Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szanowna Pani przewodnicząca RG Kadzidło

Rada Gminy Kadzidło

28 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 22:55

Wstydzilibyście się tak pisać...

#22 ~Adwokat~

~Adwokat~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 07:39

Przesada, pisze jeden,sfrustrowany.

#23 ~Kurp~

~Kurp~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 08:36

Jeśli dzięki temu poczujesz się lepiej to żyj sobie w tej świadomości. Jednak ostatnie wybory pokazały, że prawie połowa mieszkańców gminy ma już dość tego układu rządzącego. A każde  kolejne wybory pokazują, że jest Nas coraz więcej.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 12:21

Jesienią koniecznie musi być przeprowadzone referendum. Radni którzy nas tak bardzo zawiedli muszą jeszcze raz być zweryfikowani !!!!!!. Poziom ich inteligencji to żal.......

#25 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 12:57

Jesienią koniecznie musi być przeprowadzone referendum. Radni którzy nas tak bardzo zawiedli muszą jeszcze raz być zweryfikowani !!!!!!. Poziom ich inteligencji to żal.......

A wójt?

#26 ~Do adwokata~

~Do adwokata~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 12:58

Tak jestem sfrustrowany, a nawet rozgoryczony tym co się w gminie odstawia. Ale sam jeden na pewno nie jestem.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 13:16

Tak jestem sfrustrowany, a nawet rozgoryczony tym co się w gminie odstawia. Ale sam jeden na pewno nie jestem.

Aż taki płacz nad podwyżką dla wójta? Wójt tak bardzo płakał nad swoją pensją jak ty nad jej podwyżką. Chyba jesteście do siebie bardziej podobni niż myślisz.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 13:26

A kim ty jesteś że wypowiadasz się za nas, możesz jedynie za siebie. Pewnie jesteś jednym z tych którzy nie zostali wybrani i tak biadolisz, bo do następnych wyborów daleko.

#29 ~Podirytowany~

~Podirytowany~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 13:50

Aż taki płacz nad podwyżką dla wójta? Wójt tak bardzo płakał nad swoją pensją jak ty nad jej podwyżką. Chyba jesteście do siebie bardziej podobni niż myślisz.

Nie chodzi tylko o podwyżkę dla niego.  Irytuje mnie, że do Gminy Kadzidło wróciła Białoruś i Łukaszenko odzyskał pełnie władzy, a aby znowu zajmować się całą masą głupot, oraz promocją swojej wspaniałości.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych