Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ustawiony nabór do straży w Makowie Mazowieckim !

104 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2009 - 15:59

To samo było wczoraj w Augustowie. Po zsumowaniu punktów za dokumenty i sprawnościówkę miałem najwyższą ilość punktów i 1 miejsce. Po naradzie komisji postanowiono przeprowadzić rozmowę kwalifikacyjną, o której nie było mowy w regulaminie naboru. Po pytaniach typu: czy masz dziewczynę? gdzie mieszkasz? itp., okazało się, że spadłem na 3 miejsce. Nie odpuszczę!

Psychol jesteś.Nie chcemy takich strażaków.

#82 ~mniej niż zero~

~mniej niż zero~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2009 - 21:00

To samo było wczoraj w Augustowie. Po zsumowaniu punktów za dokumenty i sprawnościówkę miałem najwyższą ilość punktów i 1 miejsce. Po naradzie komisji postanowiono przeprowadzić rozmowę kwalifikacyjną, o której nie było mowy w regulaminie naboru. Po pytaniach typu: czy masz dziewczynę? gdzie mieszkasz? itp., okazało się, że spadłem na 3 miejsce. Nie odpuszczę!

Niepoprawny optymista, co myśli, ze zmieni standardy panujące w straży lub w polityce. Dla ukojenia nerw posłuchaj sobie Lady Punk i utworu mniej niż zero.

#83 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2009 - 21:38

Niepoprawny optymista, co myśli, ze zmieni standardy panujące w straży lub w polityce. Dla ukojenia nerw posłuchaj sobie Lady Punk i utworu mniej niż zero.

No teraz to się chyba sam komendant odezwał, bo tylko on może mieć do ludzi tak lekceważący stosunek. Panie komendancie, przypominam, polityka to troska o dobro wspólne!

#84 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2009 - 23:41

Do OSP sie zaciągnij jak takiś najarany.

#85 ~kandydat~

~kandydat~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2009 - 21:35

Do OSP sie zaciągnij jak takiś najarany.

Dziękuję za radę, panie Komendancie, prawdę mówiąc, więcej się po panu nie spodziewałem !

#86 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2009 - 00:17

A ja po tobie nie.Nie zaimponowałeś mi niczym,ale w OSP może i zrobisz karierę.

#87 ~kandydat~

~kandydat~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2009 - 16:55

A ja po tobie nie.Nie zaimponowałeś mi niczym,ale w OSP może i zrobisz karierę.

Panie Komendancie, pan śpi spokojnie i tak się nie martwi o moją karierę. Nie śpi pan 01:17, czyżby męczyły pana wyrzuty sumienia ?

#88 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2009 - 21:49

Panie Komendancie, pan śpi spokojnie i tak się nie martwi o moją karierę. Nie śpi pan 01:17, czyżby męczyły pana wyrzuty sumienia ?

Baran jesteś i tyle.Dziwisz sie ,że cie nie przyjeli ??Ty naprawde myslisz ,ze piszesz z komendantem przygłupie?Komendant jest teraz prawdopodobnie na wczasach i głeboko w d.... ma jakies forum i pisanie z takim mameja jak ty.Z takim intelektem to nawet nie do OSP ale do strazy miejskiej bedziesz miał kłopoty z dostaniem.

Ps.Pozdrów komendanta jak go zobaczysz na mieście i opierdziel ,ze tak brzydko na forum pisze ;D buachacha!!!!!

#89 ~kandydat~

~kandydat~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2009 - 22:47

Baran jesteś i tyle.Dziwisz sie ,że cie nie przyjeli ??Ty naprawde myslisz ,ze piszesz z komendantem przygłupie?Komendant jest teraz prawdopodobnie na wczasach i głeboko w d.... ma jakies forum i pisanie z takim mameja jak ty.Z takim intelektem to nawet nie do OSP ale do strazy miejskiej bedziesz miał kłopoty z dostaniem.

Ps.Pozdrów komendanta jak go zobaczysz na mieście i opierdziel ,ze tak brzydko na forum pisze ;D buachacha!!!!!

Pozdrowionka "rzeczniku prasowy" Komendanta !

#90 ~Straznik Texasu~

~Straznik Texasu~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2009 - 22:55

Pozdrowionka "rzeczniku prasowy" Komendanta !

http://img20.imagesh.../i/av48941.gif/ też ogromnie.

#91 ~kandydat~

~kandydat~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2009 - 06:39

Mi też Ciebie żal, "Strażniku Texasu"!

#92 ~Tropiciel baranów.~

~Tropiciel baranów.~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2009 - 11:37

Nie polemizuj z głupim - najpierw sprowadzi cię do swego poziomu, a potem pobije doświadczeniem.Tak to juz jest ,jeśli ktos sfrustrowany,bo jego życie nie wyglada tak jakby chciał, nie chce go zmieniac tylko ma pretensje do innych.

#93 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2009 - 12:48

Widzę że poruszane są tutaj tematy straży pożarnej, jest to więc może forum lub wątek choć, dla gejów? Bo na jakimś filmie słyszałem jak jeden policjant tłumaczył koledze że wszyscy strażacy to pedały.

#94 ~Observatore~

~Observatore~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2009 - 13:35

To i tam sie na tobie poznali?No widzisz,nie przechodzisz rozmów kwalifikacyjnych wiec może warto by było udac sie do jakiegoś specjalisty a nie popierdywac na forach,że ustawione nabory.A moze w tych pytaniach odpowiedziałeś cos nie tak;że dziewczyna ma na imie Romek,mieszkasz w kartonie itp????No czas sie nad tym głęboko zastanowic.

#95 ~strażak~

~strażak~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2009 - 18:55

Nie polemizuj z głupim - najpierw sprowadzi cię do swego poziomu, a potem pobije doświadczeniem.Tak to juz jest ,jeśli ktos sfrustrowany,bo jego życie nie wyglada tak jakby chciał, nie chce go zmieniac tylko ma pretensje do innych.

Nasz komendant Tropicielem baranów....................? Ale jaja

#96 ~rzecznik prasowy Kom.~

~rzecznik prasowy Kom.~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2009 - 21:23

Już kończę panie Komendancie, rozkaz to rozkaz.

#97 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2009 - 01:38

Całe szczęście że selekcja jest prawidłowa , bo co było by jak tacy co tu w ten sposób i teraz ...? W takiej fabryce trzeba ludzi z jajami tylko, nie mięczaków i mamisynków - chłopaki nie płaczą :D

#98 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2009 - 17:40

No nie?I taki mamej potem; nie ugasiłem bo wąż się zaplątał,bo kolega żle zwinął i położył pradnicę do góry nogami i nie umiałem złożyć.To jego wina , bo oni starsi i powinni mi pomóc , a nie polecieli i zostawili mnie samego........

#99 ~życie~

~życie~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2009 - 21:38

Ktoś może podać z kim trzeba rozmawiać, aby być strażakiem w makowie? Trochę boję się ognia, ale mój dziadek był w Pezlu! Za pomoc, z góry dziekuję. mój e-mail bip@cba.gov.pl

Wszystko było ustawione i koniec tematu proszę o zamknięcie i tak nic nie zmienicie:)

#100 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2009 - 22:04

Wszystko było ustawione i koniec tematu proszę o zamknięcie i tak nic nie zmienicie:)

Przez to ustawianie to w końcu im komendanta głównego zamkneli, ale jaja!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych