Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wszystkich Swietych na cmentarzu w Rozanie

129 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2012 - 10:25

Wstyd ,ze mamy takiego proboszcza .Popis dal na kazaniu w dniu Wszystkich Swietych.Darl tego ryja ,ze az uszy bolaly dystkryminujac ludzi inno myslacych,majacych inne przekonania religijne.To przez takie zachowania zwierzchnikow kosciola katolickiego ludzie odwracaja sie od kosciola (nie zawsze od Boga).To wlasnie oni "produkuja", "ateistow".I to zalosne wolanie o kase i ten biznes z kalendazami parafialnymi i ta zbiorka pienieczy tzw.taca.
Ilez tam tylo modlitwy za dusze zmarlych?Nie wiele.Bardzo nie wiele a przeciez w tym calym jarmarczno-rewiowym spektaklu najbardziej przciez chodzi o modlitwe za dusze tych co odeszli do wiecznosci.

#2 ~Gotfryt~

~Gotfryt~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2012 - 11:51

Wstyd ,ze mamy takiego proboszcza .Popis dal na kazaniu w dniu Wszystkich Swietych.Darl tego ryja ,ze az uszy bolaly dystkryminujac ludzi inno myslacych,majacych inne przekonania religijne.To przez takie zachowania zwierzchnikow kosciola katolickiego ludzie odwracaja sie od kosciola (nie zawsze od Boga).To wlasnie oni "produkuja", "ateistow".I to zalosne wolanie o kase i ten biznes z kalendazami parafialnymi i ta zbiorka pienieczy tzw.taca.
Ilez tam tylo modlitwy za dusze zmarlych?Nie wiele.Bardzo nie wiele a przeciez w tym calym jarmarczno-rewiowym spektaklu najbardziej przciez chodzi o modlitwe za dusze tych co odeszli do wiecznosci.

Dziękować Bogu, że Proboszcz się wreszcie przebudził i zaczął nazywać rzeczy po imieniu, że zło jest złem a dobro dobrem że nie ma odcieni tych wartości. Koniec poprawności politycznej! Zło trzeba piętnować bez skrupułów. A tobie jak nie odpowiadało darcie tego ryja to co tam robiłeś - informacje zbierałeś do artykułu?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2012 - 12:30

Dziękować Bogu, że Proboszcz się wreszcie przebudził i zaczął nazywać rzeczy po imieniu, że zło jest złem a dobro dobrem że nie ma odcieni tych wartości. Koniec poprawności politycznej! Zło trzeba piętnować bez skrupułów. A tobie jak nie odpowiadało darcie tego ryja to co tam robiłeś - informacje zbierałeś do artykułu?

cytujac proboszcza "niezly bigos mamy w Polsce" Polak Polakowi wrogiem. Nienawisc napedzana przez Pis niczemu dobremu nie sluzy. I jeszcze ten koscielny biznes, to wszystko dla Ciebie jest nazywaniem rzeczy po imieniu? Pochwalasz to i mowisz ze tak byc powinno? Zobaczysz niedlugo swiatynie beda puste bo ksieza zmierzaja w strone autodestrukcji. Bog jest wszedzie za wyjatkiem kosciolow bo tam juz od dawna rzadzi pycha i chciwosc

#4 ~Gotfryt~

~Gotfryt~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2012 - 12:53

cytujac proboszcza "niezly bigos mamy w Polsce" Polak Polakowi wrogiem. Nienawisc napedzana przez Pis niczemu dobremu nie sluzy. I jeszcze ten koscielny biznes, to wszystko dla Ciebie jest nazywaniem rzeczy po imieniu? Pochwalasz to i mowisz ze tak byc powinno? Zobaczysz niedlugo swiatynie beda puste bo ksieza zmierzaja w strone autodestrukcji. Bog jest wszedzie za wyjatkiem kosciolow bo tam juz od dawna rzadzi pycha i chciwosc

Popatrz lepiej wokół siebie. Co do PIS-u to tylko żal bierze że w chwili kiedy rosną im sondaże dają się tak naiwnie podpuścić. Piszesz o opustoszałych kościołach typowa lewacka gadka już nie jednego czerwonego widziałem który się z Bogiem przeprosił i krzyżem w kościele leżał a on zawsze przyjmował te zabłąkane owieczki gdyż jego miłość jest nieskończona.

#5 ~Gotfryt~

~Gotfryt~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2012 - 12:54

Popatrz lepiej wokół siebie. Co do PIS-u to tylko żal bierze że w chwili kiedy rosną im sondaże dają się tak naiwnie podpuścić. Piszesz o opustoszałych kościołach typowa lewacka gadka już nie jednego czerwonego widziałem który się z Bogiem przeprosił i krzyżem w kościele leżał a on zawsze przyjmował te zabłąkane owieczki gdyż jego miłość jest nieskończona.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2012 - 15:02

Zło szezy sie w kosciele to w kosciele zagniezdził sie diabeł.
Ateisci sa czastka naszego społeczenstwa i jako tacy konstytucyjnie maja zagwarantowane takie same prawa jak katolicy.Nie moga byc ani ponizani ani dyskryminowani z tego powodu.Ksiadz o tym wyraznie zapomniał lub jest niedouczony.
To dzieki poczynaniom przywodcow koscielnych ludzie odwrocili sie od kosciola.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2012 - 15:10

i to jest "Swieta Prawda"i to ta prawda z prawd naswietrzych.
Siewco nienawisci sa oczywiscie ksieza .Rozanski jest tego przykladem .Ateisci mu przeszkadzaja.Jutro mu zaczno przeszkadzac ludzie o bład włosach.A za jakis czas moze rude.Swieto Zmarlych to nie czas ani miejsce na przesladowania i upokazania innych ludzi .

#8 ~młot na komucha~

~młot na komucha~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2012 - 16:21

i to jest "Swieta Prawda"i to ta prawda z prawd naswietrzych.
Siewco nienawisci sa oczywiscie ksieza .Rozanski jest tego przykladem .Ateisci mu przeszkadzaja.Jutro mu zaczno przeszkadzac ludzie o bład włosach.A za jakis czas moze rude.Swieto Zmarlych to nie czas ani miejsce na przesladowania i upokazania innych ludzi .

uhhhaha-"Święto zmarłych" ? - nieboraku,dopiero sie obudziłeś po ponad dwudziestoletnim śnie? Toć za komuny było święto zmarłych i dziadek mróz.Śpij dalej,sieroto po pzperze-niech ci się Gomułka przyśni.Ateiści,śmiem twierdzić,są krążącym w Bogu bólem...

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2012 - 19:11

uhhhaha-"Święto zmarłych" ? - nieboraku,dopiero sie obudziłeś po ponad dwudziestoletnim śnie? Toć za komuny było święto zmarłych i dziadek mróz.Śpij dalej,sieroto po pzperze-niech ci się Gomułka przyśni.Ateiści,śmiem twierdzić,są krążącym w Bogu bólem...

Za komuny to cie ojciec zrobil wiec jak by nie patrzec jestes komunisto. :D :D :D sieroto pootransformacyjna :D lizodupcu rowow kleru i wszelkiej czarnoty .

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2012 - 20:20

wierze w Boga Ojca Wszechmogacego i Jego Syna Jezusa Chrystusa ale do kosciola nie chodze, na tace nie daje, po koledzie nie przyjmuje bo nie wierze w Ryszarda. Czy jestem katolikiem, czy otworza sie przede mna bramy niebios? bog powie Tak Ryszard powie Nie. Komu mam wierzyc! :D

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2012 - 21:45

To, że Ryszard ryja darł - temu nie da się zaprzeczyć, dwa razy to myślałem nawet, że już go apopleksja trafiła przy tym mikrofonie, bo aż biedaka zapowietrzyło od tych okrzyków na niewiernych. A dlaczego darł ryja - moim zdaniem dlatego, że narodu na cmentarzu malutko, a co za tym idzie - kalendarze nie schodzą, taca i kasa z tym związana też mniejsza a i wypomninki w dzień zaduszny też mniejsze, a tu inwestycja pokazowa w postaci cmentarnego muru rozbabrana, a niegodziwi parafianie tego nie widzą. Ale mimo tego, że nie jestem zbytnio bogobojny stwierdzam , że k....wa co się z tymi ludźmi porobiło do hipermarketu w długi "łekend" zapi.... erdalają, a na groby bliskich przyjadą ja czas pozwoli. I to o takich ludziach moim zdaniem tokował Rysio, a i ja o nich napiszę o wiele dobitniej do H... JE.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2012 - 21:47

wierze w Boga Ojca Wszechmogacego i Jego Syna Jezusa Chrystusa ale do koscio a nie chodze, na tace nie daje, po koledzie nie przyjmuje bo nie wierze w Ryszarda. Czy jestem katolikiem, czy otworza sie przede mna bramy niebios? bog powie Tak Ryszard powie Nie. Komu mam wierzyc! :D

Jestes katolikiem i bramy niebios Ci sie otworza.
Ryszardowi wierzyc nie mozna,nie nalezy gdyz dla niego najwazniejsza jest kasa nie droga do zbawienie czlowieka .To wyslannik diabla

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2012 - 21:54

To, że Ryszard ryja darł - temu nie da się zaprzeczyć, dwa razy to myślałem nawet, że już go apopleksja trafiła przy tym mikrofonie, bo aż biedaka zapowietrzyło od tych okrzyków na niewiernych. A dlaczego darł ryja - moim zdaniem dlatego, że narodu na cmentarzu malutko, a co za tym idzie - kalendarze nie schodzą, taca i kasa z tym związana też mniejsza a i wypomninki w dzień zaduszny też mniejsze, a tu inwestycja pokazowa w postaci cmentarnego muru rozbabrana, a niegodziwi parafianie tego nie widzą. Ale mimo tego, że nie jestem zbytnio bogobojny stwierdzam , że k....wa co się z tymi ludźmi porobiło do hipermarketu w długi "łekend" zapi.... erdalają, a na groby bliskich przyjadą ja czas pozwoli. I to o takich ludziach moim zdaniem tokował Rysio, a i ja o nich napiszę o wiele dobitniej do H... JE.

To bardzo pozytywny znak ze tak malo ludzi bylo na cmentarzu gdy Rychu darl ryja.Znaczy sie spoleczenstwo madrzeje i nabiera rozumu,choc Rychu inaczej to zjawisko interpretuje.Nikt nie ma ochoty wysluchywac tych jego krzykow i sie stresowac.Kazdy chce przyjsc na grob swych bliskich i w ciszy ,skupieniu i zadminie sie szczeze pomodlic.

#14 ~bylemtam~

~bylemtam~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2012 - 22:23

on nic nie darl to chojnowiak dal mu dobry mikrofon i dlatego bylo dobrze slychac

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2012 - 22:26

on nic nie darl to chojnowiak dal mu dobry mikrofon i dlatego bylo dobrze slychac

Darl ryja widocznie sprawdzal ten mikrofon od chojnowiaka :D

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2012 - 23:13

Darł ryja i tyle i nie mieszaj tu nikogo wiecej, darł tak, że w czasie procesji to nawet Piotrek wyłączał swój mikrofon aby mu w tym ryku nie przeskadzać. Bo czy drzeć się do 20 maszerujacych w procesji osób trzeba za pomoca mikrofonu. A jesli dobrze kojarzę, to Łukaszowi - należy tylko współczucie za zap ... dalanie z ta całą aparaturą audio na ramieniu w koło cmentarza .

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2012 - 08:30

Darł ryja i tyle i nie mieszaj tu nikogo wiecej, darł tak, że w czasie procesji to nawet Piotrek wyłączał swój mikrofon aby mu w tym ryku nie przeskadzać. Bo czy drzeć się do 20 maszerujacych w procesji osób trzeba za pomoca mikrofonu. A jesli dobrze kojarzę, to Łukaszowi - należy tylko współczucie za zap ... dalanie z ta całą aparaturą audio na ramieniu w koło cmentarza .

Łukaszowi wspolczujemy :D

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2012 - 08:53

cyt:"Zło trzeba piętnować bez skrupułów." to sa twoje slowa a my wlasnie to czynimy.Zlo pietnujemy gdyz na dobre zakorzenilo sie w kosciele.Ksieza sieja zgorszenie.Przykladow mozna podawac tysiace.Sa pozbawieni elementarnych zasad wszelkiej przyzwoitosci.
Pytasz uzyskijesz odpowiedz.Co ja robilem na cmentarzu?.Odwiedzalem groby zmarlych.Modlilem sie za zmarlych.Jako wyraz szacunku i pamieci skladalem kwiaty i zapalalem swiatelko "zniczem "zwane.Darcie ryja przez proboszcza zaklucalo mi moja modlitwe,skupienie i zadume.
Przepraszam ze spytam?A Ty co tam robiles?Wsluchiwales sie w wyzwiska i upokarzania ludzi przez proboszcza?
Wg filizofi proboszcza ten kto nie daje kasy na kosciol i nie chodzi do kosciola to ateista.Posiada powane braki w nabytej wiedzy lub sluchaczy jego krzykow "darciu ryja"ma za durni.
wg.katechizmu KK katolikiem jest kazdy czlowiek ochrzczony.
Ateizm jest to nie wiara,odrzucenie istnienia Boga.Nie kazdy kto nie chodzi do kosciola i nie daje na tace ,czy nie przyjmuje ksiedza po tzw.kolendzie jest ateista.

#19 ~max~

~max~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2012 - 10:47

Ksieza na ksiezyc razem z Jarkiem :D

#20 ~Gotfryt~

~Gotfryt~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2012 - 13:03

Przykre jest to, że kapłan który tyle uczynił dla miejscowej społeczności zasłużył sobie na miano "szatana" przykre jest to, że ustrój obecnie panujący daje tak rozległe prawa bycia anonimowym takim szumowinom. Masz się za dobrego człowieka i chrześcijanina modlącego się za duszę przodków, a w rzeczywistości jest zwykłą glizdą może być kalifornijską pełzająca wśród gówna które je otacza. Uczciwy człowiek jasno i otwarcie artykułuje swoje wypowiedzi a nie jak to lubisz przytaczać po szatańsku za uchem. Jeżeli jesteś tak uczciwym i prawym człowiekiem to nie widzę żadnego problemu abyś ujawnił swoją tożsamość abyśmy wszyscy mogli poznać lokalnego bohatera który tak mężnie walczy z kościołem a w szczególności z proboszczem. Mam nadzieję że starczy ci na tyle cywilnej odwagi aby to uczynić gdyż w przeciwnym razie pozostanie ci pełzanie wśród tego gnoju w którym czujesz się najlepiej.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych