Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Tygodnik Ostrołęcki a Kurier Makowski

53 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2010 - 19:30

Rodzicu poczekaj może jeszcze będzie hahahaha :)Rusinkowa może coś napisze o klubie.

#22 ~Ee~

~Ee~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 23:20

Kurier ma ciekawsze tematy

#23 ~protection~

~protection~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2010 - 14:07

Kurier ma ciekawsze tematy

#24 ~Simpson~

~Simpson~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2010 - 14:08

Dzisiaj słyszałem o kurierze w TVN 24, ze odkryli kolejne wątki w sprawie Olewnika. To też o czymś świadczy

#25 ~rafał~

~rafał~
  • Goście

Napisano 10 maj 2011 - 21:45

Fakt TO jest jakby lewicowe no i szma…c poczęci daje odczuć lewicowe poglądy.
Ale nie ma, co porównywać tych gazet, to tak jak porównanie malucha z BM…-ko.
Odkąd szma…c wywleka na wyżyny kumoterstwo przestałem go kupować. Tygodnik jeszcze tak mocno nie zaszedł mi za skórę.

#26 ~rafał~

~rafał~
  • Goście

Napisano 10 maj 2011 - 21:50

a co myślicie o makowskim urzędzie miasta?

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2011 - 21:52

TO stara się najlepiej ze wszystkich tygodników lokalnych!

#28 ~Młoda~

~Młoda~
  • Goście

Napisano 10 maj 2011 - 23:17

Szczerze mówiąc KM, mimo wielu lapsusów, dostarcza więcej wiedzy nt. powiatu makowskiego niż TO. Tak samo strona internetowa, więc wybieram, jeśli już mam kupić coś z tych gazet, KM. Ale najczęściej i tak zaglądam do internetu (ostatnio strona internetowa KM została ogarnięta.)

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2011 - 06:52

odnośnie TO. gazeta która ma koło 80% reklam i ogłoszeń powinna być rozdawana za darmo!

#30 ~młody~

~młody~
  • Goście

Napisano 11 maj 2011 - 07:12

Szczerze mówiąc KM, mimo wielu lapsusów, dostarcza więcej wiedzy nt. powiatu makowskiego niż TO. Tak samo strona internetowa, więc wybieram, jeśli już mam kupić coś z tych gazet, KM. Ale najczęściej i tak zaglądam do internetu (ostatnio strona internetowa KM została ogarnięta.)

I jedna i druga g,,,o warte,zwykłe brukowce i do tego niewiarygodne.

#31 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2011 - 07:57

TO przy KM to jak Mercedes przy starym polonezie. TO nie robi byków, widać że ma ogarniętych pracowników i w miarę obiektywnie informuje o sprawach. Kurier to amatorska gazetka, robiona przez kompletnych amatorów robiących ciągle te same błędy, za to silnie mieszająca się w politykę i atakujaca wszystkich, oczywiście poza bossem s-lni, ale to chyba już wszyscy widzą i się z tego tylko śmieją

#32 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 11 maj 2011 - 20:24

TO przy KM to jak Mercedes przy starym polonezie. TO nie robi byków, widać że ma ogarniętych pracowników i w miarę obiektywnie informuje o sprawach. Kurier to amatorska gazetka, robiona przez kompletnych amatorów robiących ciągle te same błędy, za to silnie mieszająca się w politykę i atakujaca wszystkich, oczywiście poza bossem s-lni, ale to chyba już wszyscy widzą i się z tego tylko śmieją

Zgadzam się z tobą w 100 %. Redaktorzy tragedia. Obiektywizm tragedia. Tylko ciągle przechwalanie tego pajaca z Łęgu i jego kompanów. Swoja drogą ciekawe czy napiszą co sądzi ten radny z łęgu na temat przejścia Arłukowicza do PO.
Reasumując TO = OK a KM = Dno.

#33 ~gosć~

~gosć~
  • Goście

Napisano 11 maj 2011 - 20:50

kurier to brukowiec, tygodnik ostrołęcki bardzo się zepsół niczym kurier, wole czytać nowy tygodnik makowski wydaje mi się że jest lepszy od ostrołęckiego.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2011 - 22:33

TO rośnie, NTM z powrotem maleje a KM - szkoda słów!

#35 ~Miocha~

~Miocha~
  • Goście

Napisano 12 maj 2011 - 01:43

Cieszę się, że tak pochlebnie piszecie o TO. To świadczy, że spełnia tylko oczekiwania czytelników. Ciekawe artykuły z całego powiatu makowskiego interesują czytelnika, to prawdziwy sukces. Cieszę się również, że na forum chwali się NTM, gazeta robi ogromne postępy. Na chwilę obecna gazeta pani Kurek jest gazetą numer jeden. Bezbłędna, świetne teksty. Szczególnie redaktor prowadzącej. Uważam, że w swojej wypowiedzi jestem obiektywna.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 maj 2011 - 06:49

kurier to brukowiec, tygodnik ostrołęcki bardzo się zepsół niczym kurier, wole czytać nowy tygodnik makowski wydaje mi się że jest lepszy od ostrołęckiego.

No coś ty, panią Kurek wolisz, a nauczyła się aby bidulka po polsku pisać? Wszystkie te gazetki gówno warte. Rynek już niedługo zweryfikuje ich wartość i jakość, reklamodawców coraz mniej, chętnych na kupowanie makulatury też. Choć jak prezio nadal będzie preziem to sqr...lowi nie powinno się nic stać. Spółdzielcy go utrzumają, parę złotych podwyższy się czynsz i będzie git. Aby do kolejnych wyborów samorządowych, to i znowu radio się uruchomi -parę osób znowu coś skubnie, spółdzielcy zapłacą-spolegliwy to narodek.

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 maj 2011 - 06:53

Cieszę się, że tak pochlebnie piszecie o TO. To świadczy, że spełnia tylko oczekiwania czytelników. Ciekawe artykuły z całego powiatu makowskiego interesują czytelnika, to prawdziwy sukces. Cieszę się również, że na forum chwali się NTM, gazeta robi ogromne postępy. Na chwilę obecna gazeta pani Kurek jest gazetą numer jeden. Bezbłędna, świetne teksty. Szczególnie redaktor prowadzącej. Uważam, że w swojej wypowiedzi jestem obiektywna.

Gratulacje,świetna ironia z pani Kurek i jej gazetki! Grunt to zachować dystans.

#38 ~fan~

~fan~
  • Goście

Napisano 12 maj 2011 - 06:56

Gratulacje,świetna ironia z pani Kurek i jej gazetki! Grunt to zachować dystans.

TO "SUPER LASKA" tylko ma za dużo mankamentów.

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 maj 2011 - 07:11

Zgadzam się z tobą w 100 %. Redaktorzy tragedia. Obiektywizm tragedia. Tylko ciągle przechwalanie tego pajaca z Łęgu i jego kompanów. Swoja drogą ciekawe czy napiszą co sądzi ten radny z łęgu na temat przejścia Arłukowicza do PO.
Reasumując TO = OK a KM = Dno.

A już te niby jego zdjęcia przyrodnicze- powalają. Już w marcu publikowali zdjęcie bocianiego gniazda z pisklętami wykonane przez tego tytana intelektu .
Będą jaja jak akty zacznie publikować, narazie swoje. Chociaż czy on jest tytanem? Trzema głosami dać się wycyckać? :lol:

#40 ~Ppisownia wsi~

~Ppisownia wsi~
  • Goście

Napisano 21 maj 2011 - 08:16

KURIER MAKOWSKI = Do tragicznego wypadku doszło wczorajszego poranka (15.05.2011r.) w miejscowości Słoje na terenie gminy Czerwonka. Wieś SOJE gm.Czerwonka pow.makowski, wypadek na drodze powiatowej Batogowo-Czerwonka k/wioski SOJE.

Zobacz więcej: http://kuriermakowsk...l#ixzz1My6MORzR

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych