Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

WÓJT GMINY KARNIEWO

1143 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~igo~

~igo~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2011 - 08:08

dajcie czas człowiekowi, dopiero nastał a już oceniać się rwą. Poprzedniemu daliście 20 lat na wykazanie się aż go wygnaliście to i temu dajcie chwilę

szanse dostał w wyborach ale jak się okazuje to jest wielka pomyłka.

#42 ~majka~

~majka~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2011 - 13:57

Bardzo wielka pomylka,tp zenujace miec za wojta tak nieodpowiedzialnego i niepowaznego czlowieka.Snuc opowiesci w watpliwym stanie,w watpliwym towarzystwie o urzedzie,o pracownikach,to ponizajace dla calej GMINY!!!Zrobilismy dobrze dla czerwonych!Ludzie!!!,tak sie dac omamic?????

#43 aral

aral

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 59 postów

Napisano 15 marzec 2011 - 01:04

To widać jakie z was stado tępych baranow że nabraliście się na wilka wowczej skórze, teraz to ogon pod siebie i nie szczekać, zabierzecie głos przy następnych wyborach.

#44 ~anty iglo~

~anty iglo~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2011 - 20:29

skąd tak oceniasz że to wielka pomyłka, to tylko twoje maluczkie mini zdanko ktore tu anonimowo mozesz powiedzieć POCZEKAJ SPOKOJNIE ZŁOŚĆ URODZIE SZKODZI. wiesz, że ja do ciebie mówie, wiem kim jesteś

#45 ~igloo~

~igloo~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2011 - 09:57

skąd tak oceniasz że to wielka pomyłka, to tylko twoje maluczkie mini zdanko ktore tu anonimowo mozesz powiedzieć POCZEKAJ SPOKOJNIE ZŁOŚĆ URODZIE SZKODZI. wiesz, że ja do ciebie mówie, wiem kim jesteś

Ty raczej uważaj aby twoje zaniedbania z mostem w dalszej karierze ci nie zaszkodziły czerwona miernoto.

#46 ~stary~

~stary~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2011 - 11:39

MIESZKAŃCY GMINY KARNIEWO.

JA JAKO MŁODY MIESZKANIEC TEJ GMINY JESTEM ZADOWOLONY Z TEJ ZMIANY PONIEWAŻ MŁODY WÓJT TO ŚWIERZE SPOJRZENIE NA DANĄ SYTUACJE GMINY KARNIEWO KTÓRA JEST W OPŁAKANYM STANIE. OSOBOM KTÓRE OCZERNIAJĄ NOWEGO WÓJTA RADZIŁ BYM RACZEJ IŚĆ DO NIEGO I PODAĆ MU SWOJE POMYSŁY KTÓRE BY POMOGŁY GMINIE BO PRZECIEŻ TU O NIĄ WŁAŚNIE CHODZI I O JEJ MIESZKAŃCÓW.
ROZUMIEM ZE NA FORUM MOŻNE SIĘ WYPOWIEDZIEĆ KAŻDY BO MA DO TEGO PRAWO ALE TU NIE CHODZI O KŁÓTNIE TYLKO O DOBRO GMINY KARNIEWO.
RADZIŁ BYM SIĘ GŁEBOKO ZASTANOWIĆ NAD TYM CO PISZEMY.
Z WYRAZAMI SZACUNKU DLA OSÓB NA FORUM.

#47 ~stary~

~stary~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2011 - 14:04

MIESZKAŃCY GMINY KARNIEWO.

JA JAKO MŁODY MIESZKANIEC TEJ GMINY JESTEM ZADOWOLONY Z TEJ ZMIANY PONIEWAŻ MŁODY WÓJT TO ŚWIERZE SPOJRZENIE NA DANĄ SYTUACJE GMINY KARNIEWO KTÓRA JEST W OPŁAKANYM STANIE. OSOBOM KTÓRE OCZERNIAJĄ NOWEGO WÓJTA RADZIŁ BYM RACZEJ IŚĆ DO NIEGO I PODAĆ MU SWOJE POMYSŁY KTÓRE BY POMOGŁY GMINIE BO PRZECIEŻ TU O NIĄ WŁAŚNIE CHODZI I O JEJ MIESZKAŃCÓW.
ROZUMIEM ZE NA FORUM MOŻNE SIĘ WYPOWIEDZIEĆ KAŻDY BO MA DO TEGO PRAWO ALE TU NIE CHODZI O KŁÓTNIE TYLKO O DOBRO GMINY KARNIEWO.
RADZIŁ BYM SIĘ GŁEBOKO ZASTANOWIĆ NAD TYM CO PISZEMY.
Z WYRAZAMI SZACUNKU DLA OSÓB NA FORUM.

NO I STAŁO SIĘ. KTO CZYTA NIE BŁĄDZI. PCZYTAJTA LUDZISKA TYGODNIK OSTROŁĘCKI. PO CO? ANO MALUTKI WÓJCIK CZYLI PÓŁ STOPY ZAFUNDOWAŁ SOBIE NA VICE WÓJCIKA DRUGIE PÓŁ STOPY TYLKO TROCHĘ PULCHNE NO I CIUT CIUT LECIWE. Z GRUBSZA CHŁOPULEK FAJNIUTKI. TYLKO PO CO KIDY BYŁA JEDNA WIELKA STOPA TO BYŁ JEDEN GABINECIK I JEDEN ETACIK I CO MIAŁO BYĆ TO BYŁO. NO CHYBA ŻE MALUSI WÓJCIK NIE MOŻE UCIĄGNĄĆ TEJ FURY CO JĄ RYPANŁ WIELKIEJ STOPIE I POTRZEBUJE DRUGIEGO DO ZAPRZĘGU. ALEŻ TO ŚWIEŻE SPOJRZENIE. JEDNAK JA ZAPYTAM JAK MOSIEK MOSIKA ILE NA TYM MOŻNA ZAROBIĆ. BO GMINA KARNIEWO W OPŁAKANYM STANIE A TU TAKA ROZRZUTNOŚĆ I SEKRETARZA TEŻ BY SIĘ ZDAŁO ZATRUDNIĆ. AHA CHODZI O JEJ MIESZKAŃCÓW! MAJ ZA PASEM TO STRZELI SIĘ KILKA CZYNÓW PARTYJNYCH NA DOBRO GMINY. CO Z TEGO, ŻE RADZILI SUGEROWALI POMYSŁY. HOŁOTA DO GNOJU ANIE DO POLITYKI PSIA MAĆ. A MOŻE TAK W CZASIE BY SIĘ COFNĄĆ I Z POWROTEM WIELKĄ STOPĘ ZATRUDNIĆ. BOŻE BROŃ TU NIE CHODZI O REWOLUCJĘ ALE O KASĘ. NO CHYBA ŻE TAK:7000:2=3500zł. Z WYRAZAMI SZACUNKU DLA WYBRAŃCÓW GŁUPIEGO LUDA. JA SWOJE WIM TO DLA DOBRA GMINY I JEJ MIESZKAŃCÓW I ŻEBY WAM W TYCH GŁUPICH ŁEPETYNACH NA WIOSNĘ NIE POZIELENIAŁO, A MOCZNIKA POD ŻADNYM POZOREM NIE UŻYWAĆ. JA TAK W OGÓLE TO TEŻ JESTEM ZADOWOLONY NAWET JAK CHOLERA BO SIĘ "DŁUGOOOO" ZASTANAWIAŁEM CO NAPISAĆ. WIDZĘ: CHYBA WIELKI SUKCES I TO WIOSENNY NASZEJ NOWEJ DYNAMICZNIE ROZWIJAJĄCEJ SIĘ WŁADZY.

#48 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2011 - 20:53

NO I STAŁO SIĘ. KTO CZYTA NIE BŁĄDZI. PCZYTAJTA LUDZISKA TYGODNIK OSTROŁĘCKI. PO CO? ANO MALUTKI WÓJCIK CZYLI PÓŁ STOPY ZAFUNDOWAŁ SOBIE NA VICE WÓJCIKA DRUGIE PÓŁ STOPY TYLKO TROCHĘ PULCHNE NO I CIUT CIUT LECIWE. Z GRUBSZA CHŁOPULEK FAJNIUTKI. TYLKO PO CO KIDY BYŁA JEDNA WIELKA STOPA TO BYŁ JEDEN GABINECIK I JEDEN ETACIK I CO MIAŁO BYĆ TO BYŁO. NO CHYBA ŻE MALUSI WÓJCIK NIE MOŻE UCIĄGNĄĆ TEJ FURY CO JĄ RYPANŁ WIELKIEJ STOPIE I POTRZEBUJE DRUGIEGO DO ZAPRZĘGU. ALEŻ TO ŚWIEŻE SPOJRZENIE. JEDNAK JA ZAPYTAM JAK MOSIEK MOSIKA ILE NA TYM MOŻNA ZAROBIĆ. BO GMINA KARNIEWO W OPŁAKANYM STANIE A TU TAKA ROZRZUTNOŚĆ I SEKRETARZA TEŻ BY SIĘ ZDAŁO ZATRUDNIĆ. AHA CHODZI O JEJ MIESZKAŃCÓW! MAJ ZA PASEM TO STRZELI SIĘ KILKA CZYNÓW PARTYJNYCH NA DOBRO GMINY. CO Z TEGO, ŻE RADZILI SUGEROWALI POMYSŁY. HOŁOTA DO GNOJU ANIE DO POLITYKI PSIA MAĆ. A MOŻE TAK W CZASIE BY SIĘ COFNĄĆ I Z POWROTEM WIELKĄ STOPĘ ZATRUDNIĆ. BOŻE BROŃ TU NIE CHODZI O REWOLUCJĘ ALE O KASĘ. NO CHYBA ŻE TAK:7000:2=3500zł. Z WYRAZAMI SZACUNKU DLA WYBRAŃCÓW GŁUPIEGO LUDA. JA SWOJE WIM TO DLA DOBRA GMINY I JEJ MIESZKAŃCÓW I ŻEBY WAM W TYCH GŁUPICH ŁEPETYNACH NA WIOSNĘ NIE POZIELENIAŁO, A MOCZNIKA POD ŻADNYM POZOREM NIE UŻYWAĆ. JA TAK W OGÓLE TO TEŻ JESTEM ZADOWOLONY NAWET JAK CHOLERA BO SIĘ "DŁUGOOOO" ZASTANAWIAŁEM CO NAPISAĆ. WIDZĘ: CHYBA WIELKI SUKCES I TO WIOSENNY NASZEJ NOWEJ DYNAMICZNIE ROZWIJAJĄCEJ SIĘ WŁADZY.

#49 ~LUD~

~LUD~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2011 - 21:31

LUDZISKA CZYTAJA GAZETY,OBSERWUJA ,GUPIE NIE SOM I WIDZOM,CO SIE DZIEJE.OJ TAK TAK CHCOM SIE COFNAC W CZASIE,OJ CHCA I TO BARDZO.WTEDY TO BYL PRAWDZIWY GOSPODARZ GMINY ,NIE POLOWAL ,NIE POLITYKOWAL TYLKO ROBOTA SIE ZAJMOWAL.WIDAC GOLYM OKIEM JAK WYGLADA GMINA.ZAPOMNIALO SIE .BO DAWNO TO BYLO,JAK TELEFONY ZAKLADAL,A W MAKOWIE NA KOLBE KRECILI,ITD.PORZADNE CHLOPISKO,ODDANY WSI,A WIES CZERWONYCH WYBRALA.WIELCY LUDOWCY W GROBACH SIE PRZEWRACAJA.MALO TEGO TERAZ JESZCZE CORAZ WIECEJ TOWARZYSZY ROZPLENIA SIE W GMINIE CO CHWILA DOCHODZA NOWI ,BO WOJCIK MUSI WYKONYWAC POLECENIA GOJI,A TY BIEDNY CHLOPIE CHARUJ NA NICH.POPIERAM POPRZEDNIKA,BYLA JEDNA STOPA ,JEDEN GABINECIK ,JEDEN ETACIKI WSZYSTKIEMU DAL RADE ,BO PILNOWAL NASZYCH INTERESOW,BYL SAMODZIELNY NIE BAL SIE GOJI I INNYCH ZEGZEKUTYWY BO NIE WSADZALI GO NA STOLEK ,SZANOWAL SWOICH WYBORCOW I ONI BYLI DLA NIEGO NAJWAZNIEJSI.A TERAZ TO ROZRZUTNOSC I WYPELNIANIE POLECEN PARTYJNYCH ,KTO MA PRACOWAC BRAT ,SWAT BHP-OWIEC JESZCZE DOJDZIE CZERWONY EMERYTI TAK GMINE DOPROWADZA DO RUINY.OJ,LUDZISKA ZLE SIE DZIEJE.CZAS ROZPUSCIC WICI,ZJEDNOCZYC I BRONIC SIE PRZED ZARAZA.

#50 ~bardzo stary~

~bardzo stary~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2011 - 09:33

LUDZISKA CZYTAJA GAZETY,OBSERWUJA ,GUPIE NIE SOM I WIDZOM,CO SIE DZIEJE.OJ TAK TAK CHCOM SIE COFNAC W CZASIE,OJ CHCA I TO BARDZO.WTEDY TO BYL PRAWDZIWY GOSPODARZ GMINY ,NIE POLOWAL ,NIE POLITYKOWAL TYLKO ROBOTA SIE ZAJMOWAL.WIDAC GOLYM OKIEM JAK WYGLADA GMINA.ZAPOMNIALO SIE .BO DAWNO TO BYLO,JAK TELEFONY ZAKLADAL,A W MAKOWIE NA KOLBE KRECILI,ITD.PORZADNE CHLOPISKO,ODDANY WSI,A WIES CZERWONYCH WYBRALA.WIELCY LUDOWCY W GROBACH SIE PRZEWRACAJA.MALO TEGO TERAZ JESZCZE CORAZ WIECEJ TOWARZYSZY ROZPLENIA SIE W GMINIE CO CHWILA DOCHODZA NOWI ,BO WOJCIK MUSI WYKONYWAC POLECENIA GOJI,A TY BIEDNY CHLOPIE CHARUJ NA NICH.POPIERAM POPRZEDNIKA,BYLA JEDNA STOPA ,JEDEN GABINECIK ,JEDEN ETACIKI WSZYSTKIEMU DAL RADE ,BO PILNOWAL NASZYCH INTERESOW,BYL SAMODZIELNY NIE BAL SIE GOJI I INNYCH ZEGZEKUTYWY BO NIE WSADZALI GO NA STOLEK ,SZANOWAL SWOICH WYBORCOW I ONI BYLI DLA NIEGO NAJWAZNIEJSI.A TERAZ TO ROZRZUTNOSC I WYPELNIANIE POLECEN PARTYJNYCH ,KTO MA PRACOWAC BRAT ,SWAT BHP-OWIEC JESZCZE DOJDZIE CZERWONY EMERYTI TAK GMINE DOPROWADZA DO RUINY.OJ,LUDZISKA ZLE SIE DZIEJE.CZAS ROZPUSCIC WICI,ZJEDNOCZYC I BRONIC SIE PRZED ZARAZA.

JA NIGDY NIE AKCEPTOWAŁEM GŁUPOTY. BOLI MNIE OGROMNIE JAK TZW. WYKSZTAŁCENI LUDZIE STAWIAJĄ SIĘ PONAD. TRAKTUJĄ WSZYSTKICH Z WYSOKA UWAŻAJĄ, ŻE ZDOBYLI WIECZNY PATENT NA MĄDROŚĆ NIKT POZA NIMI SIĘ NIE LICZY. TYLKO SAMI JUŻ DOWIEDLI, ŻE JEST INACZEJ WYGRYWAJĄC WYBORY. SZKODA ŻE W TEJ GRZE POSŁUŻYLI SIĘ TAK PERFIDNYM OSZUSTWEM I POSPOLITYM KŁAMSTWEM DLA ZASPOKOJENIA WŁASNYCH AMBICJI. W TYM WYPADKU NIE MOGĘ BYĆ ZA STARYM "PORZĄDKIEM" GDYŻ PRZEGRAŁ Z KRETESEM, ANI ZA NOWYM GDYŻ NA KŁAMSTWIE OSZUSTWIE I GŁUPOCIE DEKLARUJE NOWE "PORZĄDKI". SKORO TAK TO OŚWIADCZAM, ŻE WYBORCY TO NIE TRZODA CHLEWNA PO OKRESIE TUCZU ZAMIENIONA NA KIEŁBASĘ. MAMY SWÓJ ROZUM PRAWO OCENY I WYBORU. WIERZĘ IŻ TYM RAZEM BĘDZIEMY MĄDRZEJSI. NIE BĘDZIEMY SIĘ ZACHWYCAĆ BEZSENSOWNYMI DROGIMI AUDYTAMI,KTÓRE MOŻNA BYŁO WYKONAĆ W RAMACH OBOWIĄZKÓW SŁUŻBOWYCH W POSTACI KONTROLI WEWNĘTRZNEJ I TO BEZ ZBĘDNYCH WYDATKÓW ZA ZNACZNIE WYGÓROWANE PENSJE GMINNYCH URZĘDASÓW. A JEŻELI SIĘ OBAWIALI,ŻE NIE PODOŁAJĄ TO ROWY CZYŚCIĆ BO SPÓŁKA WODNA, CHOĆ OPŁACANA TO CHOLERNIE NIE WYDOLNA. POŁOWA ROWÓW W OGÓLE NIE WYKOSZONA, CZĘŚĆ WYPALONA, PALIWO ETATY ROZLICZONE I JAK ZA KOMUNY W PAPIERACH GRA! ZAŚ CO DO NOWYCH INWESTYCJI DROGOWYCH O ZGROZO STWIERDZIĆ MOGĘ,ŻE PRZEDSZKOLACY BAWIĄC SIĘ W INŻYNIERÓW RUCHU DROGOWEGO NA PEWNO DUŻO LEPIEJ ZAPROJEKTOWALI BY TO ZADANIE. NIC TO PO ODBIORZE OSTATECZNYM PANOWIE PROJEKTANCI ZAPEWNIAJĄ, ŻE POPRAWIĄ. NADZIEJA JEST DWÓCH WÓJTÓW SPRAWY DOPILNUJĄ. A MOŻE PANOWIE WÓJTOWIE ZGODNIE Z OBIETNICAMI ZAJĘLI BY SIĘ NASZYMI DROGAMI SKUTECZNIE BO JAK DWIE INŻYNIERSKIE GŁOWY TO NIE JEDNA! NAJWYŻSZY CZAS OPRACOWAĆ JAKIŚ NOWY NOWY TECHNICZNIE POPRAWNY SPOSÓB NAPRAWY DRÓG I ROWÓW. PODPOWIADAM , ŻE TAKIE ISTNIEJĄ TYLKO TRZEBA CHCIEĆ SIĘ TYM ZAJĄĆ, A NIE NA SIŁĘ UTRZYMYWAĆ ZAPRZYJAŻNIONĄ FIRMĘ KOLESIÓW ŻEBY MIAŁA ZA CO DOBRZE ŻYĆ. WIĘC DO ROBOTY BO GDZIE DWÓCH TO NIE JEDEN. A TAK NA MARGINESIE JAKIE SĄ JAWNE WYNIKI AUDYTU. KTOŚ NAM OBIECAŁ ARTYKULIK W PRASIE NO I NIEODŁĄCZNA FOTKĘ DLA PODKREŚLENIA WAGI PROBLEMU I OSIĄGNIĘTYCH SUKCESÓW. A I RADA GMINY DAŁA BY PREMIE KWARTALNĄ.

#51 ~uważni wyborcy~

~uważni wyborcy~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2011 - 07:19

Wyborcy z gminy Karniewo INTERPELUJĄ do swoich radnych żeby wreszcie zaczęli interesować się wydarzeniami i potrzebami naszej gminy.Pora najwyższa. Mamy wrażenie, że zle się dzieje w Urzędzie Gminy a tym samym zle są rozwiązywane nasze sprawy i problemy. Chyba że szanowni państwo nie radzicie sobie z tymi sprawami więc proszę złóżcie mandaty, szkoda pieniędzy na wasze diety. My pamiętamy mieliście modernizować gminę a nie lamentować i trwać w szczęśliwym stanie dupo lizusostwa. Apeluje szczególnie do radnych z Karniewa. Gołym okiem widać moc problemów wymagających pilnych i skutecznych rozwiązań.

#52 ~mlody~

~mlody~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2011 - 15:02

JESTEM MLODYM CZLOWIEKIEM,ZOSTALEM ZMANIPULOWANY PRZEZ GRUPE OSZUSTOW W CZASIE WYBOROW.TERAZ WIDZE ,CO SIE DZIEJE I KTO ZA TYM STOI.PRZERAZENIE OGARNIA,CO TU SIE WYRABIA.A NASI RADNI,TO PRZYDUPCZYKI BEZ POMYSLUNKU ,ROBIJI AKCJE WYBORCZA,WIEC COS ZA COS .INTERESY MIESZKANCOW I GMINY SA NAJMNIEJ WAZNE,A WRECZ NIE SABRANE POD UWAGE.MAM WRAZENIE ZE TO ZABAWA W RZADZENIE.POPRZEDNIK SCIAGAL LUDZI ZNAJACYCH SIE NA ROBOCIE,SLABEUSZY POSYLAL WYZEJ DO MAKOWA ,A WOJCIK Z ROZKAZU GORU ZATRUDNIA TYCH N,KTORYCH MAKOW NIE CHCE ,ALE POLECENIE PARTYJNE MUSI WYKONAC,BO STRACI STOLEK,METODA KTORA SAM WYGRAL.BARDZO SMUTNA RZECZYWISTOSC ZAPANOWALA WKARNIEWIE.JSETEM WYJATKOWO ZAWIEDZIONY,NIE BYLBYM JUZ TAKI GLUPI.MADRY POLAK PO SZKODZIE.

#53 ~Odszkodowanie za grunt.~

~Odszkodowanie za grunt.~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2011 - 15:37

Gdzie można sprawdzić czy za grunt wzięty pod drogę Romanowo-Karniewo zapłacono rolnikom odszkodowanie i czy zostały wyłączone z podatku powierzchnie pod drogą, dotyczy to lat sześćdziesiątych jak budowano żwirówkę.Czy geodezja powiatowa lub gmina mają jakieś dokumenty z wywłaszczenia i wypłaty odszkodowania.

#54 ~nauczyciel~

~nauczyciel~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2011 - 05:42

Szanowny Panie D........e.
1.Każdy ma prawo wypowiadać się na forum, a nie tylko kierownictwo - "inteligenci" z oświaty,
2.Z Wójtem rozmawiać nawet trzeba bo jest on również twoim szefem, czy to ci się podoba czy nie - jednak taka była dn. 21.XI.2010 r. wola ludu a jak się nie podoba to przecież masz emeryturkę i out,
3.Audyt to forma kontroli. Tak to się nowoczesnie nazywa, widać że myślisz człeku po staremu. Ta nie kosztuje 8000,-zł. Dlaczego kłamiesz podwyższając kwotę kilkakrotnie.
4. Księgowość oświatową wywalił poza urząd niestety twój współpolityk i stary władca, likwidując kolejną jednostkę oświatową po Zelkach i Łukowie.
Tak że jak piszesz coś na forum to przemyśl, widać że jesteś spięty, znerwicowany. Rozluźnij się i idź do pracy w swojej szkole. Też idę i zaraz będę na ciebie znów musiała patrzeć. Pozdrawiam mimo wszystko D........u

#55 ~myślący z poza oświaty~

~myślący z poza oświaty~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2011 - 10:23

1.Każdy ma prawo wypowiadać się na forum, a nie tylko kierownictwo - "inteligenci" z oświaty,
2.Z Wójtem rozmawiać nawet trzeba bo jest on również twoim szefem, czy to ci się podoba czy nie - jednak taka była dn. 21.XI.2010 r. wola ludu a jak się nie podoba to przecież masz emeryturkę i out,
3.Audyt to forma kontroli. Tak to się nowoczesnie nazywa, widać że myślisz człeku po staremu. Ta nie kosztuje 8000,-zł. Dlaczego kłamiesz podwyższając kwotę kilkakrotnie.
4. Księgowość oświatową wywalił poza urząd niestety twój współpolityk i stary władca, likwidując kolejną jednostkę oświatową po Zelkach i Łukowie.
Tak że jak piszesz coś na forum to przemyśl, widać że jesteś spięty, znerwicowany. Rozluźnij się i idź do pracy w swojej szkole. Też idę i zaraz będę na ciebie znów musiała patrzeć. Pozdrawiam mimo wszystko D........u

Pozwolę sobie wtrącić 3 grosze do dyskusji między Panem D....e a Panią D.....u. Swoim wpisem pani D.....u dowodzi,że już dawno nie powinna pracować tam gdzie pracuje. Proponuje rozmawiać z panem Wójtem swojemu Panu D....y, choć on niema takiej potrzeby a sama też ze swoim panem D....y nie rozmawia.Twierdzi przy tym, że nie może na niego patrzeć. Zapewniam zakłamana i obłudna Pani na pewno nie musi Pani tego robić. Chociażby zajmie Pani miejsce pana D....a. A rozmawiać z Wójtem nie można bo on nie chce i nie potrafi a przez to lekceważy swoich rozmówców. Audyt to słowo zapożyczone i 40milionowy naród mógłby używać ojczystego języka a nie udawać poliglotę i w obrażliwy sposób nazywać "starym człekiem". Kwotę kosztową 8000zł Pan Wójt sam podał w super regionalnej gazecie więc wszelkie pretensje do niego .Pan Wójt woli wydać gromadę pieniędzy na co najmniej problematyczną kontrolę niż np. kupić książki dla dzieci. Jeżeli w spół polityk i stary władca RAZEM wcześniej podjęli tę znakomitą wtedy decyzję to dlaczego kiedyś była dobra a teraz jest zła. Facet z charakterem teraz powinien powiedzieć dobrze popełniliśmy błąd to się nie sprawdza poprawiamy. A tu odnoszę wrażenie, że ktoś gra we wsiowego głupka. Ludzie dupami się śmieją .Facet zamiast zorganizować spotkanie merytoryczne w wiadomym temacie, omówić problemy, wypracować jakieś wnioski i dopiero podjąć właściwe decyzje bawi się w jakieś głupoty bo ktoś zamiast pracować plotkuje albo opowiada głupoty. Stanowisko wójta stwarza bardzo duże wymagania a też przewodniczącego rady i przewodniczącego komisji budżetowej. Zaś w tej chwili to trio zupełnie nie działa. To ono jest spięte z frustrowane i z braku fachowej wiedzy sra w gacie. A działa wg. sprawdzonej zasady dajcie nam klienta a paragraf się znajdzie. WIĘC NA PRZYSZŁOŚĆ ZASTANÓW SIĘ GŁĘBOKO SZANOWNA MODERATORKO BO PUNKT WIDZENIA ZALEŻY OD PUNKTU SIEDZENIA I NIE SIADAJ JEDNYM PÓŁ DUPKIEM BO SPADNIESZ!

#56 ~UCZEŃ~

~UCZEŃ~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2011 - 10:42

A JA JESTEM UCZNIEM I Z PRZERAŻENIEM STWIERDZAM, ŻE MAMY AŻ TAK GŁUPICH NAUCZYCIELI I JESZCZE GŁUPSZY LUD. W KAMPANII WYBORCZEJ WSZYSCY GŁOSILI :LUD JEST WYKSZTAŁCONY I MŁODY . JA WIDZĘ MŁODZI I WYKSZTAŁCENI DALI SOBIE SPOKÓJ Z GŁUPOTĄ, GŁUPKAMI I WSZELKIEJ MAŚCI FRUSTRATAMI. JA TEŻ EMIGRUJE LICZYĆ PINGWINY.

#57 ~mlody~

~mlody~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2011 - 13:09

Moi Drodzy!!!!Teraz Karniewo to zenada.

#58 ~ormowiec~

~ormowiec~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2011 - 13:35

#59 ~historyk z IPN~

~historyk z IPN~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2011 - 13:54

Od razu widać żeś młody. A w kwestii wyników audytów po dawnemu słusznych kontroli to nawet prawiczek. ORMO to była siła na wskazanie palcem każdego zgnoili. A jedynie słuszna opcja była lepsza od MOSSADU KGB SB razem wziętych.Metody do osiągnięcia oczekiwanych wyników bez skrupułów, liczył się wynik. SPRAWIEDLIWOŚĆ TO GÓWNO. NIE MA JEJ. SĄ KWITY I AUDYTY.

#60 ~darwin~

~darwin~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2011 - 20:13

Wyrodny z Ciebie ptaszek Pani nauczycielko skoro kalasz swoje gniazdo.A jak widac bezmyślny głuptak czyli taki swoisty gatunek, który niszczy to z czego ma chleb. Choc w przyrodzie głuptaki to ptaki charakteryzujące się wielką mądrością bo muszą życ w ekstremalnie trudnych warunkach. Więc skoro tak Ci żle zmień sobie gniazdo. To dla tak inteligentnej nauczycielki najlepsze rozwiązanie. Poza tym jest szansa, że w innym gnieżdzie nauczą Ciebie higieny chociaż mam wątpliwości czy warto!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych