Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Uwagi do władz miasta Makowa

176 odpowiedzi w tym temacie

#1 aleksy

aleksy

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 91 postów

Napisano 11 listopad 2018 - 23:09

Jestem zbulwersowany ,po wieczornym spacerze stwierdziłem, że ja mieszkam nie w Polsce, ale na innej planecie.. Cały Świat  świętuje naszą niepodległość, wszędzie jest pełno Polskich flag biało-czerwonych,tylko w Makowie  Rynek straszy pustką, ani jednej flagi  po obu stronach Rynku.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2018 - 01:14

Jestem zbulwersowany ,po wieczornym spacerze stwierdziłem, że ja mieszkam nie w Polsce, ale na innej planecie.. Cały Świat świętuje naszą niepodległość, wszędzie jest pełno Polskich flag biało-czerwonych,tylko w Makowie Rynek straszy pustką, ani jednej flagi po obu stronach Rynku.

Chyba o innym Makowie mowisz. Bykam dzisiaj i co rusz flagi widac

#3 aleksy

aleksy

Bywalec

• PipPipPip
  • 91 postów

Napisano 12 listopad 2018 - 09:56

Wszystkie maszty w rynku puste, a na Urzędach Państwowych po jednej fladze przy wejściu.ślepy nie jestem i nie byłem sam, wszystkich nas to zaskoczyło.Skandal.

#4 ~andrzej~

~andrzej~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2018 - 10:07

Wszystkie maszty w rynku puste, a na Urzędach Państwowych po jednej fladze przy wejściu.ślepy nie jestem i nie byłem sam, wszystkich nas to zaskoczyło.Skandal.

Dla rozumnych, to co napiszę będzie zrozumiałe. Umiłowanie do Ojczyzny, patriotyzm, poszanowanie do tradycji i wiary wynosi się z domu rodzinnego. Warto o tym pamiętać przy kolejnych wyborach.

#5 ~Aq~

~Aq~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2018 - 11:28

deb*** e z was wszystkich. Andrzej Chu ju jeden jak łaziłes to z flagą czy bez? Pewnie bez więc miej pretensje do siebie cwe lu a nie do wszystkich wokół

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2018 - 12:03

Wydawało mi się że burmistrz pochodzi z polskiej, tradycyjnej rodziny i wartości patriotyczne wniósł z domu. To jego ludzie nawalili.

#7 aleksy

aleksy

Bywalec

• PipPipPip
  • 91 postów

Napisano 12 listopad 2018 - 12:22

Oprócz flag zabrakło radości i atmosfery świątecznej . Wystarczyło z głośników puszczać nagrane pieśni patriotyczne a ludzie sami by sobie zorganizowali świąteczny piknik.

Kiedy my nauczymy naszą młodzież jak być patriotą, jak tak ważne wydarzenie władzy umknęło ?.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2018 - 12:31

Oprócz flag zabrakło radości i atmosfery świątecznej . Wystarczyło z głośników puszczać nagrane pieśni patriotyczne a ludzie sami by sobie zorganizowali świąteczny piknik.

Kiedy my nauczymy naszą młodzież jak być patriotą, jak tak ważne wydarzenie władzy umknęło ?.

No to naprawdę skandal! Dobrze, że chociaż panie z przedszkoli nie zawaliły lekcji patriotycznej u podstaw.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2018 - 20:08

Mam pytanie - kiedy wreszcie skończą się roboty drogowe przy primie?

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2018 - 21:05

Mam pytanie - kiedy wreszcie skończą się roboty drogowe przy primie?

Nie skończą sie. Beda caly czas do samego konca.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2018 - 21:22

:) no tak... to oby jak najszybciej chwycił mróz i snieg przysypał, bo buty sie brudzą niemiłosiernie!

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2018 - 21:49

Warszawa 250 tys. Wrocław 9 tys. Ogarniasz cos takiego jak skala?

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2018 - 21:51

Dla rozumnych, to co napiszę będzie zrozumiałe. Umiłowanie do Ojczyzny, patriotyzm, poszanowanie do tradycji i wiary wynosi się z domu rodzinnego. Warto o tym pamiętać przy kolejnych wyborach.

Warto w swoich dzieciach zaszczepić te wartości a nie ogladac się na innych...

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2018 - 21:53

Faktycznie za rok powinno byc po 101 flag na każdym budynku, bo im wiecej flag tym większy patriotyzm. Rece opadaja od takich deb***izmow

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2018 - 21:57

Faktycznie za rok powinno byc po 101 flag na każdym budynku, bo im wiecej flag tym większy patriotyzm. Rece opadaja od takich deb***izmow

Patriotyzm ma się w sercu i umyślę, ale las biało-czerwonych jest zawsze miły seru i sprzyja poczuciu polskości.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 08:26

Juz widze zadowolenie mieskznacow i owacje na stojaco jak sluchac by musieli piesni patriotycznych. Hahaha. Ludziom w centrum przeszkadza nawet jak ppd kamienice podjedzie samochod, bo glosno a co dopiero piesni.

#17 aleksy

aleksy

Bywalec

• PipPipPip
  • 91 postów

Napisano 13 listopad 2018 - 11:54

Proszę mi wytłumaczyć jak 11 listopada w mieście Makowie Maz. czuły się osoby, które brały udział w walce o wolność oraz ich rodziny.Święto to było obchodzone na całym świecie tylko nie w Makowie. Ciekawe co w tej sprawie nasze władze.Tych co j€ż nie żyją uszanowano,była też piękna uroczystość w kościele a gdzie UM.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 12:38

Proszę mi wytłumaczyć jak 11 listopada w mieście Makowie Maz. czuły się osoby, które brały udział w walce o wolność oraz ich rodziny.Święto to było obchodzone na całym świecie tylko nie w Makowie. Ciekawe co w tej sprawie nasze władze.Tych co j€ż nie żyją uszanowano,była też piękna uroczystość w kościele a gdzie UM.

Sam piszesz o pieknej uroczystosci a wczesniej ze nic nie bylo. Ogarnij sie troche.

#19 aleksy

aleksy

Bywalec

• PipPipPip
  • 91 postów

Napisano 13 listopad 2018 - 13:16

Gościu nie podszywaj się pod czyjąś robotę, trzeba było zrobić swoje.
Uhonorowanie "zasłużonych" dla miasta ,przed wyborami. Była feta huczna i głośna.
Ale żeby uczcić tych dzięki którym można żyć spokojnie to juz nie, bo wybory już były.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 13:33

Gościu nie podszywaj się pod czyjąś robotę, trzeba było zrobić swoje.
Uhonorowanie "zasłużonych" dla miasta ,przed wyborami. Była feta huczna i głośna.
Ale żeby uczcić tych dzięki którym można żyć spokojnie to juz nie, bo wybory już były.

Ogolny "bul" tylniej czesci ciala widoczny

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych