Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szkolenia podatkowe u M.Niziołek

szkolenia Niziołóek księgowość

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Rajla~

~Rajla~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2019 - 10:29

Hej wszystkim :) Czy ktoś z obecnych na forum miał już styczność ze szkoleniami podatkowo księgowymi organizowanymi przez panią Martę Niziołek ? Szukam opinii :)

#2 ~evaa~

~evaa~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2019 - 10:41

na szkoleniach nie byłam więc na ten temat się nie wypowiem, ale od kilku lat biuro doradztwa podatkowego ( gdzie Pani Marta jest współwłaścicielką) prowadzi księgowość mojej firmy. Mega rzetelni, uczciwi i terminowi. Złego słowa nie mogę napisać :) Na pewno to osoba z ogromnym doświadczeniem :)

#3 ~Remi~

~Remi~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2019 - 12:39

ja byłem na jednym szkoleniu w tamtym roku i w tym też wybieram się na kurs z optymalizacji podatkowej. Super organizacja, niezłe ceny i świetna prowadząca.

#4 ~Rajla~

~Rajla~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2019 - 13:50

ja byłem na jednym szkoleniu w tamtym roku i w tym też wybieram się na kurs z optymalizacji podatkowej. Super organizacja, niezłe ceny i świetna prowadząca.

OO super, dziękuje za informacje :) ja własnie zamierzam wybrać się na kurs organizowany pod koniec września w Gdańsku. A powiedz mi czy Ty płaciłeś za te kursy z własnej kieszeni ?

#5 ~Remi~

~Remi~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2019 - 11:15

Tak ja płaciłem za nie z własnej kieszeni ale wiem, że istnieje też możliwość otrzymania dofinansowania z KFS na te kursy. Jak wezmiesz w nich udział na pewno nie pożałujesz :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szkolenia, Niziołóek, księgowość

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych