. Leszno 6A

Części do samochodów kom.668 886 954

tel. 29 -714-10-19#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 październik 2019 - 07:42

30 września 2019 r. w Turowie w pow. przasnyskim doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Wskutek zdarzenia do szpitala trafiły dwie osoby.

Tego samego dnia w Klewkach k. Przasnysza samochód osobowy wypadł z drogi i wpadł do rowu. W aucie podróżowały dwie osoby. Jedną z nich przewieziono do szpitala.

 #7 ~szybkość w mgle~

~szybkość w mgle~
  • Goście

Napisano 24 październik 2019 - 14:37

Do niecodziennej sytuacji drogowej doszło dziś w godzinach porannych w miejscowości Ramiona (gm. Baranowo), podczas gęstej mgły. Rowerzysta bez elementów odblaskowych pędził na pastwisko krowy. Kierowca volkswagena passata chcąc uniknąć zderzenia ze zwierzętami, zawadził lusterkiem poganiacza.. W pewnym momencie usłyszał nadjeżdżający samochód. Postanowił więc przegonić zwierzęta na jedną stronę, powróciły one jednak na wcześniej zajmowane dwa pasy jezdni. 28-latek z powiatu przasnyskiego kierujący volkswagenem passatem chcąc uniknąć zderzenia z krowami, odbił i zahaczył lusterkiem rowerzystę. Mieszkaniec powiatu ostrołęckiego upadł. Z bólem pleców został zabrany do szpitala na badania. Nie posiadał żadnych odblasków. Był trzeźwy - mówi podkom. Żerański. Policja apeluje o dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze i zachowanie szczególnej ostrożności podczas mgły. - Apelujemy do kierowców i pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności. Gęsta mgła, która pojawiła się dziś na drogach naszego miasta i powiatu, w znacznym stopniu ograniczyła widoczność. W takich przypadkach powinniśmy wzmagać naszą czujność i dostosowywać prędkość do warunków panujących się na drodze. Podczas mgły nie do końca należy się sugerować ograniczeniami podanymi przez znaki, powinniśmy jechać znacznie wolniej. W gęstej mgle szczególnie niebezpiecznym manewrem jest wyprzedzanie, ponieważ przy słabej widoczności nie będziemy całkowicie pewni czy z naprzeciwka nie nadjeżdża jakiś pojazd - zaznacza oficer prasowy. Szczególną uwagę należy zwrócić także na pieszych, gdyż w takich warunkach są jeszcze bardziej niewidoczni. Piesi natomiast powinni wykazać się większą rozwagą i świadomością, że podczas tak złych warunków są jeszcze bardziej niewidoczni i nawet w obszarze zabudowanym korzystać z elementów odblaskowych, które w decydujący sposób decydują o naszym bezpieczeństwie. Zdarzenie miało miejsce w środę 23 października około godz. 6.30.

 

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych