Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Strzelec Kandytad na Wice Burmistrza

1991 odpowiedzi w tym temacie

#1981 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 20:00

Czy to ważne? Brawo....! Jedyny który kulom się nie kłania jak Walter Świerczewski w Bieszczadach!.... Sól Ziemi czarnej....! WszechStarażak wśród Strażaków..! Siła! Moc! Jednoosobowy Komitet! Brawo....! Kto nie skacze ten z KOD! Brawo.....! No dalej! Z należytym entuzjazmem!

#1982 ~Trochę Historii~

~Trochę Historii~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 13:30

"Zamiast podsumowania:
To nie radni z miasta dzielą gminę na dwie części. To nie radni z miasta dzielą obywateli na dwie kategorie. To w końcu nie radni z miasta dbają jedynie o jego interesy. Ustalając budżet, radni z miasta pozwolili, aby lwia jego część powędrowała na tereny wiejskie. Ustalając budżet, radni z miasta brali pod uwagę interes całej gminy, a nie jednej wsi czy sołectwa.
Radny Pepłowski i radny Brym swoimi wystąpieniami, głosowaniami i zachowaniem, jednoznacznie dzielą gminę na wiejską i miejską. Radny Pepłowski i radny Brym, przy udziale miejskich radnych, podnoszą podatki „mieszczuchom”, a rolników z nich zwalniają. Radny Pepłowski i radny Brym dzielą mieszkańców gminy na różne kategorie.
Pozostaję z nadzieją, że mieszkańcy zapamiętają, iż niezależnie od miejsca, w którym stoi ich dom, wszyscy jesteśmy różaniakami.
Piotr Świderski "

#1983 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 21:30

Jak tam Stasiu, nadal stoisz ramie w ramię z PIS? Co na to partyjna władza? na pewno cieszy Twoja elastyczność? Dumnyś? Zadowolonyś? Z sygnalista kolegyś?

#1984 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 09:56

"Zamiast podsumowania:
To nie radni z miasta dzielą gminę na dwie części. To nie radni z miasta dzielą obywateli na dwie kategorie. To w końcu nie radni z miasta dbają jedynie o jego interesy. Ustalając budżet, radni z miasta pozwolili, aby lwia jego część powędrowała na tereny wiejskie. Ustalając budżet, radni z miasta brali pod uwagę interes całej gminy, a nie jednej wsi czy sołectwa.
Radny Pepłowski i radny Brym swoimi wystąpieniami, głosowaniami i zachowaniem, jednoznacznie dzielą gminę na wiejską i miejską. Radny Pepłowski i radny Brym, przy udziale miejskich radnych, podnoszą podatki „mieszczuchom”, a rolników z nich zwalniają. Radny Pepłowski i radny Brym dzielą mieszkańców gminy na różne kategorie.
Pozostaję z nadzieją, że mieszkańcy zapamiętają, iż niezależnie od miejsca, w którym stoi ich dom, wszyscy jesteśmy różaniakami.
Piotr Świderski "

Piotrusiu, masz na myśli tylko siebie i chyba coś ci się pomyliło. Jeżeli dom kogoś z Załuzia stoi np. pod Krakowem to też różaniak? Oj coś nie halo. Jak już to załuziak a nie różaniak. Skąd ta wyższość Różana nad Załuziem ? Też mam taką nadzieję, że mieszkańcy nie tylko Załuzia ale i innych wiosek zapamiętają, że są obrażani przez wielce różaniaka. Dokładnie wiemy skąd pochodzimy i żaden różanina nie będzie nam nic narzucał.

#1985 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 12:41

Piotrusiu, masz na myśli tylko siebie i chyba coś ci się pomyliło. Jeżeli dom kogoś z Załuzia stoi np. pod Krakowem to też różaniak? Oj coś nie halo. Jak już to załuziak a nie różaniak. Skąd ta wyższość Różana nad Załuziem ? Też mam taką nadzieję, że mieszkańcy nie tylko Załuzia ale i innych wiosek zapamiętają, że są obrażani przez wielce różaniaka. Dokładnie wiemy skąd pochodzimy i żaden różanina nie będzie nam nic narzucał.

a Strzelec to zaluziak czy podborzak? Czy ani jedno a ni drugie tylko taki lis farbowany. Niby z peeselu a pisior.

#1986 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 12:43

„wszyscy jesteśmy różaniakami” co dosłownie oznacza ze jesteśmy mieszkańcami gminy Rozan bez względu na to czy z Mroczk, Chełst czy Kaszewca. Jeśli tak prostej rzeczy nie rozumiesz to się nie wypowiadaj kretynie. Brawo panie Piotrze. Gmina to nasze dobro wspólne. Pana słowa wciąż aktualne.

#1987 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 12:46

a Strzelec to zaluziak czy podborzak? Czy ani jedno a ni drugie tylko taki lis farbowany. Niby z peeselu a pisior.

Rzekłbym taki gminny gender. :D

#1988 ~Miki~

~Miki~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 21:34

Rzekłbym taki gminny gender.  :D

Ty chłopców zawsze lubiłeś  :wub:  Czy się przebierasz za kobietę tego nie wiem , nie utrzymuję kontaktów z pedałami . Połowa POpaprańców to zboki . W Różańskich POpaprańcach jest większość zboków . :D  :D  :D . Wiem dokładnie kim jesteś zboczeńcu  . Temu Panu możesz tylko rów wylizać .

#1989 ~radio Swoboda~

~radio Swoboda~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 22:30

Ty chłopców zawsze lubiłeś :wub: Czy się przebierasz za kobietę tego nie wiem , nie utrzymuję kontaktów z pedałami . Połowa POpaprańców to zboki . W Różańskich POpaprańcach jest większość zboków . :D :D :D . Wiem dokładnie kim jesteś zboczeńcu . Temu Panu możesz tylko rów wylizać .

O, a ten nam tu zaraz o Staśkowych przyjemnościach. Masowaliście się na zebraniu po workach, że takie teksty wstawiacie. Pierwszy homosex RP też ,,wara wam, wara" krzyczy, aby tylko uwagę od siebie odwrócić. :D

#1990 ~zbyszek~

~zbyszek~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 14:44

Kto jest kierowcą w koncu w zaluziu samochodu strazackiego na etacie? cos ktos wie ? bo ten niby sztuczny konflikt strzelca z burmistrzem juz mnie drazni ,,,,,,,,obaj smierdza tym samym i kazdy udaje cwaniaka.  jest to tak żałosne ze nawet komentowac sie nei opłaca powiem wam . takze dajcie sobie ludzie spokoj i czekajcie na ich obu naturalny koniec bo kruk krukowi oka nei wykole

#1991 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 15:24

Kto jest kierowcą w koncu w zaluziu samochodu strazackiego na etacie? cos ktos wie ? bo ten niby sztuczny konflikt strzelca z burmistrzem juz mnie drazni ,,,,,,,,obaj smierdza tym samym i kazdy udaje cwaniaka. jest to tak żałosne ze nawet komentowac sie nei opłaca powiem wam . takze dajcie sobie ludzie spokoj i czekajcie na ich obu naturalny koniec bo kruk krukowi oka nei wykole

Ja nie wiem i powiem szczerze wisi mi to.

#1992 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 16:13

Stanley będzie do końca i jeden dzień dłużej i nikt mu nie podskoczy w tej kwesti.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych