Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

W Wyszkowie przedszkola się mnożą :: zobacz komentowany artykuł

33 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kasia26~

~Kasia26~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2011 - 08:58

PRZEDSZKOLE "NASZE BAMBINO" MA NIE MA CO UKRYWAĆ KONKURENCYJNĄ CENĘ I OFERTĘ DLA PRZEDSZKOLAKÓW. FAJNIE, ŻE TWORZĄ SIE TAKIE MIEJSCA. W SOBOTĘ JEST DZIEŃ OTWARTY - WYBIERA SIĘ KTOŚ ?:)

#2 ~Stasio4latka~

~Stasio4latka~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2011 - 20:49

Ja, ja, ja!!! Ja się wybieram.

#3 ~tata Błażeja~

~tata Błażeja~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2011 - 22:23

Tylko się cieszyć, że jest konkurencja na rynku. Rodzice mają z czego wybierać. A dzięki powstaniu prywatnych przedszkoli poprawiła się też jakość w przedszkolach publicznych. Przedszkola przescigają się w pomysłach na zajęcia, choć niestety, w niektórych sa to tylko hasła z ulotek reklamowych, bo w życiu to juz tak fajnie nie jest, jak w reklamie. Na szczęście rynek zweryfikuje, jak każdą usługę. Także przedszkola.

#4 ~Kasia26~

~Kasia26~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2011 - 14:17

Ja, ja, ja!!! Ja się wybieram.

I Jak wrażenie z przedszkola "Nasze Bambino" :)

#5 ~mgda~

~mgda~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2011 - 13:00

a ta konkurencyjna cena, to jaka?

#6 ~kasia26~

~kasia26~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2011 - 06:52

Cena to 400 zł, już ze wszystkim.

#7 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2011 - 21:59

ja bylam , cena fakt konkurencyjna, przedszkole fajne, duza sala, plac zabaw, ale ja jednak wybralam dla mojego dziecka inne.

#8 ~gosia~

~gosia~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2012 - 14:50

może ktoś podzieli się opinią o przedszkolu w wyszkowie. Zastanawiam się nad Maja bo w nasze bambino nie ma miejsc a tam chciałam puścić dziecko.

#9 ~enoma~

~enoma~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2012 - 13:57

Witam.

O przedszkolu Maja nie słyszałam nic złego. Nie polecam jednak Przedszkola Katolickiego.

#10 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2012 - 14:24

Ja nie polecam przedszkola Maja.

#11 ~enoma~

~enoma~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2012 - 19:47

Mogę wiedzieć czemu?

#12 ~Edyta~

~Edyta~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2012 - 13:26

Mieszkam w tym bloku co mieści się przedszkole i panie nie radzą sobie z tymi dziećmi. Na początku wrzesnia slyszałlam jak krzyczały, że już nie wytrzymują, zmieniały się często panie. Nie radzą sobie z dziećmi, które płaczą cały dzień.Dobry pedagog to powinnien umieć uspokoić i zainteresować dziecko.Te panie dzwonią po godzinie po rodzica. Moje dziecko chodziło do państwowego przedszkola i też płakało, ale panie potrafiły rozwiązać problem.

#13 ~enoma~

~enoma~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2012 - 20:49

Mój synek idzie w tym roku do Przedszkola Integracyjnego. Już się boję ;)

#14 ~mamma~

~mamma~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2012 - 12:40

Ja prowadzałam do przedszkola Maja na Koścuszki i byłam bardzo zadowolona. Pani Natalia i Anetka to były ukochane ciocie mojego synka, niestety chodził krótko ok 6 m-cy bo bardzo chorował.

#15 ~mama~

~mama~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2013 - 17:43

do pani zniesmaczonej mam tez dziecko w tym przedszkolu i jestem bardzo zadowolona z przedszkola i z opieki w tym przedszkolu sa pewne zasady i bardzo dobrze ze ich przestrzegaja......

#16 ~Edyta~

~Edyta~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2013 - 11:03

Polecam "Kubuś Puchatek i przyjaciele" na centralnej. Mam już trochę doświadczenia z przedszkolami. Te jest na najwyższym poziomie jakie widziałam. Moje dziecko uwielbia tam przebywać, lubi ciocie i dużo wie z zajęć oferowanych przez placówkę. Czysto, ładnie, przestrzennie, kolorowo, miło, spokojnie, dobre jedzenie, ładny i funkcjonalny plac zabaw, dobra organizacja, ciekawe zajęcia.

Wystarczy pójść i zobaczyć.

Cena trochę wyższa niż w pozostałych przedszkolach w Wyszkowie, ale niewiele, biorąc pod uwagę, rozpiętość godzinową pracy przedszkola i to że nie trzeba za nic dodatkowo płacić.

Młoda właścicielka bardzo ambitnie podchodzi do prowadzenia placówki i poziomu umiejętności dzieci. Mnie to trochę przeszkadza, bo moja córka ma 4 lata i potrafi czytać, pisać drukowane litery, liczy, dodaje i odejmuje podstawowe liczby. Dla mnie to trochę za szybko, bo teraz będę musiała ją puścić jako 5 latka do zerówki, a byłam temu przeciwna. Ale może dla innych rodziców to będzie atut.

Tak więc, zadowolenie mojego dziecka jest dla mnie najlepszą oceną, a co najważniejsze tutaj respektuje się uwagi i opinie rodziców.

Gratuluję właścicielce i życzę dalszych sukcesów.

Edyta K.

#17 ~frey~

~frey~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2013 - 12:13

Polecam "Kubuś Puchatek i przyjaciele" na centralnej. Mam już trochę doświadczenia z przedszkolami. Te jest na najwyższym poziomie jakie widziałam. Moje dziecko uwielbia tam przebywać, lubi ciocie i dużo wie z zajęć oferowanych przez placówkę. Czysto, ładnie, przestrzennie, kolorowo, miło, spokojnie, dobre jedzenie, ładny i funkcjonalny plac zabaw, dobra organizacja, ciekawe zajęcia.

Wystarczy pójść i zobaczyć.

Cena trochę wyższa niż w pozostałych przedszkolach w Wyszkowie, ale niewiele, biorąc pod uwagę, rozpiętość godzinową pracy przedszkola i to że nie trzeba za nic dodatkowo płacić.

Młoda właścicielka bardzo ambitnie podchodzi do prowadzenia placówki i poziomu umiejętności dzieci. Mnie to trochę przeszkadza, bo moja córka ma 4 lata i potrafi czytać, pisać drukowane litery, liczy, dodaje i odejmuje podstawowe liczby. Dla mnie to trochę za szybko, bo teraz będę musiała ją puścić jako 5 latka do zerówki, a byłam temu przeciwna. Ale może dla innych rodziców to będzie atut.

Tak więc, zadowolenie mojego dziecka jest dla mnie najlepszą oceną, a co najważniejsze tutaj respektuje się uwagi i opinie rodziców.

Gratuluję właścicielce i życzę dalszych sukcesów.

Edyta K.

To teraz niech taka genialna córka nauczy mamę m.in. poprawnej polszczyzny - mówi się "to przedszkole" a nie "te przedszkole". Poza tym, to zgodnie z reformą i tak będzie Pani musiała wysłać dziecko pięcioletnie do zerówki, bo jako sześciolatek pójdzie już do I klasy

#18 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2013 - 18:25

Witam wszystkich na tym forum, jestem mamą dziewczynki które uczęszczało do przedszkola Maja naprawdę nie polecam tego przedszkola!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Właśnie odeszły ciocie i pani dyr. Marta która moim zdaniem nie wie co dziecko tak naprawdę potrzebuję. A właścicielka przedszkola obiecywała psychologa z którym my rodzice zawsze się możemy spotkać, niestety do żadnej wizyty się nie dostałam bo przez cały rok nie było psychologa. A jeszcze jedno jako fima która ma Catering to posiłki powinny być rewelacyjne a nie np. pizza zamawiana przez ciocie, chleb z cukrem, bądź woda zrobiona na smak rosołu z ziemniakami. Masakra Drodzy rodzice zastanówcie się nad wyborem przedszkola poważnie

#19 ~@~

~@~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2013 - 09:17

do "frey"

Jak ktoś coś robi dobrze to się go chwali, jak źle - zasługuje na odpowiednią opinię również.

Twoja wypowiedź nic mądrego nie wnosi do tego forum, a wytykanie błędów drugiemu przy innych jest wysoce nie kulturalne, nie ma to jak dowartościować się anonimowo wymądrzając się na internetowym forum.  Daj sobie spokój. Dzieci nie muszą być genialne, żeby osiągały dobre wyniki poprzez dobrą  edukację, a ich rodzice nie muszą być filologami j. polskiego, żeby pochwalić kogoś za dobrą robotę. Przepraszam, ale taki ton wypowiedzi zawsze działa na mnie drażniąco (delikatnie mówiąc).

Radzę się zorientować jak to jest z tą zerówką, jeśli masz dziecko w tym wieku, bowiem mamy wybór, w zależności w której połowie roku dziecko się urodziło....

pozdrawiam

#20 ~BELLA~

~BELLA~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2013 - 20:03

Mieszkam w tym bloku co mieści się przedszkole i panie nie radzą sobie z tymi dziećmi. Na początku wrzesnia slyszałlam jak krzyczały, że już nie wytrzymują, zmieniały się często panie. Nie radzą sobie z dziećmi, które płaczą cały dzień.Dobry pedagog to powinnien umieć uspokoić i zainteresować dziecko.Te panie dzwonią po godzinie po rodzica. Moje dziecko chodziło do państwowego przedszkola i też płakało, ale panie potrafiły rozwiązać problem.

SWIĘTE SŁOWA A -DOŁOŻYĆ DŁUGI PRZEDSZKOLA                                                                                                                                                                                         TO NIC NIE POWIEM WIĘCEJ JA BYM ICH NIE UTRZYMYWAŁA

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych