Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ustawiony nabór do straży w Makowie Mazowieckim !

104 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Tomuś~

~Tomuś~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2009 - 15:46

Heh.Nie jestem Bambino,nie mieszkam w bloku.

Pozdro

#62 ~Tomuś~

~Tomuś~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2009 - 15:51

Tomusiu a ty znowu na wywiadzie ? nie ma twojego samochodu przed blokiem i czy zalożyłeś podkoszulek z napisem PO..... jak w ub roku bo dzisaj tak sloneczko ladnie świeci więc mozesz na krótki rękawek ja nosić i obnosic sie w bloku z jej napisem mimo, że ......
MATus sza ba da lewa

Jeden z palmą do kościółka, inny na rybki.ja na piwku byłem i tak sie zgadało.

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2009 - 23:22

Lista kandydatów zakwalifikowanych do skierowania na badania psychologiczne i lekarskie:

Lp Nazwisko i imię

1 Ostrowski Dariusz
2 Olkowski Krzysztof
3 Wawrzonkowski Marek
4 Brym Krzysztof
5 Żebrowski Damian
6 Falba Grzegorz
7 Ciak Marcin
8 Iliński Marcin

http://kppspmakowmaz...makowmaz/?id=98
Kto jest kim z tej listy?

Nepotyzm widoczny jak na dłoni.

#64 ~Macki ośmiornicy~

~Macki ośmiornicy~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2009 - 20:38

Lista kandydatów zakwalifikowanych do skierowania na badania psychologiczne i lekarskie:

Lp Nazwisko i imię

1 Ostrowski Dariusz
2 Olkowski Krzysztof
3 Wawrzonkowski Marek
4 Brym Krzysztof
5 Żebrowski Damian
6 Falba Grzegorz
7 Ciak Marcin
8 Iliński Marcin

http://kppspmakowmaz...makowmaz/?id=98
Kto jest kim z tej listy?

Nepotyzm widoczny jak na dłoni.

nr 7 tak. nr 8 - syn kumpla, to nie nepotyzm, to kolesiostwo. Norma w polityce. Nr 6 i 3 - to synalkowie z innej służby. A reszta to z Pezla? Przynajmniej Tadzik nie musi jak Jantol szukać przylotów z zaświatów

#65 ~Pasztetowa~

~Pasztetowa~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2009 - 22:31

Tomusiu a ty znowu na wywiadzie ? nie ma twojego samochodu przed blokiem i czy zalożyłeś podkoszulek z napisem PO..... jak w ub roku bo dzisaj tak sloneczko ladnie świeci więc mozesz na krótki rękawek ja nosić i obnosic sie w bloku z jej napisem mimo, że ......
MATus sza ba da lewa

Bambina przywrócą jeszcze do policji, i koszulkę będzie nosił , a ty brudasie , co ci nogi śmierdziały w robocie , że na całej komendzie było czuć , siedź sobie na tej zasranej emeryturze. Może do ochrony tą swoją BMW będziesz teraz jeździł z z Sypniewa?

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2009 - 09:21

Bambina przywrócą jeszcze do policji, i koszulkę będzie nosił , a ty brudasie , co ci nogi śmierdziały w robocie , że na całej komendzie było czuć , siedź sobie na tej zasranej emeryturze. Może do ochrony tą swoją BMW będziesz teraz jeździł z z Sypniewa?

E tam źle zrozumiałeś, ten Bambino o ktorym ja pisałem wcale nie pracowal nigdy w Makowie Maz tylko chcial moze pracować .....ale jest mieszkańcem Makowa i wiele osób na osiedlu boi się go.....

#67 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2009 - 10:36

nr 7 tak. nr 8 - syn kumpla, to nie nepotyzm, to kolesiostwo. Norma w polityce. Nr 6 i 3 - to synalkowie z innej służby. A reszta to z Pezla? Przynajmniej Tadzik nie musi jak Jantol szukać przylotów z zaświatów

nr 2 pracownik starostwa rodzina Deptuły.

#68 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2009 - 19:25

I wszystko jasne.... do czego jeszcze musi dojść, aby zapanował porządek - władza co niektórym pomieszała, tak że maja "nas...ane" we łbach normalnie i na legala walą takie przekręty! deb***IZM po prostu - inaczej tego nie można nazwać.

#69 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2009 - 19:25

a czy ktoś się zastanawiał jak bardzo wysportowany musi być nr 2 bo z I-etapu miał zaledwie 3pkt. z II-go etapu to by musiał mieć 3X20 pkt, a takich nie było!!! bardzo dziwne...?????????

#70 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2009 - 22:14

I wszystko jasne.... do czego jeszcze musi dojść, aby zapanował porządek - władza co niektórym pomieszała, tak że maja "nas...ane" we łbach normalnie i na legala walą takie przekręty! deb***IZM po prostu - inaczej tego nie można nazwać.

Racja! Godząc się na taką rzeczywistość wkrótce bedziemy mieli dyktaturę deb***i. We wszystkich instytucjach bedą mieli wiekszośc, bo ich partyjni koledzy poprą. deb***e w urzędach, szkołach, szpitalach. To jest właśnie psucie państwa, gorsze niż zaraza, rak zdrowej tkanki społecznej. Na dodatek oni nie rozumieją, że to patologia, dla nich to norma!!!!!!!!!!!!!!

#71 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2009 - 23:57

MATus sza ba da lewa

CO TO ZNACZY MATus sza ba da lewa ?

#72 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2009 - 02:22

CO TO ZNACZY MATus sza ba da lewa ?

Tu sa ukryte 2 nazwiska, kto zgadnie?

#73 ~janek~

~janek~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2009 - 09:22

Witam, piszę z Rzeszowa

Właśnie zostały ogłoszone wyniki naboru do PSP w podkarpackim.

Brałem udział w naborze, miałem najlepsze czasy i wyniki w konkurencjach sportowych.....a okazało się, że punktów za sprawność sportową mam prawie najmniej...

Proszę o informację i podpowiedz gdzie mogę to zgłosić aby zostało to dokładnie sprawdzone.

#74 ~gość11~

~gość11~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2009 - 12:48

Szanowny Gościu, skoro przepracowałeś 45 lat w różnych zakładach i na różnych stanowiskach, pracowałeś z wieloma ludźmi, mniej lub bardziej wykształconymi i pozwalasz sobie twierdzić, że dyplom nijak się ma do wiedzy, to skąd ten brak tolerancji, "tylko" dla ludzi po prestiżowych, uniwersyteckich uczelniach ? A Skąd u Ciebie tyleż akceptacji dla ludzi po studiach "pułtuskich"? A to ciekawe ???
Ja pracuję 35 lat krócej od Ciebie, w jednym zakładzie pracy, na różnych stanowiskach, z ludźmi "po różnych" uczelniach i skłonna jestem akceptować wszystkich ludzi, byleby byli "prawdziwi" i uczciwi, postępowali w życiu godnie i moralnie!!!
A propo mgr resocjalizacji " Przegrać to nie znaczy nie mieć racji "(Lord Hailsham).

Szanowna Pani, co Pani za brednie wypisuje, to u Pani jest brak tolerancji.Właśnie tacy są najgorsi, nie wiedzą co mówią i piszą a osądzają innych.Porażka totalna.

#75 ~Pan Buk~

~Pan Buk~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2009 - 20:58

Witam, piszę z Rzeszowa

Właśnie zostały ogłoszone wyniki naboru do PSP w podkarpackim.

Brałem udział w naborze, miałem najlepsze czasy i wyniki w konkurencjach sportowych.....a okazało się, że punktów za sprawność sportową mam prawie najmniej...

Proszę o informację i podpowiedz gdzie mogę to zgłosić aby zostało to dokładnie sprawdzone.

W związku z licznymi skargami na funkcjonowanie konkursów związanych z naborami informuje, że przyjmuje wszystkie skargi. U mnie w biurze nie ma skarg na ustawianie naboru. Nikt się nie gorączkuje, że ktoś inny załapał sięe lub nie załapał. Moja wysłanniczka pośród Was, załatwia sprawę bez zbytecznego rozgłosu. Kto dostanie powiastkę ode mnie, to już się jej nie wysliźnie. Dla niej nie jst ważne, czy ktoś wykona strażacką ścieżkę zdrowia, czy włada jakimi językami. Kostucha wszystkich przyjmie i zrozumie. Ma wykonać rozkaz natychmiastowego osobistego stawiennictwa przed moje oblicze wybranego. Zwrócę uwagę też swojemu odźwiernego Piotrusiowi, aby tych co ustawiają nabory wg. klucza partyjnego dokładnie przepytywał. Może u nas zastosujemy podobne zasady, aby żaden bezpartyjny nygus nie odpoczywał w niebie. Dla zainteresowanych artykułowaniem swoich próśb związanych z ustawianymi naborami wśród strażaków podaje adres: WP. Pan Buk, ul. Niebiańskiego Spokoju 1, 66-666 Heaven. Na maile i sms-nie odpowiadam.

#76 ~Nikt Ważny~

~Nikt Ważny~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2009 - 21:43

Zastanów się co piszesz. Jeśli to żart, to niesmaczny.

#77 ~zombie~

~zombie~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2009 - 10:19

Zastanów się co piszesz. Jeśli to żart, to niesmaczny.

Gdybyś trochę pomyślał, dlaczego człowiek pisze takie rzeczy, może doszedłbyś do wniosków, że:
1. było już tyle ustawionych konkursów i nic nie zrobiono, bo szef może dobierać sobie podwładnych tak jak chce. Nie ważne ze może inni są lepsi, ale nie z mojej partii, wiec się nie nadają. Poczytaj o ARiMR, starostwo, urząd miasta. Jest na to przyzwolenie społeczne. Nie reaguje policja, prokuratura, radni. Nikt nic nie widz, wszystkim pasuje. Przyzwolenie na korupcje polityczną. Kliki, układy o charakterze mafijnym, nepotyzm, nepotyzm polityczny, itp.
2. Możesz poskarżyć się do P. Premiera, ale szkoda na znaczek. My robimy to samo na naszym szczeblu, więc nie widzę problemu.
3. Możesz poskarżyć się do P. Prezydenta, ale szkoda na znaczek. My robimy to samo na naszym szczeblu, więc nie widzę problemu.
4. Możesz poskarżyć się do UNII, ale szkoda na znaczek. My robimy to samo na naszym szczeblu, więc nie widzę problemu.
5. Możesz poskarżyć się do P. Wicepremiera, ale szkoda na znaczek. My robimy to samo na naszym szczeblu, więc nie widzę problemu i mieścimy się w innych standardach.
6. A góra, to jedyna nadzieja ..., bo na polityków to nie ma co liczyć.

#78 ~WSA~

~WSA~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2009 - 11:23

Zawsze można się odwołać do wyższej instancji w postępowaniu administracyjnym, a później dalej złożyć skargę do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego.

#79 ~latek~

~latek~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2009 - 10:51

Przedstawię Wam bulwersującą sprawę, która miała miejsce w jednostce Państwowej Straży Pożarnej w Makowie Mazowieckim. Sprawa dotyczy naboru kandydatów do pracy w Straży Pożarnej. Uważam, że proces rekrutacji kandydatów został przeprowadzony nie zgodnie z regulaminem, ponieważ osoby, które nie przeszły dwóch pierwszych etapów postępowania kwalifikacyjnego dostały się do kolejnego etapu. Natomiast osoby, które przeszły pomyślnie pierwszy i drugi etap i uzyskały najwyższą ilość punktów zostały skreślone z listy kandydatów kwalifikujących się do dalszego postępowania rekrutacyjnego. Na ich miejsce wpisano osoby, które były daleko poza pierwszą dziesiątką osób z najlepszymi wynikami. Trzecim etapem postępowania kwalifikacyjnego była rozmowa kwalifikacyjna, w której skala punktów możliwych do zdobycia wynosiła od 1 - 5 pkt. Osoby, które uzyskały najwyższe wyniki w pierwszym i drugim etapie otrzymały 0 punktu z rozmowy kwalifikacyjnej. Pytania w trakcie tej rozmowy dotyczyły danych personalnych kandydatów, tego czym się obecnie zajmują itp. W uzasadnieniu Przewodniczącego Komisji Rekrutacyjnej dowiedzieliśmy się, że osoby z najwyższą liczbą punktów nie przeszły etapu rozmowy kwalifikacyjnej. Pytanie dlaczego? Zadane przez komisję pytania, stopień ich trudności mówi sam za siebie, że ten etap był najłatwiejszy i nie sposób go nie przejść pozytywnie. Należy również postawić pytanie, dlaczego osoby, które nie zaliczyły pozytywnie pierwszego i drugiego etapu przeszły do etapu trzeciego i co zaskakujące przeszły go pomyślnie?!Chcę domagać się przeprowadzenia kolejnego naboru z komisją z zewnątrz, skoro komisja z Makowa Mazowieckiego nie jest wiarygodna i postępuje wbrew regulaminowi. Czuję się oszukany i bardzo skrzywdzony. Straż Pożarna jest instytucją państwową i każdy ubiegający się o pracę w tej jednostce powinien mieć zagwarantowane równe szanse. Niestety w Makowie Mazowieckim, jak się okazuje szansę mają tylko ci, którzy znają się osobiście z Komendantem lub są spokrewnieni z członkami Komisji bądź pracownikami Straży Pożarnej. Mam zamiar sprawę zgłosić do Rzecznika Praw Obywatelskich.,
ponieważ jest to sprawa społeczna i wymaga rozpatrzenia przez odpowiednie władze państwowe.
Proszę o wpisywanie się innych pokrzywdzonych ; RAZEM DAMY RADĘ !!!

#80 ~latek~

~latek~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2009 - 11:00

To samo było wczoraj w Augustowie. Po zsumowaniu punktów za dokumenty i sprawnościówkę miałem najwyższą ilość punktów i 1 miejsce. Po naradzie komisji postanowiono przeprowadzić rozmowę kwalifikacyjną, o której nie było mowy w regulaminie naboru. Po pytaniach typu: czy masz dziewczynę? gdzie mieszkasz? itp., okazało się, że spadłem na 3 miejsce. Nie odpuszczę!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych