Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wielkie rozczarowanie Boczkową

303 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 06 luty 2019 - 07:06

Przewodniczącym powinien teraz zostać ktoś reprezentujący jakiś poziom , a jednocześnie zawsze wspierał wójta jak Jan Kaczyński , lub Ewa Szurnicka, a nie Bączkowa która dopiero co się przykleiła .

#42 ~Kadzidlanin~

~Kadzidlanin~
  • Goście

Napisano 06 luty 2019 - 07:23

Państwo Ś. piszą nie mogą się pogodzić myśleli sterować radą a tu klops oni mają swoje zdanie i mówią nie, konic pod dyktando

Popieram, a sądząc po dyktatorsko- adwokackich zapędach Pana Ś. teza wystosowana przez ,, mieszkańca'' jest jak najbardziej prawdopodobna. 

Najlepiej odwrócić uwagę od niegodnego zachowania podjudzając na innych. Ale to się nie uda mam własny rozum i jestem oburzony bo potrafię odróżnić zdradę wyborców od własnego zdania.

#43 ~EE&Yy~

~EE&Yy~
  • Goście

Napisano 06 luty 2019 - 07:25

Absolutnie się z Tb nie zgodzę. Piszesz pod wpływem emocji. Jak przeglądam te wszystkie wpisy, z przykrością stwierdzam że są pisane na jedno kopyto- negatywne komentarze piszą 2-3 osoby. Prawda jest taka że pomijając już fakt że Pani przewodnicząca jak i zdecydowana większość radnych zyskała dużą przychylność wśród tych co byli przeciwko nim i absolutnie nie stracili dużego poparcia wśród tych co wspierali ich do tej pory ( maksymalnie jest to 4- 5%) to w życiu są również pewne wartości które są zupełnie bardziej wartościowe niż jakiekolwiek poparcie ( szacunek w stosunku do drugiego człowieka, umiejętność współpracy dla dobra gminy, uczciwość, umiejętność podejmowania rozsądnych decyzji). Brawo.

</p></p>

Czyli podnoszenie pensji wg widzimisie jest praca na rzecz dobra ogółu i rozsądna decyzja :) Gratuluje logiki :) Brawo :)

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2019 - 07:29

SZURNICKA TO TAKA SAMA JAK OBECNA PRZEWODNICZACA:) obie uroda i rozumem nie grzesza.Jedynie P.M .  NADAJE SIE NA PRZEWODNICZACEGO/

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2019 - 08:35

Ciekawe kto wypisuje takie bzdury? Pensję obniżyli źle, pensję podnieśli źle. Przecież to wasi radni głosowali, chyba jednogłośnie.

#46 ~Szwed Kurpiowski~

~Szwed Kurpiowski~
  • Goście

Napisano 06 luty 2019 - 08:40

Przewodnicząca już wszystko sobie z wójtem poukładała tylko zapomniała, że wyborcy to nie pionki które według własnego interesu można dowolnie ustawiać. Nie jesteśmy bandą idiotów którym co chwilę można zmieniać opowiadane bajki. Mamy własne zdanie.

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2019 - 08:47

Bzdur ciąg dalszy, a gdzie pozostali radni? Jakoś nie chce mi się wierzyć że wójt z przewodniczącą decydują za wszystkich.

#48 ~Brawo Paweł~

~Brawo Paweł~
  • Goście

Napisano 06 luty 2019 - 08:57

Gratulacje dla Pawła Majewskiego. Pozostali powinni się od niego uczyć. Barbara Bączek ....... szkoda słów.

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2019 - 09:10

Każdy z nas, nie tylko wójt kto pracuje, pracuje dla dobra ogółu, ale podwyżka pensji o 3220 zł brutto to już przesada. Każdy z nas może tylko pomarzyć o takiej podwyżce. Jeśli są pieniądze w budżecie na taką podwyżkę, to powinny też być na wiaty przystankowe, lampy uliczne, parkingi, harmonię, itd. Składajmy wnioski skoro przewodnivzaca i rada taką szczodra

#50 ~Niedoceniany~

~Niedoceniany~
  • Goście

Napisano 06 luty 2019 - 09:25

Ja też jak Wójt czuję się nieoceniony swoją pensję. Może składajmy podania do wójta i rady aby wymogli na Naszych szafach z terenu gminy podwyżki. Jak ja chce podwyżki to szef mówi wyp.....j. A wójtowi się oczywiście należy. Absolutnie skandaliczne zachowanie przewodniczącej i większości radnych.

#51 ~MŚ~

~MŚ~
  • Goście

Napisano 06 luty 2019 - 09:36

Do Kurp, mieszkaniec DIE itp. Udowodnij chociaż jeden komentarz z mojej strony. Już kilkukrotnie fałszywie oczerniałeś mnie insynuując kłamliwie jakoby wpisy były moje. Tylko jedna osoba w gminie zniża się do odpisywania po nocach. Do tego anonimowo, wszem i wobec powtarzając jak brzydzi się anonimowów. Mistrzostwo hipokryzji. Nie zniżam się do twojego poziomu. A te obłudne i fałszywe insynuacje są zakłamane jak całe twoje życie. Serdeczności. MŚ

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2019 - 09:36

Każdy z nas, nie tylko wójt kto pracuje, pracuje dla dobra ogółu, ale podwyżka pensji o 3220 zł brutto to już przesada. Każdy z nas może tylko pomarzyć o takiej podwyżce. Jeśli są pieniądze w budżecie na taką podwyżkę, to powinny też być na wiaty przystankowe, lampy uliczne, parkingi, harmonię, itd. Składajmy wnioski skoro przewodnivzaca i rada taką szczodra

A jak te zarobki wyglądają na tle innych wójtów?

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2019 - 09:40

A co z wyborami na sołtysa?

#54 ~Kadzidlak~

~Kadzidlak~
  • Goście

Napisano 06 luty 2019 - 09:46

Po tym co odstawili radni nie mam zamiaru iść na żadne wybory sołtysa. Niech się sami wybierają. Gdyby kandydował Paweł to bym poszedł, ale pewnie nie będzie chciał mieć cokolwiek wspólnego z bajzlem w gminie, który wywołali Łukaszewski z Boczkową.

#55 ~wsytd~

~wsytd~
  • Goście

Napisano 06 luty 2019 - 10:34

Głos oddany na Boczkową głosem zmarnowanym. Tylko Pani potrafi sobie tak strzelić w kolano. Brawo Paweł Majewski jedyna osoba w tym całym bałaganie która ma jaja, szkoda że tylko 1 taka osoba jest :(

#56 ~Kadzidlak.~

~Kadzidlak.~
  • Goście

Napisano 06 luty 2019 - 10:48

PAWEŁ NA WÓJTA!!!!!!

#57 ~Kadzidlak.~

~Kadzidlak.~
  • Goście

Napisano 06 luty 2019 - 10:48

PAWEŁ NA WÓJTA!!!!!!

#58 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 06 luty 2019 - 10:57

PAWEŁ NA WÓJTA!e!!!!!

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2019 - 10:58

Też jestem rozczarowany że cały czas na tym forum trzy cztery osoby próbują wypowiadać się za całe kadzidło i toczą swoją prywatną wojnę. Każdy ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie - myślę że raz wystarczy, po co cały czas pisać to samo i udawać że to piszą różne osoby?

#60 ~Cyrk Kurpiowski~

~Cyrk Kurpiowski~
  • Goście

Napisano 06 luty 2019 - 11:05

Czy ta rada jest powazna haha wow :))))))
Wiem ze gmina i rada to nie korpo ale takich cyrkow to nie widzialem ze w ciagu kilku tygodni obnizac i podwyzac pensje. Normalni ludzie normalne instytucje i miejsca robjia to po roku a nie w tak krotkim czasie. Jestem za tym zeby nagradzac ludzi podwyzka ale taka decyzja rada osmieszyla sie i pokazala jak jest niestabilna i latwa do zmanipulowania. Pan Majewski jaja jak arbuzy reszta teatr kukielek. Wojt czwany lis was rozeral pieknie ale kazdy z IQ wyzszym od orzeszka ziemnego zrobilby to samo z banda ktora niemow i taka ktora nawet nie potrafi wyslowic sie poprawna polszczyzna.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych