Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

WÓJT GMINY KARNIEWO

1293 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Retman~

~Retman~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2011 - 08:19

...a może macie kochani jakieś własne ciekawe pomysły na zagospodarowanie byłej szkoły w Łukowie?
śmiało...
przepraszam za offtopa...

#82 ~biznesmen~

~biznesmen~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2011 - 12:22

...a może macie kochani jakieś własne ciekawe pomysły na zagospodarowanie byłej szkoły w Łukowie?
śmiało...
przepraszam za offtopa...

Widzę obaj panowie Retman i chyba Pan Wójt kończyli jak uprawiać socjalistyczny marketing i zarządzanie za cudze pieniądze na ekonomicznej uczelni we wsi Łukowo dawniej Łukowe. Dobrze, że były jej właściciel nie żyje bo zszedł by z tego świata z rozległym zawałem po takiej lekcji ekonomi. Tylko bolszewicy nie mieli szacunku do ekonomicznych prawideł panującej na tej ziemi gospodarczej rzeczywistości. Szanowni panowie wsią Łukowe zarządzał właściciel a nie nawiedzeni proletariusze dlatego też jak sami zauważyliście wieś Łukowe była w dostatku. Wy macie inną ekonomię kasa nasza a kłopoty wasze. A tu niestety Pan Bóg sprawił inaczej i te dwa elementy połączył wzajemną zależnością. Więc skoro, o dziwo, mamy DWÓCH wójtów więc niech się wezmą za robotę jak dawny właściciel wsi Łukowe a nie prezentują stanowisko z kpiarskiego filmu Kiepskich: Ferdynanda Kiepskiego " ja mam zbyt wielkie wykształcenie aby marnować czas na takie pierdoły " . Tylko pensyjkę obaj mają stałą bez względu na sukcesy i nie baczą na żadne klęski urodzaju i kryzysy ekonomiczne. Choć dawny właściciel wsi Łukowe doskonale o tym wiedział i nie brał pensyjki jak na nią nie było pieniędzy! Za fo pa nie nie przepraszaj ! Z OBIETNIC WYBORCZYCH A TYM SAMYM Z POWIERZONYCH OBOWIĄZKÓW NAJWYŻSZY CZAS ZACZĄĆ SIĘ WYWIĄZYWAĆ. To jest mój najciekawszy pomysł na tę sprawę. Śmiało panowie do pracy, przedszkole się skończyło przekwitanie się zaczyna - wybory tuż, tuż.I JAKIŚ ZŁY DUCH ZACZYNA STRASZYĆ WIEŚ ŁUKOWE. c z e k a m y na e f e k t y....

#83 ~Retman~

~Retman~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2011 - 12:40

...no tak kolego,widzę że nie czytasz wnikliwie i ze zrozumieniem...w kółeczko to samo,prosze jeszcze raz przeczytj wywiad z prof.Jackiem Kochanowiczem,kilka postów wyzej...
offtop i fo-pa,to dwie różne żeczy...sorki,nie obraz się,ale napisałeś co wiedziałeś...
ale ciekawe wnioski :D ,jako ciekawostka powiem,że jestem zuuuuupełnie bezstronną osobą w przeciwieństwie do Ciebie
pozdr.

#84 ~biznesmen~

~biznesmen~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2011 - 13:22

...no tak kolego,widzę że nie czytasz wnikliwie i ze zrozumieniem...w kółeczko to samo,prosze jeszcze raz przeczytj wywiad z prof.Jackiem Kochanowiczem,kilka postów wyzej...
offtop i fo-pa,to dwie różne żeczy...sorki,nie obraz się,ale napisałeś co wiedziałeś...
ale ciekawe wnioski :D ,jako ciekawostka powiem,że jestem zuuuuupełnie bezstronną osobą w przeciwieństwie do Ciebie
pozdr.

Jesteś śliczniutki i jeszcze bardziej zarozumiały.Z rozumowaniem to Ty szanowny Panie masz kłopoty. Dla Pana kilka prawd ekonomicznych i historycznych to stronniczość, być może. Ja raczej stoję twardo na ziemi i wiem,że: 2+2=4 choć niektórzy prof. dowodzą, że 5! i nie pozdrawiam bo mam wszystko mam w d....szy. Dla świata doba czy sto lat to zaledwie nic nie znacząca chwila. A wywody kilku jegomości to tylko żer dla smakoszy białka. Więc proszę o skromność szanowny Panie bo nawet prof. zajmujący się tym samym tematem mają zdania odrębne. Dlatego nie zajmuj się mną, ja dam sobie radę, lepiej myśl za siebie, ja nie mam stron i poruszam się na szczęście w nieograniczonej przestrzeni.Ty szanowny Panie na pewno możesz robić co chcesz mnie to zuuuuupełnie nie interesuje.

#85 ~Retman~

~Retman~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2011 - 14:16

:P Szanowna bizneswomen,tak, masz rację...mam dużo czasu,niczym więzień...stąd i pomysły
...pewnie ze pomysł dobry...winnica w historycznym miejscu,budynek urządzony w stylu prowansalskim :lol: i ten wieczorny zapach lawendy,a dostępność w tym przypadku do stawu to strzał amora.
No i najważniejsze,to własne regionalne gronowe wino...oczywiście tylko białej odmiany,gdyż czerwone wymaga dodakowej fermentacji w miazdze... ups... za dużo Cię niebędę wtajemniczał :lol: ,szkoda że 1996r. zmarło się pewnemu panu w Australii,który tu(w szkole Łukowskiej)przed wojną mieszkał, a ja jak widzisz wpadłem na trop,jak też znalazłem Słownik Geograficzny Królestwa Polskiego,z którego min. i Ty możesz się dowiedzieć ciekawych żeczy...ale Ciebie to nieinteresuje...a zresztą,zeby tworzyć historię i markę :P ,to potrzeba trochę tajemniczości
papa

#86 ~biznesmen~

~biznesmen~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2011 - 14:52

:P Szanowna bizneswomen,tak, masz rację...mam dużo czasu,niczym więzień...stąd i pomysły
...pewnie ze pomysł dobry...winnica w historycznym miejscu,budynek urządzony w stylu prowansalskim :lol: i ten wieczorny zapach lawendy,a dostępność w tym przypadku do stawu to strzał amora.
No i najważniejsze,to własne regionalne gronowe wino...oczywiście tylko białej odmiany,gdyż czerwone wymaga dodakowej fermentacji w miazdze... ups... za dużo Cię niebędę wtajemniczał :lol: ,szkoda że 1996r. zmarło się pewnemu panu w Australii,który tu(w szkole Łukowskiej)przed wojną mieszkał, a ja jak widzisz wpadłem na trop,jak też znalazłem Słownik Geograficzny Królestwa Polskiego,z którego min. i Ty możesz się dowiedzieć ciekawych żeczy...ale Ciebie to nieinteresuje...a zresztą,zeby tworzyć historię i markę :P ,to potrzeba trochę tajemniczości
papa

WIDZĘ LUBISZ LECZYĆ I NAUCZAĆ CHOĆ JESTEŚ CHYTRY!WIĘC PRZYTOCZĘ PANU STAROPOLSKIE POWIEDZENIE [NIE MOJE] OD POMYSŁA DO PRZEMYSŁA DROGA DALEKA I DOBRYMI CHĘCIAMI PIEKŁO WYBRUKOWANE A TYLKO ZAROZUMIALCY TEGO NIE ROZUMIEJĄ.WARTO CZASEM SKORZYSTAĆ Z MĄDROŚCI LUDOWYCH BO TE PROF. CZĘSTO ZAWODZĄ. A PO DRUGIE SKĄD KASA JAK WOKÓŁ GOŁODUPCE I CHOCHOŁY. A TAK NA MARGINESIE W 12 LETNIM SADZIE W NASZYM KLIMACIE SADOWNIK ZBIERAŁ TYLKO 4 RAZY OWOCE. CHOĆ UPRAWIAŁ GO ZGODNIE ZE SZTUKĄ LAT 12. A CO Z RESZTĄ - SIŁA WYŻSZA JAK NIE UROK TO SRACZKA. JAK ZACZYNAŁ UWAŻAŁ, ŻE MA ZNAKOMITY POMYSŁ TERAZ MOCNO ZMIENIŁ ZDANIE! WIĘC???

#87 ~Retman~

~Retman~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2011 - 15:26

...uuuu,widzę że aż krzyczysz :lol: ,spokojnie...niestety,niebędziemy sie cofać,sama widzisz że 15 lat temu żyło Ci się gorzej,to se ne wrati :D .
...a bo widzisz,to był sadownik a nie winoogrodnik :P ,ale poważniej...obecne odmiany winorośli plonują raczej niezawodnie,pozatym winorośl pozostawiona bez cięcia niestety plonuje słabo,nieregularnie...a tnie się nawet 5 razy(w sezonie).Pozatym posadzisz odmianę póżną,to Ci niedojdzie...
Michał da radę :D ,choć osobiście go nieznam i niewątpliwie jak by mu wyszła sprawa z Łukowską szkołą,byłby to największy sukces,czego mu serdecznie życzę...
...jeszcze taki mały nius,wszyscy krzyczą:weżcie się do roboty,itd.
powiem wulgarnie ,sorry...z małego się dobrobytu w 4 lata nie wytrzepie :lol: ,wszyscy tylko na już,niewiem co o tym mysleć...raczej ,,przeciwna strona,,zazdrość...
słucham...co mają zrobić Ci ludzie?...konkretnie,może w podpunktach :D,proszę,złoty środek...

#88 ~mannn~

~mannn~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2011 - 05:47

...uuuu,widzę że aż krzyczysz :lol: ,spokojnie...niestety,niebędziemy sie cofać,sama widzisz że 15 lat temu żyło Ci się gorzej,to se ne wrati :D .
...a bo widzisz,to był sadownik a nie winoogrodnik :P ,ale poważniej...obecne odmiany winorośli plonują raczej niezawodnie,pozatym winorośl pozostawiona bez cięcia niestety plonuje słabo,nieregularnie...a tnie się nawet 5 razy(w sezonie).Pozatym posadzisz odmianę póżną,to Ci niedojdzie...
Michał da radę :D ,choć osobiście go nieznam i niewątpliwie jak by mu wyszła sprawa z Łukowską szkołą,byłby to największy sukces,czego mu serdecznie życzę...
...jeszcze taki mały nius,wszyscy krzyczą:weżcie się do roboty,itd.
powiem wulgarnie ,sorry...z małego się dobrobytu w 4 lata nie wytrzepie :lol: ,wszyscy tylko na już,niewiem co o tym mysleć...raczej ,,przeciwna strona,,zazdrość...
słucham...co mają zrobić Ci ludzie?...konkretnie,może w podpunktach :D,proszę,złoty środek...

Ale brednie,tu się nic nie dzieje,a pan wójt to obibok.

#89 ~Retman~

~Retman~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2011 - 08:50

...brednie mówisz,hmm...jak się niema wiedzy to pewnie tak sie wydaje :P ...to był tylko mój pomysł...a ,,niech se panie robiom co chcom,,a Sławuś B.to może nie taki zły,jak go malują :lol:,no bo łon Wam powiem z matmy dobry był już zza młodu i może skreślać go niewarto...umie liczyć :) a na dodatek mały rycerz celne oko ma :D,i łon Wam powiem może być przydatny.
A jeszcze się wrócę do Pawła Lipowskiego,bo jakaś mordka go tu opluwała,to bardzo kulturalny,miły i grzeczny młody człowiek,żeby cała młodzierz taka była a zresztą nawiązując do seniora...z dobrego ziarna,to i plon dobry...pracująca ciężko rodzina,słowa złego nie powiem,bo bym bardzo zgrzeszył.
A propo winnicy,ech... ten Paweł to ma idealny kawałek ziemi na winnicę nachylenie południowe 10 stopni w stronę rzeczki,piękne nasłonecznienie...marzenie,a jak jest dobre mleczko,to i sery mozna robić...dojrzewające oczywiście,proces niezbyt skomplikowany...a nawet choćby te koryciny http://www.cyrkulews...cinski-ser.html ...powiem szczerze,zazdroszczę trochę młodym tego potencjału i wykształcenia,no..ale cóż...

#90 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2011 - 17:07

Buahahaha:D

#91 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2011 - 12:22

Nie tylko on, popatrz co się dzieje w innych gminach,tj. popatrz jak nic się nie dzieje w innych gminach.

#92 ~niecierpliwy~

~niecierpliwy~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2011 - 08:00

czytam to, co piszecie i śmiać mi się chce z was. Każdy niby przejęty, oszukany i wielce nieszczęśliwy... Parodia normalnie. 3 miesiące po wyborach a wszyscy już by chcieli cudów i jeden mądrzejszy od drugiego. Poczekajmy, zobaczymy efekty za jakiś czas, a narazie wcale nie jest tak źle

Zapaliłem gromnicę i z jej pomocą szukam "efektów" bo podobno nie jest żle??? To jak jest. Pewnie fajnie ? Igrzyska dla ludu odbyły się. Zespół ENEJ zagrał! I co dalej? Zasłyszałem jaki wójt taka stopa. Złośliwe ,mądre ,czy głupie? Chyba trafne. Na raże nie żle, to kiedy dobrze? Dobrze! Tak przy okazji owej stopy popatrzyłem na to nieszczęsne Karniewo. Żal patrzeć a już poruszać się ,tragedia .Roboty budowlane rozumiem. Jednak do c h o l e r y dziury pomimo że będzie nowy asfalt ktoś mógłby załatać. Ale jak widać naszym panom wójtom wisi to kalafiorem. Widzę o zgrozo sprawdza się powiedzenie pracownika UG: "panie nasz wójt to gówniarz na niczym się nie zna, najlepiej jak pan załatwi to ze mną." Przy okazji panowie z UG Karniewo gówniarze i ci co dużo mogą proszę popatrzcie gospodarskim okiem na tą inwestycję. Naprawdę jest to konieczne .Technologia robót drogowych naciągana jest tam w sposób haniebny.Ja już widzę jak za kilka miesięcy będziemy łamać nogi. A gdyby tak przy okazji przewietrzylibyście głowy z nienawiści do tej wielkiej STOPY ,która notabene przerastała was pod każdym względem byłoby z pożytkiem dla nas wszystkich . Panowie skończcie bawić się w policjantów a zacznijcie wreszcie coś robić. Niedługo trzeba będzie uchwalić swój własny budżet a i coś z obietnic wyborczych należałoby spełnić !

#93 ~gromnica~

~gromnica~
  • Goście

Napisano 25 październik 2011 - 19:26

[quote name='niecierpliwy' timestamp='1310194853' post='151374']
Zapaliłem gromnicę i z jej pomocą szukam "efektów" bo podobno nie jest żle??? To jak jest. Pewnie fajnie ? Igrzyska dla ludu odbyły się. Zespół ENEJ zagrał! I co dalej? Zasłyszałem jaki wójt taka stopa. Złośliwe ,mądre ,czy głupie? Chyba trafne. Na raże nie żle, to kiedy dobrze? Dobrze! Tak przy okazji owej stopy popatrzyłem na to nieszczęsne Karniewo. Żal patrzeć a już poruszać się ,tragedia .Roboty budowlane rozumiem. Jednak do c h o l e r y dziury pomimo że będzie nowy asfalt ktoś mógłby załatać. Ale jak widać naszym panom wójtom wisi to kalafiorem. Widzę o zgrozo sprawdza się powiedzenie pracownika UG: "panie nasz wójt to gówniarz na niczym się nie zna, najlepiej jak pan załatwi to ze mną." Przy okazji panowie z UG Karniewo gówniarze i ci co dużo mogą proszę popatrzcie gospodarskim okiem na tą inwestycję. Naprawdę jest to konieczne .Technologia robót drogowych naciągana jest tam w sposób haniebny.Ja już widzę jak za kilka miesięcy będziemy łamać nogi. A gdyby tak przy okazji przewietrzylibyście głowy z nienawiści do tej wielkiej STOPY ,która notabene przerastała was pod każdym względem byłoby z pożytkiem dla nas wszystkich . Panowie skończcie bawić się w policjantów a zacznijcie wreszcie coś robić. Niedługo trzeba będzie uchwalić swój własny budżet a i coś z obietnic wyborczych należałoby spełnić !

A za ile ??????????????????????/

#94 ~swoj~

~swoj~
  • Goście

Napisano 29 październik 2011 - 10:43

Patrze z bolem serca, co dzieje sie w naszej gminie.Dowodem na to byla ostatnia sesja ,pokazujaca ze wybralismy niewlasciwego czlowieka.Totalna ignorancja,bezmyslnosc,rozrzutnosc,brak logiki , trudno powiedziec w czym ,bo narazie zakonczono tylkozadania poprzedniego GOSPODARZA.Trwoni sie na prawo i na lewo gminne pieniadze.Cieszy jedynie fakt,ze zaczynamy myslec,spoleczenstwo Byszewa nie pozwolilo na samowole i traktowanie ludzi przedmiotowo.O spelnianiu obietnic przedwyborczych,nie ma co marzyc,trzeba spelniac obietnice dane komunistom ,ktorzy gowniarzami na urzedach steruja ,myslac tylko o sobie,a nie o TOBIE NARODZIE."Matka glupich,cie nazwali,nadziejo!!!Pozdro!!!

#95 ~z boku~

~z boku~
  • Goście

Napisano 29 październik 2011 - 11:58

Patrze z bolem serca, co dzieje sie w naszej gminie.Dowodem na to byla ostatnia sesja ,pokazujaca ze wybralismy niewlasciwego czlowieka.Totalna ignorancja,bezmyslnosc,rozrzutnosc,brak logiki , trudno powiedziec w czym ,bo narazie zakonczono tylkozadania poprzedniego GOSPODARZA.Trwoni sie na prawo i na lewo gminne pieniadze.Cieszy jedynie fakt,ze zaczynamy myslec,spoleczenstwo Byszewa nie pozwolilo na samowole i traktowanie ludzi przedmiotowo.O spelnianiu obietnic przedwyborczych,nie ma co marzyc,trzeba spelniac obietnice dane komunistom ,ktorzy gowniarzami na urzedach steruja ,myslac tylko o sobie,a nie o TOBIE NARODZIE."Matka glupich,cie nazwali,nadziejo!!!Pozdro!!!

Widać,że żal ciepłego stołeczka,oj żal WIELKI.

#96 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 29 październik 2011 - 14:24

Nie uzalaj sie nad stoleczkiem tylko nad swoim losem

#97 ~justyś~

~justyś~
  • Goście

Napisano 29 październik 2011 - 15:00

[quote name='swoj' timestamp='1319881395' post='168542']

Tym gówniarzom wszystko się po,,,,,,,ło,myślą,że ich urzędowanie będzie długie i beztroskie,do czasu,maksymalnie jedna kadencja a pożegnanie będzie bolesne,potężnym kopniakiem między nogi,aból będzie taki,że aż dostaną długotrwałego zatwardzenia.

#98 ~swoj~

~swoj~
  • Goście

Napisano 29 październik 2011 - 22:23

Wiesz ,ile zla wyrzadza w czasie jednej kadencji?Nie widzisz tego?Doprowadza nas do ruiny!!!!Jeden madrzejszy od drugiego,a rozumu brak.

#99 ~tomi~

~tomi~
  • Goście

Napisano 29 październik 2011 - 22:29

Wiesz ,ile zla wyrzadza w czasie jednej kadencji?Nie widzisz tego?Doprowadza nas do ruiny!!!!Jeden madrzejszy od drugiego,a rozumu brak.

A zrobic referendum i pogdac tych pseudo- fachowcow.''Pojdziem.gdy zabrzmi zloty rog''

#100 ~j 23~

~j 23~
  • Goście

Napisano 29 październik 2011 - 22:33

A zrobic referendum i pogdac tych pseudo- fachowcow.''Pojdziem.gdy zabrzmi zloty rog''

Oj,tak tak!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych