Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wójt Sypniewo

129 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~GOSC~

~GOSC~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 21:58

Nie jestem mieszkancem ale znam obydwu panów i myślę że to wielki błąd dla mieszkańców gminy ze Jarek przegrał

#82 ~głosuję na zielonych~

~głosuję na zielonych~
  • Goście

Napisano 23 październik 2018 - 11:37

Długo będziecie jeszcze przeżywać porażkę pana Jarka? Przez 4 kadencje bardzo niewiele zrobił w gminie. "Centrum" Sypniewa wygląda chyba jeszcze gorzej niż u poprzednika. Bezsensowne parkingi, zero drzew. Brak dotacji unijnych. Poplecznicy to ludzie, którym załatwił prace na posadkach lub mieszkańcy jego rodzinnej wsi. Skoro wygrał pan Roman, niech się wykaże i przekona nieprzekonanych czynami. 

#83 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2018 - 12:52

Poczekajcie zobaczycie, dajcie czasu na działanie nie od razu kraków zbudowano. Jeszcze nie objął urzędu, a już chcecie efekty. Łatwo krytykować, gorzej pochwalić.To już 7 osoba jak powstała gmina.

#84 ~bumszakalaka~

~bumszakalaka~
  • Goście

Napisano 23 październik 2018 - 15:07

Brawo ziomale!
To jest słuszny wybór, poprzedni wójt miał swój czas i  wystarczy. Prochu już by nie wymyślił.
 Musiał się chłop zdziwić jak usłyszał wyniki, podobno był bardzo pewny przed wyborami, a tu Sypniewiaki mu zrobili psikusa. Bałem się, że zbyt mocno się podzielą i Gąsewo nam pozostawi na kolejną kadencje Pana Jarosława. Na szczęście dla całej gminy Pan Roman zwyciężył i chwała Wam za to. Pozdrawiam tych co dokonali mądrego wyboru. CZAS NA ZMIANY!!!

#85 ~Ninka~

~Ninka~
  • Goście

Napisano 23 październik 2018 - 16:20

Długo będziecie jeszcze przeżywać porażkę pana Jarka? Przez 4 kadencje bardzo niewiele zrobił w gminie. "Centrum" Sypniewa wygląda chyba jeszcze gorzej niż u poprzednika. Bezsensowne parkingi, zero drzew. Brak dotacji unijnych. Poplecznicy to ludzie, którym załatwił prace na posadkach lub mieszkańcy jego rodzinnej wsi. Skoro wygrał pan Roman, niech się wykaże i przekona nieprzekonanych czynami. 

Ale on taki łady mlody przystojny podoba mi się , a ten już nie mlody

#86 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2018 - 16:27

#87 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 23 październik 2018 - 17:09

Bezsensowne parkingi?

#88 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2018 - 21:04

Bezsensowne parkingi?

Po co komu parking przecież można zaparkować kilometr dalej i dojść  sobie resztę drogi pieszą dla zdrowi każdy mieszkaniec by na tym skorzystał

#89 ~Ala~

~Ala~
  • Goście

Napisano 23 październik 2018 - 21:26

Dla przykładu we Biedrzycach Kozich Łbach

#90 ~akuku~

~akuku~
  • Goście

Napisano 24 październik 2018 - 13:01

Po co komu parking przecież można zaparkować kilometr dalej i dojść  sobie resztę drogi pieszą dla zdrowi każdy mieszkaniec by na tym skorzystał

Ja bym jeszcze promował dojazd rowerem. Parkingów więcej niż ławek i drzew, placów zabaw.. Czy Sypniewo jest tylko dla kierowców? Każdy kierowca jest pieszym ale nie każdy pieszy kierowcą. należy raczej zniechęcać do używania auta niż zachęcać.

#91 ~sport to zdrowie~

~sport to zdrowie~
  • Goście

Napisano 24 październik 2018 - 13:17

Rower jak najbardziej wskazany do użytku dla zdrowia. To się promuje już w miastach np. Ciechanów ma wypożyczalnię rowerów k/szpitala i każdy może sobie wypożyczyć  i jeździć po mieście

#92 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2018 - 15:31

Panie Jarku Urząd Pracy czynny w godzinach 8:00 - 16:00. Rejestracja bezrobotnych w pokoju nr. 7 na parterze. Do końca i w lewo. 

#93 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 26 październik 2018 - 12:02

Panie Jarku Urząd Pracy czynny w godzinach 8:00 - 16:00. Rejestracja bezrobotnych w pokoju nr. 7 na parterze. Do końca i w lewo. 

PUB w Makowie Maz.

#94 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 08:29

Nowy wójt gminy Sypniewo? Wbrew pozorom nie jest osobą mało znaną na swoim terenie. Mieszka tu bowiem już 35 lat. Wraz z objęciem funkcji wójta, co nastąpi po 16 listopada, będę musiał z dotychczasowej pracy zrezygnować. Wciąż mieszkam w Sypniewie. Jestem w tej gminie znany. Liczyłem się z tym, że mam szansę na wygraną, bo udzielam się społecznie – opowiada nowy wójt.

Czym zajmuje się po pracy?

Okazuje się, że jest bardzo aktywny.

Powodzenia.

#95 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 21:34

I stało się Ta pani cichaczem została przyjęta...

#96 ~czytelnik~

~czytelnik~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2019 - 11:47

cieszył byś się jakby żebrała komu praca się należy jak nie matce samotnej wychowującą dzieci

#97 ~MIŁOSZ~

~MIŁOSZ~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 14:44

NOWE STANOWISKO W OŚWIACIE- PRAWDOPODOBNIE JUŻ TAM KTOŚ PRACUJE

CO WY NATO JESZCZE KONKURS NIE ROZTRZYGNIENTY

#98 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 16:27

jakie inwestycje w 2019r będzie realizować gmina:

- remont Domu Ludowego w Gąsewie ?

- remont drogi Biedrzyce -Guty

#99 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2019 - 07:43

Co się dzieje w sprawie wybudowania brakującego odcinka drogi Wola-Gąsewo to tylko 0,5km na terenie gminy Sypniewo

#100 ~Dorota~

~Dorota~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2019 - 09:07

Witam, nie jestem mieszkańcem waszej gminy ale z gminą miałam do czynienia na jesieni, jeszcze przed wyborami. Z moich doświadczeń wynika, że dzieją się tam dziwne rzeczy. Nie mogę pisać tego na forum ale np jedną z dziwnych rzeczy która zdarzyła się tylko w waszej gminie jest tajemnica nr tel do sołtysa wsi Batogowo:) gmina podaje nr dostępny na swojej stronie którego nie ma! No i nie wiedzą jaki nr ma sołtys! Cyrk, nigdzie tak nie ma, soltys jest osobą publiczną. I wiele innych niejasnych rzeczy...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych