Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

WSTYDZĘ SIĘ NOWEJ RADY MIASTA.

#Targowica?

638 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~leon~

~leon~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2015 - 05:40

A kto jest przeciwny, i jakich fantastycznyvh pomyslow nie chca poprzeć?

#2 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2015 - 09:45

Achodzby ratowania zabytkow

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2015 - 11:48

Jak sie wsydzisz rady to zrezygnuj ze stanowiska :D  :D  :D rozumiem że lepiej się współpracowało z lizidupkiem cieciem co nie miał o niczym pojecia i potakiwał wszystko co przykazałęś?

#4 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2015 - 12:35

Jak sie wsydzisz rady to zrezygnuj ze stanowiska :D  :D  :D rozumiem że lepiej się współpracowało z lizidupkiem cieciem co nie miał o niczym pojecia i potakiwał wszystko co przykazałęś?

Ja nie jesem na stanowisku. Z kim ty mnie odrazu koiarzysz dupku. Wszedzie widzisz burmistrza chyba ci na lep padlo.

#5 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2015 - 15:15

Lepszy Skierek REszko  no niewiem. Dla mnie lepsi byli poprzedni radni. A ty gosciu przestan sie czepiac naszego burmistrza i bylych radnych

#6 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2015 - 10:33

Lepszy Skierek REszko  no niewiem. Dla mnie lepsi byli poprzedni radni. A ty gosciu przestan sie czepiac naszego burmistrza i bylych radnych

Kochani radni balagan w Rozanie. CZ to terz winien burmistrz. A morze posprzataie przed swoimy posesjamy oj wstyd;

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 maj 2015 - 20:09

Kochani radni balagan w Rozanie. CZ to terz winien burmistrz. A morze posprzataie przed swoimy posesjamy oj wstyd;

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2015 - 21:00

To wszystko byłoby śmieszne gdyby nie było żałosne....i tragiczne. To MOJE/NASZE pieniądze...

#9 ~mieszkanie~

~mieszkanie~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2015 - 16:33

To wszystko byłoby śmieszne gdyby nie było żałosne....i tragiczne. To MOJE/NASZE pieniądze...

SZczegulnie czesi z nich popaprancow

#10 ~GOSC~

~GOSC~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2015 - 15:06

TYCH TRZECH NAJMONDRZEJSZYH Z CALEJ RADY,CHYBA DOMYSLACJE SIE O KOGO HODZI

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2015 - 13:54

Rząd, Ministrowie i Parlamentarzyści w posiedzeniach rozjazdach po Polsce a co robi nasza Przewodnicząca Rady i kochani Radni ? Też powinna Pani zapakować Radę do jakiegoś busa i jeździć w ramach wyjazdów posiedzeń edukacyjnych  po Polsce, bo rok minął jak z bicza strzelił a tu nic się nie dzieje !

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2015 - 14:46

A co ty robisz Stasiu? Czy wybrałeś sie kiedys poza gminę tym swoim rowerkiem?

#13 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2015 - 06:22

Pan posel Czartoryski mial czelnosc pokazac sie w Rozanie na imprezie zorganizowanej przez Rozan ale to nie smaczne. No ale prowadzal sie z przewodniczonco Brzuzy. Przyjechal na dni Rozana czy morze robi sobie kampanie?

#14 ~gos~

~gos~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2015 - 20:04

Pan posel Czartoryski mial czelnosc pokazac sie w Rozanie na imprezie zorganizowanej przez Rozan ale to nie smaczne. No ale prowadzal sie z przewodniczonco Brzuzy. Przyjechal na dni Rozana czy morze robi sobie kampanie?

Wstydu nie ma

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2015 - 21:32

Wstydu nie ma

ale kto? i dlaczego?

#16 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2015 - 18:23

ale kto? i dlaczego?

ale kto? i dlaczego?

Posel Czartoryski

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2015 - 19:04

Posel Czartoryski

wstyd to kraść i z dupy spaść

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2015 - 20:23

wstyd to kraść i z dupy spaść

Bo glosować w Sejmie za mniejszą dotacją dla Różana już nie prawda? To MĘCZEŃSTWO....

#19 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2015 - 04:21

Bo glosować w Sejmie za mniejszą dotacją dla Różana już nie prawda? To MĘCZEŃSTWO....

Pisowcy tak maja niczego sie nie wstydzo.Klamio,obiecuja tylko sie z tego nie wywjazuja

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2015 - 15:27

s. Kornelia dziękowała dzis Chojnowskiemu za współpracę, a Chojnowskiego na pożegnaniu nie było. Wstyd panie januszu. Wstyd.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych