Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~EXITUS~

~EXITUS~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2010 - 06:22

firma .EXITUS.COM.PL TO FIRMA Z OTWOCKA PANA MOCHA MA FILIE W WARSZAWIE, MIŃSKU MAZOWIECKIM ,KOŁBIELI I T P

#2 ~adams~

~adams~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2010 - 07:54

Trumny z ciałami Pary Prezydenckiej były przewożone ulicami Warszawy karawanem firmy EXITUS należącej do Pana Sławomira Mocha z Otwocka.
W obsłudze niedzielnej ceremonii był Pan Moch, Jego syn, kierowca firmy EXITUS, jeden Borowik i być może Pan Czyżak ( nie znam tego Pana, więc może i on był czwarty w obsłudze). Ale najdziwniejsze jest to, że nawet w obliczu takiej tragedii ktoś ( firma Apokalipsa z Wyszkowa ) próbuje zrobić sobie reklamę.

#3 ~Salski~

~Salski~
  • Goście

Napisano 31 maj 2010 - 20:59

Trumny z ciałami Pary Prezydenckiej były przewożone ulicami Warszawy karawanem firmy EXITUS należącej do Pana Sławomira Mocha z Otwocka.
W obsłudze niedzielnej ceremonii był Pan Moch, Jego syn, kierowca firmy EXITUS, jeden Borowik i być może Pan Czyżak ( nie znam tego Pana, więc może i on był czwarty w obsłudze). Ale najdziwniejsze jest to, że nawet w obliczu takiej tragedii ktoś ( firma Apokalipsa z Wyszkowa ) próbuje zrobić sobie reklamę.

Nie wiem jak to nazwać ale Robert Czyżak i Anna Czyżak z Wyszkowa to chyba jacyś zwyrodnialcy - nie dość że podszywają się pod inną firmę, to jeszcze reklamują się kosztem czyjejś tragedii. Taki ludzi należy unikać jak ognia - szczególnie ognia z ich krematorium! Uważam że żaden świadomy człowiek nie powinien korzystać z usług Apokalipsy, zarówno usług kremacyjnych, pogrzebowych jak i transportowych - to jest patologia... A swoja droga to najgłupszy w tym całym układzie jest Moch, tego Czyżak robi jak chce, a ten mu skórki do kremacji wozi!

#4 ~Rozwad~

~Rozwad~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2010 - 18:52

Dokładnie. To popaprańcy. Ich kierowcy opowiadają jakoby to Apokalipsa wozila trupy z całego świata a to Barcelony po trzęsieniu ziemi a to z Włoch po wypadku polskiego autokaru kiedy indziej slyszałem że zajmowali się transportem dwojga polaków , którzy zginęli w Katrinie.
Kilka lat później słyszy się w radiu że to Exitus woził zwłoki a w katrinie nie zginął ani jeden polak.
No gdzie tu rozsądek ? Pozwalniałbym tych kierowców natychmiast. Przecież wiadomo że musi to wyjść wcześniej czy później. Czy reklama za przeproszeniem trupiarni musi być "czarna" ?

#5 ~iza~

~iza~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2010 - 21:34

Nie wiem, o co chodzi ale takie oczernianie i pisanie "niefajnych opinii" nikomu nie służy.Ja jako córka zmarłej osoby, jestem bardzo poruszona pisaniem głupot, które ukazują ten zakład w złym świetle. Mój tata zmarł rok temu i uwazam,że firma dokonala wszelkich starań, aby wszystko zorganizowac jak należy. Nie pamiętam, żeby zdarzyło się coś co postawiłoby tą firmę w złym świetle. Nie mieszkam w Wyszkowie, na cmentarzu jestem w każdy weekend i naprawdę trzeba tylko złej woli żeby się przyczepić.Dziś właśnie dowiedziałam się od mamy, że dostała powadomiemie o zorganizowanej mszy w kapicy za mojego tatę, po roku od śmierci.Przecież nie muszą robić takich rzeczy, a jednak robią.

#6 ~Janusz~

~Janusz~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2010 - 08:25

Czytając te wypowiedzi firma jakoś musi zareagować by wyjść "z twarzą". Liczy więc na wasze wpisy.

#7 ~Jowita~

~Jowita~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2010 - 08:54

Droga Izo

Moje kondolencje z powodu śmierci rodzica ale nie bądźmy małostkowi. Jak sie nie zarabia na pogrzebach, zarabia się na organizacji imprez towarzyszących i sprzedaży świec, kwiatów, oprawy do mszy. na tym padole nie ma darmo a i luksusowe auta trzeba z czegoś utrzymać.

Pozdrawiam
Jowita

#8 ~Drzymała~

~Drzymała~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2010 - 08:57

Ksiądz też jeść musi :blink:

#9 ~Dorka~

~Dorka~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2010 - 09:00

Dajcie juz spokój. Stało się i tyle. Jesteśmy tylko ludźmi

#10 ~Iza~

~Iza~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2010 - 21:31

Droga Izo

Moje kondolencje z powodu śmierci rodzica ale nie bądźmy małostkowi. Jak sie nie zarabia na pogrzebach, zarabia się na organizacji imprez towarzyszących i sprzedaży świec, kwiatów, oprawy do mszy. na tym padole nie ma darmo a i luksusowe auta trzeba z czegoś utrzymać.

Pozdrawiam
Jowita

Droga Jowito

A Ty byś chciała, żeby było za darmo? Myślę, że takiej możliwości nie ma. Uważam, że jest to normalne, że wszystko jest pod ręką. Ludzie kupują znicze, wklady i kwiaty. Własnie byłam na cmentarzu w Boże Ciało i niestety wkladów zabrakło. Wszyscy z tego korzytamy i właśnie nie bądżmy małostkowi.
Pozdrawiam

#11 ~Konrad~

~Konrad~
  • Goście

Napisano 25 maj 2013 - 11:04

Wczoraj pożegnałem Teścia. Pogrzeb organizowany przez Exitus wraz z asystą wojskową. Wszystko w jak najlepszym porządku. Panowie z firmy zgrali się z wojskowymi, uroczystość przeprowadzili dokładnie tak, jak życzyła sobie rodzina. Zajęli się wszystkimi formalnościami, włącznie z papierologią ZUS. Poł roku temu koleżanka żony, żegnała mamę. Mieliśmy porównanie cen i mogę stwierdzić, że Exitus nie należy do najdroższych. Dlatego mogę polecić firmę.
Pozdrawiam
Konrad Wysocki

#12 ~Jacek~

~Jacek~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2018 - 17:46

Ta firma to dramat przywozili mi tatę z Anglii najpierw mieli być we wtorek potem w środę jak się okazało przywieźli w sobotę. Koszty miały być inne niż się umawialiśmy.dramat nikomu nie życzę współpracy z tą firmą.

#13 ~Jacek~

~Jacek~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2018 - 17:46

Ta firma to dramat przywozili mi tatę z Anglii najpierw mieli być we wtorek potem w środę jak się okazało przywieźli w sobotę. Koszty miały być inne niż się umawialiśmy.dramat nikomu nie życzę współpracy z tą firmą.

#14 ~Marzena~

~Marzena~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2019 - 21:17

Firma Apokalipsa z Wyszkowa jest firmą która świadczy usługi na najwyższym poziomie współpraca układa się znakomicie w tak trudnym momencie jak śmierć męża i sprowadzenie zwłok z Belgii zajęło firmie 3 dni robocze inne firmy proponowały czas ok 2 tyg kultura osobista sumienność profesjonalizm na najwyższym poziomie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych