Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

53 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Dragon~

~Dragon~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 05:33

Zerzarl go,miesiarz.takie ryby to już żadkosć

#2 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 05:41

Tez zlowilem kilka szczupakow ale takie okazy powinno sie wypuszczac ale podejrzewam ze starszemu gosciowi co jeszcze lowil na patelnie nie wytlumaczysz

#3 ~Pankrol~

~Pankrol~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 06:17

powinny być kary w Czechach się nie bawią karta zabrana na cały rok i kara finansowa

#4 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 06:44

Jego sprawa płaci opłaty to ma prawo jak dla mnie,lepiej żeby złodzieje z pzw siecią złapali i sprzedali?? A nie odrazu miesiaz ci co tak wypisują to napewno ryby nie umia oprawić

#5 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 06:44

Jego sprawa płaci opłaty to ma prawo jak dla mnie,lepiej żeby złodzieje z pzw siecią złapali i sprzedali?? A nie odrazu miesiaz ci co tak wypisują to napewno ryby nie umia oprawić

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 07:12

Baran i tyle a potem że ryb nie ma karta musi przecież się zwrócić...

#7 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 07:45

Mogli mu oplacic karte na przyszly rok to moze by wypuscil

#8 ~Szlachcik~

~Szlachcik~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 07:54

Może gościu łapie 40lat i mu się taki jeden trafił, niech weźmie. Co innego jak łapie się 5 metrowe na rok i każdą do wora. Ja sam czasami 90 wezmę a przeważnie 70+ i mniejsze wypuszczam. Trzeba spytać ichtiologa ile taki 110 zeżre a ile iskry złoży, a ile taka 70

#9 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 07:55

Powinni gościa ukarać. Nie zgodny z regulaminem PZW wymiar ochronny to 50-90cm więc ponad wymiarowy!!

#10 ~Gofer~

~Gofer~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 07:55

Może gościu łapie 40lat i mu się taki jeden trafił, niech weźmie. Co innego jak łapie się 5 metrowe na rok i każdą do wora. Ja sam czasami 90 wezmę a przeważnie 70+ i mniejsze wypuszczam. Trzeba spytać ichtiologa ile taki 110 zeżre a ile iskry złoży, a ile taka 70

A ile ty zeżresz? Jak dużo to też do wora z tobą?

#11 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 09:12

Tak szczególnie polecam zapytać się panów którzy na śluzie w Trzebiatowie woj.zach-pom.odlawiaja od wielu lat troć....tam są sami specjaliści.....niech powiedzą ile i jak to to robią...dzieje się wszystko w białych rekawiczkach.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 09:39

Kiedyś polowali i jedli. Na święta cała rodzina się ucieszy. Rybacy wyrzadaja szkody a nie taki pojedynczy wędkarz co dla siebie rybkę weźmie

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 09:40

Kiedyś polowali i jedli. Na święta cała rodzina się ucieszy. Rybacy wyrzadaja szkody a nie taki pojedynczy wędkarz co dla siebie rybkę weźmie

#14 ~Wędkarz~

~Wędkarz~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 10:12

Szkoda bardzo szkoda szczupaka,mam nadzieję że dziadek medalu nie dostanie!!!

#15 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 10:26

Taki duży Szczupak to samica, mogła złożyć dużo ikry. Za nadwymiarową rybę ustawodawca przewiduje karę. Czekamy na komentarz PZW

#16 ~Stefan enty władzy~

~Stefan enty władzy~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 11:08

Więcej szkody robi zarabianie sumem niż zlowienie jednego szczupaka giganta Gratuluję

#17 ~Spinning~

~Spinning~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 11:11

Macie racjie powinni go ukarać. Suma niech bierze a nie starszego szczupaka który i tak nie będzie smaczny. To była przyszła mamuśka która dała by wiele taaaakich ryb. Ale ta kółsole starej daty. Stoję ostatnio w sklepie wędkarskim w kolejce przede mną starszy Pan i kupuje z 30-40 kotwic różnych wielkości resztę można się domyśleć.

#18 ~Spinning~

~Spinning~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 11:18

Niech łapie te 40 lat i to pierwsza jego taka ryba ale moim zdaniem była by większa satysfakcja pomiary pare fotek i do wody spowrotem. Myśle ze by dało to dużo radości i dumy. A wyrazy uznania by błynęly z całej Polski.

#19 ~Mirek~

~Mirek~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 11:52

Każdy jest panem swojego losu..chcial to zabrał..okres ochronny to nie obowiązywał. Powinni znaleźć coś po środku ale karpiarze powiedzą nie. To że ryba jest zamówiona 10 razy w roku i ma pysk jak durszlak też powinno być karalne że względu na znęcanie się nad zwierzętami a do takich ryby się zaliczają. Wszystko trzeba z umiarem nie brać źle za dużo brać źle. Zarabiać bezmózgo źle nie zarabiać też źle. Najpierw niech się zmienia władze pzw żeby faktycznie było coś robione dla "wody". Znam różnych ludzi od klusownikow po siedzących wysoko "sportowców wedkarzy". Nie powiem ile ryb ląduje na talerzu kierowników a ile u tych drugich. To po prostu przykre.....amen

#20 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 12:17

Powinien zostać ukarany za to stary buc

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych