Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

WÓJT GMINY KARNIEWO

1118 odpowiedzi w tym temacie

#1101 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 11:57

Kukawa nie mąć świniopasie

Zapłacisz za wazystko ślepy trolu .Rozbiłeś czyjeś małożeństwo

#1102 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 12:56

Zapłacisz za wazystko ślepy trolu .Rozbiłeś czyjeś małożeństwo

To dyrektorek taki zdolny ha ha ha

#1103 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 07:41

Kochani!...jak czytamy w zakładce ,,aktualności z gminy,, na stronie UG Karniewo w dn.02 września zaszczyci nas swą obecnością p.minister środowiska Henryk Kowalczyk.(budynek OSP godz.17:00)

Tematem ,jak czytamy będą programy środowiskowe ,,Mój prąd,, oraz ,,AgroEnergia,,...czyste powietrze,oraz - ,,inne ważne sprawy dla mieszkańców gminy Karniewo,,

Wszystko można rzec układa się w logiczna całość...już pewną zajawkę dał bodajże na ostatniej sesji RG nasz Wójt...

Ja,oraz mam nadzieję mieszkańcy 12 wsi powinni być zainteresowani tym ostatnim słowem kluczowym,czyli inne ważne sprawy dla mieszkańców...,,(to sprawa miernej/złej jakości wody z ujęcia Żabin Łukowski)...cyklicznie cieknąca żółta woda,ogromne zażelazienie,itp.

Jak widać ,,reanimacja,, tej wody,a raczej oczyszczanie instalacji przynosi odwrotny skutek,tu już nic poprawić się nie da!,a uzdatnianie to zbyt drogi element,a jakże pozbawiający wody wszelkich mikroelementów...

W efekcie jakość będzie coraz gorsza.

Proszę się przebudzić!...apeluję do sołtysów i radnych,oraz mieszkańców o liczne przybycie.Myślę,że warto zadać p.ministrowi kilka pytań i powiedzieć...jakie Nas PROGRAMY interesują,a nie to co serwują nam na tacy!

A przy okazji zainteresować nasze władze samorządowe.

W w/w dniu będę poza granicami kraju,ale postaram się nawiązać inny możliwy kontakt z p.ministrem.

Dziękuję.

#1104 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 08:13

Już 23 sierpnia VIII sesja RG godz:10:00

to gwoli przypomnienia dla ,,śpiochów,, bo już były pytania odnoście kiedy...

W myśl zasady Nic o nas,bez nas! 

Tematy ważne...miejmy nadzieję,że nie zostaną przelecone po tzw.łebkach...a wszyscy zabierający głos będą dość dobrze zrozumiani,chodzi o dobra słyszalność,dźwięk rejestrowanej sesji...

Z uwagi,że oglądają nas setki osób,a oglądalność wzrasta,zachowajmy choć pozory zaangażowania...moim zdaniem smartfony i telefony powinny być wyłączone,ale o to powinien zadbać...ten kto otwiera i zamyka sesję RG.Mam nadzieję że o sprawach oczywistych nie będziemy dyskutować.

#1105 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 10:13

To dyrektorek taki zdolny ha ha ha

Dyrektorek pajacyk zdolny jest do wszystkiego lawirant nieobliczalny powinien być ginekologiem to może by się opanował i nie latał za tą dupą

#1106 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 11:37

Już 23 sierpnia VIII sesja RG godz:10:00
to gwoli przypomnienia dla ,,śpiochów,, bo już były pytania odnoście kiedy...
W myśl zasady Nic o nas,bez nas! 
Tematy ważne...miejmy nadzieję,że nie zostaną przelecone po tzw.łebkach...a wszyscy zabierający głos będą dość dobrze zrozumiani,chodzi o dobra słyszalność,dźwięk rejestrowanej sesji...
Z uwagi,że oglądają nas setki osób,a oglądalność wzrasta,zachowajmy choć pozory zaangażowania...moim zdaniem smartfony i telefony powinny być wyłączone,ale o to powinien zadbać...ten kto otwiera i zamyka sesję RG.Mam nadzieję że o sprawach oczywistych nie będziemy dyskutować.

A ja nie umiem znaleźć tych nagrań z sesji. Jakieś wskazówki??

#1107 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 11:53

A ja nie umiem znaleźć tych nagrań z sesji. Jakieś wskazówki??

Żartujesz? :)...na YT,wpisz...sesja rady gminy Karniewo

#1108 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 11:59

Myslicie, że ktoś wójta zapyta o ten nieszczęsny wypadek z bronią? np. w punkcie wolnych wniosków i zapytań?

#1109 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 12:38

Myslicie, że ktoś wójta zapyta o ten nieszczęsny wypadek z bronią? np. w punkcie wolnych wniosków i zapytań?

Zapytam go wprost czemu przynosi gminie taki wstyd po pijaku.Wójt to miernota chłopiec na posyłki

#1110 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 12:40

I bardzo dobrze, zapytaj. Na czyje posyłki?

#1111 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 12:43

Zapytam go wprost czemu przynosi gminie taki wstyd po pijaku.Wójt to miernota chłopiec na posyłki

Posłuchajcie ludkowie...Taplarscy,to z Konopielki,gdyby głupota mogła latać,byśmy słońca nad naszą gminą nie widzieli.

Z kulturą ma mało to wspólnego,ale jeśli ma ktoś odwagę,to niech po,lub przed podejdzie i zapyta...Wójta.

#1112 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 12:45

I bardzo dobrze, zapytaj. Na czyje posyłki?

A co do jasinka dyrektorka to morda w ziemię kolaborancie

#1113 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 13:59

Ośmieszenie wójta było publicznie komentowane to zapytac warto publicznie, niech spali buraka i sie głupio po swojemu zasmieje.

#1114 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 14:44

Ośmieszenie wójta było publicznie komentowane to zapytac warto publicznie, niech spali buraka i sie głupio po swojemu zasmieje.

Super j eden z naszych mieszkańców bierze udział w akcji na jeziorze Kisajno podobno był JW special szybkiego reagowania płetwal

#1115 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 14:45

Super j eden z naszych mieszkańców bierze udział w akcji na jeziorze Kisajno podobno był JW special szybkiego reagowania płetwal

A kto to taki?

#1116 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 14:51

A kto to taki?

jedyny kto mi przyszedł na myśl to nasz dyr Gok??

#1117 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 14:52

A kto to taki?

Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej.Reszta w necie

#1118 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 14:54

jedyny kto mi przyszedł na myśl to nasz dyr Gok??

Pudło wyzeruj lunetę

#1119 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 14:59

A może to jasinek pływajácy między noganmi swojej kochanki

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych