Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wielkie rozczarowanie Boczkową

223 odpowiedzi w tym temacie

#221 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 17:31

Proszę was !!!!! niech ktoś wskaże inną gminę w powiecie gdzie wójt stworzył aż taki podział międzyludzki. Pensja jego uważam, że pracą swoją na rzecz gminy zasługuje na najniższe uposażenie. Wstyd przynosi na cały kraj i jeszcze podwyżka. 

#222 ~Absolwent~

~Absolwent~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 17:38

Wójt ciężko pracuje. To chyba jakiś żart. Ja go tylko widzę na spotkaniach i imprezach, gdzie się promuje i sprzedaje beznadziejne teksty.

#223 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 18:20

Kogo zawiedli to zawiedli może ciebie nie koniecznie wszystkich. Na razie jedyną widoczną zmiana są śmieci ale chyba na lepsze, za jakiś czas się okaże jak to będzie czy lepiej czy gorzej. Uchwalony został budżet a co z tego wyjdzie to .... . Wynagrodzenie wójta nie jest najważniejszą sprawą w gminie a że zostało podniesione ze śmiesznego poziomu to co w tym złego, teraz i tak nie ma jakiś super kokosów. Pisanie że część radnych zawiodła to jakaś bzdura kiedy większość uchwał przechodzi jednogłośnie. Może to nie wójt i radni zawiedli tylko niektórzy mają jakieś chore oczekiwania. Sądzisz że wszyscy oczekują kłótni na sesjach i robienia sobie na złość. Żeby coś zrobić muszą się dogadywać takie jest życie nie można być zawsze przeciw bo ktoś mi się nie podoba że został wybrany, w ten sposób niczego się nie zrobi. Jak chcesz być zawsze na nie to twoje prawo inni mają też prawo do własnego zdania. Nie płacz będą następne wybory to się wykażesz.

nareszcie jakiś głos rozsądku. Tak właśnie jest.

#224 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano wczoraj, 10:31

Mam nadzieje, że Darek w końcu odejdzie i skończy się te zarządzanie gminą w stylu jak Łukaszenka Białorusią.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych