Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wielkie rozczarowanie Boczkową

303 odpowiedzi w tym temacie

#261 ~Kurp~

~Kurp~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 13:26

Przeszkadza Ci, że zgodnie współpracują dla dobra gminy?

Dla dobra gminy? Mocno przesadzasz. Np. I Białobrzeski i jego żona zostali zatrudnieni w instytucjach podległych wójtowi w okresie kiedy wójtem był Łukaszewski. Jest ich szefem więc to zwykłe wazeliniarstwo , aby wójtowi się przypodobać. W końcu to on ma największy wpływ na ich zarobki i awanse.

#262 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 17:15

Dla dobra gminy? Mocno przesadzasz. Np. I Białobrzeski i jego żona zostali zatrudnieni w instytucjach podległych wójtowi w okresie kiedy wójtem był Łukaszewski. Jest ich szefem więc to zwykłe wazeliniarstwo , aby wójtowi się przypodobać. W końcu to on ma największy wpływ na ich zarobki i awanse.

no ale czy to są osoby niekompetentne na swoich stanowiskach? czy źle pracują, czy coś jest wbrew prawu? Tylko konkrety proszę...

#263 ~Kurp~

~Kurp~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 17:50

no ale czy to są osoby niekompetentne na swoich stanowiskach? czy źle pracują, czy coś jest wbrew prawu? Tylko konkrety proszę...

Co do żony Białobrzeskiego nie wypowiadam się bo nie wiem co robi i czy wogóle w urzędzie jest potrzebna. Co do niego to ostatnio za często zajmuje się polityką i wzajemnym wspieraniem się z Łukaszewskim.

#264 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 20:59

Co do żony Białobrzeskiego nie wypowiadam się bo nie wiem co robi i czy wogóle w urzędzie jest potrzebna. Co do niego to ostatnio za często zajmuje się polityką i wzajemnym wspieraniem się z Łukaszewskim.

i to są te konkrety??? Nie żartuj. To zwykłe czepianie się.

#265 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 09:44

Widzę, że zaczyna grasować tu cenzura. Poranny post bardzo krytyczny wobec Darka i Basi został usunięty.

#266 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 18:02

Dziwnym trafem tzw. "niezastąpieni fachowcy" to często rodzina Kadzidlańskich VIP-ów. Podam tylko trzy z bardzo wielu przykładów. Samego wójta, oraz dwóch jego najwierniejszych popleczników, czyli prezesa Adama Białobrzeskiego, oraz dyrektorki Haliny Prusaczyk. Syn wójta okazał się najlepszym kandydatem na stanowisko nauczyciela w Chudku, córka dyrektorki z podstawówki również była najlepszym kandydatem na stanowisko nauczyciela w Chudku, żona prezesa gospodarki komunalnej to ,a jakże by inaczej, najlepszy możliwy kandydat na urzędnika w Gminie. Ale oczywiście, ich związki rodzinne to czysty zbieg okoliczności bo to najlepsi możliwi specjaliści mieszkający na terenie Naszej Gminy B) .

ale dlaczego tylko trzy? tak dobrze ci idzie...

#267 ~Szwed Kurpiowski~

~Szwed Kurpiowski~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 18:50

ale dlaczego tylko trzy? tak dobrze ci idzie...

Wybrałem osoby , które były najbardziej zaangażowane w wybory na wójta i najwięcej chodziły po domach. Jak widać oprócz tego , że same objęły stanowiska za jego rządów to jeszcze członkowie ich najbliższych rodzin pomyślnie przeszły rekrutację na swoje stanowiska w instytucjach podległych wójtowi. Jak to się wszystko cudownie układa

#268 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 18:53

Wybrałem osoby , które były najbardziej zaangażowane w wybory na wójta i najwięcej chodziły po domach. Jak widać oprócz tego , że same objęły stanowiska za jego rządów to jeszcze członkowie ich najbliższych rodzin pomyślnie przeszły rekrutację na swoje stanowiska w instytucjach podległych wójtowi. Jak to się wszystko cudownie układa

Bardzo zdolne i utalentowane rodziny

#269 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 20:50

źle pracują? Są jakieś zastrzeżenia?

#270 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 21:08

Udeż w stół, nożyce się odezwą.

#271 ~Reberiant~

~Reberiant~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 21:10

Adaś wyluzuj poślady

#272 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 04:05

Udeż w stół, nożyce się odezwą.

ha, ha,ha - kulą w płot! A poza tym O R T O G R A F I A !!!

#273 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 04:08

Adaś wyluzuj poślady

nie jestem Adaś  :D  :D  :D  

#274 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 05:54

ha, ha,ha - kulą w płot! A poza tym O R T O G R A F I A !!!

Skończyłem zawodówkę nie ortografię. W du*** mam twoją uwagę. A poza tym spać nie możesz Dareczku.

#275 ~Szwed Kurpiowski~

~Szwed Kurpiowski~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 06:24

Nie wiem jak pracują, inni pracowali by nie gorzej bo wyszktałconych ludzi nie brakuje , ale niestety nie mieli tyle szczęścia przy rekrutacji.

#276 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 07:35

Skończyłem zawodówkę nie ortografię. W du*** mam twoją uwagę. A poza tym spać nie możesz Dareczku.

o już lepiej, po zawodówce też można bez byków. Tylko znowu kulą w płot. :D

#277 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 07:41

Nie wiem jak pracują, inni pracowali by nie gorzej bo wyszktałconych ludzi nie brakuje , ale niestety nie mieli tyle szczęścia przy rekrutacji.

masz dowody ?

#278 ~Szwed Kurpiowski~

~Szwed Kurpiowski~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 08:22

masz dowody ?

A ty masz dowody, że inni pracowali by gorzej ? Nie sądzę. Tak jakoś się cudownie układa, że członkowie zasłużonych kadzidlańskich rodzin okazują się super fachowcami i odnajdują się zawodowo na terenie Naszej Gminy . Czy to to nielegalne ? Oczywiście nie. Czy to jest właściwe ? Niech każdy sobie odpowie na to pytanie sam i odpowiednio oceni.

#279 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 09:22

A ty masz dowody, że inni pracowali by gorzej ? Nie sądzę. Tak jakoś się cudownie układa, że członkowie zasłużonych kadzidlańskich rodzin okazują się super fachowcami i odnajdują się zawodowo na terenie Naszej Gminy . Czy to to nielegalne ? Oczywiście nie. Czy to jest właściwe ? Niech każdy sobie odpowie na to pytanie sam i odpowiednio oceni.

nie muszę ich mieć, to ty - doszukujesz się nie wiadomo czego i zajmujesz się gdybaniem. 

#280 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 12:54

"Dziwnym trafem tzw. "niezastąpieni fachowcy" to często rodzina Kadzidlańskich VIP-ów. Podam tylko trzy z bardzo wielu przykładów. Samego wójta, oraz dwóch jego najwierniejszych popleczników, czyli prezesa Adama Białobrzeskiego, oraz dyrektorki Haliny Prusaczyk. Syn wójta okazał się najlepszym kandydatem na stanowisko nauczyciela w Chudku, córka dyrektorki z podstawówki również była najlepszym kandydatem na stanowisko nauczyciela w Chudku, żona prezesa gospodarki komunalnej to ,a jakże by inaczej, najlepszy możliwy kandydat na urzędnika w Gminie. Ale oczywiście, ich związki rodzinne to czysty zbieg okoliczności bo to najlepsi możliwi specjaliści mieszkający na terenie Naszej Gminy B) ."

Dziwne post jest przytoczony przez jednego z internautów, ale nie mogę znaleźć oryginału. :excl: 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych