Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

WÓJT GMINY KARNIEWO


1308 odpowiedzi w tym temacie

#1281 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 00:51

Ma moze ktos pomysł na bardziej konkretny temat np.jak radzą sobie radni w naszej gminie ?

Cocię radni obchodzą ślepy palancie lepiej ogarnij tan szkolny burdel.Radni robią dobrą robotę w przeciwieństwie do ciebie są efekty.A ty jesteś kolaborantem itp.

#1282 ~Antonina~

~Antonina~
 • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 07:18

Cocię radni obchodzą ślepy palancie lepiej ogarnij tan szkolny burdel.Radni robią dobrą robotę w przeciwieństwie do ciebie są efekty.A ty jesteś kolaborantem itp.

biedny jestes czlowieku, atakujesz kazdy wpis ,ze az nie chce sie tu wchodzić i czytać ,zalatw sprawę inaczej i będziesz spelniony bo nas to naprawdę nie interesują takie sprawy !

#1283 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 15:33

biedny jestes czlowieku, atakujesz kazdy wpis ,ze az nie chce sie tu wchodzić i czytać ,zalatw sprawę inaczej i będziesz spelniony bo nas to naprawdę nie interesują takie sprawy !

No widzisz ślepy erotomanie najlepszą obroną to atak.Wyłysiałeś oślepłeś

#1284 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 19 listopad 2019 - 08:04

Kto daje przyzwolenie na handel narkotykani na terenie szkoły w karniewie?

#1285 ~Gosc~

~Gosc~
 • Goście

Napisano 20 listopad 2019 - 21:07

Jeśli masz taką wiedzę zawiadom policję, a nie trolujesz na forum. To pokazuje twoje intencje. Masz uraz do dyrektora i robisz wszystko, żeby mu anonimowo, zaszkodzić. Każdy kto przeczyta kilka twoich postów widzi to jak na dłoni

#1286 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 20 listopad 2019 - 21:22

Jeśli masz taką wiedzę zawiadom policję, a nie trolujesz na forum. To pokazuje twoje intencje. Masz uraz do dyrektora i robisz wszystko, żeby mu anonimowo, zaszkodzić. Każdy kto przeczyta kilka twoich postów widzi to jak na dłoni

Policja już wie

#1287 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 26 listopad 2019 - 05:51

Proszę pamietać o nadchodzacej Sesji Rady Gminy Karniewo 29.11.2019 godz. 10:00...w kraju już wrze.,,nadchodzi samorządowa drożyzna!...stwórzmy opozycje...#1288 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 26 listopad 2019 - 16:40

Proszę pamietać o nadchodzacej Sesji Rady Gminy Karniewo 29.11.2019 godz. 10:00...w kraju już wrze.,,nadchodzi samorządowa drożyzna!...stwórzmy opozycje...

Ty pilnuj bajzlu w szkole bo się przeliczysz ślepy kolaborancie.J jeszcze jedno ...ale wszystko w swoim czasie dyrektorku

#1289 ~Pietrek~

~Pietrek~
 • Goście

Napisano 28 listopad 2019 - 05:37

A co ma wspolnego sesja z nadchodzącą drożyzna? co tez sądzę, za przesadne okreslenie!

#1290 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 29 listopad 2019 - 05:54

panie kochany co ma sesja z drozyzno,nie czytosz pan o jakich stawkach samorzady prognozujo!,toć tero na sesyji o stawkach pdatku od nieruchomościji bedo radzic panie.Ale co do zajecia panie pasa drogowego,to ja sie muszo przyznac bez bicia,tak z ja zem zajmowała i zaplace panie jak bedzie trzeba,musiala sie zatrzymac,niesteto mocza nie trzymaom.

co to jeszczo ja tam wyczytala w tych waszych info,tee prognozy finansowe wieloletnie to jo sie pod niemy nie zgodzom,toc to ta kulturo jak to tam podajecie panie tyle piniedzy na bibliooteka panie,trzy blioteka w gminie ponad sto tysieca na rok,nie ja se pozwolic nie moga zeby tyle na to placic,ciekawa żem co to na co poszło tyle kasa na trzy filuterne bibleoteky! cos panie nas ta kultura za duzo kosztuja,to trza zmienic panie.

aa ja żem chciala zaprotestowac odnosnie jak piszeta  o ty wspołpacy z temi organizocjomy poza żondowemy,toć gdzie nie czytosz wspołpraca i współpraca panie,ja poza żondem sie nie zgodzo,tylko w samem żondzie,tu trza sie skupic i trzymajta rezon mowie tylko w gnieździe...nie wiem chybom wszystko napisala,nie moga sie skupić bo mnie ta chmura panie wchodzi na ekran uwaga i uwaga,żem starała sie uwaznie panie oddac to co myslała.#1291 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 30 listopad 2019 - 07:32

Bardzo smieszne !

#1292 ~Andrzejki~

~Andrzejki~
 • Goście

Napisano 30 listopad 2019 - 08:16

Dziś Imieniny byłego Wójta A.J.Stopy - Andrzejki wszystkiego najlepszego w życiu osobistym.#1293 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 01 grudzień 2019 - 09:03

No,znowu Jo,Waszo Arlekina czylo Conchita samorzondowa,

tak se siedzo dziś w niedzielo za komputrem i przegląndom te achwała co tu masa nastrugane,ciżko mnie to idzie,a chca wam rzec że to musza dzisoj przejżoć,bo wyjażdza ja na senior de wojs of paland,a musza spotkać sie z trenera,co by mnie w glosie dał szkoła.Musza przyznać że nie wszystko mia sie podoba,co już wam wcześnoj wspomniała,ile to jeszcza trza rozy  to przerobioć.

Chciała ja wom rzec,ze tysz se chcioło poprawić komfort zycia i wszystka to zrozumić co tam ze piszeta,to se zapisła na uniwersyteta trzecigo wieka,bo mnie wstyt ze tak bazgrom nie składnio bez forma i nijakiego koncepta,a i komputra chciała ja se przyswoic w dobrem stanie coby maile pisoć i odwołania.

Ale dzisioj krew mnie zalała z samygo rana,z tego wszyskigo kawa zborzowo mnie wystygla i już nie licza ile rozy jo parzo.Ale do rzecza.Na stronie naszygo biuletyna gmina ja czytom i slepiom niedowirzam -uproszczono oferto realizacjo zadanio publicznego! Stowarzyszenio SENIOR i łoni tam w rezultata piszom że integrujo i poprawijajo wiezi spoleczna,i kultywuja tradycja,coby nawiazoć nowe przyjaźnia.Krew moze bym mnie nie zolała gdyby nie fokt com ja wyczytala,że tz oferto je na przezycia wieczora wigiljinego! zadanio stowarzyszeni ja przecytoła i powie wam że pani kochana mnie sie to nijak ma do obecnych sytuacyj gopolityka pani kochana.Musza ja zaznaczyc ze nimo w nazwie ani w selkom opisie ze to stowarzyszenio katolickie,nijak jo nie moge dociec skund takie cus moglo powstoc.Nie byla ja tom zgorszono zeby nie żekła wam ze jo jest agnostczka! i albo to wase stowarzyszonio zmieni nazwe,albo zmieniom se wase zadanio a co zatom musita dopisać adnotacyjo że wasom zadaniem jest pełno tolwerancjo i stowarzyszenio zapraso wszystkich bez względa na kulturo,orjentacjo,religio,czy filozofio! to niedopuszczalno takie zachowanio.bo za tako integrocjo i rozwjanio wiezia spolecznych to jo wom dziekuja.

łurząd nos przyjoł,w nasa gmino nima miejsco na takowe podziały i trzo pamietoć ze na terena nasy gmino jest miejsca dlo wszystkich,bez podziała i zachowon ksenofobicza jak juz sie wyedukowala.jest miejsca dla wszystki bez wzgledu na rasa,kultura,religia i tako tes informacyjo powinno sie znolezc na stronie wasego stuwszenia,trzo zapraszac wszystkich.Moiom skromnom zdania jest to dyskrymnacyjo i streotypowo uprzedzenio.

Wyczytoła ja tes inne wase informacyje kltutaryjne ze som robione podobne działonio w gminio,typowo nastawione na jedyno opcjo,czytala ze konkursa kart swiateczna,pastoralka i inne podobna konkursa,ta sama sytuacyjo co stowarzyszenie,a gmino przeca skierowana nasza do wszystki i tak trza robic plana aby nikt nie poczul sie dyskryminowany,dla przyklada chciala rzec ze zamiost kart swiąteczna to karta okolicznosciowe a wiadomo ze katolika zrobi se podlug siebie,a ktos łodmienny pod siebie.Nasa gmino musi to zmieniac bo je dlo wszystkich.My nie dzielimy,a jok ze cytom te plany kulturalyjne to widoć ze tylko dla jedny opcyji.A musza wam zec ze niechce pisoc interpelacyjo Matolusza,bo londowisko my samorzundowe mamy w postacji boiska i aeroplan rzondowy siandzie i pozamiata jak bedzie problem,ja wam to mowie.A zreszto przodniczaca podpisało plityka konflikta interesow i jo mom nadzieja ze konflikta w nase gmina nie bedzie na podzialy stund ja interpelujo o zmiany wszelakie pisoc takowe informacyje i sprowozdania.

Na kuniec dobro nowina,ze sie usmiala bo nos seryf gminy zostoł pochwalony ze ciacho jest,i jedno laska pedziała ze mo seksy ostry zarost,ze topinambor na lowisku morzna ciać.

Pozdrowio was wasa Arlekina.#1294 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 04 grudzień 2019 - 08:55

Wito Was wasa Arlekina,

no,ja moga spać już spokojnie,wszytko gra jak szwajcarski sikor,jest git.Na kuniec roka tematy gospodarce ogarniete ferfekcjo,kasa na plusie,tak ze stoimy kochane ludziska na nojwyzsym poziomie.

A teroz pikna sprawa ,gratki dla sztowaźiszenia Karniewiocek,dobra robota bedzie niebawem,lubia ja taka projekta,no i chyba sie zalapia bo propnujo lunc,wiec bedzie milusko kochani.

Zgłoszojto się na szkolenio,bo sprawa a racy nagło przypadki nie śpio,trza być cujno i poradzić błyskawiczno w tych sprawoch.

Ja tys sie zabezpiecyła w chałupie i zawszo trzymon pól litro spirita i co lepszy destylatury w postaci kuniaka a brendy.

Każdo koniował poleca w razie nagła zawało,czy zblizajocygo się innego pioruńska,przed wezwuniem karetko jeśli nima stosownygo leku,walnoć sete gorzoły i dzwonic po karetka.

taka obrót sprawa rozszerzo nacynia krwiośne i d*** bedzie uratowana.

Tem miłem akcentom Wos pozdrawiam Arlekina.#1295 ~MIESZKANKA OKOLIC~

~MIESZKANKA OKOLIC~
 • Goście

Napisano 19 grudzień 2019 - 19:42

DLA WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW KARNIEWA I OKOLIC

Niech płyną życzenia z serca do serc wprost
Niech Święta nas połączą niczym brzegi rzeki most
Niech zbliżają do siebie ludzi, tak serdecznie, prawdziwie
Niech każdy na siebie spogląda życzliwie

 #1296 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 20 grudzień 2019 - 13:23

Porąbane zepsute karniewo

#1297 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 21 grudzień 2019 - 01:03

Dyrektor szkoły: Czuję się jak worek treningowy, w który wali kuratorium

#1298 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 21 grudzień 2019 - 14:58

Babcia,babcia,a co to jest to święto godowe?

-Dobrze że pytasz...ale skąd to pytanie wnusiu?

-A wyguglowałam babciu,bo tata Marcina mówi,że żadnych świąt nie obchodzi,mają dosyć współczesnej obłudy babciu.

-I mają rację,powinniśmy wrócić do naszych słowiańskich religii,nie będziemy co prawda czcili Światowida czy Welesa,ale warto by znać obrzędy dawnych przodków...które czciło przesilenie zimowe,czyli zwycięstwo światła nad ciemnością.To czas w którym zaczyna przybywać dnia,a ubywać nocy.

-To bardzo ciekawe babcia co oni tu piszą...

-Najciekawsze wnusiu jest w tym wszystkim to,jak sprytnie te czarne rzymskie stonki przejęły nasze wierzenia i zniszczyły naszą słowiańską tożsamość!

-Jak to babciu,to w końcu jak to jest z tymi religiami?

-Kochanie,pamiętaj! w to w co wierzysz,to Ci się sprawdza!,jakiekolwiek bóstwa nie wchodzą w grę,to człowiek je wymyślił,aby mieć wsparcie w trudnych chwilach,mieć komu zawierzyć swoje troski,a z drugiej strony zrucić na kogoś niepowodzenia.

-To bogów nie ma babcia?

-Nie ma wnusiu,nikt ich nie widział i nie zobaczy,bo nie istnieją.

-Babcia,a piszą,że ten..Jezus to istniał?

-A tak,to prawda...hmm,dobrze że o tym wspomniałaś,bo mam Ci coś ciekawego do opowiedzenia...

-Tak,a co babcia było z tym Jezusem?

-Tak naprawdę to nazywał się Jeszua i co najważniejsze nie był żadnym bogiem,a raczej mędrcem...mistrzem,joginem...

-Babcia,bo tata Marcina mówił,że ten Jeszua znikł między 12 a 30 rokiem życia,no i tata Marcina spytał księdza,gdzie był w tym czasie Jeszua i dlaczego nic w tej bibli na ten temat nie ma.A ten pan w sukience mu powiedział babcia,że nic nie ma, bo w tym czasie Jeszua nie miał nic do zakomunikowania.

-A to czarny ściemniacz!...już oni doskonale wiedzą jak było!

-No właśnie babcia,tata Marcina mówił,że Jeszua już jako mały chłopiec robił cuda i nauczał,a dlaczegóż to miałby zniknąć w wieku lat 12 i pojawić się dopiero w wieku 30 lat?

-Powiem Ci jak było wnusiu...ale bierzmy się za spakowanie rzeczy,wyjeżdżamy na narty,zarezerwowałam już Hotel Ehrenbachhóhe...gdy przez kilka dni obłudnicy w Polsce będą kajać się przed świądkami my spędzimy prawdziwy miły czas.

-Taak,na prawdę?

-Tak kochanie,nic tu po nas!

-Ale jak było na prawdę babciu,mów,jestem bardzo ciekawa!

-Wszystko w swoim czasie,kawał drogi przed nami,podczas jazdy wszystko Ci powiem,zapewniam,że nie będziesz się nudziła...opowiem Ci niebywałą historię o niejakim Mikołaju  Notowiczu,który był podróżnikiem polskiego pochodzenia,a który natknął się na manuskrypt nieznanej ewangelii w klasztorze Moulbek...kler to fałszywa flaga...

 #1299 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 24 grudzień 2019 - 13:41

Wita Was Wasza Arlekia!

Dostałam taką szkołę i korektor teksu,że pisanie to sama przyjemność,lecz nie o tym dziś...

Z okazji Świąt składam Wszystkim ludziom dobrej woli,życzenia zdrowia,wszelkiej pomyślności,oraz większej świadomości.

Kochani,zapnijmy pasy,przed nami ciężkie czasy,to już się dzieje...wszyscy już gremialnie piszą o fali podwyżek od Nowego Roku,nie tylko energii elektrycznej,ale wielopłaszczyznowej,celowej polityce rządu światowego!...idzie kryzys!,oczywiście są to działania zamierzone,które mają przynieść konkretny skutek.

Na początek proszę wpisać w google GRUPA BILDERBERG(wikipedia),to oni szykują i debatują jak co roku co i jak.Zostaliśmy ,,sprzedani,,,bo nie trudno nie zauważyć że polscy rządzący którzy do tej pory brali udział w tajnych spotkaniach tej grupy,to polscy ży...nawet ostatni p.Trzaskowski,ciekawe,prawda?

Jak wiadomo wszyscy Ci należący to min.wolnomularze czyli masoneria.

Rok 2020 na pewno będzie przełomowy,a kryzys który wywołają celowo ma nastąpić już właśnie za moment.

Z ich strony wszystko do 2035 już jest zaplanowane!,oto kilka cytatów:

...,,

Rząd Światowy, choćby nie wiadomo jak zareklamowany nie mógłby być wdrożony w życie bez odpowiednio dużego kryzysu. Kryzys, lub kryzysy muszą mieć wymiar międzynarodowy tak by jedynie międzynarodowe instytucje mogły sobie z nim poradzić. Obecnie, serie takich kryzysów są przygotowywane by złamać jakikolwiek opór społeczny przed oddaniem suwerenności w ręce globalnych instytucji.

Według informatorów Daniela Estulina, który od wielu lat podąża za Grupą Bilderberg i napisał na jej temat bestseller, który ukazał się m.in w Polsce obecne, wdrożone przez Grupę zmiany w dziedzinie ekonomii, technologii i polityce zmierzają w kierunku serii skrajnych kryzysów z których każdy będzie miał potężne implikacje co do funkcjonowania państw narodowych, instytucji i całej ludzkości,,

I dalej...,,W dokumencie „Globalne trendy strategiczne 2007-2035″ opracowanym przez Grupę Bilderberg szkicowo w 2005 roku w hotelu w Rottach-Egern, Niemcy, a wydanym w 2007 roku przez Ministerstwo Obrony Wielkiej Brytanii piszą o tym, iż finansowy i społeczny kryzys zmusi upadającą klasę średnią do formowania terrorystycznych kontr działań. „Klasa średnia w krajach zachodu stanie się grupą rewolucjonistów, na wzór proletariatu Marksistowskiego.” Na stronie 80 czytamy “Globalizacja rynków pracy i zmniejszanie poziomu krajowej opieki społecznej i zatrudnienia, może zmniejszyć przywiązanie ludzi do poszczególnych państw. Rosnące różnice między nimi, oraz niewielka liczba osób bardzo bogatych, mogą dolać benzyny do ognia. Ciężar zadłużenia i upadek systemów emerytalnych, zacznie obniżać poziom życia. Wzrost liczby biedoty może stwarzać coraz większe zagrożenie dla ładu społecznego i stabilności. W obliczu tych światowych wyzwań, klasa średnia może się zjednoczyć, wykorzystując dostęp do wiedzy, zasobów i umiejętności, aby kształtować ponadnarodowe procesy w ich własnym interesie.”

Oraz...,,Na stronie 78 dokumentu czytamy: “Globalizacja powoduje utworzenie krytycznych współzależności, które łączą członków w zglobalizowanym społeczeństwie. Społeczeństwo zawierać będzie małe, super-bogate elity i znaczącą liczbę biedoty ze slumsów i ludzi żyjących na minimum socjalnym, których liczba w 2020 wyniesie około 20% populacji świata. Silne wstrząsy cenowe, prawdopodobnie spowodowane przez ostre zwyżki cen energii lub serie klęsk nieurodzaju, mogą wywołać efekt domina doprowadzając do upadku kluczowych międzynarodowych rynków w różnych sektorach. Skutki tej zapaści mogą być przekazane całej gospodarce światowej. Państwa zaczną podejmować próby odpowiedzi na krajowe i lokalne kryzysy i szersze skutki zapaści gospodarczej, co może spowodować załamaniem międzynarodowego systemu politycznego. Zaawansowane społeczeństwa, które zależne są od złożonych, międzynarodowych sieci dostaw podstawowych dóbr, takich jak żywność, które nie mogą być produkowane lokalnie, mogą zmierzyć się z ciężką niewydolnością infrastruktury, upadkiem sektora usług publicznych i konfliktami społecznymi.”

 

...,,Od wielu lat spotkań Grupy jak przekazywał dziennikarz Jim Tucker, stwierdzano jasno, że rząd światowy może być stworzony tylko podczas gdy opinia publiczna śpi i nie podejmuje żadnej debaty na ten temat. Grupa Bilderberg nie może wygrać bitwy na idee za pomocą demokratycznych środków. Stąd istnieje powolna indoktrynacja obywateli wszystkich państw narodowych na świecie do odrzucania “nacjonalizmu” identyfikowanego jako pozytywny stosunek do własnego kraju, historii, tradycji, tożsamości itd na rzecz nowego świata wyłaniającego się wraz z postępem globalizacji i zmianami kulturalnymi, obyczajowymi, ekonomicznymi itd. Wszelkie słowa krytyki tego kierunku są atakowane jako “faszyzm” mimo, że monolityczny rząd światowy połączony ze światem finansjery i korporacji z definicji nazywany jest faszyzmem. Metodologia Grupy w tym względzie przypomina działalność mafii, o której twierdzono przez kilkadziesiąt lat, że nie istnieje. Przejmuje ona i korumpuje krajowych polityków, sądy, lokalnych oligarchów i przede wszystkim media, które mają trzymać język za zębami lub atakować temat w ramach stereotypu „teorii spiskowych”. Nie ma żadnego rządu światowego, nie ma żadnej Grupy Bilderberg, a nawet jak jest no to co? można sparafrazować media głównego nurtu co jakiś czas piszące w temacie,,

 

Nie pozostaje nam nic,jak tylko być czujnym i śledzić wszelkie media,raczej nie głównego nurtu(mainstreamu),bo te oczywiście kłamią!

Pozdrawiam Was

Arlekina.

 #1300 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 25 grudzień 2019 - 06:01

Szczodrych Godów Bracia i Siostry Słowianie!,Niech będzie światło!

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych