Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

wirus

20 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2020 - 11:50

Kto dba o nas w  związku z zagrożeniem ?Czy znacie program ochrony,chociaż telefon do Sanepidu i najbliższego szpitala zakaźnego?Może rzeczywiście nic nie mówić, co ma być to będzie.

#2 ~Makowianin~

~Makowianin~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2020 - 12:02

Nie ma takich informacji, niestety. Ja nie znam. Trzeba by było wujka Google zapytać? 

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2020 - 12:52

Telefon do Sanepidu jest powszechnie dostępny. Program ochrony jest jasny i czytelny, trąbią o tym od rana do nocy: HIGIENA, HIGIENA i jeszcze raz HIGIENA. Myć często ręce, nie chodzić do pracy, szkoły, na uczelnie z przeziębieniem, wysoką temperaturą itp. Nie narać się niepotrzebnie na zarażenie w centrach handlowych np. wykupując żywność która po tygodniu wyląduje w koszu, w środkach komunikacji publicznej nosić rękawiczki, jeśli masz katar, kichasz a MUSISZ wyjść z domu załóż maseczkę, mniej czułości przy witaniu, zdrowo się odżywiaj a profilaktycznie metody babci- sok z malin, czosnek, cebula. Czy to takie trudne? Najlepiej jojczyć że nikt nic nie wie. Myśleć. I jak już złapiesz coś nie pchaj się do szpitala tylko dzwoń. Podaj obkawy, temperaturę, ciśnienie, tętno. NIE ZARAŻAJ INNYCH! Nie panikuj, to tylko wirus. Wychodź na słońce, promieniowanie UV niszczy wszystkie wirusy. Myśl, nie siej paniki i nie kupuj nic niepotrzebnie na zapas bo i tak to wyrzucisz zanim zjesz. Dorobisz tylko sieci handlowe. Jeśli się z tym nie zgadzasz, owiń się w prześcieradło i idź na cmentarz szukać miejsca bo już brakuje.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2020 - 13:06

Robiąc zapasy na czas apokalipsy należy pamiętać że ryż pochodzi z Chin a makaron z Włoch. :)

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2020 - 10:00

Telefon do Sanepidu jest powszechnie dostępny. Program ochrony jest jasny i czytelny, trąbią o tym od rana do nocy: HIGIENA, HIGIENA i jeszcze raz HIGIENA. Myć często ręce, nie chodzić do pracy, szkoły, na uczelnie z przeziębieniem, wysoką temperaturą itp. Nie narać się niepotrzebnie na zarażenie w centrach handlowych np. wykupując żywność która po tygodniu wyląduje w koszu, w środkach komunikacji publicznej nosić rękawiczki, jeśli masz katar, kichasz a MUSISZ wyjść z domu załóż maseczkę, mniej czułości przy witaniu, zdrowo się odżywiaj a profilaktycznie metody babci- sok z malin, czosnek, cebula. Czy to takie trudne? Najlepiej jojczyć że nikt nic nie wie. Myśleć. I jak już złapiesz coś nie pchaj się do szpitala tylko dzwoń. Podaj obkawy, temperaturę, ciśnienie, tętno. NIE ZARAŻAJ INNYCH! Nie panikuj, to tylko wirus. Wychodź na słońce, promieniowanie UV niszczy wszystkie wirusy. Myśl, nie siej paniki i nie kupuj nic niepotrzebnie na zapas bo i tak to wyrzucisz zanim zjesz. Dorobisz tylko sieci handlowe. Jeśli się z tym nie zgadzasz, owiń się w prześcieradło i idź na cmentarz szukać miejsca bo już brakuje.

Ale się rozpędziłeś,trąbią ale jak jest w naszym mieście nikt nie wie,więc ? Mnie interesuje tu i teraz,więc nie broń sanepidu i urzędu chyba że mocno jesteś z nimi związana.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2020 - 12:39

Ale się rozpędziłeś,trąbią ale jak jest w naszym mieście nikt nie wie,więc ? Mnie interesuje tu i teraz,więc nie broń sanepidu i urzędu chyba że mocno jesteś z nimi związana.

Puk, puk. Głucho.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2020 - 12:41

W nadzym mieście wszyscy umrą. Kiedyś. Tego nikt nie zatrzyma. Rodzimy się i umieramy. Tak więc szybko na cmentarz dopóki są wolne miejsca.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2020 - 18:15

W nadzym mieście wszyscy umrą. Kiedyś. Tego nikt nie zatrzyma. Rodzimy się i umieramy. Tak więc szybko na cmentarz dopóki są wolne miejsca.

Co za beznadziejna osoba,potrafi tylko drwić,wstyd.Wolne miejsce,fakt ciasno się robi będzie weselej.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2020 - 18:50

Co za beznadziejna osoba,potrafi tylko drwić,wstyd.Wolne miejsce,fakt ciasno się robi będzie weselej.

Wstycd to ploty roznosić i narzekać na wszystko.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2020 - 11:43

Podobno już dotarł do Makowa

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2020 - 18:16

Podobno już dotarł do Makowa

Tak. Jest na starych blokach wśród brudnych szyj.

#12 ~Malwina~

~Malwina~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2020 - 11:21

Tak. Jest na starych blokach wśród brudnych szyj.

nie tylko na starych blokach można spotkać brudne szyje:-D ale co się dziwisz, że mają takie szyje a nie inne? skoro muszą dzielić łazienkę z sąsiadami:-D tam nie ma warunków do życia, chyba że przez te parę lat się coś tam zmieniło...

#13 ~Stefan~

~Stefan~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2020 - 17:40

nie tylko na starych blokach można spotkać brudne szyje:-D ale co się dziwisz, że mają takie szyje a nie inne? skoro muszą dzielić łazienkę z sąsiadami:-D tam nie ma warunków do życia, chyba że przez te parę lat się coś tam zmieniło...

Okrucieństwo.

#14 ~Jestem z bloków~

~Jestem z bloków~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2020 - 20:33

Mieszkam na starych blokach i nie mam Brudnej szyi mam swoją łazienkę i ładne mieszkanie 53m2 to chyba nie źle. Moje dzieci uczą się się bardzo dobrze. Jeżeli nie wpiepszali by mam tych pijaków to na prawdę mamy tu lepiej niż na ciechanowskiego czy Kopernika. My w wakacje wystawiamy baseny dzieciom czy trampoliny grile ma podwórku itp. Dzień dziecka nim jest darmowe lody np a czy wy bogaczy tak macie w swoich blokach?...

#15 ~Jestem z bloków~

~Jestem z bloków~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2020 - 20:34

Mieszkam na starych blokach i nie mam Brudnej szyi mam swoją łazienkę i ładne mieszkanie 53m2 to chyba nie źle. Moje dzieci uczą się się bardzo dobrze. Jeżeli nie wpiepszali by mam tych pijaków to na prawdę mamy tu lepiej niż na ciechanowskiego czy Kopernika. My w wakacje wystawiamy baseny dzieciom czy trampoliny grile ma podwórku itp. Dzień dziecka nim jest darmowe lody np a czy wy bogaczy tak macie w swoich blokach?...

#16 ~Jestem z bloków~

~Jestem z bloków~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2020 - 20:34

#17 ~Makowianka~

~Makowianka~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2020 - 21:44

Nie wiem kim jesteś ale już mi się podoba twój tok myślenia. Jestem za!!

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2020 - 04:32

Nie wiem kim jesteś ale już mi się podoba twój tok myślenia. Jestem za!!

Dziękuję.

#19 ~Mickiewicza 24~

~Mickiewicza 24~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2020 - 06:53

Szczury karaluchy robactwo z tym śpicie w tych barkach jak Ty mi mówisz że masz mieszkanie 53 m2 to masz czym się chwalić nikt nie kupił by w tym miejscu nawet za połowę ceny jeśli miał bym być narażony na pchły smród i patologie która widać za oknem mówisz o trampolinach ? No tak macie wielkie podwórko razem z śmieciami i kepami od fajkow nie widziałem ani jednej huśtawki i piaskownicy te miejsce się nadaje na takich zacofanow jak Ty idź na ciechanowska i zobacz jak dzieci mają możliwość korzystania z placu i ile mają zabaw A wy ? Trampoline która przywieźli zlomiarze z jakiejś wioski A raczej ukradli . To jest wasza jedyna atrakcja A tak po drugie to nie stać was nawet na bilet do cyrku by zabrać dziecko chodzą umurusane obsmarkane od tej waszej trampoliny

#20 ~Szukam~

~Szukam~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2020 - 10:19

Jeśli o wirusach mowa to chciałabym dowiedzieć sie czegoś, a nie chce zakładać nowego tematu. Proste pytanie bez większych wykładów. GDZIE W MAKOWIE BĄDŹ OKOLICY MOŻNA USUNĄĆ, WYSUSZYĆ ZIMNO NA UŚCIE? Jeśli ktoś z was miał taki laserowy zabieg, prosze o odpowiedź.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych