Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wielkie rozczarowanie Boczkową

299 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kadzidlak~

~Kadzidlak~
  • Goście

Napisano 05 luty 2019 - 09:54

Już Bączkowa z wójtem zaczęła się przymilać. Podniosła mu pensję. Wielki zawód i wstyd. Głos na nią oddany zmarnowany. Wszystkie negatywne komentarze na jej temat  to jednak prawda. Nigdy więcej nie zagłosuję na taką lawirantkę. Jako wyborca czuję się oszukany. Paweł Majewski pełen szacunek i szkoda, że nie ma więcej takich ludzi jak Ty. 

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2019 - 10:59

Też jestem bardzo zawiedziony. Żałuję oddanego na nią głosu. Nigdy więcej!

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2019 - 11:46

To co wypisywali o Bączkowej zwolennicy wójta to jednak w 100% prawda. Głupi byłem, że jej broniłem. Czuję się jak frajer. Powinna zrezygnować z radnej, gdyż się nie nadaje.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2019 - 15:25

Pani Bączek pokazała że dobro gminy jest dla niej najważniejsze, że potrafi współpracować z każdym ponad podziałami dla dobra mieszkańców gminy Kadzidło. Brawo Pani Barbaro, zyskała Pani poparcie w oczach wielu ludzi. Pozdrawiam 

#5 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 05 luty 2019 - 15:46

no ale co konkretnie złego zrobiła, chyba jednak jest za krótko, żeby tak ze wszystkim ją skreślać

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2019 - 16:55

Bączkowa kompletnie zawiodła swoich wyborców. Zgadała się z wójtem, a swoim ludziom naplóła w twarz. Niech Łukaszewski z Bączkową wezmą ślub, gdyż idealnie do siebie pasują.

Adwokat, ja rozumiem wielkie rozgorycznie jakie Tobą kieruje, ale na miano klauna Kadzidła zapracowałeś kilka miesięcy temu, także Twoja subiektywna opinia nie wiele wnosi do dyskusji. Pozdrawiam Panią przewodniczącą, pozdrawiam Pana wójta i cieszę się że przed naszą gminą świetne 5 lat oparte na fundamencie współpracy oraz zaufania. 

#7 ~Kurp~

~Kurp~
  • Goście

Napisano 05 luty 2019 - 17:12

Teraz będzie brylować na różnych imprezach z wójtem, a ten będzie ją chwalić jaka ona cudowna. Niska cena, ta Pani już dla mnie jest skreślona.

#8 ~teczowy mariuszek~

~teczowy mariuszek~
  • Goście

Napisano 05 luty 2019 - 17:12

ile ma na reke w tym momencie?

#9 ~kadzidlanka~

~kadzidlanka~
  • Goście

Napisano 05 luty 2019 - 17:32

Dobrze,że przewodnicząca i rada zapomniała o mściwości, pomyśleli o dobru dla gminy, czyli sumiennej pracy i współpracy. Pani Basiu jednak jest Pani uczciwa.

#10 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 05 luty 2019 - 17:40

Radni z Boczkową na czele to jakieś przedszkolaki. Po co obniżyli, aby zaraz podnieść. Niepoważni ludzie. Jedynie Majewski zachował się przyzwoicie i konsekwentnie. Paweł jesteś WIELKI.

#11 ~Mostowiak~

~Mostowiak~
  • Goście

Napisano 05 luty 2019 - 17:46

Czyli stare wróciło. Wójt odzyskał pełnię władzy nad gminą , a radni znów stali się dekoracją. Teraz jak będzie chciał coś załatwić dla kogoś to załatwi , jak nie będzie chciał to będzie zwalał na radę , która znowu nie ma nic do powiedzenia.

#12 ~Ernst end jang~

~Ernst end jang~
  • Goście

Napisano 05 luty 2019 - 20:40

Czyli bez zmian. Po takich sytuacjach trace wiarę w sens wyborów. Nie minęły nawet 3 miesiące i (bez)radni na czele z przewodnicząca juz u stop swojego Pana. Klapa wizerunkowa. Czekamy na artykuły na portalach wieszczące pierwszy sukces. Aha - i moze trzeba było od razu zagłosować o miniumum 15k ;) Najlepiej na rękę. Kto by sie przejmował zdaniem wyborców ;) Za 4 lata Pan was wysle na Kresy ;) I to wam (bez)radni bedzie wypomniane tym razem oszukanie wyborców.
Peace&Love!
Ps. Panie Pawle - szacun.

#13 ~Wyborca~

~Wyborca~
  • Goście

Napisano 05 luty 2019 - 20:46

Niech Bączkowa lepiej się weźmie za rodzenie dzieci i rodzinę bo władza chyba już jej uderzyła do głowy i nie szanuje swoich wyborców. Gdybym chciała takiej polityki  to bym głosowała na Olbrysiową, a nie na nią. Żenua. 

#14 ~Chudek id The Best~

~Chudek id The Best~
  • Goście

Napisano 05 luty 2019 - 20:59

Radny Majewski jedyny gość z klasą podczas dzisiejszej szopki zwanej dla niepoznaki Sesją Rady Gminy. Rada na ogromny minus a umizgi Przewodniczącej, oraz Wójta to festiwal obłudy i żenady. Tylko my wyborcy robimy za jeleni i za tą tragifarsę płacimy z Naszych podatków.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2019 - 21:15

Odżywkami do radnych "dziękuję pięknie", "kochani" przewodnicząca nieudolnie próbuje naśladować wójta. To sesja rady a nie spotkanie towarzyskie pani przewodnicząca

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2019 - 21:16

Odżywkami do radnych "dziękuję pięknie", "kochani" przewodnicząca nieudolnie próbuje naśladować wójta. To sesja rady a nie spotkanie towarzyskie pani przewodnicząca

#17 ~Rozczarowany~

~Rozczarowany~
  • Goście

Napisano 05 luty 2019 - 21:28

Dokładnie, ale Bączkowa zaczęła naśladować wójta nie tylko w sposobie mówienia, ale i podejściu do swoich wyborców, czyli nie ważne co ta banda myśli i chce byle mnie słuchała i podziwiała bo Ja jestem najmądrzejsza, najładniejsza i wiem najlepiej.  Nieudolna podróba Łukaszewskiego. Ale teraz się połączyli i będą stanowić idealny duet.

#18 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 05 luty 2019 - 21:44

Ludzie jesteście mściwi i niesprawiedliwi. Uważam ,że w końcu jest normalnie wyśrodkowane pobory nie górna pólka ale i nie żenada jak do tej pory.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2019 - 21:51

Jestem bardzo rozczarowany postępowaniem rady. Szczególnie przewodniczącą. Nie tak miało być. Zero konsekwencji. Dziecinada.
A wójt tak chodził, tak chodził ,aż dopioł swego. Rozumiem, podnieść,ale nie tak szybko. Może po roku. Poobserwować, poppracować nad wspólnymi projektami. Dotrzeć się.
Czuję się oszukany przez p Bączek. Żałuję swojego głosu na nią.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2019 - 21:54

z pieknoscia to ona akurat nie ma nic wspolnego:) chcieliscie to macie chorągiewkę :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych