Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

W Wyszkowie przedszkola się mnożą :: zobacz komentowany artykuł

33 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2013 - 12:19

A skąd Pani ma informacje o jakiś dlugach? Jakaś niezadowolona nauczycielka ,która kipi jadem,bo nie umiała się sprawdzić? Czy może konkurencja?

Z tego co wiem, bo rozmawaiłam z właścicielami przedszkole funckjonuje i ma się dobrze. Nie rozumiem Pani "BELLO" podejścia i wpierniczania się w kwestie o których zapewne Pani nie ma pojęcia. Ale coż, widać kolejny plociuch.

Moje dziecko chodzilo do przedszkola MAJA od drugiego roku życia, byłam przeszczęśliwa, bo przychodziło i wychodziło uśmiechnięte, najedzone, czyste i zadbane. Niestety mój synuś poszedł do szkoły,ale gdybyśmy mogli dalej by tam chodził.

Teraz czekam aż moja córa podrośnie żeby móc wysłać ją do placówki ,w której mam pewność ,że dziecko będzie bezpieczne.

Pozdrawiam i polecam wszystkim rodzicom przedszkole "MAJA". 

#22 ~Niki~

~Niki~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2014 - 14:19

A co sądzicie o przedszkolu MIKOŁAJEK w Lucynowie?

#23 monia

monia

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 26 wrzesień 2014 - 06:47

nie polecam przedszkola katolickiego przy ulicy Bialostockiej 12. Zapisalam tam moje dziecko. Skarzylo mi sie ze Panie razem z dyrektorka chodza ciagle na papieroska a dzieci zostawiaja same bez opieki. Od Pani dyrektor pare razy wyczułam alkohol, raz nawet kiedy była w ciąży. Poza tym nie wiem w ogóle skąd wzięła się nazwa ,,Przedszkole Katolickie". Poza tym czasem odbierałam dziecko podczas podwieczorku i widziałam jak Pani dyrektor osobiście podaje dzieciom jakieś przesuszone placki podawane dzieciom bezpośrednio do rączek, żadnych telerzyków, a kubeczki niedokładnie umyte, całe w nalocie od herbaty. Nie podobało mi się także że co chwila zmieniały się nauczycielki. Ale od jednej słyszałam, że po prostu Pani dyrektor jest niewypłacalna, płaci kiedy chce i jak chce, więc nic dziwnego, że żadna  znich nie chciała na dłużej zostać.  Słyszałam również, że toczy się juz kilka procesów przeciwko tej kobiecie, między innymi z proboszczem pobliskiej parafii więc nie świdczy to chyba dobrze o Pani dyrektor i o jej podejśiu do religii. Ogólnie panuje tam jeden wielki nieład i nieporządek - brudna wykładzina i łazienka, brak jakiejkolwiek organizacji ze strony Pani dyrektor, zajęcia są prowadzone w sposób chaotyczny, a dzieci w wieku od 1,5 do 6 roku życia usytuowane w jednej grupie to nie najlepszy pomysł. Osobiście widziałam jak strasze dziecko bije po głowie półtora mieśięcznego chłopca, na co pani dyrektor nie zwróciła nawet uwagi. Nie zauważyłam także aby realizowano tam jakiekolwiej założenia pedagogiki Marii Montessori tak jak jest to opisane na starnie internetowej owego przedszkola. Uważam, że pani dyrektor oszczędza tam dosłownie na wszystkim. A przede wszytskim na nas i naszych dzieciach, także zdecydowania odradzam.

#24 kamilnowak

kamilnowak

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 20 listopad 2014 - 20:00

Wydaje mi się, że trochę przesadzasz i piszesz bajki. Wybacz, ale brzmi to bardzo mało wiarygodnie..

#25 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2016 - 19:05

Przedszkole "BAMBINO" przy ZDZ ma bardzo zla komunikacje poiedzy rodzicami. Szkoda dziecka jak rodzic nie wie co sie dzieje w przedszkolu a iformacje wywiedzane sa na ogolnej tablicy przy wejscu a nie przy konkretnych grupach. Nie mowie tu o informowaniu ze dzieci maja teatrzyk czy spotkanie z muzykantem, ale o glownych imprezach ktore planowane sa w przedszkolu tj; piknik rodzinny, jaselka czy bal karnawalowy. Nie ma tutaj informacje bezposredniej dla rodzica....

#26 ~Wyszkowianka~

~Wyszkowianka~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2016 - 08:31

Przedszkole Maja nie polecam! Opiekunki krzyczą a wręcz wrzeszczą na dzieci, dzieci płaczą, szczególnie słychać w lato jak okna są otwarte i przechodzi się przy nich - mam nadzieje, ze rodzice zainteresują się tym faktem. Z tego co słyszałam postawa Pani dyrektor tez pozostawia wiele do życzenia!

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2016 - 08:39

A skąd Pani ma informacje o jakiś dlugach? Jakaś niezadowolona nauczycielka ,która kipi jadem,bo nie umiała się sprawdzić? Czy może konkurencja?
Z tego co wiem, bo rozmawaiłam z właścicielami przedszkole funckjonuje i ma się dobrze. Nie rozumiem Pani "BELLO" podejścia i wpierniczania się w kwestie o których zapewne Pani nie ma pojęcia. Ale coż, widać kolejny plociuch.
Moje dziecko chodzilo do przedszkola MAJA od drugiego roku życia, byłam przeszczęśliwa, bo przychodziło i wychodziło uśmiechnięte, najedzone, czyste i zadbane. Niestety mój synuś poszedł do szkoły,ale gdybyśmy mogli dalej by tam chodził.
Teraz czekam aż moja córa podrośnie żeby móc wysłać ją do placówki ,w której mam pewność ,że dziecko będzie bezpieczne.
Pozdrawiam i polecam wszystkim rodzicom przedszkole "MAJA".

Mieszkam w bloku gdzie mieści się przedszkole Maja I nieraz słyszałam rozwrzeszczana Panią krzycząca na dzieci. O pani dyrektor krążą tez negatywne opinie.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2016 - 13:22

Przedszkole "BAMBINO" przy ZDZ ma bardzo zla komunikacje poiedzy rodzicami. Szkoda dziecka jak rodzic nie wie co sie dzieje w przedszkolu a iformacje wywiedzane sa na ogolnej tablicy przy wejscu a nie przy konkretnych grupach. Nie mowie tu o informowaniu ze dzieci maja teatrzyk czy spotkanie z muzykantem, ale o glownych imprezach ktore planowane sa w przedszkolu tj; piknik rodzinny, jaselka czy bal karnawalowy. Nie ma tutaj informacje bezposredniej dla rodzica....
Jestem rodzicem dziecka, które uczęszcza do przedszkola BAMBINO przy ZDZ i nigdy nie miałam problemów z uzyskiwaniem informacji od nauczyciela. A tablica z ogłoszeniami jest podzielona na każdą grupę. Może wystarczy czytać ze zrozumieniem? Pozdrawiam.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2016 - 13:30

W nawiązaniu do :
""Przedszkole "BAMBINO" przy ZDZ ma bardzo zla komunikacje poiedzy rodzicami. Szkoda dziecka jak rodzic nie wie co sie dzieje w przedszkolu a iformacje wywiedzane sa na ogolnej tablicy przy wejscu a nie przy konkretnych grupach. Nie mowie tu o informowaniu ze dzieci maja teatrzyk czy spotkanie z muzykantem, ale o glownych imprezach ktore planowane sa w przedszkolu tj; piknik rodzinny, jaselka czy bal karnawalowy. Nie ma tutaj informacje bezposredniej dla rodzica....""
Jestem rodzicem dziecka, które uczęszcza do przedszkola BAMBINO przy ZDZ i nigdy nie miałam problemów z uzyskiwaniem informacji od nauczyciela. A tablica z ogłoszeniami jest podzielona na każdą grupę. Może wystarczy czytać ze zrozumieniem? Pozdrawiam.

#30 ~mama przedszkolaka~

~mama przedszkolaka~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2016 - 18:43

Nawiązując do przedszkola Bambino:
"Rodzic nie wie co się dzieje w przedszkolu" - bo rodzic nie potrafi najwyraźniej przeczytać ogłoszenia z tablicy ogłoszeń... Moje dziecko chodzi tam od początku powstania placówki, czyli 2 lata i zawsze o wszystkim wiem, bo CZYTAM OGŁOSZENIA,a jak mam jakakolwiek wątpliwość to PYTAM nauczycielkę

#31 ~ANETA~

~ANETA~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2016 - 18:52

~Wyszkiwianka~ nie polecasz przedszkola Maja, a czy ono jeszcze istnieje? Nie wiem gdzie posłać dziecko, proszę o jakieś podpowiedzi i pozytywne opinie gdzie mogłabym oddać dziecko

#32 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2018 - 21:44

Witam,
Ja polecam przedszkole "Kubuś i przyjaciele"na centralnej .Mój syn tydzień chodził do malinowego , ale coś mi nie pasowało.w wyszkowie mieszkamy od 4 lat i nikogo nie znaliśmy z mężem , wiec szukałam na forach i czytałam same dobre opinie o Kubuś i przyjaciele , jestem bardzo zadowolona, syn ma ciągle jakies edukacyjne zajecia (dowodem są zdjecia na Facebooku)syn majac 6 lat nauczył sie czytać i liczyć .Super przedszkole, a ciocia Paulinka jest stworzona do tej pracy.Polecam

#33 ~mama~

~mama~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 11:12

Polecam Ci przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia,. Mają placówki w całej Warszawie ;)

To bardzo dobre przedszkole

#34 Sergey

Sergey

Znajomy

• PipPip
  • 22 postów

Napisano 19 wrzesień 2019 - 16:27

Przedszkole - instytucja publicznej edukacji dzieci w wieku przedszkolnym. Przedszkola jako rodzaj instytucji istnieją w większości krajów i są zazwyczaj pierwszym ogniwem w publicznym systemie edukacji (nie licząc edukacji otrzymanej od rodziców).

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych