Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Tak sie kończy romans polityki z bandyterką..

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 18:17

Tak się kończy łaszenie określonych polityków do środowisk bandyckich zwanych dla niepoznaki kibolskimi. Pamiętacie kto odwiedzał w więzieniu Starucha? Kto go legitymizował? Kto twierdził o tym, że prawdziwi kibole to Jedyni Patrioci? Pamiętacie jaka organizacja paradował z imitacjami szubienic i z jakim nurtem politycznym jest związana? Pamiętacie kto używał określeń "element animalny"? "gorszy sort"? "zdradzieckie mordy"? Jak się kreuję pogardę dla oponentów politycznych i każdego kto myśli inaczej tak się to kończy... Jak się z tej pogardy robi partyjny materiał napędowy tak się to kończy...Czy naprawdę partia myślała, że zapanuje nad żywiołem chama obłaskawiając go chociażby stanowiskami? Czy epatowanie embrionami pod szkołami na bilbordach nie ma na celu znieczulenie odbiorcy? Czy nie widzicie mentalnego podobieństwa do lat 30tych w Rzeszy? Nie widzicie tej nienawiści do każdego "kto nie z Nami"? Przecież całe forum jest jednym wielkim jej przykładem. Obłaskawianie chama który jest użyteczny bo zdyscyplinowany w bojówkach by potem zdziwienie okazać? Naprawdę to kupujecie? Sądzicie, że to szczere? To poczytajcie na Twitterze wypowiedzi Pawłowicz. Ta władza legitymizuje, usprawiedliwia i kreuje określone środowiska!

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 10:11

Tak się kończy łaszenie określonych polityków do środowisk bandyckich zwanych dla niepoznaki kibolskimi. Pamiętacie kto odwiedzał w więzieniu Starucha? Kto go legitymizował? Kto twierdził o tym, że prawdziwi kibole to Jedyni Patrioci? Pamiętacie jaka organizacja paradował z imitacjami szubienic i z jakim nurtem politycznym jest związana? Pamiętacie kto używał określeń "element animalny"? "gorszy sort"? "zdradzieckie mordy"? Jak się kreuję pogardę dla oponentów politycznych i każdego kto myśli inaczej tak się to kończy... Jak się z tej pogardy robi partyjny materiał napędowy tak się to kończy...Czy naprawdę partia myślała, że zapanuje nad żywiołem chama obłaskawiając go chociażby stanowiskami? Czy epatowanie embrionami pod szkołami na bilbordach nie ma na celu znieczulenie odbiorcy? Czy nie widzicie mentalnego podobieństwa do lat 30tych w Rzeszy? Nie widzicie tej nienawiści do każdego "kto nie z Nami"? Przecież całe forum jest jednym wielkim jej przykładem. Obłaskawianie chama który jest użyteczny bo zdyscyplinowany w bojówkach by potem zdziwienie okazać? Naprawdę to kupujecie? Sądzicie, że to szczere? To poczytajcie na Twitterze wypowiedzi Pawłowicz. Ta władza legitymizuje, usprawiedliwia i kreuje określone środowiska!

Zjedz snickersa. Szczere było dożynanie watachy i walenie dechą w łeb vel  złote sentencje błonek komołowski pozdro.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 12:22

Zjedz snickersa. Szczere było dożynanie watachy i walenie dechą w łeb vel  złote sentencje błonek komołowski pozdro.

dorzucę jeszcze niedawną "szarańczę" Jakby ktoś chciał pogłębić temat to polecam książkę "Przemysł pogardy" 2 tomy, wszystko w oparciu o źródła.

#4 ~Wesoły Romek~

~Wesoły Romek~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 12:48

Zjedz snickersa. Szczere było dożynanie watachy i walenie dechą w łeb vel złote sentencje błonek komołowski pozdro.

Jako zdradziecka morda komunisty i złodzieja gorszego sortu widzę, że towarzysz czerpie wiedzę z jedynej słusznej telewizji :D

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 13:08

Jako zdradziecka morda komunisty i złodzieja gorszego sortu widzę, że towarzysz czerpie wiedzę z jedynej słusznej telewizji :D

Jestem obiektywny. Jednych i drugich mam w du***. przypomniałem ci trochę co nieco, bo pewnie zapomniałeś. Towarzysza sobie znajdź zapewne w domu. W mojej rodzinie nie było komuchów. Gówno co prawda mam, nikt nigdy nic mi nie dał, ale mam za to spokojne sumienie.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 20:36

dorzucę jeszcze niedawną "szarańczę" Jakby ktoś chciał pogłębić temat to polecam książkę "Przemysł pogardy" 2 tomy, wszystko w oparciu o źródła.

Jestem obiektywny. Jednych i drugich mam w du***. przypomniałem ci trochę co nieco, bo pewnie zapomniałeś. Towarzysza sobie znajdź zapewne w domu. W mojej rodzinie nie było komuchów. Gówno co prawda mam, nikt nigdy nic mi nie dał, ale mam za to spokojne sumienie.

Jakimi najczęściej ostatnio używanymi frazami, zajmuje się PiS?

"dożynanie watahy" oraz "szarańcza" - tyle znaleźli w zachowaniach opozycji, elementów mowy nienawiści - to ma być symetryzm z ZOMO, gorszego sortu, panów, zdradzieckich mord, komunistów i złodziei, elementu animalnego, innych szatanów, karaluchów, nienawiści do muzułmanów i uchodźców, większego genetycznego patriotyzmy, wieszania podobizn polityków, wystawiania aktów zgonów, traktowania swastyki, jako symbolu szczęścia, palenia kukły zyda i wiele, wiele innych działań wypowiedzi, których nie pamiętamy, bo codziennie zastępują je kolejne wyskoki PiS i prezesa.

To ma być symetryzm do buczenia na cmentarzach, buczenia na Westerplatte, buczenia na rocznicy Powstania Warszawskiego, to ma być symetryzm do "ochotniczego dziadka z wermachtu", do oskarżania Tuska o spisek z Putinem, mający doprowadzić do zamordowania 95 Polaków, tylko po to, żeby przy okazji unicestwić Lecha Kaczyńskiego, następnie o spisek z Brukselą, z Merkel, to ma być symetryzm wobec całych kampanii nienawiści w stosunku do Bartoszewskiego, Geremka, Mazowieckie, Kuronia czy Wałęsy - to tak, jakby porównywać wysokość wierzy Eiffla do psiej budy - nie opowiadajcie nam o "ciszy nad tą trumną", bo to Wy, przez 9 lat, skaczecie po trumnach ofiar Katastrofy Smoleńskiej, to Wam Trybunał Praw Człowiek, nakazał zadośćuczynić rodzin, których groby, przy ich sprzeciwie rozkopywaliście, po to tylko, żeby powiększyć ich ból i rozdrapać rany - nie opowiadajcie nam dzisiaj, że "wszyscy są temu winni", bo nie są - nie szukajcie dla siebie, tak małych i podłych usprawiedliwień, bo to jest niegodne ludzi honoru.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2019 - 20:40

Jaki przekaz z Nowogrodzkiej? Czynimy dobro? Uszczęśliwiamy każdego? Tych biednych nieświadomych co oddają głos przeciw? bo przeca wiadomo, że dobro jest z Nami! Gott mit uns!

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2019 - 17:03

Nie kto inny, a obecny szef telewizji publicznej zaangażowanej w propagowanie fałszywych legend, Jacek Kurski ukuł na potrzeby kampanii wyborczej PiS-u powiedzenie "ciemny lud kupi".
I PiS zaczął sprzedawać : dziadka z Wermachtu, zamach Smoleński, historyczne dokonania dla niepodległości Polski niedużego prezydenta i wiele innych, przeróżnych opowieści sprzedawanych z drabinki przez wielkiego, choć niewysokiego, manipulatora który osobiście nawiedzał Krakowskie Przedmieście każdego 10 tego miesiąca opowiadając np jakoby białe róże były symbolem nienawiści.
Nie dziwmy się, że dokonywana przez minister Zalewską destrukcja powszechnego systemu edukacji jest zamierzona i celowa. Ktoś te historie w przyszłości kupować musi..

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych