Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

WSTYDZĘ SIĘ NOWEJ RADY MIASTA.

#Targowica?

686 odpowiedzi w tym temacie

#661 ~radny~

~radny~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2020 - 13:24

Ugryźcie się w dupę i powiedzcie a kuku  . Mamy was głęboko w d....

#662 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2020 - 16:22

Który radyny jest najbardziej aktywny?

#663 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2020 - 19:28

W pisaniu donosów i podpier***aniu nikt nie przebije nadal byłego radnego Gawła. Szuja nic więcej.

#664 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2020 - 08:55

Najbardziej  jak na razie pozytywnie aktywni są , Pani Przewodnicząca Komisji Budżetu i Finansów i Pan główny Przewodniczący Rady, którzy stają przy swoim zdaniu w przeciwności radnego z ul. ? ktory się ciągle chce przypodobać Burmistrzowi ...

#665 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2020 - 11:16

Najbardziej  jak na razie pozytywnie aktywni są , Pani Przewodnicząca Komisji Budżetu i Finansów i Pan główny Przewodniczący Rady, którzy stają przy swoim zdaniu w przeciwności radnego z ul. ? ktory się ciągle chce przypodobać Burmistrzowi ...

Radny z ul. ? miał pięć lat czasu podjąć się znanego tematu  na poprowadzenie sprawy próbowania przejęcia przyległego do szkoły placu Skarbu Państwa Po upadłym GS.  , a Pan Przewodniczący Rady zrobił to we dwie minuty na ostatniej Sesji . Wielki szacun Dla Pana Przewodniczącego Rady, tak trzymać...

Szkoda tylko że tak późno , nie wiem co stało się po ostatnim uwłaszczeniu działki Skarbu Państwa ?

#666 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2020 - 10:46

Jest czternaście mil. przeznaczonych pieniędzy w Budżecie na mała i dużą retencję , informowali dziś w Programie Rolniczym . 

Myślę że na sesji ktoś z zacnych radnych , rolników nawiąże temat  o małych zaporach , lub zastawach na rzece Różanicy , na łąkach za rzeką Narew należących do Chełst , Dąbrówki , Kaszewca i Różana . Zasuwa regulacyjna mogła by powstać przy mostku  tuż gdzie się wieżdźa na łąki od strony południowej .

Woda bez zastaw odpływa bezpowrotnie do Rzeki Narwi i osusza łąki i ginie w niej całe życie płazów  jakimi są żaby i ryby , które stanowiły łańcuch pokarmowy dla bocianów i żurawi . Więcej wody na rozlewiskach stanowi większe nawodnienie podłoża takich łąk , powstaje większe parowanie z którego tworzą się  opady atmosferyczne .

#667 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 luty 2020 - 10:22

Na jakim etapie są radni , samorządowcy odnośnie straszącej kamienicy na ul.Kilińskiego ?

Czy na prawdę tak trudno odnaleźć personalia tych właścicieli tej kamienicy ?  Na pewno widnieją gdzieś w aktach, projektach , planach i podatkach nazwiska tych właścicieli lub ich potomków . 

Opowiadał mi kiedyś lokator tego budynku , że przyjechał kilka lub kilkanaście lat temu potomek tych właścicieli tego budynku na ul. Kilińskiego w osobie zakonnika , ale nie chciał z nim lokator rozmawiać , zakonnik zabrał się i odjechał bez słowa. Na pewno jest to trop żeby odnaleźć tego zakonnika , przecież w Polsce nie ma tak dużo tych zgromadzeń zakonnych, można się zwrócić do tych wszystkich zakonów jak do Organizacji Czerwonego Krzyża o odnalezienie tego nazwiska , lub czy był taki zakonnik pod tym nazwiskiem którego korzenie rodziców z opowieści wywodziły się z miasta Różana . Być może że on też już nie żyje .

#668 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 luty 2020 - 18:13

Na jakim etapie są radni , samorządowcy odnośnie straszącej kamienicy na ul.Kilińskiego ?

Czy na prawdę tak trudno odnaleźć personalia tych właścicieli tej kamienicy ?  Na pewno widnieją gdzieś w aktach, projektach , planach i podatkach nazwiska tych właścicieli lub ich potomków . 

Opowiadał mi kiedyś lokator tego budynku , że przyjechał kilka lub kilkanaście lat temu potomek tych właścicieli tego budynku na ul. Kilińskiego w osobie zakonnika , ale nie chciał z nim lokator rozmawiać , zakonnik zabrał się i odjechał bez słowa. Na pewno jest to trop żeby odnaleźć tego zakonnika , przecież w Polsce nie ma tak dużo tych zgromadzeń zakonnych, można się zwrócić do tych wszystkich zakonów jak do Organizacji Czerwonego Krzyża o odnalezienie tego nazwiska , lub czy był taki zakonnik pod tym nazwiskiem którego korzenie rodziców z opowieści wywodziły się z miasta Różana . Być może że on też już nie żyje .

Po co szukać po Polsce? Toż wiadomo że to był łojciec rydzyk, od razu do Torunia pisać! że też barbarzyńcy takiej persony nie poznały!

#669 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2020 - 13:07

Nie wiem jakie uczelnie skończyli ci radni , którzy tak jednogłośnie się zgodzili ZGKIM oddać w spółkię wszystkie budynki i sprzęt i jeszcze w razie będą mieli straty Gmina będzie ich dofinansowywać i zakupywać nowy sprzęt . Widzę to czarno ...

#670 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2020 - 15:29

Nie wiem jakie uczelnie skończyli ci radni , którzy tak jednogłośnie się zgodzili ZGKIM oddać w spółkię wszystkie budynki i sprzęt i jeszcze w razie będą mieli straty Gmina będzie ich dofinansowywać i zakupywać nowy sprzęt . Widzę to czarno ...

Furtka została uchylona do pokusy , nie starania się malwersacji , napisał bym więcej ,bo Gmina i tak w razie co  wszystko pokryje.

#671 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2020 - 10:14

Dając nowej Spółce taką ochronę finansową przez Urząd Gminy i przyzwolenie samorząd i rady , to tylko żyć nie umierać...

#672 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2020 - 10:43

Jest czternaście mil. przeznaczonych pieniędzy w Budżecie na mała i dużą retencję , informowali dziś w Programie Rolniczym . 

Myślę że na sesji ktoś z zacnych radnych , rolników nawiąże temat  o małych zaporach , lub zastawach na rzece Różanicy , na łąkach za rzeką Narew należących do Chełst , Dąbrówki , Kaszewca i Różana . Zasuwa regulacyjna mogła by powstać przy mostku  tuż gdzie się wieżdźa na łąki od strony południowej .

Woda bez zastaw odpływa bezpowrotnie do Rzeki Narwi i osusza łąki i ginie w niej całe życie płazów  jakimi są żaby i ryby , które stanowiły łańcuch pokarmowy dla bocianów i żurawi . Więcej wody na rozlewiskach stanowi większe nawodnienie podłoża takich łąk , powstaje większe parowanie z którego tworzą się  opady atmosferyczne .

Byłem w niedzielę na łąkach nadnarwiańskich za rzeką ,co dziwne , przeszedłem w poprzek te zagłębione rowy pieszą nawet nie zamaczając sobie obuwia , o dziwo jak żadnego roku. 

Od wielu lat obserwuję te zmiany, zawsze o tej porze te rowy były pełne wody, lub zamarznięty lód . Dlaczego radni i sołtysi nie alarmują na posiedzeniach sesjach swoich władz o interwencje i wykorzystani nadarzających się pieniędzy z Budżetu Państwa na budowę jazów , zapór i kaskad na różanicy- strudze o których się mówi prawie codziennie w programach rolniczych ? Przesłuchując ostatnią sesję , nie słyszałem o podniesieniu tego tematu przez nikogo ...

#673 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2020 - 11:09

Polecam wejść na youtube naszym samorządowcom i wpisać , Wiadomości rolnicze , z dzisiejsza datą bardzo ciekawy program dla małych gmin rolniczych , duże dofinansowanie od Centrum Usług Społecznych . proszę przesunąć na dziesiątą minutę programu a wszystkiego się dowiecie od kompetentnej osoby.

#674 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2020 - 12:53

Witam co z zalewem w Szygach?

#675 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 11 luty 2020 - 13:19

A co radny nie ma gdzie rybek łowić ?

#676 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2020 - 12:28

Czyżby to obecna rada różańska  zadecydowała o rozbiórce budynku na ul. Mostowej którego za poprzedniego burmistrza był ocieplany, za obecnego było budowane szamba , może i doprowadzona woda , wymiana okna i drzwi . 

Nie słyszałem o takiej decyzji przesłuchując wszystkie sesje i posiedzenia . Poprzedni zmarły obywatel urządził ten budynek do godnego zamieszkania jak na jedną osobę . Komu to mogło się nie POdobać. Ten budynek mógł stanowić jako miejsce bezpieczeństwa dla samotnej osoby w razie jakiejś przyczyny losowej lub zdarzenia .

#677 ~dżuma~

~dżuma~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2020 - 08:12

Kiedy porządek ze śmietnikami, może w końcu trzeba zrobić na kluczyk? Pozbędziemy się też kocurów. 

#678 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2020 - 08:34

Proszę wpisać na Youtube dzisiejszy program ,, Wiadomości rolnicze " warto z ciekawości obejrzeć i posłuchać jak inni podchodzą do tematu .

#679 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2020 - 09:15

Jestem bardzo ciekaw , kto zamawiał kostkę brukową na chodnik ul. Przemysłowej i jaką klasę tej kostki nam przywieziono. Przechodziłem podczas układania tego chodnika od Mery aż  do KSOP i zaszokowało mnie ile zbrakowanej kostki było odrzuconej na boki , aż gęsto leżało . Należało by przeprowadzić ekspertyzę tych kostek , czy nie za mało w niej cementu , czy była nie dosuszona , czy jakieś inne czynniki zawiodły. Nie jednokrotnie widziałem układanie kostek na rożnych ulicach i placach , ale takiej masy zbrakowanych kostek to jeszcze nie widziałem. Czy nadzór z Urzędu tej Gminy tego nie widział ?

#680 ~Mieszkanka~

~Mieszkanka~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2020 - 14:14

Jestem bardzo ciekaw , kto zamawiał kostkę brukową na chodnik ul. Przemysłowej i jaką klasę tej kostki nam przywieziono. Przechodziłem podczas układania tego chodnika od Mery aż do KSOP i zaszokowało mnie ile zbrakowanej kostki było odrzuconej na boki , aż gęsto leżało . Należało by przeprowadzić ekspertyzę tych kostek , czy nie za mało w niej cementu , czy była nie dosuszona , czy jakieś inne czynniki zawiodły. Nie jednokrotnie widziałem układanie kostek na rożnych ulicach i placach , ale takiej masy zbrakowanych kostek to jeszcze nie widziałem. Czy nadzór z Urzędu tej Gminy tego nie widział ?

Ty o cegłach, o kostkach? W innych gminach miastach samorząd rozdaje maseczki mieszkańcom w Czerwonce w Krasnosielcu w Ełk rozdaje maseczki WIELOKROTNEGO użytku A w Różanie cisza jak po śmierci organisty! Na błahe wydatki jak dotowanie powiatu czy kiepskich piłkarzy to pieniądze są a w czasie pandemmii żadnej pomocy ze strony gminy! Wstyd! Ja bym rozumiała gdyby pieniędzy w budżecie nie było ale w jednej z najbogatszych gmin w Polsce te maseczki należą się Nam jak psu buda! Wstyd Rado! Wstyd Panie Burmistrzu!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych