Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

studia informatyka śledcza

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~jaroksonos~

~jaroksonos~
  • Goście

Napisano 30 maj 2019 - 10:33

Co myślicie o takim kierunku? Znalazłem takie studia na WSB i poważnie się zastanawiam nad zapisaniem, od lat się tego typu rzeczami pasjonuję i dla samej ciekawości bym się wybrał, chociaż nie ukrywam że i w pracy by mi się to przydało.

#2 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2019 - 15:54

bardzo ciekawy temat i jak najbardziej na czasie do tego nowy kierunek na studiach moim  zdaniem warto skorzystać z tej oferty WSB

#3 ~jaroksonos~

~jaroksonos~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2019 - 10:32

Co prawda myślałem raczej o tej informatyce śledczej, znalazłem na WSB takie studia podyplomowe, bardzo mnie ten temat zaciekawił. Czy na studiach podyplomowych też są stypendia?

#4 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2019 - 19:15

Muszę zajrzeć na stronę wsb. Jak czytam jest tam dość bogata oferta kierunków. A ja szukam czegoś dla siebie. 

#5 ~jaroksonos~

~jaroksonos~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2019 - 09:11

Muszę zajrzeć na stronę wsb. Jak czytam jest tam dość bogata oferta kierunków. A ja szukam czegoś dla siebie. 

to na pewno u nich znajdziesz coś, zapisałem się na tę informatykę śledczą, ciekaw jeste jak będą studia wyglądały, ale na pewno jest to coś co mnie interesuje, dowiedziałem że można się ubiegać o stypendium

#6 ~bartek~

~bartek~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2019 - 11:04

no tak kierunek na czasie do tego co słyszałem to w WSB do 16 lipca jest promocja cenowa także moim zdaniem dobra oferta

#7 ~jaroksonos~

~jaroksonos~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2019 - 14:25

Tak, jeszcze ta promocja trwa, a kierunek na pewno na czasie i do tego mega interesujący, nie wiem czy są jeszcze miejsca jak dzwoniłm to mi powiedziano że się ciezy dużą popularnością i trzeba się streszczać

#8 ~Wiśka~

~Wiśka~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2019 - 07:35

Interesujący kierunek. Muszę zobaczyć na stronie uczelni co proponują. Myslę o podyplomowych studiach, podnoszenie kwalifikacji to obecnie podstawa. 

#9 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 15:38

ale połączone z magisterką czy tylko podyplomowe cie interesują ?

#10 ~jaroksonos~

~jaroksonos~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 07:58

Interesujący kierunek. Muszę zobaczyć na stronie uczelni co proponują. Myslę o podyplomowych studiach, podnoszenie kwalifikacji to obecnie podstawa. 

zajrzyj do nich konieczne, na WSB jest bardzo dużo kierunków studiów podyplomowych, na pewno znajdziesz coś dla siebie, ja zapisalem się na tę informatykę śledczą

#11 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2019 - 15:18

no tak ciekawy kierunek na WSB ta informatyka śledcza w ofercie studiów podyplomowych

#12 ~Walek~

~Walek~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2019 - 16:02

Ciekawy kierunek. Z przyszłością.  WSB ma kilka ciekawych kierunków związanych z informatyką. 

#13 ~Szerii~

~Szerii~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2019 - 16:34

Podnoszenie kwalifikacji to dobry pomysł. sama myślę o zmianie kierunku . To co studiowałam nie bardzo mi odpowiada. Dlatego mysle o podyplomowych studiach . Sporo czytałam o wsb ,poszukam coś co mnie zainteresuje. 

#14 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2019 - 18:33

oczywiście zwłaszcza zę studia podyplomowe to oszczędność czasu i pieniązków.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych