Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

WÓJT GMINY KARNIEWO

1293 odpowiedzi w tym temacie

#1281 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 00:51

Ma moze ktos pomysł na bardziej konkretny temat np.jak radzą sobie radni w naszej gminie ?

Cocię radni obchodzą ślepy palancie lepiej ogarnij tan szkolny burdel.Radni robią dobrą robotę w przeciwieństwie do ciebie są efekty.A ty jesteś kolaborantem itp.

#1282 ~Antonina~

~Antonina~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 07:18

Cocię radni obchodzą ślepy palancie lepiej ogarnij tan szkolny burdel.Radni robią dobrą robotę w przeciwieństwie do ciebie są efekty.A ty jesteś kolaborantem itp.

biedny jestes czlowieku, atakujesz kazdy wpis ,ze az nie chce sie tu wchodzić i czytać ,zalatw sprawę inaczej i będziesz spelniony bo nas to naprawdę nie interesują takie sprawy !

#1283 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 15:33

biedny jestes czlowieku, atakujesz kazdy wpis ,ze az nie chce sie tu wchodzić i czytać ,zalatw sprawę inaczej i będziesz spelniony bo nas to naprawdę nie interesują takie sprawy !

No widzisz ślepy erotomanie najlepszą obroną to atak.Wyłysiałeś oślepłeś

#1284 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2019 - 08:04

Kto daje przyzwolenie na handel narkotykani na terenie szkoły w karniewie?

#1285 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2019 - 21:07

Jeśli masz taką wiedzę zawiadom policję, a nie trolujesz na forum. To pokazuje twoje intencje. Masz uraz do dyrektora i robisz wszystko, żeby mu anonimowo, zaszkodzić. Każdy kto przeczyta kilka twoich postów widzi to jak na dłoni

#1286 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2019 - 21:22

Jeśli masz taką wiedzę zawiadom policję, a nie trolujesz na forum. To pokazuje twoje intencje. Masz uraz do dyrektora i robisz wszystko, żeby mu anonimowo, zaszkodzić. Każdy kto przeczyta kilka twoich postów widzi to jak na dłoni

Policja już wie

#1287 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2019 - 05:51

Proszę pamietać o nadchodzacej Sesji Rady Gminy Karniewo 29.11.2019 godz. 10:00...w kraju już wrze.,,nadchodzi samorządowa drożyzna!...stwórzmy opozycje...

#1288 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2019 - 16:40

Proszę pamietać o nadchodzacej Sesji Rady Gminy Karniewo 29.11.2019 godz. 10:00...w kraju już wrze.,,nadchodzi samorządowa drożyzna!...stwórzmy opozycje...

Ty pilnuj bajzlu w szkole bo się przeliczysz ślepy kolaborancie.J jeszcze jedno ...ale wszystko w swoim czasie dyrektorku

#1289 ~Pietrek~

~Pietrek~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2019 - 05:37

A co ma wspolnego sesja z nadchodzącą drożyzna? co tez sądzę, za przesadne okreslenie!

#1290 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2019 - 05:54

panie kochany co ma sesja z drozyzno,nie czytosz pan o jakich stawkach samorzady prognozujo!,toć tero na sesyji o stawkach pdatku od nieruchomościji bedo radzic panie.Ale co do zajecia panie pasa drogowego,to ja sie muszo przyznac bez bicia,tak z ja zem zajmowała i zaplace panie jak bedzie trzeba,musiala sie zatrzymac,niesteto mocza nie trzymaom.

co to jeszczo ja tam wyczytala w tych waszych info,tee prognozy finansowe wieloletnie to jo sie pod niemy nie zgodzom,toc to ta kulturo jak to tam podajecie panie tyle piniedzy na bibliooteka panie,trzy blioteka w gminie ponad sto tysieca na rok,nie ja se pozwolic nie moga zeby tyle na to placic,ciekawa żem co to na co poszło tyle kasa na trzy filuterne bibleoteky! cos panie nas ta kultura za duzo kosztuja,to trza zmienic panie.

aa ja żem chciala zaprotestowac odnosnie jak piszeta  o ty wspołpacy z temi organizocjomy poza żondowemy,toć gdzie nie czytosz wspołpraca i współpraca panie,ja poza żondem sie nie zgodzo,tylko w samem żondzie,tu trza sie skupic i trzymajta rezon mowie tylko w gnieździe...nie wiem chybom wszystko napisala,nie moga sie skupić bo mnie ta chmura panie wchodzi na ekran uwaga i uwaga,żem starała sie uwaznie panie oddac to co myslała.

#1291 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2019 - 07:32

Bardzo smieszne !

#1292 ~Andrzejki~

~Andrzejki~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2019 - 08:16

Dziś Imieniny byłego Wójta A.J.Stopy - Andrzejki wszystkiego najlepszego w życiu osobistym.

#1293 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2019 - 09:03

No,znowu Jo,Waszo Arlekina czylo Conchita samorzondowa,

tak se siedzo dziś w niedzielo za komputrem i przegląndom te achwała co tu masa nastrugane,ciżko mnie to idzie,a chca wam rzec że to musza dzisoj przejżoć,bo wyjażdza ja na senior de wojs of paland,a musza spotkać sie z trenera,co by mnie w glosie dał szkoła.Musza przyznać że nie wszystko mia sie podoba,co już wam wcześnoj wspomniała,ile to jeszcza trza rozy  to przerobioć.

Chciała ja wom rzec,ze tysz se chcioło poprawić komfort zycia i wszystka to zrozumić co tam ze piszeta,to se zapisła na uniwersyteta trzecigo wieka,bo mnie wstyt ze tak bazgrom nie składnio bez forma i nijakiego koncepta,a i komputra chciała ja se przyswoic w dobrem stanie coby maile pisoć i odwołania.

Ale dzisioj krew mnie zalała z samygo rana,z tego wszyskigo kawa zborzowo mnie wystygla i już nie licza ile rozy jo parzo.Ale do rzecza.Na stronie naszygo biuletyna gmina ja czytom i slepiom niedowirzam -uproszczono oferto realizacjo zadanio publicznego! Stowarzyszenio SENIOR i łoni tam w rezultata piszom że integrujo i poprawijajo wiezi spoleczna,i kultywuja tradycja,coby nawiazoć nowe przyjaźnia.Krew moze bym mnie nie zolała gdyby nie fokt com ja wyczytala,że tz oferto je na przezycia wieczora wigiljinego! zadanio stowarzyszeni ja przecytoła i powie wam że pani kochana mnie sie to nijak ma do obecnych sytuacyj gopolityka pani kochana.Musza ja zaznaczyc ze nimo w nazwie ani w selkom opisie ze to stowarzyszenio katolickie,nijak jo nie moge dociec skund takie cus moglo powstoc.Nie byla ja tom zgorszono zeby nie żekła wam ze jo jest agnostczka! i albo to wase stowarzyszonio zmieni nazwe,albo zmieniom se wase zadanio a co zatom musita dopisać adnotacyjo że wasom zadaniem jest pełno tolwerancjo i stowarzyszenio zapraso wszystkich bez względa na kulturo,orjentacjo,religio,czy filozofio! to niedopuszczalno takie zachowanio.bo za tako integrocjo i rozwjanio wiezia spolecznych to jo wom dziekuja.

łurząd nos przyjoł,w nasa gmino nima miejsco na takowe podziały i trzo pamietoć ze na terena nasy gmino jest miejsca dlo wszystkich,bez podziała i zachowon ksenofobicza jak juz sie wyedukowala.jest miejsca dla wszystki bez wzgledu na rasa,kultura,religia i tako tes informacyjo powinno sie znolezc na stronie wasego stuwszenia,trzo zapraszac wszystkich.Moiom skromnom zdania jest to dyskrymnacyjo i streotypowo uprzedzenio.

Wyczytoła ja tes inne wase informacyje kltutaryjne ze som robione podobne działonio w gminio,typowo nastawione na jedyno opcjo,czytala ze konkursa kart swiateczna,pastoralka i inne podobna konkursa,ta sama sytuacyjo co stowarzyszenie,a gmino przeca skierowana nasza do wszystki i tak trza robic plana aby nikt nie poczul sie dyskryminowany,dla przyklada chciala rzec ze zamiost kart swiąteczna to karta okolicznosciowe a wiadomo ze katolika zrobi se podlug siebie,a ktos łodmienny pod siebie.Nasa gmino musi to zmieniac bo je dlo wszystkich.My nie dzielimy,a jok ze cytom te plany kulturalyjne to widoć ze tylko dla jedny opcyji.A musza wam zec ze niechce pisoc interpelacyjo Matolusza,bo londowisko my samorzundowe mamy w postacji boiska i aeroplan rzondowy siandzie i pozamiata jak bedzie problem,ja wam to mowie.A zreszto przodniczaca podpisało plityka konflikta interesow i jo mom nadzieja ze konflikta w nase gmina nie bedzie na podzialy stund ja interpelujo o zmiany wszelakie pisoc takowe informacyje i sprowozdania.

Na kuniec dobro nowina,ze sie usmiala bo nos seryf gminy zostoł pochwalony ze ciacho jest,i jedno laska pedziała ze mo seksy ostry zarost,ze topinambor na lowisku morzna ciać.

Pozdrowio was wasa Arlekina.

#1294 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2019 - 08:55

Wito Was wasa Arlekina,

no,ja moga spać już spokojnie,wszytko gra jak szwajcarski sikor,jest git.Na kuniec roka tematy gospodarce ogarniete ferfekcjo,kasa na plusie,tak ze stoimy kochane ludziska na nojwyzsym poziomie.

A teroz pikna sprawa ,gratki dla sztowaźiszenia Karniewiocek,dobra robota bedzie niebawem,lubia ja taka projekta,no i chyba sie zalapia bo propnujo lunc,wiec bedzie milusko kochani.

Zgłoszojto się na szkolenio,bo sprawa a racy nagło przypadki nie śpio,trza być cujno i poradzić błyskawiczno w tych sprawoch.

Ja tys sie zabezpiecyła w chałupie i zawszo trzymon pól litro spirita i co lepszy destylatury w postaci kuniaka a brendy.

Każdo koniował poleca w razie nagła zawało,czy zblizajocygo się innego pioruńska,przed wezwuniem karetko jeśli nima stosownygo leku,walnoć sete gorzoły i dzwonic po karetka.

taka obrót sprawa rozszerzo nacynia krwiośne i d*** bedzie uratowana.

Tem miłem akcentom Wos pozdrawiam Arlekina.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych