Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Szkoła tańca w Wyszkowie

szkoła tańca taniec instruktorzy lekcje tańca zumba salsa taniec brzucha

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 kako

kako

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 29 październik 2012 - 16:03

Witam!
Zastanawiam się nad otwarciem szkoły tańca w Wyszkowie:) przed podjęciem decyzji, jestem jednak ciekawa, co Wy na to:) czy
bylibyście zainteresowani nauką współczesnego tańca, lub też wysłaniem swoich dzieci na takie lekcje?
Chciałabym sie też dowiedzieć, czy są wśród Was jakieś osoby które potrafią i kochają tańczyć, lub tez mają ukończony kurs instruktora tańca i chciałyby poprowadzić zajęcia ze swojego stylu.

Pozdrawiam, K. :)

#2 ~Daniel~

~Daniel~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2013 - 15:54

ja własnie szukam jakiejś szkoły tańca żeby się nauczyć tańca na wesele wraz z dziewczyną w Wyszkowie

#3 ~Ika~

~Ika~
  • Goście

Napisano 07 luty 2013 - 13:50

My z narzeczonym, również poszukujemy takich zajęć. Ktos może ma namiary na jakąś szkołę tańca w wyszkowie lub okolicach?

#4 ~iks~

~iks~
  • Goście

Napisano 07 luty 2013 - 14:09

Znam jedną - MB Studio Martyny BUsławskiej ale nie wiem czy organizują jakie indywidualne kursy. mozna ich znaleźć na facebooku

#5 ~elik~

~elik~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2013 - 19:16

Witam, ja szukam szkoły tańca w Wyszkowie bądź okolicach dla mojego syna lat 7, ale interesuje nas taniec współczesny,breakdence

#6 ~Maciek~

~Maciek~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2013 - 13:01

Witam, ja szukam szkoły tańca w Wyszkowie bądź okolicach dla mojego syna lat 7, ale interesuje nas taniec współczesny,breakdence

mam pytanie czy znalazłeś takowa szkołę dla syna proszę o odpowiedź na zacierr@wp.pl

#7 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 07 październik 2013 - 17:41

Witam,
Szukam zajęć tańca towarzyskiego, tanga w Wyszkowie , dla dorosłych. Przez kilka lat tańczyłam w klubie w Warszawie u p. Krzysztofa Sulowskieg o.Brak mi bardzo tańca.Czekam na dobre wieści.Mój mail.bluenineczka@tlen.pl. :-)

#8 ~Tomasz Kowal~

~Tomasz Kowal~
  • Goście

Napisano 16 luty 2014 - 23:13

Polecamy MB Studio Tańca, świetna szkoła!!!!!!

#9 ~Redakcja~

~Redakcja~
  • Goście

Napisano 28 luty 2014 - 10:22

Witam ! Z tego co słyszałam niebawem ma się otworzyć Studio Tańca Swag , które jest też w Pułtusku. Zajęcia prowadzi Olga taka blondynka, podobno świetne podejście do dzieci i pełna profeska. Wiem , że miała być już od września, bo pisała do naszej redakcji, ale z uwagi na program Mam Talent wszystko się przesunęło. Polecam bo wydaje mi się, że to będzie konkretne

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szkoła tańca, taniec, instruktorzy, lekcje tańca, zumba, salsa, taniec brzucha

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych