Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wasza najlepsza książka

250 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2011 - 12:13

Jaką książkę uważacie za najlepszą?
Jaką polecacie do przeczytania?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2011 - 13:46

Najlepsze książki jaką przeczytałam to zdecydowanie ,,sto lat samotności'',,nowy wspaniały świat''i oczywiście bijący wszelkie rekordy ,,rok 1984''.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2011 - 16:25

polecam Zieloną Milę Kinga

#4 ~fix~

~fix~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2011 - 17:32

Ciekawy wątek bo o nieopłacalności basenu nie mogę już czytać.

#5 ~czytelnik~

~czytelnik~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2011 - 21:10

Polecam trylogię "Millenium" Stiega Larssona. Świetnie napisana.

#6 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2011 - 00:29

Zgadzam się z powyższą opinią i również polecam trylogię "Millenium" - jest bardzo dobrze napisana i naprawdę wciągająca. :) Ponadto warto przeczytać "Ptaki ciernistych krzewów" i "Przeminęło z wiatrem".

#7 ~fred~

~fred~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2011 - 10:51

Zgadzam się z powyższą opinią i również polecam trylogię "Millenium" - jest bardzo dobrze napisana i naprawdę wciągająca. :) Ponadto warto przeczytać "Ptaki ciernistych krzewów" i "Przeminęło z wiatrem".

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2011 - 11:07

Najlepsze książki?
,,Labirynt''
,,Sto lat samotności''
,,Hrabia Monte Christo''

#9 ~edyta~

~edyta~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2011 - 11:23

Jedyna książką jak do tej pory, którą sam z siebie przeczytałem to jest Kod Leonarda da Vinci Dana Browna. Tą książkę polecam każemu naprawdę

#10 ~hulck~

~hulck~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2011 - 11:27

Edyta czy ty jesteś transwestytą. Piszesz jak facet a nazywasz się jak kobieta.

#11 ~czytelnik~

~czytelnik~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2011 - 16:32

Jedyna książką jak do tej pory, którą sam z siebie przeczytałem to jest Kod Leonarda da Vinci Dana Browna. Tą książkę polecam każemu naprawdę

Jeżeli już książki Dana Browna, to myślę, że dużo lepsza jest "Cyfrowa twierdza" oraz "Anioły i demony". Z innej beczki; dawno temu czytałem "Malowany ptak" Jerzego Kosińskiego - drastyczna w niektórych momentach ale niezła. Cdn...

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2011 - 15:08

Apeluję do wszystkich o przeczytanie ,,rok 1984''-Najlepsza książka pod każdym względem, każdy musi ją przeczytać!
Arcydzieło.

#13 ~ive~

~ive~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2011 - 17:31

Moi faworyci :

1. J.R.R. Tolkien - "Władca Pierścieni" , "Hobbit"
2. Steven Erikson - "Malazańska Księga Poległych"
3. George Martin - Pieśń Lodu i Ognia
4. Andrzej Sapkowski - Wiedźmin
5. Stanisław Lem - "Solaris" , "Niezwyciężony" i inne...
6. Frank Herbert - Diuna
7. Philip K. Dick - "Ubik" , "Valis"

#14 ~~~b-ia~~~

~~~b-ia~~~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2011 - 08:18

Polecam "Ręka Mistrza" Stevena Kinga. Naprawdę świetna.

#15 ~baja~

~baja~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2011 - 00:49

Z tych przeczytanych przeze mnie ostatnio, zdecydowanie będzie to "Wśród ukrytych. Wśród oszustów", z serii Dzieci Cienie. Historia Chłopca, który jest trzecim, nielegalnym dzieckiem. Musi ukrywać się przed całym światem, bo inaczej jest skazany na śmierć..

#16 ~Anna.P~

~Anna.P~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2012 - 11:40

Z czystym sumieniem mogę polecić "Przełamać noc" Liz Murray. Absolutny Hit w Stanach Zjednoczonych-książka bije rekordy popularności! Dlaczego? Bo to historia prawdziwa opowiedziana przez dziś 30 letnią Liz, która dorastała w rodzinie narkomanów na Nowojorskim Bronxie. Po czasie zmarła na AIDS jej mama. Dziewczyna została bezdomna, spała u znajomych czy na klatkach schodowych. Dzięki niezwykłej determinacji ukończyła liceum, dostała stypendium New York Times'a i dostała się na Harvard!! Dziś pokazuje innym, że życie nie ma nad nami kontroli. Piękna, wzruszająca i szczera historia. Polecam!!!:-)

#17 ~artur~

~artur~
  • Goście

Napisano 21 październik 2013 - 18:41

Co tu tak cicho. Ja dziś kupiłem " INFERNO " autorem jest Dan Brown ". Jak przeczytam to napisze czy warto było.

#18 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 23 październik 2013 - 08:08

Ostatnio czytałam piękną książkę pt. "Chata" Younga. Polecam. Zarówno dla osób wierzących jak i dla ateistów. Zupełnie inne podejście do spraw wiary. Czyta się jednym tchem. Historia ojca, który traci córkę. Na dodatek porwania dokonano prawie na jego oczach. Obwinia siebie i oczywiście Boga o taki stan rzeczy. Zachęcam gorąco do przeczytania.

#19 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2013 - 11:28

Gorąco polecam "Resortowe dzieci - Media". Książka na czasie! Wiem, że trudno ją dostać - rozeszła się w mig! Ma być drugi nakład.

A może jest w księgarni w Przasnyszu? Jeśli jest proszę o informację. Będę wdzięczna! Monika

#20 ~Krychu~

~Krychu~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2013 - 18:45

Też jestem zainteresowany "Resortowymi dziećmi".

Kolega był wczoraj w klubie Hybrydy na premierze książki ale nie zdołał kupić. Ci co dopchali się... kupowali po kilka egzemplarzy. Dowiedział się jednak, że wkrótce będzie kolejne wydanie. Poczekajmy! Pozdrawiam!

Ps. Polecam też najnowszą książkę w księgarniach "Towarzysz generał idzie na wojnę". Jednym z dwóch autorów książki jest "agent Tomek". Również ciekawa pozycja, też na czasie!. Nie przypadkiem rozpętała się w mediach głównego nurtu nagonka na niego. Nagranie z czerwca tego roku (z prywatnej pyskówki w obronie swojej życiowej partnerki)  właśnie teraz zostało wrzucone jako główny temat  mediów!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych