Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

"Tylko nie mów nikomu" - film Tomasz Sekielskiego

215 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 13:31

Obejrzałam film wczoraj i nie mogłam zasnąć do 4:00 nad ranem, obejrzałam go na raty, potrzebowałem dwóch przerw by poukładać sobie w głowie to co zobaczyłam. Film budzi emocje, od złości, smutku, szoku aż po odruchy wymiotne. Dziś obejrzałam go jeszcze raz "na spokojnie".
bardzo dziękuję braciom Sekielskim za tan dokument,za to że obnażyli jaki naprawdę jest kościół i duchowni.Oczywiście nie wszyscy ale Ci co nie są pedofilami to są współwinni bo to ukrywają i nie wyciągają żadnych konsekwencji wobec swoich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!........................
Zobaczyłam prawdę która jest zamiatana pod dywan od dziesięcioleci. A kościół w naszym kraju zachowuję się jak święta krowa,i to on obraża moje uczucia religijne.

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 13:39

też obejrzałem i wcale mnie nie dziwi od 2001r nie zrobili nic z dekretem papieża Jana Pawła II. Tak była na rękę. Tylko oczyszczenie kościoła może sprawić że narodzi się na nowo. 

#3 ~miki~

~miki~
  • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 13:41

wstrząsający dokument. Jestem osobą głębokiej wiary - płakałam.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 13:59

też obejrzałem i wcale mnie nie dziwi od 2001r nie zrobili nic z dekretem papieża Jana Pawła II. Tak była na rękę. Tylko oczyszczenie kościoła może sprawić że narodzi się na nowo. 

...nic się nie narodzi,religie a raczej ich ,,programy,, nie są nam potrzebne,dość przestępczej organizacji!

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 14:00

wstrząsający dokument. Jestem osobą głębokiej wiary - płakałam.

Ale w co głębokiej wiary?...

#6 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 14:08

Film można zobaczyć w internecie - daje do myślenia. Dopóki nasi hierarchowie nie zaczną mówić prawdy,takiej jaka jest bez frazesów jakich nauczyli się przez dziesięciolecia nasz kościół będzie w kryzysie. Prawda nawet ta najstraszniejsza wyzwala.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 14:15

Film można zobaczyć w internecie - daje do myślenia. Dopóki nasi hierarchowie nie zaczną mówić prawdy,takiej jaka jest bez frazesów jakich nauczyli się przez dziesięciolecia nasz kościół będzie w kryzysie. Prawda nawet ta najstraszniejsza wyzwala.

Po pierwsze Kk nie jest nasz,a jest państwa Watykan!,po drugie jeśli już,to do póki nie otworzą i nie ujawnią Biblioteki Watykańskiej nadal świat będzie w ciemnocie i ich programach.

#8 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 14:16

Ku.....wa ich nic nie wyzwoli przyzwyczaili się do wygodnego życia, nadskakiwanie, traktowania jak Bogów i mamy efekty. Nawet władny rodzic nie wierzył dziecku a w konsekwencji dzieciak się głodził a nawet słabsi psychicznie kończyli z sobą. To prawda człowiek jest słaby ale ukrywanie zbrodni przeciwko dziecku przez biskupów, metropolitów to przestępstwo.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 14:33

Metropolita gdański abp Sławoj Leszek Głódź powiedział w homilii podczas uroczystości św. Stanisława w Krakowie, że obecnie przyszedł czas, że w Polsce rozbrzmiewa wobec Boga słowo nie. Wierni – podkreślił – są zobowiązani wyrazić wobec takich projektów "współczesne non possumus".

Dla Nich Bóg to Oni...nic głupcy nie rozumieją. Pycha kroczy przed upadkiem!

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 14:36

To już dawno przestali być księża to teraz szamani którzy wykorzystują ciemnotę żeby szarpać kasę i żyć jak pączki a sex zawsze jakaś katoliczka da dupy n

#11 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 14:50

Głódz pochował takiego zwyrola z honorami notabene byłego kapelana Wałęsy. Jeden sprzedawczyk drugi zbok- idealna para.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 15:08

Wiem, że temat nie jest polityczny ale czy Wy też widzicie to samo, że PIS i Kościół to teraz jedno i to samo? Wzajemne interesy, powiązania spowodowały system naczyń połączonych. Mnie aż mdli jak słyszę kampanie wyborczą w Kościele, zero przyzwoitości..

#13 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 15:18

Po co mieszasz sprawę z polityką? Zapomłeś że wszyscy czy to po, PSL czy PiS siadajà w pierwszych ławkach s pózniej mają nas wyborców głèbiko z tyłu.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 15:36

Gdyż obawiam się że dzisiejszy wieczór poświęcony jest na szukanie materiałów na Sekielskiego, jego rodziców i dziadków. IPN już sprawdza archiwa pod tym kątem aby jutro mieć odpowiednie argumenty w dyskusji po stronie oponentów. MEN przegląda wyniki edukacyjne Pana Redaktora, MON sprawdza czy odbył ZSW, Ministerstwo Zdrowia czy nie leczył się aby psychiatrycznie.... Tak to działa. Tak działa Państwo Prywatne Partii. Dlatego tak mało pieniaczy w wątku... czekają na wytyczne. Jutro już będą wiedzieć co o tym filmie sądzić...Po briefingu.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 15:54

Gdyż obawiam się że dzisiejszy wieczór poświęcony jest na szukanie materiałów na Sekielskiego, jego rodziców i dziadków. IPN już sprawdza archiwa pod tym kątem aby jutro mieć odpowiednie argumenty w dyskusji po stronie oponentów. MEN przegląda wyniki edukacyjne Pana Redaktora, MON sprawdza czy odbył ZSW, Ministerstwo Zdrowia czy nie leczył się aby psychiatrycznie.... Tak to działa. Tak działa Państwo Prywatne Partii. Dlatego tak mało pieniaczy w wątku... czekają na wytyczne. Jutro już będą wiedzieć co o tym filmie sądzić...Po briefingu.

Bo my w przeciwieństwie do ciebie nie wylewamy tu swoich frustracji i nienawiści, tylko modlimy się za upadłych.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 16:04

Bo my w przeciwieństwie do ciebie nie wylewamy tu swoich frustracji i nienawiści, tylko modlimy się za upadłych.

Jak Głódź? Ubrały się diabły w ornat i na msze dzwonią? Zanim się za nich pomodlicie przeniesiecie na sąsiednią parafię by uniknęli odpowiedzialności? My?

#17 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 16:12

Modlitwa jak najbardziej potrzebna. pora posadzić gości w pierdlu i tam niech się obnażają a nie przed małymi dziećmi. Ciekawe jakbyś śpiewał gdyby dotykał twoją córkę czy tylko na modlitwie poprzestał.

#18 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 16:25

módlcie się, módlcie się i dawajcie na tace niech jeżdzą nowymi furami, piją a póżniej gwałcą nasze dzieci. Zero kary hulaj dusza.................

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 16:36

Odsetek przypadków pedofilii wśród księży - 0,01%
Odsetek przypadków pedofilii wśród artystów i tzw celebrytów 12%
Odsetek pedofilii wśród pederastów 15%

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 16:44

Jak Głódź? Ubrały się diabły w ornat i na msze dzwonią? Zanim się za nich pomodlicie przeniesiecie na sąsiednią parafię by uniknęli odpowiedzialności? My?

My. Uczniowie Jezusa Chrystusa. Wierzący że jest On Synem Bożym. Że został skazany i ukrzyżowany również za nasze grzechy. My. Którzy wielokrotnie zaparliśmy się Chrystusa, jak Piotr, którzy sprzedaliśmy Go jak Judasz za trzydzieści srebrników. My, którzy wielokrotnie uciekaliśmy gdy prześladowano naszych braci, gdy dla kariery, pieniędzy, spokoju czy ze strachu wielokrotnie uciekaliśmy, zamykaliśmy się w Wieczerniku. My. Będziemy się modlić również za was.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych