Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

usługi przydatne dla biznesu

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tucyn

Tucyn

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 06 luty 2020 - 15:01

Dzień dobry!

Noszę się z zamiarem otworzenia własnej firmy - sądzę, że niektóre martwe zawody mogą przeżywać renesans (np. szewcy). Ale zanim z czymkolwiek ruszę, chcę się dobrze przygotować - zastanawiam sie nad tym, jakich usług mógłby potrzebować mój raczkujący biznes?

Sprawy księgowo-rachunkowe - wiadomo. Dobrze by było mieć też kogoś od spraw internetowych: strony, fejsbuka, reklam itd.

Pytanie czy to wystarczy, czy polecilibyście rozejrzeć się za kimś jeszcze?

#2 ~gregory29~

~gregory29~
  • Goście

Napisano 10 luty 2020 - 11:56

to zależy czy chcesz oferować usługi czy towary. różnice są ogromne w drogach postepowania z rozwojem biznesu. do tych spraw o których piszesz to też poszukuję programu, najlepiej to oprogramowanie do sklepu na początek i w drugiej kolejności pod względem ważności to fakturowanie.

#3 ~roobertoo~

~roobertoo~
  • Goście

Napisano 11 luty 2020 - 10:39

a nie ma jakiegoś 2in1? kurde zauważyłem że wszystko się przenika ostatnio to może i tak by się dało bo sam szukam

#4 ~MaciejczykLn~

~MaciejczykLn~
  • Goście

Napisano 11 luty 2020 - 14:59

To już raczej za ciężkie pieniądze co mija się z celem, akurat swojego oprogramowania sklepu nie polece bo nie posiadam natomiast mam program do fakturowania bizin.pl w najbardizej rozbudowanym premium za aż zawrotne 12 zł miesięcznie a ma w obsłuze także magazynowanie. A przez miesiąc z tego premium próbnie można korzystać zupełnie za darmo. Już nie wspomnę że jak ktoś potrzebuje ttylko podstawowych funkcji to może mieć go bez żadnych zobowiązań całkiem za darmo.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych