Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szukam kamerzysty na ślub

29 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2012 - 11:35

polecam Pana Borkowskiego z Ostrołęki. bardzo dobry kamerzysta i robi świetną oprawe.

ja rowniez z czystym sumieniem polecam Pana Borkowskiego. Pomijajac bardzo pozytywna atmosfere,jaka wnosi swoja osoba moglabym dlugo opisywac z jakim wyczuciem estetyki i umiejetnosciami iscie artystycznymi spotkalam sie ogladajac przygotowany przez niego material. Bylismy zachwyceni.

#22 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2012 - 13:32

Ja nie znam zbyt wielu kamerzystów widałem prace dwóch czy trzech, jednak najbardziej przypadły mi do gustu prace pana fotografa z firmy www.camvi.pl. Serdecznie polecam

#23 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2012 - 13:34

Ja nie znam zbyt wielu kamerzystów widałem prace dwóch czy trzech, jednak najbardziej przypadły mi do gustu prace pana fotografa z firmy www.camvi.pl. Serdecznie polecam

#24 ~Panna już nie młoda~

~Panna już nie młoda~
  • Goście

Napisano 01 luty 2013 - 15:52

Tutaj też coś ciekawego znajdziesz Wesele :wub:

#25 ~polecam :)~

~polecam :)~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2013 - 13:41

fotograf.pultusk.biz

#26 ~Milena~

~Milena~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2013 - 15:39

http://www.fotoramka.com.pl

#27 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2013 - 15:01

Ja natomiast wolę korzystać z portalów typu http://filmy-wesele.pl/  , bo mam tam rozeznanie, rekomendacje, oceny i przede wszystkim co najważniejsze PORTFOLIO kamerzystów.

Nie warto spieprzyć sobie wesela, które ma sie 1 raz w życiu :) - przeważnie :P

#28 ~Izabell~

~Izabell~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2014 - 19:52

Z całego serca polecam Martę i Marcina Piekarskich.
Wesele nagrane niestandardowo i atrakcyjnie. Każdy gość z naszego wesela otrzymał płytę i każdy jest zachwycony jakością oraz pomysłowością nagrania. Nasza rodzina zapowiedziała już, że zaproszą tych Państwa pod Lublin, aby i ich nagrali.
Marta i Marcin to bardzo sympatyczni ludzie, widać, że wykonują swoją pracę z pasją, są bardzo elastyczni co do sugestii młodych i wierzcie każde nagranie jest inne, a oglądałam parę ich produkcji.  W przeciwieństwie do Studio Borkowski. Tam owszem, nagranie także robi wrażenie kilka kamer, filmowanie z góry itp, ale oglądając filmy na ich stronie, odniosłam wrażenie, że wszystkie robione są identycznie według tego samego schematu, nawet muzyka jest ta sama.
Mogłabym tak zachwalać studio PRYMUS w nieskończoność;-)
Szczerze polecam, bo warto a pamiątka cudowna.....

#29 konikowa28

konikowa28

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 11 luty 2017 - 20:50

Hej :)

Ja mogę CI polecić sympatyczną parę która zajmuje się filmowaniem wesel jak i fotografią :) Ja swój ślub miałam rok temu i miło wspominam ich pracę, na weselu jak i później przy samym przekazaniu filmu i albumu ze zdjęciami :) Zostawiam namiar do nich telefoniczny, może Ci się przyda 504 282 990 , a firma to skynetic ( możesz wpisać w google i wyskoczy Ci ich stronka)

Pozdrawiam Cię :wub:

Użytkownik konikowa28 edytował ten post 11 luty 2017 - 20:52

#30 Walker

Walker

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 17 luty 2017 - 08:10

Dobrych kamerzystów jest dziś naprawdę wiele, wię bez większego problemu można znaleźć kogoś konkretnego.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych