Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Strzyżenie psa

33 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~olaola~

~olaola~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2009 - 23:30

Nie jestem z Przasnysza a słyszałam, że jest tu dobry zakład, który zajmuję się strzyżeniem psów. Mógłby mi ktoś pomóc i podać jakieś dane kontaktowe to takiego typów zakładów?

#2 ~lalka~

~lalka~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2009 - 11:08

Nie jestem z Przasnysza a słyszałam, że jest tu dobry zakład, który zajmuję się strzyżeniem psów. Mógłby mi ktoś pomóc i podać jakieś dane kontaktowe to takiego typów zakładów?

Tak jest.Al.Jana Pawla II 8 tel 502-543-694.Chodze tam ze swoim psem i jestem bardzo zadowolona!

#3 ~lol~

~lol~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2009 - 10:27

Tak jest.Al.Jana Pawla II 8 tel 502-543-694.Chodze tam ze swoim psem i jestem bardzo zadowolona! w cale ze to nie tu!

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 luty 2010 - 16:15

4lapykarim.pl
* Trymowanie
* Strzyżenie
* Kąpiele (wszystkich ras)
* Obcinanie pazurków
* Czyszczenie uszu
* Kosmetyka oczu
* Koloryzacja sierści

#5 ~~???~~

~~???~~
  • Goście

Napisano 25 luty 2010 - 18:37

Toż to już jest poniżej krytyki. Reklama na całego. Admin do roboty!

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2010 - 10:56

Ja zrobiłam sama dla siebie kurs strzyżenia psów i nie muszę teraz biegać co róż
z psiakiem zwłaszcza, że mam 4 bąble rasy York.

Zainwestowałam raz pieniądzę ale chociaż mi się to zwróciło szybko bo przy
okazji prócz swoich psiaków strzygę psy znajomym za symboliczną kwoty.

Powie ktoś, ze na takim kursie to się niikt nie nauczy fachu, ale moim zdaniem
trening czyni mistrza. I tak po kursie trzeba się dokształcać.
Jak ktoś chcę to polecam www.kurs-strzyzeniapsow.pl/

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2010 - 15:19

O! super! a ja swojej świni zrobie Loki, ta mokrą włoszke jej zrobie. a zającowi Irokeza!
Zna ktoś dobry sklep z perukami dla świn i zająców?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2010 - 09:21

Idiota

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2010 - 10:21

O! super! a ja swojej świni zrobie Loki, ta mokrą włoszke jej zrobie. a zającowi Irokeza!
Zna ktoś dobry sklep z perukami dla świn i zająców?

hahaha, dobre! :D

#10 ~gogo~

~gogo~
  • Goście

Napisano 27 maj 2010 - 19:49

Jest jeszcze jeden psi fryzjer PRAWDZIWY profesjonalista na ulicy Sadowej. Ten gość zna się na robocie i nie boi się psów jak pani z proponowanego salonu. Tel. 663520852 Naprawdę gorąco polecam i nie będziesz żałować

#11 ~makowianka~

~makowianka~
  • Goście

Napisano 27 maj 2010 - 20:11

Jest jeszcze jeden psi fryzjer PRAWDZIWY profesjonalista na ulicy Sadowej. Ten gość zna się na robocie i nie boi się psów jak pani z proponowanego salonu. Tel. 663520852 Naprawdę gorąco polecam i nie będziesz żałować

POLECAM. JEST SUPER. MY PRZYJEŻDŻAMY DO TEGO PSIEGO FRYZJERA Z MAKOWA. MOGĘ POLECIĆ Z CZYSTYM SUMIENIEM. NIE TAM JAKAŚ DELIKATNA PANIUSIA, KTÓRA BOI SIĘ PSÓW. TEN JEST PRAWDZIWYM FACHOWCEM.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2010 - 16:43

Jak wypisują obelgi to jest wpożo ale jak uprawiają tania reklamę to nikt tego nie widzi, gdzie jest administrator

#13 Fallenangelv

Fallenangelv

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 9298 postów

Napisano 07 lipiec 2010 - 22:02

Strzyżenie psów-po co to komu.

#14 ~Luśka~

~Luśka~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2010 - 11:18

#15 ~Luśka~

~Luśka~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2010 - 11:33

Kategorycznie nie zgadzam się z opinią wystawioną Panu z ul. Sadowej. Od ok. 1,5 roku nie strzygę tam swojego pupila i nikomu nie polecam. Jak można nazwać profesjonalizm w wykonywaniu swojego fachu jeżeli pies zawsze po strzyżeniu był pozacinany i strasznie wystraszony. Wiecznie miał jakiś problem dotyczący m.in. nie czesaniem pupila, stwierdzeniem że nie był wykąpany przed wizytą (pomimo że fakty były inne), oraz tym iż psina była strasznie zarośnięta(wg. niego należy strzyc co 2 m-ce)itd. No i oczywiście wielkie rozżalenie gdy nie kupiło sie od niego dodatkowo "rewelacyjnych" :) produktów dla zwierząt. Dla mnie ten "fachowiec" to delikatnie pisząc ŻENADA.
Nigdy podobnych opini nie miała Pani z ul. Jana Pawła II. Tą kobietę z pełną odpowiedzialnościa polecam ja i mój piesek :).
Pozdrawiam

#16 ~hghy~

~hghy~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2010 - 20:18

Kategorycznie nie zgadzam się z opinią wystawioną Panu z ul. Sadowej. Od ok. 1,5 roku nie strzygę tam swojego pupila i nikomu nie polecam. Jak można nazwać profesjonalizm w wykonywaniu swojego fachu jeżeli pies zawsze po strzyżeniu był pozacinany i strasznie wystraszony. Wiecznie miał jakiś problem dotyczący m.in. nie czesaniem pupila, stwierdzeniem że nie był wykąpany przed wizytą (pomimo że fakty były inne), oraz tym iż psina była strasznie zarośnięta(wg. niego należy strzyc co 2 m-ce)itd. No i oczywiście wielkie rozżalenie gdy nie kupiło sie od niego dodatkowo "rewelacyjnych" :) produktów dla zwierząt. Dla mnie ten "fachowiec" to delikatnie pisząc ŻENADA.
Nigdy podobnych opini nie miała Pani z ul. Jana Pawła II. Tą kobietę z pełną odpowiedzialnościa polecam ja i mój piesek :).
Pozdrawiam

Pani jest super!!!!!!!!! Bobi i Śnieżka :-)

#17 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2011 - 10:09

Ja uważam, że najlepiej samemu strzyc pieska:) mniej stresu dla niego i więcej pieniędzy w portfelu właściciela. Wystarczy poznać podstawy a potem to już tylko fantazja:) Jak ktoś jest zainteresowany to go-work.pl organizuje bardzo fajne kursy groomingu i po przystępnej cenie:)polecam.(www.gowork.pl - bodajże w zakładce kursy)

#18 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2011 - 16:47

Ja uważam, że najlepiej samemu strzyc pieska:) mniej stresu dla niego i więcej pieniędzy w portfelu właściciela. Wystarczy poznać podstawy a potem to już tylko fantazja:) Jak ktoś jest zainteresowany to go-work.pl organizuje bardzo fajne kursy groomingu i po przystępnej cenie:)polecam.(www.gowork.pl - bodajże w zakładce kursy)

A ja uważam że strzyżenie psa to zbyt skomplikowana sprawa żeby robić to samemu pamiętajcie że pies nie będzie stał nieruchomo podczas strzyżenia dla tego polecam salon do którego ja chodze z moim psiakiem strzyżenie psów .

#19 ~Małgosia~

~Małgosia~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2011 - 12:07

Zapomniała dodać że odradzam strzyżenie samemu pieska bo wiem ile czasu, doświadczenia i opanowania trzeba miec aby wystrzyc mojego Tofiego, myśle ze moje próby strzyżenia mogły by zakończyć się dla niego dużym cierpieniem, polecam raczej fachowców w tym temacie. Myśle że tylko fachowiec z doświadczeniem może ostrzyc pasa ładnie i bez większych niedogodności dla pieska

#20 ~Ala_988~

~Ala_988~
  • Goście

Napisano 21 październik 2011 - 10:32

www.dora1@cba.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych