Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ustawiony nabór do straży w Makowie Mazowieckim !

104 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Zawiedziony konkursem~

~Zawiedziony konkursem~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2009 - 11:21

Kto poda punkty zdobyte przez strartujących.

#42 ~zawiedziony~

~zawiedziony~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2009 - 19:47

chcemy jawnych wyników!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kto ca co, ile miał punktów i czemu za rozmowę dawali nawet zero pkt??? to skandal!!!!

#43 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2009 - 22:15

Kto poda punkty zdobyte przez strartujących.

Kurczę , pisałem , że Kozioł poda wszystko , bo dzięki niemu ten temat zaczął wrzeć . Razem ze swym paziem (łysiejącym , siwiejącym , fałszywym, starym , wogóle nie atrakcyjnym ) Ksieciem - Kleciem. To jest ich intryga. Padluchy!

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2009 - 22:16

Kurczę , pisałem , że Kozioł poda wszystko , bo dzięki niemu ten temat zaczął wrzeć . Razem ze swym paziem (łysiejącym , siwiejącym , fałszywym, starym , wogóle nie atrakcyjnym ) Ksieciem - Kleciem. To jest ich intryga. Padluchy!

Ze śmieciami , też załatwili na cacy - fałszerze obrzydliwe! Obiecują jedno , a robią co innego.

#45 ~~obserwator~~

~~obserwator~~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2009 - 12:21

Słuchajcie skonczcie ten temat bo sie robie przeterminowany, kto miał się dostać to sie doatał a reszta nara...
Znajdxcie sobie inna sensacje bo ta juz niesmaczna sie zrobila... Swiat idzie do przodu i niema co ogladac sie w tył.

#46 ~Male~

~Male~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2009 - 16:00

Słuchajcie skonczcie ten temat bo sie robie przeterminowany, kto miał się dostać to sie doatał a reszta nara...
Znajdxcie sobie inna sensacje bo ta juz niesmaczna sie zrobila... Swiat idzie do przodu i niema co ogladac sie w tył.

Czasami wartosie oglondac.i ty sie oglondaj do tyłu bo cie ktos przyatakuje.

#47 ~Male 2~

~Male 2~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2009 - 18:31

Czasami wartosie oglondac.i ty sie oglondaj do tyłu bo cie ktos przyatakuje.

Właśnie , ja to poieram , a jak..

#48 ~Mas_son~

~Mas_son~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2009 - 20:16

Jak w temacie kolego.Raczej chodzi tutaj o znajomości i układy ,a nie o fachowość o której wspominasz.Nie dostać pracy,bądź utracić ją bo jakiś znajomek lub pociot ma zająć miejsce to nie jest miła perspektywa.To boli.Poza tym dziewczyna ma trochę racji.Oczywiście zgadzam sie i z Tobą,ale takich ludzi błyskotliwych których wymieniałeś to na palcach można policzyc, takie rodzynki.Osobiście jednak myslę,ze ze studiów dziennych wiecej wychodzi fachowej kadry niż ,,gniotów''(te gnioty to też takie rodzynki,tyle że mniej słodkie).

Pozdrawiam i życzę dalej takiego jasnego światopogladu.

W makówku dyplom uczelni, to dodatkowa przeszkoda. To powód do zazdrości, że mi w życiu w tej materii nie wyszło. Ale jam mam coś więcej co się tutaj liczy. Ja mam właściwą legitymację partyjna i byle pętak z uniwerku nie będzie mi tłumaczył, że białe jest białe, a czarne jest czarne. My w partii wiemy, który kolor jest właściwy. My wiemy że snopki powinny stać w stodole, komuchy leżeć w kościele, aby przebłagać naród, za swoje grzechy, a mohery głośno nad ich głowami śpiewać. Ten terror miernot prezentowany w makówku jest przerażający. Nie ma co się dziwić, ze tutaj jest jak jest. Bieda intelektualna i niezbyt pofałdowana kora mózgowa, to podstawowe wyróżniki przeciętnego makowiamina. A władza? Co to dopiero mają mózgi. Ładnie wygładzone półkule przez walec układów partyjnych. Dokładnie wygolone neurony przez nożyce partyjne. Makówek, to kraina, gdzie mądrzejszy od Jantola z powodu zawiści zginie. Jak masz dyplom uniwerku, to szukaj lepszego życia, poza makówkiem. W wawie ktoś cie może doceni. A tu byle pierdziel z jakiejś partyjki cię z zawiści opierdzieli. Tu cię znoją, boś nie po przasnyszu.

#49 ~przemądrzała baba~

~przemądrzała baba~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2009 - 20:21

Bardzo sie pomyliłeś myśląc,że jestem po uniwersytecie.Własnie ja mam wykształcenie średnie techniczne(34lata pracy) i "walę na głowę "w swojej pracy młodszych z różnymi wyższymi wykształceniami i jestem z tego dumna, i mam szacunek wśród współpracowników,ale widzę co się dzieje wokół i to boli. Jestem osobą bardzo tolerancyjną i dlatego nie żywię urazy do nikogo. Pozdrawiam!

mieszkano powiatu. Podaj kto za tobą stoi, żeś ty jaka mundra. Musisz chyba dobrze znać się z góją.

#50 ~Zielona rodzinka~

~Zielona rodzinka~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2009 - 20:43

Nie widzę sensu komentować może trochę niefortunnej wypowiedzi kobiety skoro temat dyskusji jest wart większej uwagi. Przy okazji zostało już powiedziane ze cały ten nabór to jeden wielki przekręt wiec to ze stracił 10 pkt nie musiało być wynikiem jego nieumiejętności komunikowania się tylko BEZCZELNOŚCIĄ i DWULICOWOŚCIĄ komendanta i jego "towarzyszy". Swoją drogą na pogardę zasługują nie tylko Ci co ustawili ale tez Ci "ustawieni" czyli Ci pożal się Boże nowi strażacy. Wstydziłbym się spojrzeć ludziom w oczy na ich miejscu.

Ps. nie sądzę ze jest to miejsce na dyskusje o wykształceniu. przez swoje osobiste wycieczki o dyplomach i kompetencjach odciągacie uwagę od wątku a powinno nam chyba zależeć na nagłośnieniu sprawy makowskiej straży

Nie pierwsze to spektakuralne rozstrzygnięcie kadrowe w makówku. Wyniki już były wiadome przed rozstrzygnięciem. Jadnak najlepszy lepszy ubaw, to w takich szopkach, to mają członkowie komisji rekrutacyjnej, jak muszą słuchać kandydatów. Ten to nic nie wie , a ten to ma dar jasnowidzenia;-) i potrafi czytać w naszych myślach. 10-tka. Wymagać od strażaka, aby elokwentnie się wypowiadał, cytował Mickiewicza lub gadał wierszem, to zbyteczna perwersja i niepotrzebny stres dla kandydata. W tej pracy wystarczy, aby zrozumiał parę słów na k, h. Nie myślał tylko wykonywał to co nauczona na ćwiczeniach. Na gasić pożar, a nie rozmyślać jak hamlet, gasić czy nie gasić, oto jest pytanie? Porąbało kogoś z ustawianiem zasad tego konkursu? Czy to celowe działanie, aby przeszli nasi;-))) Strażak musi być odważny, nie bać się ognia, strażak musi mieć też szerokie plecy, aby być strażakiem. Tak te inne standardy w pezlu. Przede wszystkim zielona rodzinka.

#51 ~Tomuś~

~Tomuś~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2009 - 00:22

Nie ...........Strażak musi być odważny, nie bać się ognia, strażak musi mieć też szerokie plecy, aby być strażakiem. Tak te inne standardy w pezlu. Przede wszystkim zielona rodzinka.

No nie gadaj,że strażak nie powinien być wykształcony , znac hamleta, z polotem,otwarym umysłem.....itp. Dobrzey by było ,bo byc może sie zdaży , że kiedyś znowu burmistrzem zostanie strażak i co wtedy???? :) ??? :).

Taki żarcik na dobranoc.

Pozdrawiam.

#52 ~bubu~

~bubu~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2009 - 15:45

i jak? zgłosił ktoś te nieprawidłowości odpowiedniej instytucji czy nadal będziecie się przekrzykiwać na tym forum? Jeżeli żadne służby się tym nie zainteresowały znaczy że wszystko było w porządku, a pierdoły co się nie dostały niech nie żalą się na tym forum tylko z pokorą przyjmą porażkę, pozdrawiam

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2009 - 18:48

Odpowiednie organy państwowe kontrolują całą sprawę ... "wyjdzie szydło z worka" !!! Nie bójmy się mówić prawdy - skończyć z korupcją.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2009 - 22:11

Odpowiednie organy państwowe kontrolują całą sprawę ... "wyjdzie szydło z worka" !!! Nie bójmy się mówić prawdy - skończyć z korupcją.

Cała ta rozróba to robota skwary-kapyusia.

#55 ~Tomuś~

~Tomuś~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2009 - 11:15

Rzeczywiście przykre jak to czytam.No ale nie te czasy chyba ,zeby tak to zostawić.Walczyc bedzie z pieciu,tych którzy mieli najwieksze szanse i odpadli w przedbiegach,reszta położy ,,laskę'' czy po strażcku ,,sikawe'' na to i złoży gdzie indziej papiery.No ale chyba warto skończyc te gierki by inni mieli kiedyś łatwiej.W sumie to i TVN by nie zaszkodził. :rolleyes: Przykre,czuje niesmak.

Post który napisałem był napisany na podstawie wyzej napisanych odpowiedzi i skarg kandydatów którzy sie nie dostali.Wygladało to bardzo prawdopodobnnie i jeszcze to nazwisko CIAK na liscie kandydatów którzy przeszli.Dzisiaj rozmawiałem z człowiekiem ze straży,taka luźna,przypadkowa rozmowa,chłopak też tylko robi swoje i zbytnio nie wnika ale mówił ,że pytał chłopaków w jednostce jak to było.Przedstawił mi taka wersje ,że nie potrzebnie takie zamieszanie, Faktem jest że ci którzy zajęli dobre miejsce w testach sprawnościowych ,to pierdoły z którymi nie szło pogadać na rozmowie(przerost mieśni nad intelektem?).Nie wiem ile w tym prawdy,ale podobno ci co przeszli ,to z nich tylko 2 przeszło testy psychologiczne i prawdopodobnie rezerwowi beda wzywani.
Tak więc chciałbym przeprosic wszystkich ,za pochopną ocene z mojej strony przebiegu weryfikacji kandydatów.Po prostu nie znałem całej sytuacji,a opisywane wydarzenia uznałem za bardzo prawdopodobne.

Pozdrawiam wszystkich niedoszłych i doszłych strażaków biorących udział w tym CASTINGU.

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2009 - 11:37

Sprawę wyjaśni Policja a potem Sąd, po co sie przekrzykiwać, wiadomo jedno ktoś tu mocno nakręcił i że chodzi o kasę...
a tak wogóle....
Za dostanie się do mundurówki - 10.000 (?)
Ludzka godność - bezcenna !

#57 ~czy ty jesteś Bambino?~

~czy ty jesteś Bambino?~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2009 - 11:47

Post który napisałem był napisany na podstawie wyzej napisanych odpowiedzi i skarg kandydatów którzy sie nie dostali.Wygladało to bardzo prawdopodobnnie i jeszcze to nazwisko CIAK na liscie kandydatów którzy przeszli.Dzisiaj rozmawiałem z człowiekiem ze straży,taka luźna,przypadkowa rozmowa,chłopak też tylko robi swoje i zbytnio nie wnika ale mówił ,że pytał chłopaków w jednostce jak to było.Przedstawił mi taka wersje ,że nie potrzebnie takie zamieszanie, Faktem jest że ci którzy zajęli dobre miejsce w testach sprawnościowych ,to pierdoły z którymi nie szło pogadać na rozmowie(przerost mieśni nad intelektem?).Nie wiem ile w tym prawdy,ale podobno ci co przeszli ,to z nich tylko 2 przeszło testy psychologiczne i prawdopodobnie rezerwowi beda wzywani.
Tak więc chciałbym przeprosic wszystkich ,za pochopną ocene z mojej strony przebiegu weryfikacji kandydatów.Po prostu nie znałem całej sytuacji,a opisywane wydarzenia uznałem za bardzo prawdopodobne.

Pozdrawiam wszystkich niedoszłych i doszłych strażaków biorących udział w tym CASTINGU.

TOmus czy ty przypadkiem nie jesteś Bambino co wszędzie robi wywiady,
cytuję;
,,Dzisiaj rozmawiałem z człowiekiem ze straży,taka luźna,przypadkowa rozmowa,chłopak też tylko robi swoje i zbytnio nie wnika ale mówił ,że pytał chłopaków w jednostce jak to było.Przedstawił mi taka wersje ,że nie potrzebnie takie zamieszanie, Faktem jest że ci którzy zajęli dobre miejsce w testach sprawnościowych ,to pierdoły z którymi nie szło pogadać na rozmowie(przerost mieśni nad intelektem?).Nie wiem ile w tym prawdy,ale podobno ci co przeszli ,to z nich tylko 2 przeszło testy psychologiczne i prawdopodobnie rezerwowi beda wzywani.
Rozmaiwałeś czy robiłeś wywiad slużbowy czy prywatny i gdzie to załączysz?.A wogóle to jaki masz w tym interes przeprowadzac rozmowy , wypytywać, czemu jestes taki zaangażowany, niedziela palmowa my do kopściółka albo w domku a ty na wywiad.

#58 ~MATus sza ba da lewa~

~MATus sza ba da lewa~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2009 - 12:15

Bez urazy.Stracił po rozmowie 10pkt?Niekomunikatywny jakiś?Żyjesz z nim pod jednym dachem?Myślisz ,że przed CBA i ,,INNO''instytucją stracił by więcej?

Tomusiu a ty znowu na wywiadzie ? nie ma twojego samochodu przed blokiem i czy zalożyłeś podkoszulek z napisem PO..... jak w ub roku bo dzisaj tak sloneczko ladnie świeci więc mozesz na krótki rękawek ja nosić i obnosic sie w bloku z jej napisem mimo, że ......
MATus sza ba da lewa

#59 ~Lawyer~

~Lawyer~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2009 - 12:16

Wszystkim uczciwym ludziom, którzy czują się pokrzywdzeni nikczemnym nepotyzmem panującym w różnych instytucjach państwowych i komunalnych na terenie Makowa Mazowieckiego pragnę przypomnieć, że z założenia żyjemy w państwie prawa, a zatem sprawiedliwości warto poszukać w sądzie czy prokuraturze. Wierzę głęboko, że tam macki PseSeL-owskiej ośmiornicy nie siegają.

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2009 - 15:24

Na teście sprawności fizycznej nawet nie proszono o dowód osobisty . BO JUŻ ZNALI SWYCH PRZYSZŁYCH KOLEGÓW[

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych