Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

WÓJT GMINY KARNIEWO

1143 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2011 - 09:56

dajcie czas człowiekowi, dopiero nastał a już oceniać się rwą. Poprzedniemu daliście 20 lat na wykazanie się aż go wygnaliście to i temu dajcie chwilę

#22 aral

aral

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 59 postów

Napisano 05 marzec 2011 - 00:25

Piszcie dwa zdania na temat i góra, bo nikomu nie chce się czytać waszych poematów.

#23 ~matematyk~

~matematyk~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2011 - 09:56

czytam to, co piszecie i śmiać mi się chce z was. Każdy niby przejęty, oszukany i wielce nieszczęśliwy... Parodia normalnie. 3 miesiące po wyborach a wszyscy już by chcieli cudów i jeden mądrzejszy od drugiego. Poczekajmy, zobaczymy efekty za jakiś czas, a narazie wcale nie jest tak źle

Szczyt cynizmu i fałszu. Nie śmiej się tak obłudnie bo się posikasz i dostaniesz zajadów,a to szpeci, nie zdobi. Licz razem z wójtem 3x7000zł=21000zł+narzuty płacowe około 10000zł=31000złx cztery kwartały [zakładam bez podwyżek ]=124000złx pięć kadencji[założyłem równe szanse]=2 480 000zł. I co milioner1 Przewiduje, że nie będzie naiwny uwzględni inflacje powiększy o sukcesy i wyciągnie, przypuszczam około 4 000 000 zł. No a my -elektoracik, też o tym marzymy. Więc co TOWARZYSZE pomożecie? Chyba nie. powtórki z rozrywki są zbyt kosztowne. A my już nie tacy naiwni. "Więc poczekamy,zobaczymy,na razie nie jest tak żle". A co będzie za "jakiś czas" to się rzeczywiście okaże! Psyt... a kto zapłaci za falstart??? PARODIA NORMALNIE. CO ZA TUPET? WIDAĆ MOŻNA I TAK!

#24 ~BABUNIA~

~BABUNIA~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2011 - 10:07

Piszcie dwa zdania na temat i góra, bo nikomu nie chce się czytać waszych poematów.

BIDULKU ZA DŁUGO BAWISZ PRZED KOMPUTERKIEM I PROBLEMY Z ROZUMKIEM SIĘ POJAWIŁY. ZWOLNIJ TEMPO .GŁUPSTWA GADASZ Z PRZEPRACOWANIA. ATAK NA WSZELKI WYPADEK KUP SOBIE BILO BIL WZMAGA CHĘCI, PAMIĘĆ I KONCENTRACJE!

#25 ~zniecierpliwiony wyborca~

~zniecierpliwiony wyborca~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2011 - 10:29

CIEMNO JAK POD LATARNIĄ. TROCHĘ UJADAJĄCYCH KUNDLI. PISK. NIC. ŻADNEJ KONKRETNEJ SPRAWY. CZY WSZYSTKIM JEST AŻ TAK DOBRZE. BOHATERZY WYGINĘLI. ODWAŻNYCH BRAK. ZOSTALI CI CO PUSZCZAJĄ BĄKI. WSTYD . AMBICJE BYŁY TYLKO SIĘ ZMYŁY. JAK ZWYKLE TAK KONKRETNIE: NIC NIKT NIE WIE, NIKT NIC NIE WIDZIAŁ, PO CO SIĘ NARAŻAĆ, A W OGÓLE WSZYSTKIM JEST SUPER DOBRZE. CHCIELI DUŻO, MAŁO MOGĄ.I NIC JAK ZWYKLE NIE POTRAFIĄ. JAK COŚ KTOŚ KLEPNIE TO BEZ SENSU. ROZPACZ W KRATKĘ, NI SIĘ Z TEGO ŚMIAĆ, NI PŁAKAĆ. B O H A T E R S C Y KARNIEWIACY. WSTYD.

#26 ~nie matematyk~

~nie matematyk~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2011 - 11:38

Szczyt cynizmu i fałszu. Nie śmiej się tak obłudnie bo się posikasz i dostaniesz zajadów,a to szpeci, nie zdobi. Licz razem z wójtem 3x7000zł=21000zł+narzuty płacowe około 10000zł=31000złx cztery kwartały [zakładam bez podwyżek ]=124000złx pięć kadencji[założyłem równe szanse]=2 480 000zł. I co milioner1 Przewiduje, że nie będzie naiwny uwzględni inflacje powiększy o sukcesy i wyciągnie, przypuszczam około 4 000 000 zł. No a my -elektoracik, też o tym marzymy. Więc co TOWARZYSZE pomożecie? Chyba nie. powtórki z rozrywki są zbyt kosztowne. A my już nie tacy naiwni. "Więc poczekamy,zobaczymy,na razie nie jest tak żle". A co będzie za "jakiś czas" to się rzeczywiście okaże! Psyt... a kto zapłaci za falstart??? PARODIA NORMALNIE. CO ZA TUPET? WIDAĆ MOŻNA I TAK!

Cynizm i fałsz bije z tej wypowiedzi, jeden mądrzejszy od drugiego. A czy Twoje zarobione pieniądze ktoś liczy? Podobno pan S miał więcej...

#27 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2011 - 12:17

Cynizm i fałsz bije z tej wypowiedzi, jeden mądrzejszy od drugiego. A czy Twoje zarobione pieniądze ktoś liczy? Podobno pan S miał więcej...

Jeżeli proste działania matematyczne nazywasz cynizmem i fałszem to nie mam z Tobą o czym dyskutować. To jest rachunek istniejącej sytuacji z prostymi założeniami i ewentualnymi zdarzeniami mogącymi się zdarzyć. Czysta hipotetyczna sytuacja. Jeżeli rozumowanie Ci nie odpowiada z koryguj je lub przedstaw inne. Dla mnie to właśnie prosty aksjomat matematyczny! Żebyś moje pieniądze mógł policzyć, to widzę brak umiejętności. Nie jestem osobą publiczną i byle mądrzyk do portfela zaglądał mi nie będzie. A kto tak zaciekle przebierał nóżkami na fotel wójtowy to niech wie, że tu też parcie na informacje o zasobności swojego portfelika miał będzie. A co do pana S śmiem wątpić li tylko na swoje umiejętności matematyczne, bo matematyka to królowa nauk a nie partyjna ideologia. Prawda kolego sympatyczny...? Nie wystarczy fotka w kurierku uśmiechnięta minka i głupawy wywiadzik bo to też kosztuje ... Radzę mniej wiecować, a więcej i owocniej pracować bo obawiam się, że założenia w moim równaniu się nie sprawdzą. Szkoda. Zaś porównania do pana S zastosować ni jak się ni da i co wtedy? PAMIĘTAJ 2+2=4 ZAWSZE !

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2011 - 15:07

Jeżeli proste działania matematyczne nazywasz cynizmem i fałszem to nie mam z Tobą o czym dyskutować. To jest rachunek istniejącej sytuacji z prostymi założeniami i ewentualnymi zdarzeniami mogącymi się zdarzyć. Czysta hipotetyczna sytuacja. Jeżeli rozumowanie Ci nie odpowiada z koryguj je lub przedstaw inne. Dla mnie to właśnie prosty aksjomat matematyczny! Żebyś moje pieniądze mógł policzyć, to widzę brak umiejętności. Nie jestem osobą publiczną i byle mądrzyk do portfela zaglądał mi nie będzie. A kto tak zaciekle przebierał nóżkami na fotel wójtowy to niech wie, że tu też parcie na informacje o zasobności swojego portfelika miał będzie. A co do pana S śmiem wątpić li tylko na swoje umiejętności matematyczne, bo matematyka to królowa nauk a nie partyjna ideologia. Prawda kolego sympatyczny...? Nie wystarczy fotka w kurierku uśmiechnięta minka i głupawy wywiadzik bo to też kosztuje ... Radzę mniej wiecować, a więcej i owocniej pracować bo obawiam się, że założenia w moim równaniu się nie sprawdzą. Szkoda. Zaś porównania do pana S zastosować ni jak się ni da i co wtedy? PAMIĘTAJ 2+2=4 ZAWSZE !

Wybraliście go Buraki to się nim cieszcie a nie go hańbicie!!!!!

#29 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2011 - 15:44

Wybraliście go Buraki to się nim cieszcie a nie go hańbicie!!!!!

Buraki przejrzaly na oczy.Wybraniec nie spelnia obietnic chelpi sie "ZNAJOMOSCIAMI"i wejsciem na SALUNY.Sluzalczo wykonuje polecenia gojona ,ale zapomnial ,ze konsekwencje nieudolnosci musi poniesc sam gojonnic tu nie pomoze.juz sie stalo!!!Mostu nie bedzie!!Bo,za duzo balangi,a robota lezy!!!Nie bylo czasu?Przerost ambicji nad mozliwosciami,niestety.Takiego wojta mamy he he!!

#30 ~BUREK~

~BUREK~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2011 - 09:34

WYWIEŹMY GO W TACZCE:)

#31 ~zbych~

~zbych~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2011 - 10:54

slowa to za malo Trzeba dzialac,ale dajmu mu troche czasu ,niech pokazuje dalej swoja nieudolnosc

#32 ~obiektywny~

~obiektywny~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2011 - 12:11

Skąd w was tyle jadu??? Dajmy człowiekowi trochę czasu i nie oczekujmy cudów po 3 miesiącach. Nie rozumiem tej agresji na forum, ale to chyba wina anonimowości w sieci, gdzie każdy jest odważny, bo ukryty.

#33 ~ted~

~ted~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2011 - 09:27

Skąd w was tyle jadu??? Dajmy człowiekowi trochę czasu i nie oczekujmy cudów po 3 miesiącach. Nie rozumiem tej agresji na forum, ale to chyba wina anonimowości w sieci, gdzie każdy jest odważny, bo ukryty.

Jak tam zebranko się udało w Obiecanowie?

#34 ~antek~

~antek~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2011 - 16:11

Jak tam zebranko się udało w Obiecanowie?

wielbiciele wojcika zadowoleni,ze mostu nie bedzie?Wojtowanie to sluzba dla innych, a nie balangi !!Co,gojon nie pomogl?he he!!!

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2011 - 18:47

wielbiciele wojcika zadowoleni,ze mostu nie bedzie?Wojtowanie to sluzba dla innych, a nie balangi !!Co,gojon nie pomogl?he he!!!

A może teraz teraz to taka moda że zamiast przejmować się praca to na zabawę lepiej stawiać!!!!

#36 ~taka ja~

~taka ja~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2011 - 08:29

Bardzo dobrze ze się wziął za szkoły. Dyrekcja robi co chce, więc może im się to ukróci. kuratorium tez powinno zajrzeć. najlepiej dziś...kiedy dzieci będą w kościele zamiast na lekcjach!

#37 ~też ja~

~też ja~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2011 - 10:56

[quote name='taka ja' timestamp='1299655751' post='130838']
Bardzo dobrze ze się wziął za szkoły. Dyrekcja robi co chce, więc może im się to ukróci. kuratorium tez powinno zajrzeć. najlepiej dziś...kiedy dzieci będą w kościele zamiast na lekcjach!
[/quote
TAK MASZ RACJE LEPIEJ BYŁO JAK NAD TABLICĄ WISIAŁY PORTRETY STALINA, LENINA, MARKSA, GOMUŁKI I CYRANKIEWICZA. GRATULUJE NOSTALGICZNYCH CHWIL. MASZ RACJE TA OPCJA MA COŚ W SOBIE Z KGB LUB SB. KONIECZNIE JESZCZE TRZEBA WSKAZAĆ MIEJSCE ZSYŁKI. ZAPYTAJ TYCH, KTÓRZY JESZCZE ŻYJĄ, A BYŁO IM DANE PRZEŻYWAĆ TAMTE WYDARZENIA. BYŁA TO SZCZEGÓLNA EDUKACJA. JAK PO MSZY W KOŚCIELE UCZEŃ WRACAŁ PO 20 LATACH " WYEDUKOWANY" DO DOMU. RZECZYWIŚCIE BRAKUJE NAM FORMACJI ORMOWCÓW I DONOSICIELI STOJĄCYCH NA KAŻDYM ROGU. PO CO PRACOWAĆ JAK LEPIEJ DONOSIĆ. TYLKO TAK SIĘ DZIWNIE SKŁADA, ŻE DONOSICIELE NIGDY NIE WIDZĄ KIEDY LUDZIE CIĘŻKO PRACUJĄ A ZAWSZE WIDZĄ KIEDY NIE PRACUJĄ. JA PONADTO JESTEM PRZEKONANY O TYM IŻ Z KOŚCIOŁA WIĘCEJ LUDZIE WYNOSILI WARTOŚCI, NIŻ Z OGLĄDANIA DZIEŃ W DZIEŃ PORTRETÓW. BOGU DZIĘKI KOŚCIÓŁ PRZETRWAŁ 2000 LAT A JEDYNIE SŁUSZNY PORIADOK NIE WYDOLIŁ SETKI. ZAŚ DYREKCJA MA, WYDAJE MI SIĘ, NIELIMITOWANY CZAS PRACY, TO CHYBA PRACUJE NA WŁASNY RACHUNEK I PONOSI ZA TO KONSEKWENCJE. WIĘC JEŻELI KTOŚ TAK WCZEŚNIEJ ZDECYDOWAŁ MUSI MIEĆ ŚWIADOMOŚĆ WŁASNYCH DECYZJI. W KOŃCU ZA TO PŁACĄ MU 7000zł. ZAŚ FRUSTRACI POWINNI SIĘ NA COŚ ZDECYDOWAĆ, ALBO ZACZĄĆ SIĘ LECZYĆ Z NIENAWIŚCI. DOBRY OGRODNIK SADZI, SIEJE, PODLEWA, NAWOZI, PRZEŚWIETLA I NA KONIEC KIEDY JUŻ PORA ZBIERA OWOCE. A TAK W OGÓLE SZANOWNA DONOSICIELKO CHYBA NA WYWIADÓWKACH NIE BYWASZ, Z WYCHOWAWCĄ NIE ROZMAWIASZ, TYLKO TAK PRZY OKAZJI JARMARKU W MAKOWIE TRAFIŁO CI SIĘ ZWIZYTOWAĆ ULUBIONĄ SZKOŁĘ. UŚWIADOM SOBIE SZKOŁA MA SWÓJ HARMONOGRAM ZAJĘĆ, JAK TEŻ PROGRAM NAUCZANIA, FUNKCJONUJE CAŁYM ROKIEM, A NIE TYLKO W DNI JARMARCZNE!

#38 ~mieszk~

~mieszk~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2011 - 11:32

Pojawil sie "maly czlowieczek " i tak pomiata ludzmi wyksztalconymi w szczegolnosci,a radasklada sie ze srednio piszacych i rozumiejacych.Inteligencjo karniewska,nie pozwol sie tak ponizac!!

#39 ~taka ja~

~taka ja~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2011 - 13:24

Właśnie, szkoła ma swój harmonogram zajęć. wiec powiedz mi od kiedy są w nim obowiązkowe wizyty w czasie zajęć lekcyjnych w kościele. nikomu nie bronie chodzić do kościoła, wierzyć w co chce i wieszać nad tablicą czego chce, tylko dlaczego kosztem nauki? dzieci w szkole mają się uczyć matematyki, j. polskiego itd. a do kościoła, jak ktoś ma życzenie to niech idzie po szkole. z własnej nieprzymuszonej woli. poza tym co z dziećmi, które nie wyznają naszej religii? widziałeś żeby była etyka? podobno zagwarantowana dla każdego ucznia? co do wywiadówek to jeszcze nie bywam, ale nie martw się, z chęcią będę się z tego obowiązku wywiązywać. zastanawiam się tylko nad szkołą... wolę żeby moje dziecko miało wybór... aha... i jeszcze przedszkole najpierw...też nie masz zarzutów? pracuje do 16, przedszkole tez jest czynne do 16...może mi powiesz w jaki to cudowny sposób mam odebrać dziecko z przedszkola, żeby nie narazić się szefowi a nie daj bóg paniom przedszkolankom?

#40 ~też ja~

~też ja~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2011 - 14:27

Właśnie, szkoła ma swój harmonogram zajęć. wiec powiedz mi od kiedy są w nim obowiązkowe wizyty w czasie zajęć lekcyjnych w kościele. nikomu nie bronie chodzić do kościoła, wierzyć w co chce i wieszać nad tablicą czego chce, tylko dlaczego kosztem nauki? dzieci w szkole mają się uczyć matematyki, j. polskiego itd. a do kościoła, jak ktoś ma życzenie to niech idzie po szkole. z własnej nieprzymuszonej woli. poza tym co z dziećmi, które nie wyznają naszej religii? widziałeś żeby była etyka? podobno zagwarantowana dla każdego ucznia? co do wywiadówek to jeszcze nie bywam, ale nie martw się, z chęcią będę się z tego obowiązku wywiązywać. zastanawiam się tylko nad szkołą... wolę żeby moje dziecko miało wybór... aha... i jeszcze przedszkole najpierw...też nie masz zarzutów? pracuje do 16, przedszkole tez jest czynne do 16...może mi powiesz w jaki to cudowny sposób mam odebrać dziecko z przedszkola, żeby nie narazić się szefowi a nie daj bóg paniom przedszkolankom?

NIE CHCĘ BYĆ ZŁOŚLIWY. KAŻDY JAK WIDAĆ COŚ WOLI, KAŻDY CHCIAŁBY MIEĆ WYBÓR A NAWET RACJĘ I TO SWOJĄ. INNA JEST NIEISTOTNA. DOBRZE, ŻE PAN BÓG OBDARZYŁ NAS INTELIGENCJĄ. TYLKO TO JUŻ NASZA SPRAWA JAK SIĘ NIĄ POSŁUGUJEMY. NIE WIEM JAK W SPOŁECZEŃSTWIE KATOLICKIM [OKOŁO 99,9%] MOŻNA ZAPROPONOWAĆ, NARZUCIĆ ETYKĘ W RAMACH "WYBORU".CHOCIAŻ TO SPRAWA OTWARTA I ZAPEWNE KWESTIA WYBORU.TYLKO JUŻ MATEMATYCZNIE 99,9 JEST ZDECYDOWANIE WIĘKSZE OD 0,1. DLATEGO NI JAK NIE MOGĘ UDOWODNIĆ ODWROTNOŚCI W TYM ROZUMOWANIU. JAWNA SPRZECZNOŚĆ INTERESÓW. CO DO PRZEDSZKOLA. MYŚLĘ, ŻE TAM TEŻ SĄ SPOTKANIA Z WYCHOWAWCAMI I METODY POROZUMIENIA BY SIĘ ZNALAZŁY TRZEBA PRÓBOWAĆ I ETYKĘ WYKORZYSTAĆ W INNYM CELU.BO W ŻYCIU TAK JUŻ JEST. KAŻDY SIĘ KOGOŚ BOI. JEDEN SZEFA, INNY TEŚCIOWEJ, MĘŻA, A JESZCZE INNY KONTROLI INSPEKTORA PIP. ALBO NAWIEDZONEGO WÓJTA. RADA. W MROWISKU JAK I W ULU NIE ZAWSZE MOŻNA GRZEBAĆ PATYKIEM. A TAK NA MARGINESIE DYPLOMACJA ZAWSZE DAJE WIĘKSZE KORZYŚCI NIŻ PIENIACTWO. PRAWDA?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych