Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Ubezpieczenia

ubezpieczenie ubezpieczenia

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Karol Kajtek

Karol Kajtek

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 22 sierpień 2016 - 15:48

Coraz więcej pojawia się zniszczeń spowodowanych pogodą. Dobrze jest ubezpieczyć swój dom, samochód, majątek. Firma istnieje już od 20 lat na rynku i pomaga dobrać najodpowiedniejsze ubezpieczenie oraz kredyt.

#2 ~Arek28~

~Arek28~
  • Goście

Napisano 01 maj 2019 - 12:48

W Cuk można porównać różne polisy mieszkaniowe i wybrać tą najlepszą. Warto wcześniej rozeznać rynek, żeby nie przepłacić

#3 ~Prewencja~

~Prewencja~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 04:58

Tak zdarzenie, które miało miejsce na przejściu dla pieszych przez ulicę Rejtana w Ostrołęce, opisuje starsza pani:
- Rzeczywiście, było czerwonne światło zrobiłam dwa kroki przez ulicę i zaświeciło się zielone. Wiec uważam, że moja wina jest taka pół na pół. Widziałam radiowóz jadący w pobliżu, ale nie pomyślałam, że zatrzymają się i dadzą mi mandat. Tym bardziej, że policjant przyznał, że widział, że w połowie drogi światło zmieniło się na zielone. Mógł mi dać upomnienie, a nie od razu mandat. To było moje ostatnie 100 zł. Policjanci powinni dawać mandaty za gorsze przewinienia, a nie żerować na starszych ludziach – uważa kobieta.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ubezpieczenie, ubezpieczenia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych