Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Strzyżenie psa

33 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Ula~

~Ula~
  • Goście

Napisano 23 październik 2011 - 16:20

Ja chodzę ze swoim pieskiem na Sliską w Warszawie tel. 508555322 i bardzo go sobie chwalę, polecam.

#22 ~Dawid~

~Dawid~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2011 - 18:16

Poleca strzyżenie psów w Będzinie
www.dora1@cba.pl

Możliwy dojazd do klienta Będzina i okolic :)

#23 ~Oliwia~

~Oliwia~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2011 - 13:29

Dog Heaven jest sklepem i salonem pielęgnacyjnym przeznaczonym dla Yorków oraz innych ras. 503 931 910

oliviaKorzystając z praktycznej wiedzy w sklepie proponujemy artykuły przydatne, a przede wszystkim bezpieczne. Znajdziecie u nas Państwo pełną wyprawkę dla szczeniąt, kolekcje ubrań, toreb i posłań, kosmetyki, preparaty, karmy oraz szeroką gamę akcesoriów.

W Salonie Pielęgnacji oferujemy usługi niezbędne dla zachowania urody i zdrowia yorkowego jak i inny także ważnych ras :)

Cieszymy się, że możemy podzielić się doświadczeniem z innymi właścicielami Yorków udzielając im przydatnych i zrównoważonych porad dotyczących tej ras

#24 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2012 - 17:01

Sami się reklamują ci powyżej I ceny warszawskie -za nic nadzwyczajnego. Najlepsza Pani do strzyżenia psów jest w Ciechanowie ul. Kaczeńców. Ma doświadczenie 17 letnie, jeżdzi na wystawy to profesjonalista a cena mniejsza niż w czterech łapkach

#25 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2012 - 20:18

Sami się reklamują ci powyżej I ceny warszawskie -za nic nadzwyczajnego. Najlepsza Pani do strzyżenia psów jest w Ciechanowie ul. Kaczeńców. Ma doświadczenie 17 letnie, jeżdzi na wystawy to profesjonalista a cena mniejsza niż w czterech łapkach

Mam pytanie,czy podczas strzyżenia psy są usypiane?

#26 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 10 maj 2012 - 10:38

Witam
Salon dla piesków w którym pracowałam na Bemowie (ul .Powstańców Śląskich 124) został przeniesiony do innej dzielnicy Warszawy. Moi klienci mogą szukać kontaktu ze mną postanowiłam umieścić wiadomość. Pracuje na Bemowie( Centrum Handlowe Bemowo) w Salonie New York. Serdecznie zapraszam Monika
Ps Więcej informacji na stronie www.salon-newyork.pl

#27 ~Misia~

~Misia~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2012 - 14:03

Nie jestem z Przasnysza a słyszałam, że jest tu dobry zakład, który zajmuję się strzyżeniem psów. Mógłby mi ktoś pomóc i podać jakieś dane kontaktowe to takiego typów zakładów?

Polecam Warszawę - al. Niepodległości 225, firma GoWork.pl

#28 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2012 - 20:39

Kategorycznie nie zgadzam się z opinią wystawioną Panu z ul. Sadowej. Od ok. 1,5 roku nie strzygę tam swojego pupila i nikomu nie polecam. Jak można nazwać profesjonalizm w wykonywaniu swojego fachu jeżeli pies zawsze po strzyżeniu był pozacinany i strasznie wystraszony. Wiecznie miał jakiś problem dotyczący m.in. nie czesaniem pupila, stwierdzeniem że nie był wykąpany przed wizytą (pomimo że fakty były inne), oraz tym iż psina była strasznie zarośnięta(wg. niego należy strzyc co 2 m-ce)itd. No i oczywiście wielkie rozżalenie gdy nie kupiło sie od niego dodatkowo "rewelacyjnych" Dołączona grafika produktów dla zwierząt. Dla mnie ten "fachowiec" to delikatnie pisząc ŻENADA.
Nigdy podobnych opini nie miała Pani z ul. Jana Pawła II. Tą kobietę z pełną odpowiedzialnościa polecam ja i mój piesek Dołączona grafika.
Pozdrawiam

Skąd ja to znam Mnie też tak załatwił Myślę że on nie ma pojęcia o fachowym strzyżeniu w moim przypadku Yorka

#29 Budo

Budo

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 marzec 2013 - 15:41

Skoro wszyscy tu kogoś polecają to i ja dorzucę swoje dwa grosze. Mogę polecieć http://www.animals-c...rum.com/usługi/ Rewelacyjnie ostrzygli mojego yorka:D

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2013 - 12:37

Ja tam uważam ze dobry salon to jest jeszcze magicdog.na gumtree ogłoszenie możecie znaleźć.polecam mój pies wychodzi zawsze z tamtad śliczny i pachnacy

#31 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2013 - 12:39

Magicdog.waw.pl niestety jak patrzę to stronę maja w modernizacji.na bemowie przyjmują i w michalowicach

#32 ~Filip~

~Filip~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2013 - 12:49

Pytanie tylko o jaką miejscowość Ci chodzi. W Poznaniu mogę polecić mojego fryzjera. http://figaro-salon.pl/onas  Konkretna kobieta i z tego co wiem już kilka lat w tym siedzi. 

#33 ~brzydal~

~brzydal~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2014 - 15:07

O! super! a ja swojej świni zrobie Loki, ta mokrą włoszke jej zrobie. a zającowi Irokeza!
Zna ktoś dobry sklep z perukami dla świn i zająców?

słuchaj taki psiak, który biega po podwórku bardzo sie kołtuni i zbiera różne paprochy na te kołtuny i wnosi je później do domu. przy okazji wcale nie wygląda taki kołtun estetycznie więc po to między innymi psy strzyżemy. w takiej kudłatej sierści mogą się wylęgać też insekty trudne do usunięcia, nie wiem czy chciałbyś trzymać takie intruzy w domu. farbowanie sierści to już przesada, ale strzyżenie to nic złego... ani głupiego

#34 viki32

viki32

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 07 styczeń 2019 - 14:09

Od jakiegoś czasu zaczęłam korzystać z usług strzyżenia psów w Poznaniu, które poleciła mi moja znajoma i muszę przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Wszystko przebiega sprawnie, moja niunia się nie denerwuje i pięknie wygląda. Dla zainteresowanych zostawiam link www.vadera.com.pl/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych